Νεος κοσμος

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32487

Καλησπερα,

Πριν απο λιγο εκανα αυτη τη παρακληση στην Ο.Δ. και μου ειπαν να το ποσταρω και εδω να ακουσουμε ιδεες.


Λοιπον, επειδη η ημερομηνια εναρξης του κοσμου 30 ηταν αναμεσα στη περιοδο τις εξεταστικης αλλα και επειδη τελικα ο κοσμος δεν ειχε ολη την συμμετοχη την οποια περιμεναμε. Πιστευω ο νεος κοσμος 31 ανοιξει εντος του μηνος ωστε οσοι εμειναν πισω λογο εξεταστικης οσοι απλος δε πετυχαν και οσοι δε μπηκαν απλα να μπουν σε αυτο το κοσμο και να εχουμε 2 σχετικα νεους κοσμους ανοικτους ταυτοχρονα. Πιστευω αυτο θα ειναι αρκετα ενδιαφερον, θα δωσει μια νεα γευση και πραγματικα δε θα καουμε μονο απο τον ηλιο αλλα και απο τις φυλετικες. Για μενα τουλαχιστον καλοκαιρι χωρις φυλετικες με κοσμο ανταγωνιστηκο που εχω μια πιθανοτητα δε μπορω!

Εσεις τι ιδεα εχετε για αυτο;
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αναιρεσες μονος σου τον εαυτο σου.
Λες στην ουσια ο κοσμος επειδη ανοιξε Ιουνιο δεν εχει κοσμο επειδη ειναι καλοκαιρι.
Αν ανοιξει Ιουλιο ομως ολοι θα μπουν. Οχι καλοκαιρι ειναι και δεν χρειαζεται να καεις απο 2 πραγματα. Ο 31 κοκ καλο ειναι να ανοιξει γυρω στα μεσα Σεπτεμβρη.
 

DeletedUser32686

Καλησπερα,

Πριν απο λιγο εκανα αυτη τη παρακληση στην Ο.Δ. και μου ειπαν να το ποσταρω και εδω να ακουσουμε ιδεες.


Λοιπον, επειδη η ημερομηνια εναρξης του κοσμου 30 ηταν αναμεσα στη περιοδο τις εξεταστικης αλλα και επειδη τελικα ο κοσμος δεν ειχε ολη την συμμετοχη την οποια περιμεναμε. Πιστευω ο νεος κοσμος 31 ανοιξει εντος του μηνος ωστε οσοι εμειναν πισω λογο εξεταστικης οσοι απλος δε πετυχαν και οσοι δε μπηκαν απλα να μπουν σε αυτο το κοσμο και να εχουμε 2 σχετικα νεους κοσμους ανοικτους ταυτοχρονα. Πιστευω αυτο θα ειναι αρκετα ενδιαφερον, θα δωσει μια νεα γευση και πραγματικα δε θα καουμε μονο απο τον ηλιο αλλα και απο τις φυλετικες. Για μενα τουλαχιστον καλοκαιρι χωρις φυλετικες με κοσμο ανταγωνιστηκο που εχω μια πιθανοτητα δε μπορω!

Εσεις τι ιδεα εχετε για αυτο;

καλυτερα να ανοιξει κοσμος τον σεμπτεμβιο που θα εχουν γυρισει ολοι απο διακοπες... ο 30 δεν εχει ανοιξει πολυ καιρο ακομα προλαβαινεις!!
 

DeletedUser24216

Ανοιχτε ενα κοσμο καθε μια βδομαδα. Θα λειτουργησει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή