Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

κατ αρχην ποιος σου ειπε οτι παιζεις φυλετικες ?
κατσε γιατι θα τρελαθουμε, αν ειναι να ασχολουμε με accounts που εχουν τα 50 χωρια ρεκοε τοτε ολη μερα πρπει να απαντω στο external .......
ασχολουμε ομως μαζι σου, γιατι εκτος των αλλων εισαι και ψευτης ......

μια χαρα ΣΕ ειχαμε κανονησει και το ξερουν ολοι, τωρα εσυ ο ρεζιλης οτι και να λες δεν εχει τη παραμικρη αξια. Ενα ακομη παρανομο account εισαι οπως ολη παρεα μαζι και ο enjoy ......

σε 7 μερες που εδωσα 2 3ωρα στον καφκαλια , εξηγησε μου πως γινεται αυτο που λες οταν μαλιστα το πλανο που κανατε σε περιπου 200 χωρια μου , το επαιξα εγω ? να σου θυμισω οτι απο τοσα χωρια πηρατε μονο καμια 20ρια πισω του μαντολατου επειδη επεσε η εκκλησια......

Οποτε εισαι τουλαχιστον αστειος να λες οτι ο καφκαλιας που επαιξε 2 3ωρα στις τελευταιες 2 μερες εφτιαξε το account , και για να δεις ποσο εκ γενεθης ****ς εισαι , θα ηθελα να δω τον ιδιο τον καφκαλια να λεει εδω , αυτο που λες εσυ ........

εσυ τι ακριβως εκανες στον 7ημερο ? η φυλη σου τι εκανε ? α ναι ....... εχασε .....

το τι θα βαζω στο προφιλ μου ειναι δουλια μου και αποτελεσμα καθαρου παιχνιδιου χωρις botakia οπως εσυ. Εσυ ακομη και με αυτα δεν εχεις καταφερει ΠΟΤΕ να φτασεις account ουτε το 1/10 απο τα account που εχω στο προφιλ μου , και ελεος αφησε τουλαχιστον να μιλαω εδω με ανθρωπους και παιχτες μιας καποιας παρουσιας ........

Τι εισαι ακριβως εσυ ? τι ? υπαρχεις σε κανενα κοσμο ? 30 coplayers και τιποτα δε κανετε ουτε με τα botakia και το autoclicker που στελνετε 30,000 επιθεσεις τη μερα για φαρμινγκ και δε σας κλεινουν το account ...... αλλα σιγα σιγα θα γινει και αυτο ........

κανε μου τη χαρη, εξαφανισου στην παιχτικη σου ανυπαρξια (καλα ... δεν ειναι μονο παιχτικη η ανυπαρξια σου) και ασε με να μιλησω με καποιους που να εχουν φτιαξει και καποιο account σε καποιο κοσμο ........

μεχρι να περασεις το 1μιση εκατομυριο σε καποιο κοσμο μη μου απευθυνθεις ξανα, εισαι τριτη εθνικη, ουτε για φιλικο δε σε φωναζω στο ιδιο γηπεδο ..........

δεν θα καθομε να χαλω τα θεματα στο φορουμ αν θες απαντηση ελα σκυπε δν θα μπω στο κοπο να ξανα γραψω εδω για τετια θεματα
και απλα να ξερεις εγω δν σημφωνησα για τη σ.ε οποταν δν υπηρχε σ.ε μεταξυ ακκουντ quick death και Ε.Α
και κατι ακομη ειπες:το τι θα βαζω στο προφιλ μου ειναι δουλια μου και αποτελεσμα καθαρου παιχνιδιου χωρις botakia οπως εσυ. Εσυ ακομη και με αυτα δεν εχεις καταφερει ΠΟΤΕ να φτασεις account ουτε το 1/10 απο τα account που εχω στο προφιλ μου , και ελεος αφησε τουλαχιστον να μιλαω εδω με ανθρωπους και παιχτες μιας καποιας παρουσιας ........
......
ενω απο τους 5(π.χ) σπεεδ που εχει στο προφιλ σου αποτι θημαμε στους 2 βγηκα 1ος οποταν και παλι κατω απο τα @@ μου εισαι :rolf:
τα υπολοιπα απο σκυπε
 

DeletedUser29156

Λεωνιδα μου αρέσουν οι εμφύλιοι

ναι αλλα απο τον τελευταιο εμφυλιο , ισως λεω να πικραθηκες ...... :confused:

[SPOIL]skilaris

ο μονος speed που με ενοιαζε ηταν ο 7ημερος , και εκει ..... ησουν εσυ που εβλεπες @@ και μαλιστα αγκαλιτσα με ολη τη φυλη σου.....

ας ρωτησουμε τον Ανεστη τον co player σου εκει , να μας πει για 30η φορα , οτι και ΣΕ υπηρχε και καθαρα δε παιξατε .....[/SPOIL]
 

DeletedUser30115

σε ποιο φανταστικο κοσμο ζεις ρε νουμερο ? και το τι παιζεις εσυ με τα δαχτυλα το εχουμε καταλαβει

δειξε εδω μισο στατιστικο να σε δικαιωνει ......

τι να δειξεις καημενε ?

και πιο φορουμ και βλακειες λες, εγω στην ΑΛΚ μπηκα στο τελος και σε ελαχιστο χρονο ζωντανεψε ο νοτος και πηγεναμε και παιρναμε χωρια........ Ο ΒΟΡΕΙΟΣ σας εκραζε να βγαλετε μισο πλανο παραλληλα με εμας .......

Τι να μας πεις καημενε με 3 χωρια ρεκορ που εγραψες και return στο ονομα ....... ναι επεστρεψαν οι πυξιδες ...... ολα τα νουμερα και οι πυξιδαρχες εχετε ενωθει και ολοι μαζι μου περιποιειστε τα φρυδια ......

Αντε συνεχισε να παιζεις με τα δαχτυλα σου ανοητε που εισαι εσυ αξιος να κρινεις τον οποιοδηποτε με τη μηδενικη σου ,παρουσια σε παιχνιδι και οχι μονο .........

Ελα ... το επομενο νουμερο παρακαλω .........

Υ.Γ. Ανεπαγγελτε , την επιχειρηση που πιανεις στο στομα σου , θα τη σεβεσαι οποιαν και αν ειναι , απο τη μικροτερη μεχρι τη μεγαλυτερη
Αν στη ζωη σου ειχες κανει το παραμικρο δε θα χρειαζοταν καν να στο αναφερω, ειτε αν ειχες κανει δικη σου επιχειρηση, ειτε αν ειχες δουλεψει σε καποια..... θα ειχες μαθει να σεβεσαι την ιδιωτικη πρωτοβουλια.....
αν βαλω αγγελια για υπαλληλο και σου πως να ερθεις γονατιστος και με τη γλωσσα εξω θα ερθεις απο την αλλη ακρη της Ελλαδας .......

Y.Γ.2. Τριτη εθνικη εισαι και εσυ με τα αστεια accounts των ουτε 500κ που φτιαχνεις και μαλιστα με co player !!! μιλαμε για συνεργασια συγκλονιστικη

Μεχρι να ανεβεις κατηγορια , να μην μου απευθυνεσαι ........

Υ.Γ.3 ...... απο τις fake της beret η οποια εφυγε εξ αιτιας της συχαμενης κλικας σας , κλεισατε ολοι σας τα pc ...... καποιοι πρπει να τα χαρησαν κι ολας γτ ακομη στο εξαφανιζολ ειναι...

Υ.Γ.4 Μ αρεσει που με εστειλες να δω και να ρωτησω ....... Απο κ1 παιζεις , με τα 2 3 accounts στον ιδιο κοσμο (ξερω ξερω κανιβαλισμοι ηταν) καθε φορα, και τελικα σε 30 κοσμους συνολικα εχεις πετυχει ως αθροισμα λγιοτερο απ οτι εγω σε 2 κοσμους .......

Ε μετα φταιω που σου λεω οτι εισαι 3η εθνικη ?



Mad18 δεν προκαλω αλλα οταν μερικοι σε προκαλουν μπορεις να μην απαντησεις?μπορεις να μην απαντησεις οταν ο αλλος σε στολιζει?δεχομαι οποιανδηποτε ποινη απο την Ο.Δ ,αν προσεξεις μπαν δεν εχω φαει ποτε μου σε κανεναν κοσμο ουτε στο φορουμ
μερικες φορες σε φτανουν στα ορια και εκει πρεπει να δωσετε παρων εσεις οπως και σωστα κανετε
και προς θεου,εγω δεν ειπα ειμαι καλυτερος απο τον οποιονδηποτε εδω μεσα,αντιθετα αυτο που λεω ειναι οτι ειμαστε ολοι ισοι σε ενα παιχνιδι αντιθετα με τον πρωταθλητη που προσπαθει να δειξει οτι ολοι οι αλλοι ειναι παρανομοι και παικτικα μηδεν και αυτος η ταλενταρα,ο παικταρας,ο πρωταθλητης των φυλετικων
Οσο για σενα πρωταθληταρα με τα επιθετα που χρησιμοποιεις να τα αφησεις για τους υπαλληλους σου γιατι εδω δεν ειναι η επιχειρησουλα σου
εδω ειναι ενα παιχνιδακι που δυστυχως κατι τυπακια σαν εσενα χαλανε την ατμοσφαιρα
αν βαλεις αγγελια θα ρθω γονατιστος?δοκιμασεμε αλλα απομακρυνθου απο την πορτα μην την φας στα μουτρα και σου μεινει το συμβολαιο στα χερια :rolf:
και κατι τελευταιο για να κλεινουμε σιγα-σιγα
σεβομαι οποιον με σεβεται και οποιον σεβεται τον διπλανο του,οι υπεροπτες με αηδιαζουν :doh:
κατι αφεντικουλια σαν εσενα που αμα σε ενα παιχνιδι συμπεριφερονται και μιλανε με τετοιο τροπο δεν αξιζει ουτε εμετο να κανω
εισαι πολυ υπεροπτης και μιλας λες και εισαι υπερανω ολων(καποτε θα γυρισει μπουμεραγκ)
μαζι μου τελειωσες δηλαδη και φωναζεις τον επομενο?:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

Mad18 δεν προκαλω αλλα οταν μερικοι σε προκαλουν μπορεις να μην απαντησεις?μπορεις να μην απαντησεις οταν ο αλλος σε στολιζει?δεχομαι οποιανδηποτε ποινη απο την Ο.Δ ,αν προσεξεις μπαν δεν εχω φαει ποτε μου σε κανεναν κοσμο ουτε στο φορουμ
μερικες φορες σε φτανουν στα ορια και εκει πρεπει να δωσετε παρων εσεις οπως και σωστα κανετε
και προς θεου,εγω δεν ειπα ειμαι καλυτερος απο τον οποιονδηποτε εδω μεσα,αντιθετα αυτο που λεω ειναι οτι ειμαστε ολοι ισοι σε ενα παιχνιδι αντιθετα με τον πρωταθλητη που προσπαθει να δειξει οτι ολοι οι αλλοι ειναι παρανομοι και παικτικα μηδεν και αυτος η ταλενταρα,ο παικταρας,ο πρωταθλητης των φυλετικων
Οσο για σενα πρωταθληταρα με τα επιθετα που χρησιμοποιεις να τα αφησεις για τους υπαλληλους σου γιατι εδω δεν ειναι η επιχειρησουλα σου
εδω ειναι ενα παιχνιδακι που δυστυχως κατι τυπακια σαν εσενα χαλανε την ατμοσφαιρα
αν βαλεις αγγελια θα ρθω γονατιστος?δοκιμασεμε αλλα απομακρυνθου απο την πορτα μην την φας στα μουτρα και σου μεινει το συμβολαιο στα χερια :rolf:
και κατι τελευταιο για να κλεινουμε σιγα-σιγα
σεβομαι οποιον με σεβεται και οποιον σεβεται τον διπλανο του,οι υπεροπτες με αηδιαζουν :doh:
κατι αφεντικουλια σαν εσενα που αμα σε ενα παιχνιδι συμπεριφερονται και μιλανε με τετοιο τροπο δεν αξιζει ουτε εμετο να κανω
εισαι πολυ υπεροπτης και μιλας λες και εισαι υπερανω ολων(καποτε θα γυρισει μπουμεραγκ)
μαζι μου τελειωσες δηλαδη και φωναζεις τον επομενο?:D


