SUN TZUN Ο τιμιος και αδικημενος παικτης..

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2415
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2415

Σου ειπα οτι θα σου απαντησουν αλλοι γιατι δεν εχω αρμοδιοτητα να απανταω για την φυλη ,οτι γραφω ειναι δικη μου αποψη,αν δεν θελει ο αρμοδιος της φυλης να σου απαντησει ειναι θεμα διοικησης και οχι δικο μου ..

μακαρι να μπεις στην φυλη μηπως μαθεις το παιχνιδι και τροπους συμπεριφορας...

παλι απειλεις και δεν γραφεις επισης σε οτι πληρωσα δεν σου ζητησα δανεικα τα πληρωσα μονος μου...


Ο δηλωμενος ρουφιανος ever του κ26 Βρε ουστ παλιορουφιανε........

Υ.Γ

Μην ξεφευγετε απο το θεμα παιδια απαντηστε οτι αφορα το παιχνιδι και στον τιτλο του θεματος αν χρειαστω βοηθεια θα παρω τον κωστετσο που εχει βγαλει και νομικη...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Ο rebel σε room πριν λίγο ισχυρίζεται ότι δεν ξέρει , και ότι απλά χρησιμοποίησε μια λέξη να "τρολαρει" . Από την αντίδραση του όταν έμαθε εγώ τον πιστεύω .
Παρόλα αυτά ζητάω συγγνώμη που καταλήξαμε εκεί .
@stamstam


ψέμα ψέμα ψέμα και ξανά ψέμα .
Bres τα χωρια που και καλά σας πήρα στα στατιστικά και μετά συνεχίζουμε .
Εν tw μεταξύ να ανακαλέσεις αυτά που έχεις γράψει σχετικά με εμενα και ναρκωτικά . Να πάρω και εγώ κάποια πράγματα σοβαρά από εδώ και πέρα .
 

DeletedUser

μολις τωρα ενημερωθηκα για ποιο λογο βριζετε ολοι και οφειλω μια ΣΥΓΝΩΜΗ στον τουρλουμπουκι αλλα δεν γνωριζα τιποτα..ολη φραση ηταν σχημα λογου και δεν το ειπα επιτηδες..για τα υπολοιπα περι αγκαλιων με το κωστετσο δεν λεω συγνωμη τουρλου να ξες..

ΥΓ.σταμ σταμ τσου ρε αντρακλα εσυ ******* και λιγο θα παθεις τιποτις..
 

DeletedUser2415

μολις τωρα ενημερωθηκα για ποιο λογο βριζετε ολοι και οφειλω μια ΣΥΓΝΩΜΗ στον τουρλουμπουκι αλλα δεν γνωριζα τιποτα..ολη φραση ηταν σχημα λογου και δεν το ειπα επιτηδες..για τα υπολοιπα περι αγκαλιων με το κωστετσο δεν λεω συγνωμη τουρλου να ξες..

ΥΓ.σταμ σταμ τσου ρε αντρακλα εσυ ******* και λιγο θα παθεις τιποτις..

Στο θεμα μας τωρα δεν τρεχει τιποτα για να ζητας συγνωμη και δεν χρειαζετε να μαθουν και αλλοι δεν τους ενδιαφερει η προσωπικη ζωη του καθενος εδω μεσα, ειναι ενα παιχνιδι και εχει και προπαγανδα αν δεν μπορειτε το γραπτο στην προπαγανδα του παιχνιδιου απλα μην γραφετε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18900

=easy rider Εν tw μεταξύ να ανακαλέσεις αυτά που έχεις γράψει σχετικά με εμενα και ναρκωτικά . Να πάρω και εγώ κάποια πράγματα σοβαρά από εδώ και πέρα .

εντάξει ανακαλώ... δεν παίρνεις ναρκωτικά..

παίρνεις ότι και η πυθία!!!

..... A και ο ΝΟΤΗΣ... θεός!!!

rebel01 σταμ σταμ τσου ρε αντρακλα εσυ ******* και λιγο θα παθεις τιποτις..

με τέτοια αντράκια σαν εσένα πως να κρατηθώ?
είσαι σέξι boy!

λίγο ανάγωγο βεβαια... δίχως τρόπους, ίσος γιαυτο σε μάζεψε ο σουτζούκιs στην άουτ.. τέτοιος είναι και αυτός από ότι φάνηκε στα πρώτα post...
 

DeletedUser32029

Λιώνω με όσα διαβάζω...


[aig]Προειδοποίηση για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Διαβαζεις διαβαζεις αλλα μας ζαλησε τον ερωτα με το ****ακι στην 64...



[aig]Προειδοποίηση για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32029

Πρέπει κάποιος να είναι ο κακός...Ας είμαι εγώ..

