Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32487

Επιδη στο προηγουμενο θεμα εγινε χαμος το ξαναανεβαζω.
Παιδιά ο κ30 κατά την γνώμη μου θα είναι ένας από τους ποιο ωραίους κόσμους σίγουρα όσο αφορά τις ρυθμίσεις αλλά ελπίζω και όσο αφορά τις φυλές που θα μπουν αλλά και τους παίκτες.
Να μάθουμε λοιπόν ποιες φυλές θα μπουν αν ξέρετε αν μπει καμία παρέα δυνατή από άλλον κόσμο?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser19330

Αυτες που ξερω εγω ειναι η φυλη του αφρικανου και η φυλη σου πρωταθλητη με του see you again αλλη καλη δεν ξερω
 

DeletedUser

Επιδη στο προηγουμενο θεμα εγινε χαμος το ξαναανεβαζω.
Παιδιά ο κ30 κατά την γνώμη μου θα είναι ένας από τους ποιο ωραίους κόσμους σίγουρα όσο αφορά τις ρυθμίσεις αλλά ελπίζω και όσο αφορά τις φυλές που θα μπουν αλλά και τους παίκτες.
Να μάθουμε λοιπόν ποιες φυλές θα μπουν αν ξέρετε αν μπει καμία παρέα δυνατή από άλλον κόσμο?

Ως σύνολο δηλαδή αμφισβητείς ότι δεν είναι καλές οι ρυθμίσεις. Μπορείς να μας κάνεις κάποια ανάλυση ; :confused:
πχ. για ποιον λόγο σου αρέσει να έχει 40 μέλη ή φυλή αναμιγμένη με την ρύθμιση των εξωτερικών βοηθειών.
Και σε τι συνεισφέρουν με τέτοιον τρόπο οι ρυθμίσεις.

Πρέπει να ακούσουμε την γνώμη όλων των παικτών που έχουν σκοπό να μπουν.
 

DeletedUser19330

να σου εξηγησω ; με τις εξωτερικες βοηθειες θα τρεξουν ολοι να κανουν συμμαχιες ομως ο κοσμος κλεινει με ποσοστο κυριαρχιας κατι που δεν ευνοει τις συμμαχιες και τα 40 μελη ειναι σχετικα μικρα αυτες οι αντικρουσεις νομιζω τον κανουν καπως ενδιαφερον τον κοσμο
 

DeletedUser32487

Ας μην ξεφευγουμε απο το θεμα.
Για τις φυλες γραφτηκε οχι για τις ρυθμισεις του κοσμου.
 

DeletedUser22476

Ως σύνολο δηλαδή αμφισβητείς ότι δεν είναι καλές οι ρυθμίσεις. Μπορείς να μας κάνεις κάποια ανάλυση ; :confused:
πχ. για ποιον λόγο σου αρέσει να έχει 40 μέλη ή φυλή αναμιγμένη με την ρύθμιση των εξωτερικών βοηθειών.
Και σε τι συνεισφέρουν με τέτοιον τρόπο οι ρυθμίσεις.

Πρέπει να ακούσουμε την γνώμη όλων των παικτών που έχουν σκοπό να μπουν.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τρωγόσαστε 2-3εις σε κάθε ποστ να ζητάτε το λόγο που οι ρυθμίσεις είναι αυτές που είναι,λες και υπήρχε περίπτωση να είναι ο 30 όπως θέλει ο καθένας!
Όποιου του αρέσει μπαίνει...δεν είναι κανένας αναγκασμένος να λογοδοτήσει γιατί ψήφισε κάποιες ρυθμίσεις από τη στιγμή που είχε το δικαίωμα να το κάνει.Αν στη πλειοψηφία αρέσει ο 30 να είναι όπως τελικά διαμορφώθηκε ωραία έκλεισε το θέμα πάμε παρακάτω.Γιατί σε κάθε thread να λέμε τα ίδια και να γινόμαστε φορτικοί?

