Παρουσίαση φυλών

  • Δημιουργός θέματος -Blacko*
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Την παλευεις καθολου;Τι σου δωσανε το πρωι;Ευχομαι.υδροκειανιο
 

DeletedUser26255

Για το ποιος ειναι πυξιδιαρης ας το αφησουμε στην ακρη γτ δεν σε συμφερει καθολου...
Μονο και μονο απο το ονομα φαινεται πως μιλαω με 10χρονο γι αυτο δεν αξιζει να σου μιλαω....Τζαμπα αξια σου δινω...
Αντε για νανι παλι...


οχι δωσε μου ακομα λιγη απο την αξια σου πυξιδιαρη...ξερεις εμεις τα 10χρονα θελουμε να μας εχουν υποψιν τους οι παιχταραδες των ελληνικων tw
 

DeletedUser

Ναι ο okc ειναι μπατσανακης μου ειναι,τραβας κανα ζορι;Και οσο για το πιος θα κλαψει θα το δουμε.Και εμετικια να ειναι η πεθερα σου (αν βρεις γκομενα/γκομενο δεν ξερω τις προτιμησεις σου)

.

Ναι η αλήθεια είναι...Δε μ'αρέσει το φόρουμ να κατακλύζεται από φλώρους και σκουπίδια σαν και εσάς τους 2 γκεγκε ή να στο ζωγραφίσω?

Και εμετικια να ειναι η πεθερα σου (αν βρεις γκομενα/γκομενο δεν ξερω τις προτιμησεις σου)
Παραμένεις εμετικός,πιο πολύ ακόμα και από την πεθερά μου.Ευτυχώς έχω κοπέλα αλλιώς θα χα γίνει το ίδιο ****ς σαν και σένα που σε έχει βαρέσει ανίδεο πλάσμα

Την παλευεις καθολου;Τι σου δωσανε το πρωι;Ευχομαι.υδροκειανιο
Καταρχάς εσένα πρέπει να σε πάνε στο σπιτάκι με το κόκκινο φωτάκι μπας και ξελαμπικάρεις γιατί σε έχει φάει και λες αρλούμπες.Και κανένα lexotanil καλό είναι αν και 15 χρονών παιδί δε κάνει να πίνεις τέτοια φάρμακα.Είσαι που είσαι θα παραγίνει το κακό..

Καταρχάς με όνομα dragon δεν κάνεις καριέρα απλά.Ακόμα και γύφτος με το όνομα Μουράτ είναι πιο πάνω ρε trash
 

DeletedUser

οχι δωσε μου ακομα λιγη απο την αξια σου πυξιδιαρη...ξερεις εμεις τα 10χρονα θελουμε να μας εχουν υποψιν τους οι παιχταραδες των ελληνικων tw

http://prntscr.com/3m3ele

Φιλε δες αυτο απο πανω για να δουμε ποιος ειναι πυξιδιαρης...
Σε καμια περιπτωση δεν ειπα πως ειμαι ο καλητερος παιχτης στο tw αλλα κατι παιχτες σαν κι εσενα δεν αξιζουν μια...
Δεν θα σου ξανα απαντησω γτ δεν εχω καμια ορεξη να φαω μπαν στο φοροουμ εξαιτιας ενος μικρου κομπλεξικου...
 

DeletedUser29156

Παρακαλειται η Ομαδα Διαχειρησης να μας απαντησει αν στις δημοσκοπησεις εχουν ψηφησει και οι 2 "φανεροι" λογαριασμοι του blacko.
στη συνεχεια να δουμε και αλλα παιδακια της ιδιας παρεας που μας περνουν για μ..... ολους μας, τι εχουν κανει με τους πολλαπλους λογαριασμους τους που διατηρουν τοσο στο παιχνιδι οσο και στο φορουμ

Παρακαλω να λαβω μια απαντηση αμεσα καθως σε περιπτωσεις που η διαφορα ειναι 1 2 ψηφοι , η επιλογη της τελικης ρυθμισης εχει κρηθει απο τους πολλαπλους λογαριασμους της συγκεκρημενης παρεας .......


[aig]προειδοποίηση για παράβαση

6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26255

http://prntscr.com/3m3ele

Φιλε δες αυτο απο πανω για να δουμε ποιος ειναι πυξιδιαρης...
Σε καμια περιπτωση δεν ειπα πως ειμαι ο καλητερος παιχτης στο tw αλλα κατι παιχτες σαν κι εσενα δεν αξιζουν μια...
Δεν θα σου ξανα απαντησω γτ δεν εχω καμια ορεξη να φαω μπαν στο φοροουμ εξαιτιας ενος μικρου κομπλεξικου...

κοιτα ποιος μιλαει για κομπλεξ...εγω χρησιμοποιω την λεξη πυξιδιαρης γιατι ειναι μια απο τις δεκα λεξεις που αποτελουν το λεξιλογιο σου...για δωσε και εσυ ονομα να βρω τα κατορθωματα σου...ειμαι σιγουρος οτι θα μου παρει πιο λιγη ωρα απο εσενα
 

DeletedUser

πιο απλα κανε αιτηση το εχουνε πει δεκαδες φορες οτι λεγοντας τα εδω περα δεν πιανουν τοπο μονο αιτηση...
 

DeletedUser

κοιτα ποιος μιλαει για κομπλεξ...εγω χρησιμοποιω την λεξη πυξιδιαρης γιατι ειναι μια απο τις δεκα λεξεις που αποτελουν το λεξιλογιο σου...για δωσε και εσυ ονομα να βρω τα κατορθωματα σου...ειμαι σιγουρος οτι θα μου παρει πιο λιγη ωρα απο εσενα

Δεν θα αποκαληψω τα ακκ μου στο φοροουμ για σενα...
Ανταρε με σκαιπ για να μαθεις...
 

DeletedUser

ναι σε εσενα απανταω οχι οτι ξερω ξεκαθαρα αλλα πιστευω οτι εκει θα βρεθει λυση γιατι αμα περιμενεις απο εδω περα να το δει κανενας διαχειρηστης σωθηκες...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Dragon παρατα το ρε φιλε η πες ποιος εισαι
619(νεα αιρεση) και συ παρατα το. Πουθενας εισαι
soldierdruid ξαναξεκινα το παιχνιδι ρε φιλε:p
Μy..End μετα τις πανελληνιες επεστρεψε δυνατος:)
Like A Noob πιασε μια μπυρα
-Orthodox κακο ονομα. Κρατα το Αφρικανος-merino-Blacko ταυτοχρονα
πρωταθλητη συμφωνω απολυτα μαζι σου, προτεινω η ΟΔ να δει τα 2-3-4 ακκ παικτων που ψηφισαν για τις ρυθμισεις...
 

DeletedUser2088

[aig]Το έχουμε πει ξανά και θα το πούμε πάλι

αν θέλετε να κάνετε μια γενικευμένη αναφορά για παίχτη
χρησιμοποιείτε όποιον κόσμο να είναι
και κάνετε την αναφορά σας,

οι διαχειριστές όταν θέσετε το πρόβλημα, θα το προωθήσουν εκεί που πρέπει.[/aig]
 

DeletedUser31881

Ωραια παρουσιαση φυλων εχουμε δει παντως μεχρι τωρα...
Αιντε σταματηστε να μαλωνετε και πειτε ποιοι θα μπειτε και με ποιες φυλες να εχουμε μια ιδεα οι υπολοιποι..
 

DeletedUser19330

Βαρεθηκα να διαβαζω για τον νικο και το ποσο ασχετος ειναι μα καλα η ψυχολογικα εχετε η κατι σας ποναει τεσπα εκτος απο την φυλη του νικου δεν θα μπουν αλλοι τι γινεται;
 

DeletedUser

H Athletico de madrid θα φταξει φυλη εχουμε μαζευτοι απο ισπανια κυπρο και ελλαδα οσοι γουσταρουν την ομαδαρα ειναι καλοδεχουμενοι.
8d2c961baf1441b885aa51f80232d3ff.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=-U_MfqF3s9c
 

DeletedUser23062

Βαρεθηκα να διαβαζω για τον νικο και το ποσο ασχετος ειναι μα καλα η ψυχολογικα εχετε η κατι σας ποναει τεσπα εκτος απο την φυλη του νικου δεν θα μπουν αλλοι τι γινεται;

Έμαθα ότι θα μπει μια φυλή από κ3 άμα οι ρυθμίσεις είναι αρεστές. Παραπάνω λεπτομέρειες όταν έρθει η ώρα.
 

DeletedUser19330

τις ρυθμισεις μπορεις να τις δεις δυσκολα θα αλλαξουν εσυ συναδελφε το σκεφτεσε;
 

DeletedUser

Ωραια παρουσιαση φυλων εχουμε δει παντως μεχρι τωρα...
Αιντε σταματηστε να μαλωνετε και πειτε ποιοι θα μπειτε και με ποιες φυλες να εχουμε μια ιδεα οι υπολοιποι..

Είμαστε μια φυλή από το εξωτερικό και θα μπούμε.
 
Κορυφή