Φακελος SEKS : Συγκεντρωτικο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24216
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31147

Εγώ πάντως για 37/38 σε κόβω . Είναι αποδεδειγμένο ότι σε αυτή την ηλικία κορυφώνονται οι βλάβες που έχουν προκληθεί από την κατάχρηση μοναχικής μεθόδου εκτόνωσης .


Τα κείμενα σας οι κατηγοριες σας και ότι άλλο έχετε γράψει μέχρι σήμερα , είναι από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα . Δεν είναι δυνατόν να είναι βεβαια λογοτέχνες όλοι μας , ούτε και έχουμε τις ίδιες δυνατότητες να μεταφέρουμε σωστά τις σκέψεις μας στο χαρτί ..όμως εδώ έστω και αν οι αδυναμίες σας είναι φανερές σε ότι αφορά διατύπωση γραπτού λόγου , έχουμε να κάνουμε με κάτι άλλο .
Μιλάτε με μυστήριο και καλά , αφήνετε να αιωρούνται κατηγοριες , λέτε ψέματα για πράγματα που δεν έγιναν ποτε , μιλάτε για ερωτήσεις που και καλά κάνατε και δεν σας απαντήθηκαν .
ΤΡΙΧΕΣ .Οι ερωτήσεις που κάνατε απαντήθηκαν όλες και χωρίς τους δικούς σας προλόγους .Αντίθετα εσείς δεν απαντήσατε ποτε στα ίσια σε τίποτα .Το αποτέλεσμα όμως είναι ένα και μονο ..σας λιώσαμε σας πατήσαμε κάτω σας κάναμε να σερνόσαστε και να μας παρακαλάτε για συμμαχίες και έλεος .


Το μονο που μειώνει την νίκη μας είναι ότι όταν μια φυλή όπως είναι η δικια σας έχει διοίκηση το trio στούτζες , δεν είναι και τόσο δύσκολο να την πατήσεις κάτω .
 

DeletedUser10094

Εγώ πάντως για 37/38 σε κόβω . Είναι αποδεδειγμένο ότι σε αυτή την ηλικία κορυφώνονται οι βλάβες που έχουν προκληθεί από την κατάχρηση μοναχικής μεθόδου εκτόνωσης .


Τα κείμενα σας οι κατηγοριες σας και ότι άλλο έχετε γράψει μέχρι σήμερα , είναι από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα . Δεν είναι δυνατόν να είναι βεβαια λογοτέχνες όλοι μας , ούτε και έχουμε τις ίδιες δυνατότητες να μεταφέρουμε σωστά τις σκέψεις μας στο χαρτί ..όμως εδώ έστω και αν οι αδυναμίες σας είναι φανερές σε ότι αφορά διατύπωση γραπτού λόγου , έχουμε να κάνουμε με κάτι άλλο .
Μιλάτε με μυστήριο και καλά , αφήνετε να αιωρούνται κατηγοριες , λέτε ψέματα για πράγματα που δεν έγιναν ποτε , μιλάτε για ερωτήσεις που και καλά κάνατε και δεν σας απαντήθηκαν .
ΤΡΙΧΕΣ .Οι ερωτήσεις που κάνατε απαντήθηκαν όλες και χωρίς τους δικούς σας προλόγους .Αντίθετα εσείς δεν απαντήσατε ποτε στα ίσια σε τίποτα .Το αποτέλεσμα όμως είναι ένα και μονο ..σας λιώσαμε σας πατήσαμε κάτω σας κάναμε να σερνόσαστε και να μας παρακαλάτε για συμμαχίες και έλεος .


Το μονο που μειώνει την νίκη μας είναι ότι όταν μια φυλή όπως είναι η δικια σας έχει διοίκηση το trio στούτζες , δεν είναι και τόσο δύσκολο να την πατήσεις κάτω .

