Παρουσίαση CoA - Αναζήτηση νέων μελών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser29718
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser29718

Φίλοι και συμπαίκτες

Ξεκινώντας, σε μερικές μέρες ο Κ30, θα θέλαμε να απευθύνουμε μια πρόσκληση, σε όλους εσάς, με τους οποίους είχαμε και είχατε την ευκαιρία να γνωριστούμε, σε άλλους κόσμους, είτε σαν σύμμαχοι, η και σαν αντίπαλοι

Όσοι λοιπόν έτυχε να βρεθείτε στις τάξεις της CoA, τόσο στον Κ25, όσο και Κ27, πιστεύω ότι μόνο καλές αναμνήσεις θα έχετε. Αντίθετα στους κόσμους αυτούς, όσοι βρεθήκατε απέναντι μας, ελπίζω να αντιληφθήκατε, ότι μπορεί να μην είμασταν οι πρωταγωνιστές, αλλά οι καταλύτες των εξελίξεων

Στο Κ25 σταθήκαμε όρθιοι, μέχρι τέλους αντιμετωπίζοντας χωρίς φόβο, αλλά με σεβασμό την επέλαση της -RES-, της μεγαλύτερης τότε φυλής, στον δε Κ27, εντασσόμενοι στην ευρύτερη συμμαχία με την 3ΟΥ, συμβάλλαμε και εμείς, στο μέτρο των δυνατοτήτων μας, στο κλείσιμο του κόσμου αυτού...

Αυτό σημαίνει πολλά και για ένα άλλο λόγο. Είμαστε μια παρέα 20 φίλων, οι όποιοι παίζουμε για να διασκεδάσουμε, δίνοντας προτεραιότητα στις καλές σχέσεις, στην ειλικρίνεια, στον αλτρουισμό, με παραμερισμό του εγώ και επικράτηση του εμεις, με σεβασμό πάντα στους κανόνες του παιχνιδιού, στεκόμενοι με αξιοπρέπεια έναντι φίλων και αντιπάλων

Ξεκινώντας λοιπόν ο Κ30, αποφασίσαμε, η δοκιμασμένη αυτή παρέα των 20 φίλων, να ξεκινήσουμε και πάλι, έχοντας όμως την πρόθεση να εντάξουμε στις τάξεις, όχι μόνοι παλαιότερους συμπαίκτες αλλά και νέους, οι οποιoi θα ήθελαν να συμπορευθούν μαζί μας

Επειδή λοιπόν για εμάς το παιχνίδι, είναι παιχνίδι, που πρέπει με σοβαρότητα να παίξουμε και να πάμε όσο το δυνατό καλύτερα γίνεται χωρίς να είναι αυτοσκοπός, ούτε το μέσο κοινωνικής καταξίωσης και ανάδειξης του "εγω", του καθενός από εμάς, αλλά ούτε ο χώρος να βγάλουμε τα απωθημένα μας, εμείς όντας σίγουροι για τις προσωπικότητες των ατόμων που συναπαρτίζουν αυτή την ομάδα, θα θέλαμε να προσκαλέσουμε όλους όσους πιστεύουν σε αυτά, που εμείς έχουμε σαν αρχές και θα ήθελαν να συμπορευθούν μαζί μας. Όσοι λοιπόν ενδιαφέρονται, του καλώ να επικοινωνήσουν μαζί μου στέλνοντας ένα μήνυμα. Είμαι διαθέσιμος και για συζητήσεις μέσω skype, τις οποίες και θεωρώ απαραίτητες αφενός για να επαληθεύσετε τα γραφόμενα, αφετέρου για να γνωριστούμε και να διαπιστώσουμε αν η ομάδα μας είναι μια παρέα που μπορεί να σας φιλοξενήσει στην προσπάθειά μας στον Κ30.

Στέφανος (Rockystef)
 

DeletedUser32917

Καλή αρχή και καλή επιτυχία να έχετε φίλε μου ...
 

DeletedUser

Πάμε παιδιά με δύναμη και όρεξη για να περάσουμε καλά !!!
 

DeletedUser8132

Σιγά μην ψηθεί, τάξε του κανένα cbr 1000άρι και βλέπουμε :p
 

DeletedUser32990

Έφυγε το αίτημα!!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ένα μπράβο για τα παιδιά της CoA που αποδεικνύουν μέρα με την μέρα πως δεν είναι φυλή της πλάκας αλλά μία εκ των φυλών που θα πρωταγωνιστήσουν στον κόσμο .
Πολύ καλά πρώτα νομπλαρίσματα για τα παιδιά , δείχνουν μια εντελώς διαφορετική ταυτότητα από τον κ25 σε αντίθεση με άλλες φυλές του κόσμου οι οποίες θεωρούνται καλές από κάποιους με πολύ κακά νομπλαρίσματα .
Για εμένα η CoA ανήκει μέσα στις 3 καλύτερες φυλές στον κόσμο και θα παίξει μεγάλο και καθοριστικό ρόλο στο κλείσιμο της ποιο δύσκολης ηπείρου .
 

