Ο.Ε

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Θα γίνω λίγο da vinci (θα γίνω λίγο κακός)

Αν μετρήσετε και οι 2 μαζί τις απώλειες σας στον κ30 δεν με φτάνετε και ας έφυγα νωρίς από τον κόσμο , ίσως τώρα στον κ36 μπορείτε να μαζέψετε τις απώλειες που χρειάζεστε για να με φτάσετε , τώρα ας μην μιλήσω για την ανυπαρξία της DOOM στον κόσμο , σε 5-10-15 κόσμους δεν θα την θυμάται κανείς .

Από εκεί και πέρα το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο , ούτε η μία φυλή έκλεισε κόσμο (sol) ούτε η άλλη (doom) κλάψτε λίγο :(

... θα γινεις λιγο γελοιος εννοεις ... γτ κακια κανεις δεν ειπε την ΝταΒιτσια κακια ...

... ευτυχως για ολους εμας μετραει η παρεα και η μπεσα!...εσυ και η ΝταΒιτσια με ****ακια,γοβακια και μπινιαρικα σκριπτακια ειχατε τρομερο φαρμ, τρομερη αναπτυξη, τρομερες απωλειες, τρομερα μπαν αντιπαλων ... μολις ανακαλυψαν τι βρωμιαρηδες εισασταν φαγατε γκλομπαλ ... λιγη αξιοπρεπεια να ειχατε δεν θα ξαναμιλαγατε για κ30! ... αλλα θα μου πεις ποιος την εχασε για να τη βρειτε ...

...ολοι θα θυμουνται τη φοβερη Σολ του κ30 οπως θυμουται εσενα...μια καβαλημενη φυλη με πολυ καλο υλικο παικτικα και σιχαμενη ηθικα ηγεσια που με την πρωτη μεγαλη δυσκολια διαλυθηκε και τα μελη της ετρεξαν να κρυφτουν σε αλλες φυλες!...ασε που μολις εβρισκαν φυλη και αλλαζαν στρατοπεδο βαραγαν τους μεχρι πριν λιγο συμπαιχτες τους...λολ...

...εμεις οι μπεσαληδες νουμπαδες αντιθετα αντεξαμε και ειμαστε εδω στο κλεισιμο οπως τα συμφωνησαμε(μεχρι τελους) με τους συμμαχους μας ΤΡ απο οταν ειμασταν 1,5:1 κατα μας...σορυ που θα σου χαλασω τη φαντασιωση μπουρδολογε της δεκαρας αλλα κλεισαμε τον κοσμο:

1. http://prntscr.com/8xpjuv - εγω δεν βλεπω Σολ πουθενα :oops:

2. http://prntscr.com/8xpli2 - με 45% εμεις και 55% η ΤΡ δεν κλεισαμε κοσμο ισαξια? :grrr:

....τοσο πολυ σε πονεσαμε κακομοιρη?.....χαχαχαχαααααα ... :rip:



... και για να τελειωνουμε γτ διαβαζουν και ατομα που δεν ξερουν τι εχει παιχτει κ30 ... η DOOM & η V300V ειναι οι μονες φυλες που εξ αρχης κοσμου ειναι ιδιες στο 90% τους χωρις ακαδημιοποιησεις απο αλλες φυλλες, χωρις φοβερες στρατολογησεις, χωρις τρομερες παικτικες ικανοτητες που κλεινουν κοσμο οπως ξεκινησαν: παρεακι με μπεσα που παιζει για το χαβαλε του! ... μπηκαμε ΤΡ για να ξεκινησει το ρολοι και ενω μπορουσαμε να μεινουμε εκει(να χουμε να λεμε και να παρουμε και το πρεμ) γυρισαμε στις φυλες μας με τις οποιες ξεκινησαμε και παιξαμε ολο τον καιρο! ... εαν βρειτε αλλη τετοια φυλη στον κ30(η Ο.Ε μονο ηταν τετοια) αλλα και γενικα στον ελληνικο σερβερ εδω ειμαστε να μας την πειτε ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

Θα γίνω λίγο da vinci (θα γίνω λίγο κακός)

Αν μετρήσετε και οι 2 μαζί τις απώλειες σας στον κ30 δεν με φτάνετε και ας έφυγα νωρίς από τον κόσμο , ίσως τώρα στον κ36 μπορείτε να μαζέψετε τις απώλειες που χρειάζεστε για να με φτάσετε , τώρα ας μην μιλήσω για την ανυπαρξία της DOOM στον κόσμο , σε 5-10-15 κόσμους δεν θα την θυμάται κανείς .

Από εκεί και πέρα το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο , ούτε η μία φυλή έκλεισε κόσμο (sol) ούτε η άλλη (doom) κλάψτε λίγο :(

Θα γινω λιγο NOYS (γιατι απλα ειμαι )

Μονος σου το σκεφτικες ολο αυτο η σε βοηθησανε και οι αλλοι?
Αν ειναι να συγκρινουμε απωλειες ας μετρησουμε κατι που εχει ουσια. Τι λες για παιχτες των δυο πλευρων, ή για τα χωρια που καταφεραν να κρατησουν ως το τελος?
ακομα μπορουμε να μετρησουμε και τις μερες παιχνιδιου στον ιδιο κοσμο...:oops:
ποναει λιγο περισοτερο τωρα ο.Ε?