[jor]
+10 πόντοι για post εκτός θέματος

Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8432

Το λεπόν .
Έχω να σας προτείνω εναλλακτικούς τρόπους εκτόνωσης :
α) πας μια γήπεδο ρίχνεις τα μπινελικια σου , γυρνάς σπίτι κι είσαι ήρεμος ενόσω τρως την παντόφλα ( το τελευταίο για όσους έχουν νυμφευθεί ) offtopic
β) για τους ανυμφευτους offtopic
1. Πας μια βόλτα , βρίσκεις έναν ωραίο νέο με μούσι τύπου κοντσιτα , το περιποιείσαι το μουστάκι και ξεδίνεις
2. Βγαίνεις με την γκόμενα βόλτα στην ύπαιθρο παρατηρώντας τον έναστρο ουρανό
γ) εάν είσαι γυναίκα , περνάς μια επιτήρηση στον σουντζου που ξέρει απο πολεμικές τέχνες και τα κάνει όλα ontopic

Πιστεύω να σας κάλυψα όλους

[jor]
+10 πόντοι για post εκτός θέματος

Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28220

αυτα ειναι ξευτιλικια.και καλα δεν ηξερε ο ''κυριος'' ρεμπελ.πρεπει να ειμαστε και λιγο ανθρωποι ντροπη.



ειστε κοκκινοι σε εναν κοσμο και κανετε λες και ειναι πραγματικος σας εχθρος



ντροπη ρε ντροπη

[jor]
+10 για post εκτός θέματος

Επιστρέψτε στο θέμα

Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20435

η ψυχικη κι οχι η σωματικη αναπηρια ειναι η χειροτερη
και εδω διακρινω πως αρκετοι και δεν εξαιρω τον εαυτο μου κατα καιρους ειμαστε/γινωμαστε ψυχικα αναπηροι
αν την σωματικη αναπηρια λογω της φυσης του παιχνιδιου καποιος μπορει να την κρυψει ,η ψυχικη οσο και να συγκαλυφθει δεν κρυβεται.

[jor]
Προειδοποίηση για post εκτός θέματος

Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2415

η ψυχικη κι οχι η σωματικη αναπηρια ειναι η χειροτερη
και εδω διακρινω πως αρκετοι και δεν εξαιρω τον εαυτο μου κατα καιρους ειμαστε/γινωμαστε ψυχικα αναπηροι
αν την σωματικη αναπηρια λογω της φυσης του παιχνιδιου καποιος μπορει να την κρυψει ,η ψυχικη οσο και να συγκαλυφθει δεν κρυβεται.

[jor]
Προειδοποίηση για post εκτός θέματος

Βy Jorgen
[/jor]

Ουτε η ψυχικη ουτε η σωματικη αναπηρια του καθενος ενδιαφερει κανενα εδω μεσα ,αλλο τοσο ακομα η προσωπικη ζωη των χειριστων των λογαριασμο, επικεντρωθειτε και απαντατε με βαση την λειτουργια και τον χαρακτηρα του παιχνιδιου και μην βαζετε τα προσωπικα σας η των αλλων σχολιαζοντας την προσωπικη του ζωη εστω και αν την ξερετε απαντατε μονο σε οτι εχει σχεση με το παιχνιδι αυτος ειναι ο σκοπος του φορουμ η προπαγανδα του παιχνιδιου οχι της ζωης..

προς τους αναγνωστες που απαντησατε υπερ μου σας ευχαριστω αλλα δεν εχω αναγκη απο συνηγορους αυτοι που κρινουν θα κριθουν ειναι το μονο σιγουρο.......

Παρακαλω τα ΜΟD να κλειδωσουν το θεμα πηρα τις απαντησεις μου...
 

DeletedUser27008

εδωσα τα χωρια μου σε γνωστους μου και οχι σε σενα και στην παρεα σου


το θεμα ειναι γενικα ο σουτζουν και η συμπεριφορες του στο παιχνιδι συμφωνα με τα λεγομενα και γραπτα του πρωην συμπαικτη του πρωταθλητη και συνεπαγετε οτι αυτος ο ΗΘΙΚΟΣ και ΕΝΤΙΜΟΣ παικτης οπως τον παρουσιαζει ο πρωταθλητης τα εβαλε με τον Noob αλλον συμπαικτη του ο οποιος εφυγε η τον διωξαν απο την φυλη τον μοιριστηκαν τα τσακαλια τις cxc ξενυχτισαν 2 βραδυα να τον μαζεψουν και ο σουντζουν τον στολιζει με διαφορα κοσμητικα επιθετα επειδη ταχα λεει οτι μας εδωσε τα χωρια του



ησουνα εκει και επαιζες και το ξερεις και αυτο τελικα??? ανεστη απο οτι βλεπω τα ξερεις ολα δεν θα ξαναγκουγκλαρω αν θελω κατι να μαθω θα σε ρωταω απευθειας εισαι το google των φυλετικων :clap:

εγω σε αυτο που πηρα

εχασα 8 φουλ νουκ μια 5αδα αριστων σπλιταριστη και τελικα με εκοψε αλλα ειχα στειλει και αλους τρεις ξεκαρφωτους και ετσι καταφερα και το πηρα(αυτη ειναι η δικη μου εκδοχη που επαιζα)εσυ που δν επαιζες πως βγαζεις τετοια συμπερασματα??