DeletedUser31147

@ Εl grecο


Άστα αυτά που ξέρεις για αλλου .. Απλά είδες την θέση που έχουν στον χάρτη ,πολύ καλά ξέρεις ότι η ήπειρος 45 είναι το μεγάλο σου αγκάθι , και προσπαθείς να τους καλοπιάσεις να σε βοηθήσουν να μπεις αμαχητί στην ήπειρο . Η συγκεκριμένη φυλή όμως έχει περάσει πολλά σχολεία , για να γίνει θύμα σου .. Αλλου ψάξε .
 

DeletedUser32738

τι εγινε ; καταλαβατε οτι υπαρχουμε και εμεις;
 

DeletedUser

@ Εl grecο


Άστα αυτά που ξέρεις για αλλου .. Απλά είδες την θέση που έχουν στον χάρτη ,πολύ καλά ξέρεις ότι η ήπειρος 45 είναι το μεγάλο σου αγκάθι , και προσπαθείς να τους καλοπιάσεις να σε βοηθήσουν να μπεις αμαχητί στην ήπειρο . Η συγκεκριμένη φυλή όμως έχει περάσει πολλά σχολεία , για να γίνει θύμα σου .. Αλλου ψάξε .

χαχαχαχαχ Φίλε μου δεν χρειάζονται καλοπιάσματα σοβαροί και μεγάλοι άνθρωποι είναι , απλά την γνώμη μου είπα .
τα υπόλοιπα in game .
*Πάντως στην προπαγάνδα είσαι μανούλα ...
 

DeletedUser30692

@ Εl grecο


Άστα αυτά που ξέρεις για αλλου .. Απλά είδες την θέση που έχουν στον χάρτη ,πολύ καλά ξέρεις ότι η ήπειρος 45 είναι το μεγάλο σου αγκάθι , και προσπαθείς να τους καλοπιάσεις να σε βοηθήσουν να μπεις αμαχητί στην ήπειρο . Η συγκεκριμένη φυλή όμως έχει περάσει πολλά σχολεία , για να γίνει θύμα σου .. Αλλου ψάξε .

Κάποιος μάλλον έχει αρχίσει να φοβάται...και άλλος γλύφει την CoA...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

@ Εl grecο


Άστα αυτά που ξέρεις για αλλου .. Απλά είδες την θέση που έχουν στον χάρτη ,πολύ καλά ξέρεις ότι η ήπειρος 45 είναι το μεγάλο σου αγκάθι , και προσπαθείς να τους καλοπιάσεις να σε βοηθήσουν να μπεις αμαχητί στην ήπειρο . Η συγκεκριμένη φυλή όμως έχει περάσει πολλά σχολεία , για να γίνει θύμα σου .. Αλλου ψάξε .

ακομα γραφεις στο εξωτερικο εσυ μετα το ρεζιλι που εφαγες?
τστστσ τραβα κανε κανα νομπλαρισμα λεω εγω καλυτερα γιατι εχεις μεινει λιγο πισω
 

DeletedUser31147

μου αρέσει η ταχύτητα της αντίδρασης σας .. 50+ ώρες μετά καταφέρνει ο εγκέφαλος σας να επεξεργαστεί τι έγραψα να το κατανοήσει και να απαντήσει .. Καλή επίδοση .
Λοιπόν ..εδώ είναι θέμα των coa και έχει ανοιχτεί για άλλο λόγο . Αν θέλετε περιπέτειες μαζί μου παρακαλώ ..ανοίξτε άλλο θέμα και πολύ εύκολα θα σας κάνω και εκεί να παρακαλάτε να κλειδώσει το θέμα όπως κάνατε και στο προηγούμενο .
Όσο για αυτόν που λέει για εμενα και τους κοα ..δεν μπαίνει λίγο στον κόπο να δει στατιστικά από τον 27 και τον 29 ? ίσως ανακαλύψει πραγματάκια εκεί που τον εκπλήξουν .
 

DeletedUser26309

μου αρέσει η ταχύτητα της αντίδρασης σας .. 50+ ώρες μετά καταφέρνει ο εγκέφαλος σας να επεξεργαστεί τι έγραψα να το κατανοήσει και να απαντήσει .. Καλή επίδοση .
Λοιπόν ..εδώ είναι θέμα των coa και έχει ανοιχτεί για άλλο λόγο . Αν θέλετε περιπέτειες μαζί μου παρακαλώ ..ανοίξτε άλλο θέμα και πολύ εύκολα θα σας κάνω και εκεί να παρακαλάτε να κλειδώσει το θέμα όπως κάνατε και στο προηγούμενο .
Όσο για αυτόν που λέει για εμενα και τους κοα ..δεν μπαίνει λίγο στον κόπο να δει στατιστικά από τον 27 και τον 29 ? ίσως ανακαλύψει πραγματάκια εκεί που τον εκπλήξουν .

εισαι πρωτος στη προπαγανδα και στα ψεματα ρε γιγαντα.ενα τεραστιο ΡΙΣΠΕΚΤ απο εμενα και ας το ληξουμε εδω να επιστρεψουμε στο θεμα των coa
 
Κορυφή