Μονάδα στρατεύματος ειδικά για fake επιθέσεις

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Έχω μια πολύ καλή ιδέα που πιστεύω μπορεί να βοηθήσει πολύ.
Ξέρω πως η ομάδα διαχείρισης δεν παίρνει και πολύ στα υπόψη της τις προτάσεις που κάνουμε όλοι εμείς ,αρκετές είναι πολύ έξυπνες και ενδιαφέρον αλλά δεν βλέπω να γίνεται κάτι . Σε αυτό το παιχνίδι δεν έχουμε φωνή, και ρωτάω το εξής εφόσον δεν υλοποιείτε τις ιδέες μας για ποιο λόγο έχετε κατάλληλο ποστ που μπορούμε να ποστάρουμε νέες ιδέες ?

Λοιπόν η ιδέα μου είναι η εξής :
Προτείνω να δημιουργηθεί μια καινούργια μονάδα στρατεύματος η οποία θα έχει μηδενική επιθετική δύναμη , μηδενική αμυντική δύναμη και σε πεζικό και σε ιππικό αλλά θα είναι πολύ φτηνή για να δημιουργηθεί πχ 5 ξύλο , 5 πυλό , 5 σίδερο .
Αυτή η μονάδα θα έχει χρόνο κριού/καταπέλτη και θα χρησιμεύει μόνο για fakes μιας και οι fakes έχουν γίνει πλέον μέρος του παιχνιδιού .
Πιστεύω είναι μία πολύ καλή ιδέα αλλά θέλω και τα σχόλια των συμπαικτών μου αλλά και της ομάδας διαχείρισης .
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ποσοι χωρικοι στο αγροκτημα;
Ποσος χρονος να φτιαχτει;
Το κτιριο που λογικα θα προσθεθει θα παει ως ενα επιπεδο και θα δινει η οχι ποντους;

Αν και θεωρω οτι δεν ειναι και τοσο απαραιτητη αυτη η αλλαγη:p
 

DeletedUser

Αυτη η ιδεα καλυτερα να γινει στο TW2 εδω πιστευω δεν λεει κ τοσο :Ρ
Σαν ιδεα δεν με τρελενει κ πολυ :)
Αλλα εχω βρει ενα ωραιο κολπακι
[spoil]Στρατολογηση[/spoil]
 

DeletedUser2088

[aig]Παρακαλώ να αποφεύγετε έστω και τις έμμεσες επιθέσεις στην ομάδα διαχείρισης,

η ομάδα παίρνει πολύ σοβαρά την όποια πρόταση κάνετε,

αλλά είναι και λειτουργικοί παράγοντες που η εταιρία κάποιες τις πραγματοποιεί και κάποιες όχι.[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ποσοι χωρικοι στο αγροκτημα;
Ποσος χρονος να φτιαχτει;
Το κτιριο που λογικα θα προσθεθει θα παει ως ενα επιπεδο και θα δινει η οχι ποντους;

Αν και θεωρω οτι δεν ειναι και τοσο απαραιτητη αυτη η αλλαγη:p

Καινούργιο κτίριο καλύτερα να μην προστεθεί , η μονάδα να φτιάχνεται στον στρατώνα ή και από το αγρόκτημα(όπως βγαίνει και η εθνοφρουρά) , να είναι γρήγορη μονάδα να φτιάχνεται σχετικά γρήγορα και στο αγρόκτημα να πιάνει έναν χωρικό η αλήθεια είναι πως μου είχαν ξεφύγει αυτές οι λεπτομέρειες .

[aig]Παρακαλώ να αποφεύγετε έστω και τις έμμεσες επιθέσεις στην ομάδα διαχείρισης,

η ομάδα παίρνει πολύ σοβαρά την όποια πρόταση κάνετε,

αλλά είναι και λειτουργικοί παράγοντες που η εταιρία κάποιες τις πραγματοποιεί και κάποιες όχι.[/aig]

Μπορώ να ρωτήσω η συγκεκριμένη ιδέα αν θα ήταν εφικτό να υλοποιηθεί ? Φαντάζομαι πως ναι βέβαια όπως έγινε πρόσφατα με την εθνοφρουρά .
 

noesis

ex CM
InnoGames
Βαθμολογία αντίδρασης
211
[voc]Το αν θα υλοποιηθεί η οποιαδήποτε ιδέα που αφορά συνολικά το παιχνίδι, δεν είναι απόφαση της εκάστοτε Ομάδας Διαχείρισης αλλά της Εταιρείας. Οι ιδέες των παικτών από όλες τις κοινότητες μεταφέρονται στην Εταιρεία και αυτή έχει τον τελευταίο λόγο στο αν θα γίνει πράξη κάποια.[/voc]
 

DeletedUser31752

Καινούργιο κτίριο καλύτερα να μην προστεθεί , η μονάδα να φτιάχνεται στον στρατώνα ή και από το αγρόκτημα(όπως βγαίνει και η εθνοφρουρά) , να είναι γρήγορη μονάδα να φτιάχνεται σχετικά γρήγορα και στο αγρόκτημα να πιάνει έναν χωρικό η αλήθεια είναι πως μου είχαν ξεφύγει αυτές οι λεπτομέρειες .

Εδω μ, τα χαλας λιγο αλλα σαν ιδεα ειναι απλα υπεροχη...(τι σκεφτεται καποιος αν του κοβει)
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καινούργιο κτίριο καλύτερα να μην προστεθεί , η μονάδα να φτιάχνεται στον στρατώνα ή και από το αγρόκτημα(όπως βγαίνει και η εθνοφρουρά) , να είναι γρήγορη μονάδα να φτιάχνεται σχετικά γρήγορα και στο αγρόκτημα να πιάνει έναν χωρικό η αλήθεια είναι πως μου είχαν ξεφύγει αυτές οι λεπτομέρειες .

Συμφωνω μαζι σου με την προυποθεση οτι θα υπαρχουν διαφορετικες μοναδες ως προς την ταχυτητα και οι οποιες θα συμφωνουν με τις ηδη υπαρχουσες μοναδες

ΥΓ:Τι εγινε με την εθνοφρουρα;:p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή