Παρουσίαση φυλών

  • Δημιουργός θέματος -Blacko*
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32538

Sun Of The Beach

Δεν υπαρχει φυλη απλως πρωτεινω το ονομα σημερα το σκεφτηκα

Μιας κ ειναι καλοκαιρι κ θα πηγαινουμε στην θαλασσα εσεις καθιστε κ καητε...

Στον κόσμο αμα γουστάρεις μπαίνεις , δεν στο ζήτησε κανείς ούτε θα στεναχωρηθεί κάποιος αν δεν μπείς . Άσε μας να παίξουμε εμείς και εσύ τράβα παίξε τέννις στην παραλια η οτι θες.
 

DeletedUser32917

Όνομα φυλής :Κάτω από τον ίδιο ήλιο ...
Συντομογραφία :SOL

Καλές μάχες να έχουμε ...
 

DeletedUser29156

Όνομα φυλής :Κάτω από τον ίδιο ήλιο ...
Συντομογραφία :SOL

Καλές μάχες να έχουμε ...

εχει γινει δευτερη φυση σου , οι πολλαπλοι λογαριασμοι. Δε μου λες , θα ψηφισεις και στις ρυθμισεις ?

για οσους δε καταλαβαν ειναι ο blacko ...... και ενας Θεος ξερει με ποσους λογαριασμους εχουν ψηφησει για τις ρυθμισεις του κ30
 

DeletedUser

Blacko πραγματικα πρεπει να παρατησεις το παιχνιδι!Λες για τους αλλους ενω εισαι ο χειροτερος απο ολους οποια φυλη βλεπεις οτι τα παει καλα βαζεις ρουφ στην φυλη κ την διαλυεις αυτο διχνει ποσο αχρηστος,ανικανος κ ακυρος εισαι.Πραγματικα στον 30 θα εισαι ο στοχος μου οοο μακρια κ αν εισαι.Πρεπει να καταλαβεις οτι δεν εισαι μονο στο παιχνιδι τσατσος κ στην πραγματικοτητα.Τωρα θα πεις μια εξυπνη απαντηση για φανεις καλυτερος ολοι ξερουμε οτι δεν εισαι

- - - Eνημερώθηκε - - -

Θα παρακαλουσα τον aigokairo να κννει κατι με τον κωδικο του....
 

DeletedUser32917

Πρέπει μερικοί να διώξετε το κόμπλεξ που σας διακατέχει διότι σας βλέπουν και άλλοι και πραγματικά πιστεύω ότι γελάνε .
Τον λογαριασμό αυτόν στο φόρουμ τον έκανα διότι άλλαξα και το όνομα μου στο παιχνίδι για να μπω στον κ30 .
Τώρα από εκεί και πέρα σε κάθε κόσμο μπαίνω με έναν μόνο λογαριασμό και εσύ Λεωνίδα αν πιστεύεις το αντίθετο υπάρχει και η αίτηση υποστήριξης .
Φίλε μου Dragon δεν σε ξέρω αλλά πραγματικά δεν σε καταλαβαίνω είναι η πρώτη φορά που ασχολούμαι σοβαρά και φτιάχνω φυλή σοβαρή σε κανονικό κόσμο και πέρα από τις επιθέσεις πολλών από εσάς που δέχομαι πιστέψτε με δεν έχουν πιάσει τόπο .
Στην φυλή υπάρχουν παίκτες μικροί με όρεξη για το παιχνίδι που το 'καίνε' αλλά και παίκτες μεγάλοι σε ηλικία που έχουν διαπρέψει και έχουν χτίσει ένα όνομα στις φυλετικές με πολύ κόπο οπότε ότι και αν λέτε τα γράφω βερεσέ .
Δεν θα μπω στον κόπο να απαντήσω σε ότι άλλη βλακεία γράφεται διότι το θέμα είναι προσωπικό όπως αντιλαμβάνομαι οπότε δεν αφορά κανέναν άλλον εδώ πέρα , όποιος θέλει να μου κάνει παρατηρήσεις ας μου στείλει μήνυμα σε προσωπικό.
 

DeletedUser

Τι ειπα;Μια απαντηση για να φανει εξυπνος...Και δεν ειμαι φιλος σου για να με αποκαλεις ετσι.Τραβα διαβασε για τις πανελληνιες σου κ ασε μας εμας.Πρωτη φορα βλεπω ατομο να εχει πανελληνιες κ να γραφει σε φορουμ παιχνιδιου...
 

DeletedUser

Τι ειπα;Μια απαντηση για να φανει εξυπνος...Και δεν ειμαι φιλος σου για να με αποκαλεις ετσι.Τραβα διαβασε για τις πανελληνιες σου κ ασε μας εμας.Πρωτη φορα βλεπω ατομο να εχει πανελληνιες κ να γραφει σε φορουμ παιχνιδιου...

Ο άλλος με 1μιση μήνα στο φορουμ βρήκε ευκαιρία να κλάψει .. Βασικά μήπως έχεις καμιά συγγένεια με τον okc?

btw ναι και γω δίνω πανελλήνιες.Κάντους 2 αυτους που γράφουν σε φόρουμ παιχνιδιού.εμετικέ.
 

DeletedUser

Τι ειπα;Μια απαντηση για να φανει εξυπνος...Και δεν ειμαι φιλος σου για να με αποκαλεις ετσι.Τραβα διαβασε για τις πανελληνιες σου κ ασε μας εμας.Πρωτη φορα βλεπω ατομο να εχει πανελληνιες κ να γραφει σε φορουμ παιχνιδιου...

Φιλε εισαι πολυ λιγος για να μιλας για τον νικο...
Πραγματικα εχετε ολοι σας πολυ κομπλεξ....οσο δεν ασχοληται ο νικος με εσας το ιδιο να κανετε κι εσεις...
αλλα ποιος ξερεις ποσες πυξιδες σας εριξε για να κραζετε τοσο...Ερχεται το καθε κουλουρι φοροουμ να πει την εξυπναδα του για να νιωσει σημαντικος...αντε με το καθε μηδενικο εδω μεσα.
 

DeletedUser

Ναι ο okc ειναι μπατσανακης μου ειναι,τραβας κανα ζορι;Και οσο για το πιος θα κλαψει θα το δουμε.Και εμετικια να ειναι η πεθερα σου (αν βρεις γκομενα/γκομενο δεν ξερω τις προτιμησεις σου)

- - - Eνημερώθηκε - - -

Φιλε εισαι πολυ λιγος για να μιλας για τον νικο...
Πραγματικα εχετε ολοι σας πολυ κομπλεξ....οσο δεν ασχοληται ο νικος με εσας το ιδιο να κανετε κι εσεις...
αλλα ποιος ξερεις ποσες πυξιδες σας εριξε για να κραζετε τοσο...Ερχεται το καθε κουλουρι φοροουμ να πει την εξυπναδα του για να νιωσει σημαντικος...αντε με το καθε μηδενικο εδω μεσα.

Δεν με ξερεις καλα φαινεται.Και αν δεν ησουν τσιρακι του δεν θα τα ελεγες αυτα..
 

DeletedUser

Ναι ο okc ειναι μπατσανακης μου ειναι,τραβας κανα ζορι;Και οσο για το πιος θα κλαψει θα το δουμε.Και εμετικια να ειναι η πεθερα σου (αν βρεις γκομενα/γκομενο δεν ξερω τις προτιμησεις σου)

- - - Eνημερώθηκε - - -



Δεν με ξερεις καλα φαινεται.Και αν δεν ησουν τσιρακι του δεν θα τα ελεγες αυτα..

Ενας 14χρονος νουμπακος εισαι ο οποιος εχει φαει χιλιαδες πυξιδες και ερχεται στο φοροουμ να κλαψει και να βγαλει κομπλεξ...
ΕΙδες τελικα που σε ξερω???:noob:
 

DeletedUser

Αυτες ειναι απαντησεις απο ενας παικτη με ηθος και αρχες
Dragon ο διαδοχος του okc...
 

DeletedUser


Τον λογαριασμό αυτόν στο φόρουμ τον έκανα διότι άλλαξα και το όνομα μου στο παιχνίδι για να μπω στον κ30 .


δε ηταν αναγκαιο να το κανεις:clap:


Δικαιωμα του ειναι να αλλαξει οσα ακκ θελει....Εσυ τι ζορι τραβας?
 

DeletedUser

Οντως τον κωδικο dragon τον ειχε 15 χρονο παιδι αλλα τα παρατησε.Αν δεν ξερεις μην μιλας καλυτερα
 

DeletedUser

και να μαντεψω το ανελαβες εσυ που μολις ακουσει καποιος το προηγουμενο ονομα σου θα κατουρηθει πανω του απο τον φοβο μην τον νουμπλαρεις
Nice τωρα μπορεις να γινεις ντιβα και στις φυλετικες :clap:
 

DeletedUser

Απο τον Αφρικανο δεν εχω φαει καμια πυξιδα απλα ειναι ενα γλειωδες πραγμα σε αυτο που λεμε κοινωνια.
 

DeletedUser

εσυ τι πεταχτηκες τωρα ρε πυξιδιαρη???

Για το ποιος ειναι πυξιδιαρης ας το αφησουμε στην ακρη γτ δεν σε συμφερει καθολου...
Μονο και μονο απο το ονομα φαινεται πως μιλαω με 10χρονο γι αυτο δεν αξιζει να σου μιλαω....Τζαμπα αξια σου δινω...
Αντε για νανι παλι...
 
Κορυφή