ας έφυγα νωρίς από τον κόσμο ,. Δεν εφυγες, σε διωξανε.....

η σολ δεν εκλεισε σιγουρα τον κοσμο, αυτο το εχουν μαθει μεχρι και οι κατικοι της μοσελμπαι
οταν γυρησε ο αφρικανος πισω επιδη επαιξε το όμορφο και δίκαιο παιχνίδι .
εκει δεν γελανε μονο οι πετρες αλλα και τα διαμιαντια που ραγισαν απο τα γελια.
μετα απο αυτο
κλαψε οσο θες μπορει να μην ξερω τα προηγμενα μαθηαμτικα σου που μετρας με ανεση τις απολειες σε σχεση με τους αλλους ,αλλα με τα λιγα που ξερω 3 φυλες μετραω που εκλεισαν τον κοσμο.και σολ δεν υπαρχει , DOOM,TR, V300 εκλεισαν τον κοσμο.

τώρα ας μην μιλήσω για την ανυπαρξία της DOOM στον κόσμο , σε 5-10-15 κόσμους δεν θα την θυμάται κανείς .
εδω πραγματικα καταφερες να με μπερδεψεις , δεν εχω λογια στο πως κατι ανυπαρκτο οπως λες σε 15 κοσμους μετα να μην το θυματε κανεις . αυτο λεγετε παραλογισμος ...προσεξε το λιγακι αν το αφησεις ετσι σε λιγο θα ακους φωνες.

να μηλησω και εγω λιγακι για τα παιδια της doom & v300 που παιξαμε μαζι και εχω εναν λογο παραπανω..απο εσενα που δεν επαιξες.
ΠΑΙΞΑΝΕ ΟΜΟΡΦΟ.ΔΙΚΑΙΟ ΚΑΙ ΤΗΜΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
απο την πρωτη μερα εως και την τελευταια (που ολοι αυτοι το καταφεραν σε σχεση με σενα:grrr:) του κ30

εγω ειμαι Ο.Ε στην ιδεολογια του παιχνιδιου.,
δεν ξερεις τι σημαινει αλλα υπαρχει
και στην DOOM το εχουνε αυτο και αυτοι εχουν εμενα .

DOOM γατουλι DOOM ο.ε και αλημονο σου για αλλη μια φορα στον κ36.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Είμαι ο μόνος που δεν έχει καταλάβει τι είναι αυτή η ΟΕ, Οεο ; :confused:
 

DeletedUser33703

NOYS και Κλεψ1 Κλεψ1 σας γράφω και τους 2 εκεί που δεν πιάνει μελάνι και όχι μόνο εγώ , το μισό tw γελάει με την πάρτη σας.
Κομπάρσοι ήσασταν μία ζωή και κομπάρσοι θα μείνετε σε αυτό το παιχνίδι .

Η SOL όπου μπαίνει θα πρωταγωνιστεί σε κάθε κόσμο με υλικό που σιγά σιγά ενσωματώνει και δυναμώνει, θα παίζει τελικό και θα προσφέρει θέαμα μιας και οι 2 κόσμοι που έχουμε παίξει χαρακτηρίζονται από τους καλύτερους 'τελευταίους' κόσμους .
Εσείς θα ανταγωνίζεστε μία ζωή με τους ΛΕΩΝ , τους Ο.Ε. και τους 17Ν και τις υπόλοιπες φυλές με τις 10 ακαδημίες για το κλείσιμο της ηπείρους σας , και όσο περνάει ο καιρός θα πέφτετε αντί να ανεβαίνετε και ποιο χαμηλά (τρανό παράδειγμα ο κ36) .

Από τον 19 Στέφανε που έιχες καταφέρει να είσαι σε μία φυλή πρωταγωνιστή μαζί με άλλα αξιόλογα παιδιά έχεις καταφέρει να διώξεις όλους αυτούς που έπαιζαν κοντά σου και αυτό πρέπει να σε προβληματίζει .
Μετά την ενσωμάτωση της Ο.Ε. από την DOOM περιμένουμε το επόμενο μεταγραφικό σου βήμα και την μεταγραφή του Gewrgiadh από ΛΕΩΝ (μπορείς να μας καταπλήξεις και άλλο) συνέχισε έτσι , μπορείς αρκεί αν το πιστέψεις.

Τώρα όσο για τα ****άκια θα πω μία παλιά λαική παροιμία που ταιριάζει απόλυτα , 'Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια''
Ότι δεν μπορείς να κάνεις το χαρακτηρίζεις παράνομο αλλά μην το παίζεις ηθικός και ψάχνεσαι γτ έχεις καταλήξει να πληρώνεις για να γίνεις παράνομος . Η sol είναι από τις ποιο νόμιμες και ηθικές φυλές και αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και μέλη που έχουν περάσει (Σε άλλες φυλές τα μοιράζουνε τα bots) .

Δεν θα γράψω άλλο γιατί σας έδωσα πολύ αξία στα σκουπίδια του κ30 .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

NOYS και Κλεψ1 Κλεψ1 σας γράφω και τους 2 εκεί που δεν πιάνει μελάνι και όχι μόνο εγώ , το μισό tw γελάει με την πάρτη σας.
Κομπάρσοι ήσασταν μία ζωή και κομπάρσοι θα μείνετε σε αυτό το παιχνίδι .

Η SOL όπου μπαίνει θα πρωταγωνιστεί σε κάθε κόσμο με υλικό που σιγά σιγά ενσωματώνει και δυναμώνει, θα παίζει τελικό και θα προσφέρει θέαμα μιας και οι 2 κόσμοι που έχουμε παίξει χαρακτηρίζονται από τους καλύτερους 'τελευταίους' κόσμους .
Εσείς θα ανταγωνίζεστε μία ζωή με τους ΛΕΩΝ , τους Ο.Ε. και τους 17Ν και τις υπόλοιπες φυλές με τις 10 ακαδημίες για το κλείσιμο της ηπείρους σας , και όσο περνάει ο καιρός θα πέφτετε αντί να ανεβαίνετε και ποιο χαμηλά (τρανό παράδειγμα ο κ36) .

Από τον 19 Στέφανε που έιχες καταφέρει να είσαι σε μία φυλή πρωταγωνιστή μαζί με άλλα αξιόλογα παιδιά έχεις καταφέρει να διώξεις όλους αυτούς που έπαιζαν κοντά σου και αυτό πρέπει να σε προβληματίζει .
Μετά την ενσωμάτωση της Ο.Ε. από την DOOM περιμένουμε το επόμενο μεταγραφικό σου βήμα και την μεταγραφή του Gewrgiadh από ΛΕΩΝ (μπορείς να μας καταπλήξεις και άλλο) συνέχισε έτσι , μπορείς αρκεί αν το πιστέψεις.

Τώρα όσο για τα ****άκια θα πω μία παλιά λαική παροιμία που ταιριάζει απόλυτα , 'Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια''
Ότι δεν μπορείς να κάνεις το χαρακτηρίζεις παράνομο αλλά μην το παίζεις ηθικός και ψάχνεσαι γτ έχεις καταλήξει να πληρώνεις για να γίνεις παράνομος . Η sol είναι από τις ποιο νόμιμες και ηθικές φυλές και αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και μέλη που έχουν περάσει (Σε άλλες φυλές τα μοιράζουνε τα bots) .

Δεν θα γράψω άλλο γιατί σας έδωσα πολύ αξία στα σκουπίδια του κ30 .

... χαχαχαχαχαχααααααα ... χαχαχαχαααααααα ... ειπε ο Μιστερ Γκλομπαλ Μπαν! ... ασε μας κουκλιτσα μου που θα μιλησεις κι εσυ για κομπαρσους που το κλεισιμο κοσμου μονο ακουστα το εχεις ...

... η Σολ ειναι οροσημο καβαλημενης φυλης που προσπαθει με καθε τροπο να κλεισει κοσμο ... καλο υλικο παικτικα αλλα με διοικηση εσενα και τα λοιπα κουναβια δεν εχει ελπιδα ...

... σταματα την κλαψα και την αθλια προπαγανδα ... απο κ19 μεχρι σημερα οι περισσοτεροι ειναι εδω μην τα ξαναλεμε και σε αυτο το ποστ ... μιλα καλυτερα για σενα που σε ειχαν για καλο παιχτη σε ολα τα επιπεδα και μεχρι και οι φιλοι σου πλεον την κανουν με ελαφρα γτ καταλαβαινουν ποσο θεατρο εισαι! ...

... τελος ασε τις λαικες παροιμιες και γνωμικα του φεισμουκ γιατι δεν πειθεις ... η Σολ στον κ30 διαλυθηκε γτ οι αρχηγοι της εφαγαν Γκλομπαλ Μπαν! ... τοσο ηθικη ... χαχαχαχααααααα ... σουργελο ... χαχαχαχαααααα ...
 

DeletedUser24216

Από τον 19 Στέφανε που έιχες καταφέρει να είσαι σε μία φυλή πρωταγωνιστή μαζί με άλλα αξιόλογα παιδιά έχεις καταφέρει να διώξεις όλους αυτούς που έπαιζαν κοντά σου και αυτό πρέπει να σε προβληματίζει .
Μετά την ενσωμάτωση της Ο.Ε. από την DOOM περιμένουμε το επόμενο μεταγραφικό σου βήμα και την μεταγραφή του Gewrgiadh από ΛΕΩΝ (μπορείς να μας καταπλήξεις και άλλο) συνέχισε έτσι , μπορείς αρκεί αν το πιστέψεις.



επειδη ως γνωστον εισαι προπαγανδιστης και ψευτης, προσωπικα δεν κλεισαμε την πορτα σε κανεναν της TWA του Κ19, για την Doom του Κ30 εισαι απλα για να γελανε μαζι σου. Οποιοσδηποτε ηταν στην Doom και τους 300 στον Κ30, απλα εμπαινε στον 36 και επαιρνε τη θεση του μαζι μας. Ολα τ αλλα ειναι για τα ρουμ στο σκαηπ σας που μπαινετε και γελατε για το τι πανηγυρτζηδες ειστε.

αν εννοεις για ατομα που φυγανε, ατομακια τυπου Δημου, ωρα καλη στην πρυμνη του κι αερα στα πανια του.


Κατα τ αλλα οταν το πρωτο οπλο του παλαντιν της βαιμαρης ειναι το καλαμι κι οσο το κουνελι φοραει προβια λυκου, τοσο φυλες οπως η Ντουμ και οι 300, μετριες στα ματια του καθε στατιστικου πουθενα, θα φτανουν ως το τελος.
θα χαρουμε να σας πετυχουμε και αλλου. Αν δεν εχετε φαει κλωτσιες ακομα.

υ.γ. Στειλτε κανα μηνυμα ακομα σε κανα παικτη μας μηπως φαει μπαν, μηδενικα.
 

Deleted User - 751811

NOYS και Κλεψ1 Κλεψ1 σας γράφω και τους 2 εκεί που δεν πιάνει μελάνι και όχι μόνο εγώ , το μισό tw γελάει με την πάρτη σας.
Κομπάρσοι ήσασταν μία ζωή και κομπάρσοι θα μείνετε σε αυτό το παιχνίδι .

Η SOL όπου μπαίνει θα πρωταγωνιστεί σε κάθε κόσμο με υλικό που σιγά σιγά ενσωματώνει και δυναμώνει, θα παίζει τελικό και θα προσφέρει θέαμα μιας και οι 2 κόσμοι που έχουμε παίξει χαρακτηρίζονται από τους καλύτερους 'τελευταίους' κόσμους .
Εσείς θα ανταγωνίζεστε μία ζωή με τους ΛΕΩΝ , τους Ο.Ε. και τους 17Ν και τις υπόλοιπες φυλές με τις 10 ακαδημίες για το κλείσιμο της ηπείρους σας , και όσο περνάει ο καιρός θα πέφτετε αντί να ανεβαίνετε και ποιο χαμηλά (τρανό παράδειγμα ο κ36) .

Από τον 19 Στέφανε που έιχες καταφέρει να είσαι σε μία φυλή πρωταγωνιστή μαζί με άλλα αξιόλογα παιδιά έχεις καταφέρει να διώξεις όλους αυτούς που έπαιζαν κοντά σου και αυτό πρέπει να σε προβληματίζει .
Μετά την ενσωμάτωση της Ο.Ε. από την DOOM περιμένουμε το επόμενο μεταγραφικό σου βήμα και την μεταγραφή του Gewrgiadh από ΛΕΩΝ (μπορείς να μας καταπλήξεις και άλλο) συνέχισε έτσι , μπορείς αρκεί αν το πιστέψεις.

Τώρα όσο για τα ****άκια θα πω μία παλιά λαική παροιμία που ταιριάζει απόλυτα , 'Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια''
Ότι δεν μπορείς να κάνεις το χαρακτηρίζεις παράνομο αλλά μην το παίζεις ηθικός και ψάχνεσαι γτ έχεις καταλήξει να πληρώνεις για να γίνεις παράνομος . Η sol είναι από τις ποιο νόμιμες και ηθικές φυλές και αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και μέλη που έχουν περάσει (Σε άλλες φυλές τα μοιράζουνε τα bots) .

Δεν θα γράψω άλλο γιατί σας έδωσα πολύ αξία στα σκουπίδια του κ30 .

:rolf:

η Ο.Ε εχει σχεση μονο με μενα . ειναι αυτο που εφτιαξα, μετα την αιδια που συναντησα στις φυλετικες μαχες, οταν ξαναεπαιξα απο τον 18 και μετα.
και συναντισα αυτο που εσυ και μερικοι ειχατε φτιαξει..
ψευτοαρχηγαρες -που κοιταζαν μοναχα 5-6 ατομα και κρυβοντουσαν πισω απο τα μελη τους και μετα τα κανβαλιζανε ,
φυλες γεματες ρουφιανους απο διπλοτετραπλους λογαριασμους .
παιχτες κανιβαλιμενους που κοιταζαν μονο την παρτη τους και πουλαγαν εν ριπη οφθαλμου καθε διπλωματια τους οταν αισθανονταν ετοιμοι
παιχτες προ πισω απο ****ακια
Το κακο ηταν πως ολοι, αυτο το δικαιολογουσαν οτι το παιχνιδι αντιπροσοπευει μια μικρη κοινωνια.
ο φτωχος μου νους δεν μπορει να δεχθει την σαπιλα που παρουσιαζατε ως μικρη κοινωνια και γιαυτο ειχα φτιαξει την ο.ε
(αυτο στον 18,20,22, )

η Ο.Ε ειναι ενα στανταρ για εμενα για να κρινω παιχτες και φυλες, ποιοι εχουν αξιες και ποια ειναι τα λαμογια.
γιατι δημιουργηθικε αποκλειστικα μονο γιαυτο το λογο
στον 27 συναντησα τα παιδια της τουρ και απο τοτε παιζουμε συνεχος μαζι
και στον 30 ως DOOM
ειναι ανοητο λοιπον, να προσπαθεις να παρουσιασεις εννοποιηση ιδεολογιας παιχνιδιου.


