Παρουσίαση φυλών

  • Δημιουργός θέματος -Blacko*
  • Ημερομηνία έναρξης

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
[aig]Το έχουμε πει ξανά και θα το πούμε πάλι

αν θέλετε να κάνετε μια γενικευμένη αναφορά για παίχτη
χρησιμοποιείτε όποιον κόσμο να είναι
και κάνετε την αναφορά σας,

οι διαχειριστές όταν θέσετε το πρόβλημα, θα το προωθήσουν εκεί που πρέπει.[/aig]


Το θεμα αιγοκαιρε δεν ειναι ο ενας παικτης. Μπορει να ειναι πολλοι παικτες. Ισως δηλαδη απο τις 500 ψηφους οι 350 να ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα. Και δεν ειναι σποντα για καποιον ξερετε ποιοι ψηφισατε με τετοια κριτηρια.
Για την ωρα εγκυρες πληροφοριες αναφερουν οτι θα μπουν 2 δυνατα premade + τον ηλιο
 

DeletedUser

Όταν λες από το εξωτερικό?
Έλληνες που δεν παίζουν σε Ελληνικούς σέρβερ αλλά σε ξένους ?

Βασικά θα είμαι ο μόνος Έλληνας (δεν έτυχε να παίξω στην Ελλάδα). Η ομάδα είναι από το international. Και για να πω την αλήθεια μου είπαν να τους πω τις τελικές ρυθμίσεις και μετά θα είμαστε 100% σίγουροι εάν θα μπούμε. Είμαστε 28 άτομα .
 

DeletedUser23062

τις ρυθμισεις μπορεις να τις δεις δυσκολα θα αλλαξουν εσυ συναδελφε το σκεφτεσε;

Εγώ σκέφτομαι ότι ήρθε καλοκαιράκι και δεν θα μπω σε κάποιο κόσμο. Από Σεπτέμβρη - Οκτώβρη θα μαζέψουμε το team
 

DeletedUser23062

Και αυτό prive νομίζω το θες για να μάθεις.

Τεσπα καλή επιτυχία στα παιδιά που θα μπουν και προσοχή στις εκπλήξεις!!
 

DeletedUser

θα τα πουμε μολις ανοιξει ο κοσμος φιλε..τοτε θα μαθεις ποιοι ημαστε και αν ειμαστε νουμπαδες.!!!
μηπως εισαι εσυ τελικα ο νουμπας??η μπριζολα μπαρ[μοσχαρ] ειναι μεγαλη και ιστορικη φυλη σε πολλους κοσμους..αν δε ξερεις πιτσιρικο μου τι να πεις και εσυ...??

- - - Eνημερώθηκε - - -

Για να μην τους ξερεις κανενας λογικα θα ειναι ενα ματσο νουμπαδες :D
θα τα πουμε μολις ανοιξει ο κοσμος φιλε..τοτε θα μαθεις ποιοι ημαστε και αν ειμαστε νουμπαδες.!!!
μηπως εισαι εσυ τελικα ο νουμπας??η μπριζολα μπαρ[μοσχαρ] ειναι μεγαλη και ιστορικη φυλη σε πολλους κοσμους..αν δε ξερεις πιτσιρικο μου τι να πεις και εσυ...??
 

DeletedUser

θα τα πουμε μολις ανοιξει ο κοσμος φιλε..τοτε θα μαθεις ποιοι ημαστε και αν ειμαστε νουμπαδες.!!!
μηπως εισαι εσυ τελικα ο νουμπας??η μπριζολα μπαρ[μοσχαρ] ειναι μεγαλη και ιστορικη φυλη σε πολλους κοσμους..αν δε ξερεις πιτσιρικο μου τι να πεις και εσυ...??

- - - Eνημερώθηκε - - -


θα τα πουμε μολις ανοιξει ο κοσμος φιλε..τοτε θα μαθεις ποιοι ημαστε και αν ειμαστε νουμπαδες.!!!
μηπως εισαι εσυ τελικα ο νουμπας??η μπριζολα μπαρ[μοσχαρ] ειναι μεγαλη και ιστορικη φυλη σε πολλους κοσμους..αν δε ξερεις πιτσιρικο μου τι να πεις και εσυ...??

Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλο λόγο μην πεις.
 

DeletedUser32917

θα τα πουμε μολις ανοιξει ο κοσμος φιλε..τοτε θα μαθεις ποιοι ημαστε και αν ειμαστε νουμπαδες.!!!
μηπως εισαι εσυ τελικα ο νουμπας??η μπριζολα μπαρ[μοσχαρ] ειναι μεγαλη και ιστορικη φυλη σε πολλους κοσμους..αν δε ξερεις πιτσιρικο μου τι να πεις και εσυ...??

Για όποιον ανίδεο δεν ξέρει η μπριζόλα μπαρ (ΜΟΣΧΑΡ) είναι η ποιο ιστορική φυλή των Ελληνικών servers .
Και άλλη φορά όποιος δεν ξέρει καλύτερα να μην μιλάει .

Άντε όλοι οι ανίδεοι θα την πουν την αηδία τους εδώ μέσα.
 

DeletedUser26255

Για όποιον ανίδεο δεν ξέρει η μπριζόλα μπαρ (ΜΟΣΧΑΡ) είναι η ποιο ιστορική φυλή των Ελληνικών servers .
Και άλλη φορά όποιος δεν ξέρει καλύτερα να μην μιλάει .

Άντε όλοι οι ανίδεοι θα την πουν την αηδία τους εδώ μέσα.

μηπως εχεις κανα λινκ προχειρο να δουμε ποσο ιστορικη ειναι???
 

DeletedUser

χρησταρα <3 μου ελειψες ρε μωρακλα<3


η καλυτερη φυλη ειναι του μερινο (να μεινω στο θεμα μην φαω μπαν)
 

DeletedUser

ελα ρ ποιοτητα λουκο μπες κ30 να τους ζαλισουμε λιγο ;)

οσο για του μερινο θα κρατησω επιφυλαξεις αν ειναι η καλυτερα :p
 

DeletedUser

θα μπω ρε με λεωνιδα. μολις τελειωσουν οι πανελληνιες μιλαμε σκαιπ και κανονιζουμε ;)
 

DeletedUser32917

Πάλι οι ίδιοι ανίδεοι σε κάθε ποστ.
Ποιος είναι αυτός ο μερίνιο που δεν τον ξέρει ούτε η μάνα του?
Η καλύτερη φυλή με διαφορά στον κ30 αν αληθεύουν οι πληροφορίες είναι η ιστορική μπριζόλα μπαρ (ΜΟΣΧΑΡ) .
 
Κορυφή