Κόσμος με εκτεταμμένη προστασία

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32060
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32060

Πιστεύω πως πλέον,μεγάλο μέρος των παικτών πηγαίνουν στο σχολείο.Προτείνω λοιπόν,την δημιουργία ενός κόσμου,έστω δοκιμαστικά,με "νυχτερινή" προστασία έως τις 12 ή τις 13.Έτσι,όσοι δεν μπορούν να είναι μέσα αυτές τις ώρες λόγω σχολείου να μην χρειάζεται να έχουν co-player για να τα πάνε καλά.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Βρες coplay φιλε
Με αυτη τη λογικη και αυτοι που δουλευουν 10:00-17:00 πρεπει να ζητησουν προστασια
 

DeletedUser31147

Ίσως αυτή η ιδέα έχει κάποια εφαρμογή , αλλα με διαφορετικό τρόπο .
Όπως διαλέγουμε στην είσοδο μας σε ένα κόσμο που θα βγούμε στον χάρτη , έτσι ίσως θα μπορούσαμε να διαλέξουμε και 6 ώρες την ημερα , που θα έχουμε προστασία .
Με αυτόν τον τρόπο και θα καλύπτει κάθε ένας μας τις δικες του ανάγκες , αλλα και όλοι μας θα μπορούμε να βρούμε χωρια να κτυπήσουμε οποιαδήποτε ώρα της ημέρας χωρίς προστασία .
 

DeletedUser30988

ναι ρε παιδια αλλα καπως ετσι χανει το ενδιαφερον του το παιχνιδι...αν δεν εχεις την αγωνια αν θανε μεσα ο παικτης αν θα παρεις το χωριο η οχι δεν λεει και παλι δεν λεει αυτο που λες φιλε easy rider σκεψου ο καθενας να εχει δικια του προστασια...χαμος θα γινετε στο γκαμε ενα μπαχαλο και πυστευω ετσι πολυ παικτες θα ξενεροσουν και αυτο επισης θανε και ενα σημαντικο μειωνεκτημα στα πλανα αν το σκεφτεις και στο οτι θα θελουν περισσοτεροι δουλεια αλλα και στο οτι θα χτυπαμε οποιον νανε (πχ θες να χτυπισεις ενα σημειο στο οποιο θα υπαρχουν 10 παικτες και οι 6 εχουν διαφορετικη ωρα προστασια)


αποψη μου
 

DeletedUser32060

Δεν λέω να δοθεί προστασία σε κόσμους που ήδη υπάρχουν.Προτείνω να δημιουργηθεί δοκιμαστικά ένας κόσμος με αυτές τις ώρες προστασίας και να δούμε πως πάει.
 

DeletedUser30692

Ίσως αυτή η ιδέα έχει κάποια εφαρμογή , αλλα με διαφορετικό τρόπο .
Όπως διαλέγουμε στην είσοδο μας σε ένα κόσμο που θα βγούμε στον χάρτη , έτσι ίσως θα μπορούσαμε να διαλέξουμε και 6 ώρες την ημερα , που θα έχουμε προστασία .
Με αυτόν τον τρόπο και θα καλύπτει κάθε ένας μας τις δικες του ανάγκες , αλλα και όλοι μας θα μπορούμε να βρούμε χωρια να κτυπήσουμε οποιαδήποτε ώρα της ημέρας χωρίς προστασία .


Δηλαδή αν μου στείλει εμένα επίθεση κάποιος που έχει προστασία δεν θα μπορώ να του κάνω backtime ... ?

Διαφωνώ κάθετα.
 

DeletedUser30988

Δηλαδή αν μου στείλει εμένα επίθεση κάποιος που έχει προστασία δεν θα μπορώ να του κάνω backtime ... ?

Διαφωνώ κάθετα.

να και κατι που ξεχασα...παρεπιπντοντος κατι ασχετο το τραγουδι που εχεις απο κατω του 2pac απλα τα σπαει...(σορρυ για το ασκετο σπαμ)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή