Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

Συζήτηση στο forum 'Στρατολόγηση παικτών/Παρουσίαση φυλών' που ξεκίνησε από το μέλος pugo2012, στις 29. Μαϊ 2014.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. πρωταθλητής

πρωταθλητής Well-Known Member

Ανεστη , δε το κοβω ....... υπαρχουν μαλον παλιοι καημοι !

2. -Sweetest Love x3

-Sweetest Love x3 Well-Known Member

Σοβαρα τωρα Ovelix θα πας με τον γκομενοδιωχτη των φυλετικων μαχων; Παρε τον Reliable και ελατε στην 54.:p

3. -ovelix-

-ovelix- Forum Mod Μέλος Διαχείρισης

Ανέστη εισαι με τον πρωταθλητή δλδ;;;

4. πρωταθλητής

φυσικα !
    ψηνεσαι ?

5. -ovelix-

Λεωνιδα μου αρέσουν οι εμφύλιοι

6. δεν θα καθομε να χαλω τα θεματα στο φορουμ αν θες απαντηση ελα σκυπε δν θα μπω στο κοπο να ξανα γραψω εδω για τετια θεματα
    και απλα να ξερεις εγω δν σημφωνησα για τη σ.ε οποταν δν υπηρχε σ.ε μεταξυ ακκουντ quick death και Ε.Α
    και κατι ακομη ειπες:το τι θα βαζω στο προφιλ μου ειναι δουλια μου και αποτελεσμα καθαρου παιχνιδιου χωρις botakia οπως εσυ. Εσυ ακομη και με αυτα δεν εχεις καταφερει ΠΟΤΕ να φτασεις account ουτε το 1/10 απο τα account που εχω στο προφιλ μου , και ελεος αφησε τουλαχιστον να μιλαω εδω με ανθρωπους και παιχτες μιας καποιας παρουσιας ........
    ......
    ενω απο τους 5(π.χ) σπεεδ που εχει στο προφιλ σου αποτι θημαμε στους 2 βγηκα 1ος οποταν και παλι κατω απο τα @@ μου εισαι :rolf:
    τα υπολοιπα απο σκυπε

7. πρωταθλητής

ναι αλλα απο τον τελευταιο εμφυλιο , ισως λεω να πικραθηκες ...... :confused:

[SPOIL]skilaris

ο μονος speed που με ενοιαζε ηταν ο 7ημερος , και εκει ..... ησουν εσυ που εβλεπες @@ και μαλιστα αγκαλιτσα με ολη τη φυλη σου.....

ας ρωτησουμε τον Ανεστη τον co player σου εκει , να μας πει για 30η φορα , οτι και ΣΕ υπηρχε και καθαρα δε παιξατε .....[/SPOIL]

8. DoubleX The Invisible

DoubleX The Invisible Well-Known Member

Mad18 δεν προκαλω αλλα οταν μερικοι σε προκαλουν μπορεις να μην απαντησεις?μπορεις να μην απαντησεις οταν ο αλλος σε στολιζει?δεχομαι οποιανδηποτε ποινη απο την Ο.Δ ,αν προσεξεις μπαν δεν εχω φαει ποτε μου σε κανεναν κοσμο ουτε στο φορουμ
    μερικες φορες σε φτανουν στα ορια και εκει πρεπει να δωσετε παρων εσεις οπως και σωστα κανετε
    και προς θεου,εγω δεν ειπα ειμαι καλυτερος απο τον οποιονδηποτε εδω μεσα,αντιθετα αυτο που λεω ειναι οτι ειμαστε ολοι ισοι σε ενα παιχνιδι αντιθετα με τον πρωταθλητη που προσπαθει να δειξει οτι ολοι οι αλλοι ειναι παρανομοι και παικτικα μηδεν και αυτος η ταλενταρα,ο παικταρας,ο πρωταθλητης των φυλετικων
    Οσο για σενα πρωταθληταρα με τα επιθετα που χρησιμοποιεις να τα αφησεις για τους υπαλληλους σου γιατι εδω δεν ειναι η επιχειρησουλα σου
    εδω ειναι ενα παιχνιδακι που δυστυχως κατι τυπακια σαν εσενα χαλανε την ατμοσφαιρα
    αν βαλεις αγγελια θα ρθω γονατιστος?δοκιμασεμε αλλα απομακρυνθου απο την πορτα μην την φας στα μουτρα και σου μεινει το συμβολαιο στα χερια :rolf:
    και κατι τελευταιο για να κλεινουμε σιγα-σιγα
    σεβομαι οποιον με σεβεται και οποιον σεβεται τον διπλανο του,οι υπεροπτες με αηδιαζουν :doh:
    κατι αφεντικουλια σαν εσενα που αμα σε ενα παιχνιδι συμπεριφερονται και μιλανε με τετοιο τροπο δεν αξιζει ουτε εμετο να κανω
    εισαι πολυ υπεροπτης και μιλας λες και εισαι υπερανω ολων(καποτε θα γυρισει μπουμεραγκ)
    μαζι μου τελειωσες δηλαδη και φωναζεις τον επομενο?:D

Τελευταία επεξεργασία: 22. Ιουν 2014
  9. -Sweetest Love x3

-Sweetest Love x3 Well-Known Member

Να σου πω την αληθεια και μενα αν με ρωταγες πριν 4 μηνες θα σε εβριζα. Αλλα ολα οκ.
    Αν θες addαρε με στο νεο skype:high.potential

10. πρωταθλητής

εσυ να προσεχεις γονατιστος γιατι να μου το θυμηθεις θα τη σκισεις τη καλτσα σου....
    επιθετα στους υπαλληλους μου , δε χρησιμοποιω, ειναι αξιοι ανθρωποι εν αντιθεση με εσενα τον αναξιο .. τα πιθετα τα εχω για τα σκουπιδαρια σαν κα εσενα
    και επειδη ειναι 2η φορα που λες οτι κατι θα κανεις σε ενημερωνω οτι θα μου .... μια μαντρα , και μολις βρεθεις μπροσταμου θα σου κοπει το γαλα .....
    οκ κουκλι ?
    αντε , τη καλτσα να προσεχεις μη σου σκιστει μονο ...

ναι μαζι σου τελειωσα ..... εισαι ανευ αξιας και ενδιαφεροντος ...... τοσο εντος οσο και εκτος παιχνιδιου

[jor]
    +10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά
    Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι.
    By Jorgen
    [/jor]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 22. Ιουν 2014
  11. DoubleX The Invisible

DoubleX The Invisible Well-Known Member

Καλοκαιρακι ηρθε/ακομα στις καλτσες εμεινες?
    δεν σε απειλησα εγω απλα σου απαντησα στην προταση που μου ειχες κανει να δουλεψω στην επιχειρησουλα σου,απλα θα ετρωγες πορτα(ενα μεγαλο ΟΧΙ εννοουσα) :D
    το μυαλουδακι σου παντα στο πονηρο
    παραφερεσαι πρωταθλητη
    παρε καμμια μπυριτσα να χαλαρωσεις γιατι ζεσταθηκες μου φαινετε :D

12. M0rg0th

M0rg0th Well-Known Member

Aπό πότε το "Παρουσίαση φυλών" έγινε "Ανίτα SoS"?
    Δεν αφήνετε τις μαλακίες λέω γω, υπάρχουν και τα προσωπικά μηνύματα για να ξεκατινιαστείτε και να λύσετε τα ψυχολογικά σας...

[jor]
    +10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά
    Να εκφράζεστε καλύτερα

By Jorgen
    [/jor]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 22. Ιουν 2014
    Ο/Η ***MiTsoS*** έχει κάνει like
  13. πρωταθλητής

ε μεχρι να φτασεις γονατιστος θα χειμωνιασει .....

14. sociopath

sociopath Well-Known Member

καλιακούδες... η καλύτερη φυλή στον κ30

15. με τετοιο ονομα δεν πανε πουθενα :rolf:

16. -ovelix-

ψηθηκα εγω παντως, μπαινω και περιμενω μνμ απο καλιακουδες!

17. [jor]
    Σας υπενθυμίζω ότι δεν είστε στο πολιτική και προπαγάνδα για να κάνετε flame.. Είστε στο παρουσίαση φυλών, κόσμου 30. Επιστρέψτε στο θέμα.
    [/jor]

18. -ovelix-

Βγήκα στην 55 τελικα, καλα ειμαι ;;;

19. El LoCo Cuervo

El LoCo Cuervo Member

Εξαρταται που θα μπεις!!αχαχαχα

20. ξερει που μπηκε στα καλυτερα ηρθε