ως παιχτης εχω συναντησει το μισο και πανω tw στον Ελληνικο σερβερ,
με αλλους αντιπαλους με αλλους φιλος .
και ολοι αυτοι μπορουν να με κρινουν στον τροπο που επαιλεξα να παιζω
και με κανεναν δεν επαιξα ατιμα.
εχει το δικαιωμα οποιοσδηποτε θελει να γελασει με τον τροπο που επελεξα να παιζω.

DOOM.
ρε μπλανκο DOOM αυτοι οι κορμασοι οπως λες,
εχουν αξιες .
τιμανε τα παντελονια τους , σεβωντε τις συμφωνιες τους , παιζουνε για την ομαδα
και κατι τελευτεο εχουνε κλεισει και 2 κοσμους.

μπορεις να μου πεις τους πρωταγωνιστες τωρα ? γιατι ακομα και αυτοι ητανε αντιπαλοι σου στην τελικη..

και οταν σας ακουγα εδω μεσα που κανατε ενα καλο σταρτ απ και μετα ...................τιποτα αλλο.
σας ρωταγα ποια ειναι η σολ κανιβαλημενοι...
γιατι στον 30 εσεις εισασταν στην τελικη οι ΑΝΥΡΠΑΚΤΟΙ
το πρωτο χωριο μου ηταν μεσα στον πυρηνα σας και οι συμπαιχτες μου στην αλλη πλευρα του κοσμου
και το μονο που καταφερετε ηταν να μου παραδωσετε ετοιμα 100 χωρια
αυτη ειστε σολ
χτισταδες ξακουστοι
τουλαχιστον στον 30 αυτο εγινε
πρωταγωνιστες του σαπιου...

O λογος που εγραψα στο θεμα της Ο.Ε ηταν για να απαντησω ειρωνικα στο<< φιλο μας>>
για τα προφιτικα του λογια ενος ομορφου κα δικαιου παιχνιδιου..
τωρα γελλανε:rolf:
ως παιχτης που συμετειχε στον 30 εχω το δικαιωμα να σας κραζω.
μιας και εκανα παρουσιαση συμετοχης απο τις προεγραφες και φτασαμε στο τελος .
νικητριες φυλες του κοσμου TR,DOOM,V300
ο κοσμος εκλεισε με παιχτες που σεβωντε ολοι το κοινο παιχνιδι, τους συμπαιχτες τους ,τους συμαχους και τις συμφωνιες.

ο καθενας μας σε διαφορετικες φυλες. ο καθενας με της δικες του αξιες.
ως συνολο των δικων μου αξιων το λεω Ο.Ε
και ως φυλη που το βρηκα και συμετεχω μαζι της
DOOM γατουλι DOOM
απο τον 30 με αγαπη
 

DeletedUser33703

Ξέρω οι αλήθειες πονάνε , μάγκες μην σκούζετε .
 

DeletedUser24216

η αληθεια ειναι οτι στον Κ30 ετρωγες μπαν μια φορα το διμηνο.
Καποιος δηλαδη ειναι κλεφτης με βαση τους κανονες του παιχνιδιου.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Δεν επαιζα στον 30, ουτε τον παρακολουθούσα απλά για να κάνω το συνήγορο του διαβόλου (blacko)
εδω κλείσατε 3 φυλές τον κόσμο με ένωση;

Αν ναι, δεν το λες και μεγαλη επιτυχια :p

Δεν έχει σημασια αν οι SOL ή καθε SOL εφαγε ban (αν το εφαγαν κατι θα ηξεραν οι διαχειριστές) αυτο ειναι η μία πλευρα του νομίσματος. Το προβλημα στις φυλετικές στην εξέλιξη τους είναι και οι ενώσεις τον λεγόμενων νουμποφυλών. Δεν κρίνω αν καποια απο εσάς ήταν τέτοια, σίγουρα θα είχατε και πολύ καλούς παίχτες αλλα να πανηγυρίζουμε που κλείσαμε τον κόσμο 3 φυλές μαζί και δεν χτυπηθήκαμε μεταξύ μας το θεωρώ too much.

Να βγουν οι Nobles που εκλεισαν τον 22 π.χ. αερα με το σπαθι τους οκ, αλλα να κλεινουν τον κόσμο 3 φυλές με "αδερφικές" σχέσεις και να την λένε σε μια φυλή που με όποιον τρόπο έχασε στο 3 vs 1 μάλλον το θεωρώ λάθος.

Εμείς δηλαδή τώρα που πλακωνόμαστε μισό χρόνο στον 33 για το ποια απο τις 2 φυλές θα κλείσει τον κόσμο είμαστε οι μακάκες της παρέας; :p Να κάνουμε μια ενωσούλα δηλαδή να κλείσουμε και οι 2 μας τον κόσμο να μην παιδευόμαστε με πλάνα και ξενύχτια;

Τώρα όσο για τα ****άκια θα πω μία παλιά λαική παροιμία που ταιριάζει απόλυτα , 'Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια''
Ότι δεν μπορείς να κάνεις το χαρακτηρίζεις παράνομο αλλά μην το παίζεις ηθικός και ψάχνεσαι γτ έχεις καταλήξει να πληρώνεις για να γίνεις παράνομος . Η sol είναι από τις ποιο νόμιμες και ηθικές φυλές και αυτό μπορούν να στο επιβεβαιώσουν και μέλη που έχουν περάσει (Σε άλλες φυλές τα μοιράζουνε τα bots) .

Μη μου κλέβεις τις παροιμίες και τις πας σε άλλους κόσμους :p Και γκουχ γκουχ για τις νόμιμες φυλές αλλα για το ηθικές ως απεξω απο τον 30 θα πω οτι στον 33 τουλ/τον η SOL σε γενικές γραμμές έχει κρατήσει τις διπλωματικές υποσχέσεις της. Μέχρι και παίχτη της πριν ξεκινήσει ο πόλεμος μας έδωσε να φάμε επειδή ήταν στη δική μας ήπειρο που είναι απο τις σπανιες φορές που προσωπικά το έχω δει.

Συμπέρασμα.
Όχι στα bot αλλά όχι και στις ενώσεις 50-100-150 μελών για να λέμε οτι κλείσαμε κόσμο με σημείωση οτι δεν ξέρω τί έγινε, πώς έγινε απλά σχολιάζω ως forum reader με την άδεια σας :)
 

DeletedUser24216

Chessknight, θα σου απαντησω πως το βλεπω εγω σαν ιδρυτης και εκ της διοικησης της Doom (αν και γενικα διοικουμαστε ολοι ωραια και καλα με συζητηση και ανταλλαγες αποψεων.


Οταν λεω η Doom "εκλεισε κοσμο" για τον Κ30, εννοω οτι ο κοσμος εκλεισε και η Doom βρεθηκε στην 2η θεση και ζωντανη. Αλλωστε δεν υπηρξε καποιου ειδους κοινο ονομα, η ιστορια θα γραψει "TR" στο κλεισιμο, οι ΤRιτες πιθανοτατα θα λενε δεξια κι αριστερα οτι το τελειωσαν μονοι τους και ολοι θα ειμαστε ευχαριστημενοι.

Θα πρεπει να σημειωσω εδω (επειδη ειπες οτι δεν επαιξες στον Κ30, οποτε δεν εισαι υποχρεωμενος να ξερεις) πως η Doom ηταν μια φυλη που ενα-εναμιση μηνα μετα την εναρξη ειχε ακομα ροστερ 25 ατομων, ηταν στην 45η-50η θεση της καταταξης των φυλων και πως της κυρηξαν τον πολεμο 2 φυλες που ειχαν χαρακτηριστει ως "καλες για την ηπειρο" απ την 1η ωρα (!!) που μπηκαμε στον χαρτη, με αστειες δικαιολογιες. (προσωπικα ακομα δε καταλαβαινω γιατι ο KYR μας κυρηξε τον πολεμο αλλα ας προσεχε κιολας).
Εναμιση χρονο μετα τα παιδια βρισκονταν εκει, στο τελος του Κοσμου, ως δευτερη φυλη. θες να πουμε οτι δεν κερδισαμε τιποτα? το λεμε, λιγο με νοιαζει. Επι ενα χρονο πολεμαγαμε συνεχως και συνηθως σε αντιξοες συνθηκες. Το μονο που ειχαμε να αντιπαραταξουμε ηταν ενας κορμος παικτων που ειχε ξαναπαιξει μαζι, μια ΑΡΙΣΤΗ φυλετικη συνεργασια στις μαχες, και μια τρομερη απ ολα τα παιδια κατανοηση της θεσης τους. Κι οταν εννοω τις θεσεις τους εξηγουμαι : Δε θα βρεις σχεδον κανενα στην Doom να σου πει "ρε φιλε ξερεις ποιος παικταρας ειμαι εγω?" αν και αντικειμενικα εχουμε μερικους επιθετικους παικτες που για μενα τους κατατασσω στους καλυτερους που κυκλοφορουν. Η πλειοψηφια της Doom ειναι παιδια που ειναι μετριοι παικτες, αλλα γνωριζουν αριστα ποσο καλα και ποσο γρηγορα πρεπει να κινηθουν οταν χρειαζομαστε επιθεσεις η αμυνες.
Λοιπον, το γεγονος οτι στο Τελος, αυτη η ομαδα ειναι ακομα εκει, πιστευεις οτι δεν ειναι αυτο που λεμε strategic victory? τι ειναι? να σου δειξω ενα καταλογο με 500 χωρια και να σου πω "ουαου δες με" ?? Δεν με ενδιαφερει αυτο το παιχνιδι. Και γι αυτο ειμασταν η μονη φυλη που κυρηξε η ιδια τον πολεμο στη SOL και θα το εκανε ως το τελος, γιατι οι ιδεες τους ειναι για ενα παιχνιδι που με απωθει. Το οτι μπαναριστηκαν και εφυγαν πριν ενωσουμε τα συνορα μας, μου ειναι αδιαφορο, ας προσεχαν.
Δεν ξερω τι κανανε στον 33, αλλα στον 30, εχω απειρα παραδειγματα λαμογιας. Ας προσεχαν ξανα. Αυτοι και εγω θα ειμαστε παντα απεναντι ακομα κι αν δεν εχουμε κοινα συνορα.

Γι αυτο λοιπον η επιβιωση της doom ως το τελος (γιατι γι αυτο μιλαμε) αφιερωνεται στον μεσο παικτη στρατιωτη της φυλης. Γιατι εγω προσωπικα ξερω οτι μπορω να βασιστω πανω στα παιδια 100 φορες να επιβιωσουμε οποιοδηποτε πολεμο.

αυτα τα λιγα.


υ.γ. ο ορος 'αδερφικη φυλη΄ μου γυρναει το στομαχι και αν εχεις παρακολουθησει ποστ μου στο εξωτερικο θα ξερεις οτι το πιστευω ακραδαντα. η μονη μα η μονη φυλη που πιθανοτατα θα εχουμε κοινη πορεια γιατι τα παιδια παιζουν οσο ηθικα και οπως αντιλαμβανομαι εγω το παιχνιδι ειναι οι 300 του Νικου, πιθανοτατα του πιο ακεραιου αρχηγου που υπαρχει στον ελληνικο σερβερ. Το καλος η κακος παικτης ερχεται στην 2η μοιρα για μενα.

Ολες οι αλλες φυλες ειναι συμμαχοι, συμβασιουχοι (sic), εχθροι, και η κουστωδια των Ελ Βιντσιδων σε ειδικη κατηγορια.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Aν απο την αρχη του κοσμου ή εστω απο ενα σημειο και μετα είχατε αποφασίσει κοινή πορεία ως το κλεισιμο του κόσμου με την 1η φυλή ανεξαρτήτως πώς θα κυλήσει ο κόσμος, εννοείται οτι δεν ειναι κατακριτέο.

Το θέμα είναι οτι το παιχνίδι έχει μορφή πολεμική. Δηλαδή, οκ καλη η διπλωματία και το τα πάω καλα με τις σχεσεις και τους φίλους μου κλπ. αλλα η κατάληξη του κόσμου δεν θα έπρεπε να είναι με ενώσεις. Δεν εννοώ μονο τον δικό σας κόσμο μην παρεξηγηθώ. Στο σκάκι σου προσφέρει ο άλλος ισοπαλία και την αποδέχεσαι μόνο οταν δεν είσαι απολύτως σίγουρος οτι κάποια βαριάντα δεν κερδίζει, δηλαδή δεν δέχεσαι απλά ισοπαλία για να μην πληγώσεις τον άλλον επειδή θα χάσει αλλα παίζεις ως το τέλος μέχρι το τελευταίο πιόνι να προαχθεί σε βασίλισσα :p

Ε από οτι εχω δει σε πολλούς κόσμους ειδικά τον τελευταίο καιρό που ανοίγουν ο ένας μετά τον άλλον οι περισσότεροι κλείνουν με ενώσεις και απλα αναρωτιέμαι αν είναι αυτή η σωστή μορφή που θα έπρεπε να έχει το παιχνίδι. Αυτο λέω. Δεν έχω κατι με σένα ή με την αλλη φυλη και ξέρεις καλά οτι με τον blacko ειμαστε εχθροί, μια γνώμη λέω όπως το βλέπω εγώ.

Με λιγα λογια νιωθω οτι ισως θα το ευχαριστιοσασταν περισσσοτερο αν πολεμουσατε ως το τελος οι εναπομεινατες φυλες απλα για την ιδια τη διασκεδαση του παιχνιδιου ασχετα αν καποιος κερδιζε ή εχανε. Αν έχω χασει διπλωματικες συμφωνιες απο την εναρξη του κοσμου με συγχωρεις απλα δεν το γνωριζω.
 

DeletedUser24216

πολεμησαμε σ ολη τη διαρκεια του Κ30, δεν υπηρχε ουτε μια μερα που να μην ειχαμε πολεμο με φυλη που λογιζοταν "σοβαρη".
εκ των υστερων θα σου πω κιολας οτι η τελικη συμμαχια (δεν την λεω ενωση) ηταν και λαθος και δεν επρεπε να γινει. Εκ των υστερων ομως. Οταν εγινε, ο πολεμος μαινοταν μεταξυ του μισου κοσμου εναντιον του αλλου μισου. Δε φταιω εγω που υπερφυλες 75.000.000 πατανε διαγραφη ομαδικα οταν χασουν ενα πλανο.
απο εκει και περα τιμησαμε τη συμμαχια μας. Δεν αναγραφηκε καν το ονομα μας στην τελικη φυλη και δεν διεκδικησαμε καποιου ειδους δαφνη.

Δεν εχω καποιο προβλημα με ολο αυτο. Καναμε το παιχνιδι μας, πολεμωντας. Τα υπολοιπα ειναι για τις προπαγανδες των φιλων του Σκαηπ.
 

DeletedUser


...Κωστα η "συμμαχια μεχρι τελους" εγινε οταν διαλυθηκε η Σολ και η Σουσου(μετεπειτα ΦΑΠΕΣ) τους αποροφησαν σχεδον ολους και εγιναν 120μυρια φυλη εκεινοι με 3 ακαδημιες φευγωντας μπροστα 30μυρια!...το οτι μολις ειδαν τα σκουρα και την κατρακυλα και πατησαν διαγραφες αντι να κατσουν να παιξουν δεν σημαινει οτι θα αναιρεσουμε μια τετοια συμφωνια που εγινε στα δυσκολα...γτ μεχρι τελους σημαινει ή δικου μας ή δικου τους...απλα εμεις επιλεξαμε να μην γινουμε μια φυλη αλλα να παραμεινουμε 3...
 