Και να σου πω και εγώ την αποψή μου στην ερωτησή σου υποθέτοντας οτι είμαι ένας παίκτης που ψήφισε αυτές τις δύο ρυθμίσεις που προανέφερες.
1)Μ'αρέσει η φυλή να εχει 40 μέλη,άμα είχε επιλογή για 20 ή 10 αυτή θα έβαζα γιατί η παρέα(όχι ο καλός ο μύλος όλα τα αλέθει) μου είναι 9-19 άτομα μαχίμια...
και
2)οι εξωτερικές βοήθεις μ'αρέσουν για να μπαίνουν άμυνες στα βάρβαρα και στα τρένα να κολλάω άμυνες απο πίσω...

*o καθένας έχει τον τρόπο παιχνιδιού του και ψηφίζει ανάλογα με αυτόν*


Επιστρέφοντας στο θέμα των φυλών,από οτι γνωρίζω κάτι αλανάκια από κ1 θα μπουν,κάτι μαχίμια διάσπαρτα,μια μοσχαρ και ένας ήλιος που λάμπει για όλους :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32487

Δε ξερω καποια απο αυτες μονο τη ΜΟΣΧΑΡ ειδη στο 29 και δε μπηκε καν στη πρωτη 25αδα και διαλυθηκαν αλλα μπορει να φανηκαν ατυχει η απλος αργησαν να δημιουργηθουν... Δε ξερω παντως και εγω θα κανω μια φυλη με μια παρεα ολοι μας εμπειροι παικτες αλλα δε καταληξαμε σε καποιο ονομα ακομα.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ως σύνολο δηλαδή αμφισβητείς ότι δεν είναι καλές οι ρυθμίσεις. Μπορείς να μας κάνεις κάποια ανάλυση ; :confused:
πχ. για ποιον λόγο σου αρέσει να έχει 40 μέλη ή φυλή αναμιγμένη με την ρύθμιση των εξωτερικών βοηθειών.
Και σε τι συνεισφέρουν με τέτοιον τρόπο οι ρυθμίσεις.

Πρέπει να ακούσουμε την γνώμη όλων των παικτών που έχουν σκοπό να μπουν.

Καλα εσυ εισαι κατα 70% ο OKC

Καλη επιτυχια σε οσους μπουν
 

DeletedUser24126

Δε ξερω παντως και εγω θα κανω μια φυλη με μια παρεα ολοι μας εμπειροι παικτες αλλα δε καταληξαμε σε καποιο ονομα ακομα.

Θα μπειτε με τα παλικαρια απο GOT??Ελπιζω μονο να μην εχετε παλι μεσα τους αμπαλους-ανενεργους-ανυπαρχτους αρχηγους του 29...Καλη επιτυχια να εχετε Νικολα!!
 

DeletedUser32487

ευχαριστω φιλε μου!
Και καμια σχεση! Θα εχουμε καποια παρομοια παιδια απο GOT ναι θα ειναι και ο doomedtaco με κατι φιλαρακια του και εγω μια καποια αλλα αλλα ΟΛΑ γνωστες του παιχνιδιου δυνατη! Αν θες να ερθεις μαζι μας εισαι ευπροσδεκτος.
 

DeletedUser32917

Οι φυλές που γνωρίζω ότι θα μπουν είναι οι εξής :
1ον: SOL (επειδή ο ήλιος λάμπει για όλους μας όχι τίποτα άλλο) :p
2oν: H φυλή που θα κάνει ο Γρηγόρης (-*See you again.) Από ότι ξέρω πολύ καλή φυλή με πάρα πολύ καλό υλικό.
3ον: Η φυλή που θα κάνει ο NTAFES με 20-25 άτομα το πολύ από ότι ξέρω (αρκετά καλή επίσης αλλά δεν ξέρω αν θα το πάνε σοβαρά.)
4ον: Η G.O. (με αρχηγό τον Τοπάκο)
5ον: Κάτι μούσχαροι από ότι ξέρω θα μπουν (ΜΟΣΧΑΡ) :doh:
6ον: H CoA (τίποτα το ιδιαίτερο κατά την γνώμη μου)
7ον: 10-15 άτομα από τον Κ1 (δεν τα ξέρω τα παιδιά παικτικά)

Αυτά είναι σίγουρα ...

