Κάλεσμα από το παρελθόν

Συζήτηση στο forum 'Off-topic' που ξεκίνησε από το μέλος UNDERTAKER 2, στις 16. Απρ 2014.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. UNDERTAKER 2

UNDERTAKER 2 Well-Known Member

Κατ'αρχάς να ενημερώσω ότι δεν γνωρίζω αν είναι αυτή η κατάλληλη ενότητα για ένα τέτοιο θέμα, αλλά δεν μπόρεσα να βρω άλλη πιο ταιριαστή. Παρακαλώ απλώς να μην διαγραφεί. :angry: :D
    Με αυτό το μήνυμα λοιπόν θέλω να ζητήσω από παλιούς γνωστούς και φίλους, αν ακόμη βρίσκονται εδώ, να επικοινωνήσουν! Πρέπει να σας πω ότι συνδέομαι ξανά στο φόρουμ για πρώτη φορά μετά από 5 περίπου χρόνια και με έκπληξη βλέπω ότι ακόμα υπάρχουν κάποιοι οδηγοί που τότε είχα γράψει! Θυμήθηκα τυχαία τις φυλετικές μάχες τις προάλλες και έπειτα κάποιους καλούς φίλους που είχα κάνει μέσα από το φόρουμ αυτό και το παιχνίδι. Για να μην κουράσω άλλο λοιπόν, όποιος είναι ακόμη καμμένος με το game ας μου στέιλει ένα μηνυματάκι ή εδώ ή σε P.M! :clap:

P.S: Τριγυρίζει ακόμα εδώ ο gghln, :rolf: ο AMAK, και mods όπως ο Mad :grrr2: και ο Ficeman? :cop:

2. 619 θωμας παιχτουρης

619 θωμας παιχτουρης Well-Known Member

συγνωμη που επεμβαινω αλλα παιζεις σε κανενα κοσμο τωρα?

Τελευταία επεξεργασία: 16. Απρ 2014
  3. UNDERTAKER 2

UNDERTAKER 2 Well-Known Member

'Οχι, πουθενά.... Σκέφτομαι όμως να ξαναρχίσω!

4. 619 θωμας παιχτουρης

θες να σε βοηθησω εγω τωρα γτ απο τοτε αλλαξαν αρκετα πραγματα?

- - - Eνημερώθηκε - - -

και κατι αλλο αυτο το θεμα επρεπε να το γραψεις στα γενικα :D

5. 619 θωμας παιχτουρης

ο mad 18 ακομα υπαρχει...για τους αλλους δεν ξερω

6. Mad18 σε είχανε ξηλώσει πώς ξαντρύπωσες ρε ****;

[aig]Banned By aigokairos[/aig]

Τελευταία επεξεργασία από Συντονιστή: 23. Ιαν 2015
  7. ho0ligan

ho0ligan Well-Known Member

και εγω φιλε θα θελα πολυ να ξανα γινει ενεργο αυτο το παιχνιδι με ολα τα παλια "αλανια" αλλα δυστυχως δεν γινεται. φυλετικες ηταν μια μοδα και ξεπεραστηκε για αυτο και ολοι φυγανε, ολους αυτους που ειπες τους εχω στο σκαιπ και ολοι εχουν ξενερωσει η με το γκειμ (πηξυδα κτλπ) η με τους διαχειριστες οποτε ειναι λιγο δυσκολο αυτο το εργο.. αλλα και εγω νοσταλγω πολυ εκεινες τις μερες.

8. aigokairos

aigokairos Forum Mod Μέλος Διαχείρισης

@ho0ligan
    και εγώ είχα την ίδια άποψη με εσένα και έκανα αίτηση να μπω στην ομάδα μόνο για να αποδείξω ότι αν και παλιός στο game οι διαπλεκόμενοι θα με απομόνωναν για να διατηρήσουν την κλίκα τους.

Δυστυχώς για εμένα η αίτηση έγινε δεκτή,
    μπήκα στην ομάδα και τώρα το παλεύω παρέα με τα παιδιά που μέχρι εχθές απεχθανόμουν.

Αν θες το πιστεύεις ότι το πρόβλημα είναι οι παίχτες (μαζί με όλα τα καμώματα που σκαρφίζονται) και όχι η ομάδα.

Καταλαβαίνεις από την γραμματοσειρά ότι σου απάντησα ως παίχτης και η όποια κριτική σου (η άλλων που θέλουν να λάβουν μέρος στην συζήτηση) είναι δεκτή αρκεί να ακολουθεί τους κανόνες του φόρουμ.