Και το ψεμα και η κοροϊδια συνεχιζονται... δειτε πως υποτιμαει την νοημοσυνη σας ο εντιμος αυτος ανθρωπος και βγαλτε τα συμπερασματα σας!! Μακαρι στις φυλετικες να μην υπηρχαν ανθρωποι σαν εσενα τουρλοασχετε το παιχνιδι θα ηταν πολυ πιο ωραιο πραγματικα. Οσο για τα πιστευω του πρωταθλητη που τα υποστηριζεις οσο καργκιωζης ειναι αυτος που τολμησε να γραψει ολα αυτα για τον Νικο τοσο εισαι και εσυ! Παιξτε τωρα και χαρειτε ενα κοσμο που για μεγαλο ποσοστο επιτυχιας σας ευθυνετε η λαμογια σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Υπήρχαν στις φυλετικές 200 παίχτες που τους έχεις μαζέψει και ανακυκλώνοντας τους φτιάχνεις σε κάθε κόσμο τους cxc . Έχεις διαλέξει κάποιο συγκεκριμένο προφίλ και διαλέγεις να βάλεις στην ομάδα σου μονο αυτούς που συμπληρώνουν τις συγκεκριμένες προδιαγραφές . Δηλαδή , να μην amfizbitoun την εξουσία , να τους αρέσει να υποτάσσονται , να τους αρέσει να τους απειλούν , να την βρίσκουν όταν τους βρίζουν ...
Οι υπόλοιποι όμως αυτοί που δεν σε ακολουθούν , πολύ απλά σκέφτονται μονοι τους , δεν είναι κατευθυνόμενοι , παίζουν βάζοντας και το προσωπικό στοιχειο μέσα στο παιχνίδι τους .
Άστα λοιπόν τα περί φυτευτών και χώνεψε επιτέλους ότι δεν είμαστε όλοι ίδιοι και η νοοτροπία δουλέμπορα και οπαδού aparxaint που σε χαρακτηρίζει δεν περνάει σε όλους .
Ασχολήσου με τις τεχνικές υψηλής στρατηγικής και μην με προκαλείς να μην αρχίσω εγώ να εφαρμόζω τεχνικές ανορθόδοξου πολεμου και σε κάνω να σκούζεις σαν γουρούνι "διαμαρτυρωμενος" για ύπουλες μεθόδους και πισώπλατα μαχαιρώματα .


Τι λες εδώ ρε ανύπαρκτε? Εμένα προσωπικά με πήρε η CxC στον 21 σαν μπορούσαν απλούστατα να με φάνε ζωντανό και μου έμαθαν κι'όλας 5-6 πράγματα παραπάνω για το γκειμ μέσω του σκυπε, και μου έλυσαν τις απωρείες σχετικά με πράγματα που δεν ήξερα ή δεν μου τα είχε πει κανείς. Φυσικά θα τους ακολουθούσα και σε άλλους κόσμους παρά τους "εκβιασμούς" που στο κάτω κάτω είναι οι κανόνες τις φυλής, δεν σου αρέσουν δεν μπένεις απλό το θέμα. Και "έκβιασμούς" εννοώ την ενεργητικότητα που χρειάζεται ένας λογαριασμός στην CxC. Δεν λέω ότι με έκαναν υπερπαίκτη αλλά 5 πράματα περισσότερα από έναν κακό παιχτικά τα ξέρω. Άντε μάζεψε τα λόγια σου και σκέψου πριν μιλήσεις άλλη φορά. Κατηγορείς όποιον να ναι για ότι ναναι και δεν ξέρεις τι σου γίνετε.
 

DeletedUser6091

[mad]Έχει δοθεί global ban στο game και μόνιμο στο forum στον rebel.

Ζητω συγγνώμη που άργησε να μπει η ποινή που αναλογεί στον χρηστη αλλα άργησα να το δω εγώ που μπορώ να δίνω global ban στο game για κάτι που έγινε στο forum.

Η ξεφτίλα και η κατάντια έχει όρια και κάποιοι τα ξεπερνάνε. Δουλειά μου είναι να τιμωρώ, υποχρέωση των μελών της κοινότητας είναι να τους απομονώνουν όμως.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή