co..

  • Δημιουργός θέματος -iLovεReeser..*
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Καλησπέρα από μένα!

Αρχικά γνωρίζω πως το συγκεκριμένο θέμα υπάρχει ήδη σε διαφορετικό σημείο του φόρουμ, πιο συγκεκριμένα το γράφω εδώ γιατί νομίζω πως είναι άμεσο και κάπως διαφορετικό σε σχέση με τις υπόλοιπες αιτήσεις και αναζητήσεις.

Πέρα από όλα αυτά θα ήθελα να μπω στην διαδικασία να παίξω ως co-play σε κάποιον λογαριασμό "όχι δικό μου" αλλά κάποιου άλλου. Ο λόγος που το θέλω αυτό είναι πως έρχεται καλοκαίρι (έχει έρθει ήδη) anyway, και οι ώρες που θα είμαι συνδεδεμένος είναι αμφίρροπες, έτσι προφανέστατα δεν θα μπορέσω μόνος να διαχειριστώ έναν λογαριασμό γι'αυτό και δεν θέλω να είναι δικός μου, αυτό δεν σημαίνει πως δεν θα δώσω το 100% των γνώσεων μου για την καλύτερη δυνατή αναγνώριση του λογαριασμού. Από την στιγμή που θα παίζω στο λογαριασμό είναι αυτονόητο πως πάω για το κάτι παραπάνω με την μόνη διαφορά πως θα έχω και συντροφιά.

Αν ήταν δυνατόν δεν θα ήθελα αρχάριο παίκτη, όχι πως μειώνω τα παιδιά που δεν γνωρίζουν το παιχνίδι αλλά για ευνόητους λόγους. Οι ώρες και όλα τα σχετικά περί του παιχνιδιού θα μπορούσε ο οποιοσδήποτε να τα συζητήσει μαζί μου στο skype: S h i n o d a 0132 (τα γράμματα είναι κολλητά όλα απλά δεν μπορεί να τα εμφανίσει σωστά αν τα βάλω κολλητά).

Συγγνώμη αν το θέμα είναι λάθος και αν βγάζω εκτός προδιαγραφών την όλη φάση..
 

DeletedUser32840

Εαν θες να παιξεις καλυτερο ειναι να παιξεις μονος, τουλαχιστον ετσι το παιχνιδι εχει πιο πολυ ενδιαφερον και εχεις κατι δικο σου! Οσον αφορα τις ωρες μπορεις να αφηνεις επιτηρηση παντα υπαρχει καποιος στην φυλη.
 

DeletedUser

Εαν θες να παιξεις καλυτερο ειναι να παιξεις μονος, τουλαχιστον ετσι το παιχνιδι εχει πιο πολυ ενδιαφερον και εχεις κατι δικο σου! Οσον αφορα τις ωρες μπορεις να αφηνεις επιτηρηση παντα υπαρχει καποιος στην φυλη.

Εάν κυνηγάει την πρωτιά είναι λίγο δύσκολο να κερδίσει μόνος του (λίγοι το έχουν καταφέρει), εκτός και εάν έχει πολλές ώρες να αφιερώσει. (εάν είχε προφανώς δεν θα αναζητούσε co-player)
 

DeletedUser

οι ώρες που θα είμαι συνδεδεμένος είναι αμφίρροπες..
 
Κορυφή