DeletedUser33703

Ρε ψευτράκο που πολεμήσατε ; Το αν πολεμήσατε και πόσο πολεμήσατε το λένε οι απώλειες σας .
Απλά μάλλον δεν έχεις καταλάβει ακόμα το παιχνίδι γτ λογικό είναι δεν έχεις παίξει και ποτέ το παιχνίδι σοβαρά .

Ξεκίνησες με 2 συμμαχίες στην ήπειρο σου που μετά την μία την έκανες κ ωλοτούμπα και την γύρισες εχθρό (μιλάω για την Bad)
και επίσης ξεκίνησες με έναν εχθρό από την αρχή του κόσμου στην από πάνω ήπειρο και μετά τον γύρισες συμμαχία και το πήγες μέχρι τέλους μαζί με tr αλλά και μαζί με σουσου που ήταν στην κ54 για να μας βαρέσετε όλοι μαζί. Κάνατε καλές κ ωλοDOOMπες στον κ30 και μην το αρνηθείς ότι έγιναν έτσι τα πράγματα γτ θα σε κράξουν και τα ραδίκια.

Όποιος έπαιζε στον κόσμο σε όποια φυλή και αν έπαιζε μπορεί να βγει να με επιβεβαιώσει .

Στο τέλος θα μας πεις ότι σε χτύπαγαν 2 ήπειροι και κατάφερες και επιβίωσες .
 

DeletedUser24216

ξεκινησαμε με Bad και LD να μας κοπανανε, η δε Bad απ την 1η ωρα που μπηκαμε στον Κ30 και η LD λιγες μερες μετα.

περιεργο που δε το ξερεις, σε κατι ρουμ στο σκαηπ ησουν μαζι με DON KYR και μας βριζατε χυδαια, αλλα μπορει να κανω και λαθος, εσυ δεν τα κανεις ποτε αυτα.
Κουβαδακια και σε αλλη παραλια τωρα, εδω μιλαμε εμεις που τερματισαμε χωρις να μας κοψουν απ την ΟΔ για 36 διαφορετικες παραβασεις.
 

DeletedUser31166

Aν απο την αρχη του κοσμου ή εστω απο ενα σημειο και μετα είχατε αποφασίσει κοινή πορεία ως το κλεισιμο του κόσμου με την 1η φυλή ανεξαρτήτως πώς θα κυλήσει ο κόσμος, εννοείται οτι δεν ειναι κατακριτέο.

Το θέμα είναι οτι το παιχνίδι έχει μορφή πολεμική. Δηλαδή, οκ καλη η διπλωματία και το τα πάω καλα με τις σχεσεις και τους φίλους μου κλπ. αλλα η κατάληξη του κόσμου δεν θα έπρεπε να είναι με ενώσεις. Δεν εννοώ μονο τον δικό σας κόσμο μην παρεξηγηθώ. Στο σκάκι σου προσφέρει ο άλλος ισοπαλία και την αποδέχεσαι μόνο οταν δεν είσαι απολύτως σίγουρος οτι κάποια βαριάντα δεν κερδίζει, δηλαδή δεν δέχεσαι απλά ισοπαλία για να μην πληγώσεις τον άλλον επειδή θα χάσει αλλα παίζεις ως το τέλος μέχρι το τελευταίο πιόνι να προαχθεί σε βασίλισσα :p

Ε από οτι εχω δει σε πολλούς κόσμους ειδικά τον τελευταίο καιρό που ανοίγουν ο ένας μετά τον άλλον οι περισσότεροι κλείνουν με ενώσεις και απλα αναρωτιέμαι αν είναι αυτή η σωστή μορφή που θα έπρεπε να έχει το παιχνίδι. Αυτο λέω. Δεν έχω κατι με σένα ή με την αλλη φυλη και ξέρεις καλά οτι με τον blacko ειμαστε εχθροί, μια γνώμη λέω όπως το βλέπω εγώ.

Με λιγα λογια νιωθω οτι ισως θα το ευχαριστιοσασταν περισσσοτερο αν πολεμουσατε ως το τελος οι εναπομεινατες φυλες απλα για την ιδια τη διασκεδαση του παιχνιδιου ασχετα αν καποιος κερδιζε ή εχανε. Αν έχω χασει διπλωματικες συμφωνιες απο την εναρξη του κοσμου με συγχωρεις απλα δεν το γνωριζω.

Κωστα δε ξερω για την ντουμ. Στην τρ παντως μας ειχε κουρασει ο κοσμος με ολα τα σκαμπανεβασματα των διπλωματιων στο βορειοδυτικο κοσμο. Οι σχεσεις ηταν και λιγο τεταμενες με την ντουμ αλλα ολοι οι παικτες ψηφησαν για το αν θελουν να κλεισει η οχι ο κοσμος και βγηκε 50 να κλεισει 20 να μη κλεισει. Εγω 8 μηνες επαιξα τους τελευταιους και παλι δεν εβλεπα την ωρα να κλεισει να ησυχασουμε. Ποσο μαλλον τα παιδια που παιζαν απο την αρχη.
 
Κορυφή