Τώρα έχω ακουστά ότι μπορεί να μπουν οι Vikings και ίσως μπει και ο μπόκος με 10-15 άτομα (παίζει να δούμε και τον ταμείο να κάνει την εμφάνιση του.)
Επίσης έχω ακουστά ότι θα μπει μια φυλή από κ3 και κάτι παιδιά από την GHETO του κ6.
αυτά ...
Ότι παραπάνω ξέρετε καλύτερα να το γράψετε να έχουμε μία ιδέα .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32487

Φιλε επιδη ειδα πως οι SOL ειναι αρκετα γνωστη φυλη αλλα εγω δεν την εχω ακουστα και απο τι φαινετε θα μπεις και εσυ. Τι ιστορια εχει τι παρελθον? Σε ποιους κοσμους ηταν? Εχει προοπτικες?
 

DeletedUser32917

Φιλε επιδη ειδα πως οι SOL ειναι αρκετα γνωστη φυλη αλλα εγω δεν την εχω ακουστα και απο τι φαινετε θα μπεις και εσυ. Τι ιστορια εχει τι παρελθον? Σε ποιους κοσμους ηταν? Εχει προοπτικες?

Φίλε μου καμία ιστορία από το παρελθόν , την φυλή την κάνω εγώ και μπαίνει για πρώτη φορά σε κόσμο.
 

DeletedUser19330

πολυ σωστος ο αφρικανος (και ωραιο ονομα η φυλη καλοκαιργιατικα)
 

DeletedUser32487

τοτε θα εχεις εσυ καποιο παρελθον επιδη αρκετοι μιλανε γι αυτη.
Καλη επιτυχια στη φυλη σου και ποτε δε ξερεις μπορει οι φυλες μας να βρεθουν αντιμετωποι η συμμαχοι στο κοσμο.
 

DeletedUser

Να πω και εγώ ως παρατηρητής του 30 ότι πολλοί από τους καλούς παίχτες είναι μαζεμένοι στους κ26-κ29(και στον κ1 οι υπόλοιποι ήρωες που αντέχουν μέχρι σήμερα) οπότε αναμένετε να μπουν 1 με 2 καλές φυλές που να το πάνε και σοβαρά.
 

DeletedUser32487

Ενταξει φυσικα αυτο απο φυλες που ξερουμε απο παλια. Θα υπαρχουν και νεες φυλες οπως τη δικια μου και του -Orthodox- τη SOL που και εμεις θα παιξουμε σοβαρα. Εγω προσωπικα ελπιζω να διακριθουν νεοι παικτες και οχι παντα οι ιδιοι ετσι κατι φρεσκο. Αυτο θα με χαροποιουσε και ομως δε ξερω τη να περιμενω απο το κοσμο ομως δε ξαναεπαιξα με τις συγκεκρημενες ρυθμισεις αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.
 

DeletedUser32917

Συνήθως πριν ανοίξει κάποιος κόσμος αντε να ξέρουμε για 1-2 φυλές το πολύ ότι θα μπουν , το φαινόμενο στον κ30 που ξέρουμε πριν καν ανακοινωθεί η ημερομηνία που θα ανοίξει ξέρουμε για 6-7 φυλές είναι πρωτοφανές οπότε πιστεύω ότι πρέπει να περιμένουμε έναν κόσμο πολύ ξεχωριστό σαν κάποιους παλιούς κόσμους .
Και μην ξεχνάτε ότι έρχεται και καλοκαίρι που πάλι είναι πρωτοφανές φαινόμενο ο κ30, αν πάρουμε παράδειγμα από άλλους κόσμους που έχουν ανοίξει καλοκαίρι δεν είχαμε μεγάλη συμμετοχή
οπότε να περιμένετε αφίξεις και τον Σεπτέμβρη στον κ30 και πιστεύω θα αργήσει να κλείσει και λόγω επιπέδου φυλών και παικτών αλλά και λόγω μυστικών (που δεν υπάρχουν) .

Καλή αρχή λοιπόν σε όλους ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32487

Και εγω αυτο ελπιζω και πιστευω πως θα ειναι ενας απο τους καλυτερους κοσμους. Και μπορει να υπαρξουν κι αλλιες φυλες αφου το θεμα ανοικτηκε μολις σημερα. Οι περισσοτεροι απο κοσμους 28-29 ακουσα πως δε θα ενταχθουν μαζι με τις φυλες τους αλλα θα το παιξουν χαλαρα σε νεες φυλες.
 
Κορυφή