εσυ να προσεχεις γονατιστος γιατι να μου το θυμηθεις θα τη σκισεις τη καλτσα σου....
επιθετα στους υπαλληλους μου , δε χρησιμοποιω, ειναι αξιοι ανθρωποι εν αντιθεση με εσενα τον αναξιο .. τα πιθετα τα εχω για τα σκουπιδαρια σαν κα εσενα
και επειδη ειναι 2η φορα που λες οτι κατι θα κανεις σε ενημερωνω οτι θα μου .... μια μαντρα , και μολις βρεθεις μπροσταμου θα σου κοπει το γαλα .....
οκ κουκλι ?
αντε , τη καλτσα να προσεχεις μη σου σκιστει μονο ...

ναι μαζι σου τελειωσα ..... εισαι ανευ αξιας και ενδιαφεροντος ...... τοσο εντος οσο και εκτος παιχνιδιου

[jor]
+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

εσυ να προσεχεις γονατιστος γιατι να μου το θυμηθεις θα το σκισεις το καλσον σου....
επιθετα στους υπαλληλους μου , δε χρησιμοποιω, ειναι αξιοι ανθρωποι εν αντιθεση με εσενα τον αναξιο .. τα πιθετα τα εχω για τα σκουπιδαρια σαν κα εσενα
και επειδη ειναι 2η φορα που λες οτι κατι θα κανεις σε ενημερωνω οτι θα μου .... μια μαντρα , και μολις βρεθεις μπροσταμου θα σου κοπει το γαλα .....
οκ κουκλι ?
αντε , το καλσον μη σου σκιστει μονο ...


Καλοκαιρακι ηρθε/ακομα στις καλτσες εμεινες?
δεν σε απειλησα εγω απλα σου απαντησα στην προταση που μου ειχες κανει να δουλεψω στην επιχειρησουλα σου,απλα θα ετρωγες πορτα(ενα μεγαλο ΟΧΙ εννοουσα) :D
το μυαλουδακι σου παντα στο πονηρο
παραφερεσαι πρωταθλητη
παρε καμμια μπυριτσα να χαλαρωσεις γιατι ζεσταθηκες μου φαινετε :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8132

Aπό πότε το "Παρουσίαση φυλών" έγινε "Ανίτα SoS"?
Δεν αφήνετε τις μαλακίες λέω γω, υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα για να ξεκατινιαστείτε και να λύσετε τα ψυχολογικά σας...

[jor]
+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά
Να εκφράζεστε καλύτερα

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

Καλοκαιρακι ηρθε/ακομα στις καλτσες εμεινες?
δεν σε απειλησα εγω απλα σου απαντησα στην προταση που μου ειχες κανει να δουλεψω στην επιχειρησουλα σου,απλα θα ετρωγες πορτα(ενα μεγαλο ΟΧΙ εννοουσα) :D
το μυαλουδακι σου παντα στο πονηρο
παραφερεσαι πρωταθλητη
παρε καμμια μπυριτσα να χαλαρωσεις γιατι ζεσταθηκες μου φαινετε :D

ε μεχρι να φτασεις γονατιστος θα χειμωνιασει .....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26973

ψηθηκα εγω παντως, μπαινω και περιμενω μνμ απο καλιακουδες!
 

DeletedUser

[jor]
Σας υπενθυμίζω ότι δεν είστε στο πολιτική και προπαγάνδα για να κάνετε flame.. Είστε στο παρουσίαση φυλών, κόσμου 30. Επιστρέψτε στο θέμα.
[/jor]
 
Κορυφή