ψαχνω μελη για φυλη στον κ30

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26309

λοιπον θα γραψω λιγα πραγματα,για ο,τι περισσοτερο προσθεστε με στο skype μου που θα γραψω στο τελος

φτιαχνω φυλη που στοχο θα εχει τη πρωτια και μονο καθως και να ευχαριστηθουμε το παιχνιδι παιζοντας μπολικο ξυλο(δεν θα ειναι ολα μπλε δηλαδη) ειναι ΟΛΟΙ ευπροσδεκτοι στη φυλη που θα φτιαξω ανεξαιρετως ικανοτητων αρκει να εχουν πολυ χρονο διαθεσιμο καθημερινα για το παιχνιδι και να ξερουν να ακολουθουν κανονες.οσοι δεν ξερουν αριστα το παιχνιδι θα το μαθουν σε μεγαλο βαθμο αν μπουν στη φυλη.για ο,τι παραπανω lewnlewn3 το skype
 

DeletedUser32885

φιλαρακι ειμαι μεσα απλα δεν εχω σκυπε και για καποιο λογο δεν κατεβαινει εχεις καποιο φβ για να μιλησουμε??
 

DeletedUser32917

μέσα και εγώ παιδιά .
Πάμε για κάτι καινούργιο , πάμε γερά για κάτι δυνατό.

:axe: :axe: :axe:
 

DeletedUser26255

θα γινει ομως η φυλη γτ κατι τετοιο μου ετυχε οταν ανοιγε ο 26 και τελικα δεν εγινε φυλη???ειναι σιγουρο?
 

DeletedUser

mesa ki egw
tha me deis san

kargeorg


[aig]Προειδοποίηση για Greeklish

Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

By aigokairos[/aig]




συγγνωμη δεν το θημωμουν!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

mesa kai egw
:D

[aig]Προειδοποίηση για Greeklish

Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish. Η τιμωρία για χρήστες που γράφουν με Greeklish είναι infraction 5 πόντων για κάθε μήνυμα η απάντηση σε Greeklish. Αυτό σημαίνει ότι μετά από 4 μηνύματα ή απαντήσεις με Greeklish επέρχεται αυτόματα αποκλεισμός για 1 μήνα. Απαγορεύονται οι αιτήσεις υποστήριξης γραμμένες με λατινικούς χαρακτήρες (Greeklish) και τέτοιες δεν θα απαντιούνται.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

το 80% για μια φυλη ειναι ποσο ξερει και ποσο ασχολειτε η διοικηση



δεν ειναι ακριβως ετσι ....

οτι και να κανεις δεν μπορεις σε 1-2 φυλες των 40-60 ατομων να τους μαθεις απο φαρμ μεχρι επιθετικες και αμυντικες τεχνικες
και να περιμενεις οτι μεχρι να τα μαθουν θα φθασουν παικτες που ξερουν να παιζουν στην αναπτυξη
δηλα δη να τους κανεις να προλαβουν να εχουν ετοιμα χωρια και μπολικο στρατο οταν βγουν οι πρωτοι αριστοι

καλη τυχη στην προσπαθεια σας παντως και καλη δυναμη στην διοικηση
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

λοιπον θα γραψω λιγα πραγματα,για ο,τι περισσοτερο προσθεστε με στο skype μου που θα γραψω στο τελος

φτιαχνω φυλη που στοχο θα εχει τη πρωτια και μονο καθως και να ευχαριστηθουμε το παιχνιδι παιζοντας μπολικο ξυλο(δεν θα ειναι ολα μπλε δηλαδη) ειναι ΟΛΟΙ ευπροσδεκτοι στη φυλη που θα φτιαξω ανεξαιρετως ικανοτητων αρκει να εχουν πολυ χρονο διαθεσιμο καθημερινα για το παιχνιδι και να ξερουν να ακολουθουν κανονες.οσοι δεν ξερουν αριστα το παιχνιδι θα το μαθουν σε μεγαλο βαθμο αν μπουν στη φυλη.για ο,τι παραπανω lewnlewn3 το skype


[aig] Να επανέλθετε στο θέμα παρακαλώ.[/aig]
 

DeletedUser

συγγνωμη το παλικαρακι με το ονομα -Orthodox απο που ξεφυτρωσε;;; :hmmm:
 
Κορυφή