1)για την μοναχικη μεθοδο για να το λες κατι θα ξερεις εσυ εξαλου ποιος ειμαι εγω να αμφισβιτισω τα λεγομενα σου.......
2)απο την πολη ερχομαι και στην κορφη κανελα.....εγω θα ελεγα ξεχασες το δενδρολιβανο...
3)οχι φιλε δεν ειμαι λογοτεχνης εσυ ομως εισαι αποτι καταλαβα....και ερχομαστε στην μοναχικη μεθοδο...ξερεις εσυ,,,,
4)Μιλάτε με μυστήριο και καλά , αφήνετε να αιωρούνται κατηγοριες .....κανεις λαθος κανενα μυστιριο σε εχω πει μπουφο και με ελειπει νοημοσυνη δεν το εχω αποδηξει ειναι αληθεια αλλα δεν με αφεισες εσυ...με προλαβες......
5)Οι ερωτήσεις που κάνατε απαντήθηκαν όλες και χωρίς τους δικούς σας προλόγους ....ναι εχεις δηκιο πχ τι κανεις γιαννη?κουκια σπερνω...ουσια μηδεν στην κερκιδα ολες....
6)Το αποτέλεσμα όμως είναι ένα και μονο ..σας λιώσαμε σας πατήσαμε κάτω σας κάναμε να σερνόσαστε και να μας παρακαλάτε για συμμαχίες και έλεος ,,,,εδω μπορω ν απω πολλα....αλλα για να δεις ποσο αερολογος εισαι και ψευτης οταν σου ειπαμε τι τις θελεις τις 7 μερες μας ειπες οτι επιδει ο κοσμος θα εκλεινε κανατε πλακα μεταξυ σας και τα χασατε τα επηθετικα...ναι?ωραια διαβασε λιγο γιατι ο απο τα πολλα τα ψεμματα εχετε ξεχασει τι εχετε πει...σε ενα αλλο ποστ πολυ ποιο μετα ειπατε οτι δεν μας φοβοσασταν γιατι ειχατε ετοιμα 900 επιθετικα....ναι?και σε ποιον κοσμο παιζεις και σε 7 μερες γινοντε τα επηθετικα σας?ξερεις ποσο θελει η δεν εχεις σπασει ποτε κανενα γιαυτο το αγνοεις......και ξανα επανερχομαι και σου αντεστρεφο για την μοναχικη μεθοδο.....με αποδηξεις πλεων και οχι με υποθεσεις.,.,.,

και κατι τελευταιο σας ειπα και σας το λεω μην σταματατε να το λετε οτι κλεισατε τον 27....συνεχεια και στους περαστικους ακομη.....μονο ετσι θα γινετε γνωστη το ποιοι ειστε,.,,,,
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

green.png
LRDGJoined09th November 2013 - 01:08602
green.png
opelaki83Joined08th November 2013 - 20:09309
green.png
NOYSJoined08th November 2013 - 14:07188
green.png
ΦΡΕΝΤΥ ΚΟΥΓΚΕΡJoined08th November 2013 - 01:08106
green.png
tsitJoined08th November 2013 - 01:08108
green.png
VasKatsJoined07th November 2013 - 00:1036
green.png
leonTHEfighterJoined06th November 2013 - 22:09100
green.png
J.A.C.E.Joined06th November 2013 - 02:08235
green.png
tolis GR2Joined05th November 2013 - 23:1084
green.png
HouseLoverJoined05th November 2013 - 17:10273
red.png
ΜΑΡΚΟΣ ΔΑΡΑΛΙΩΤΗΣLeft04th November 2013 - 19:08302
green.png
Jones2012Joined03rd November 2013 - 23:1080
green.png
ΖΑΓΟΡΙ7Joined03rd November 2013 - 21:09221
green.png
momotheguy123Joined03rd November 2013 - 19:09135
green.png
Cryptonakias.Joined03rd November 2013 - 13:09189

<tbody>
</tbody>


βαλε και ολουσ που ειναι απο κατω στη λιστα και μετρα τουσ.

ολοι αυτοι που πηγαν? και γιατι εγκατελειψαν ρουφιανακο;


παλι ομωσ την μπαλα στην εξεδρα.

και μην βιαστεισ να απαντησεισ νταρκλινγκ οτι αυτοι δεν ηταν στην παρεα σασγιατι θα κανεισ ρομπα καποιον που δεν λεει ποτε ψεμματα.


κουταβακι, πιστο σκυλακι ιντεφιξ, ακομα να απαντησεισ; δεν εχεισ κατι να πεισ; που μου βγαλεσ 10 ονοματα μονο, ενω ηταν 30+ και μεινατε εσυ και το αφεντικο σου, ο ρουφ των ΦΜ.

ολοι εφυγαν επειδη ειχαν προσωπικα προβληματα.

ασε ασε. δεν χρειαζεται να απαντησεισ.

η σιωπη σου προσ απαντησση ολων εδω περα.

αντε γεια νουμπακο
 

DeletedUser31147

@nikvak76
Κάτι δικό σου να σκεφτείς να με "τρολαρεις" είσαι ικανός ? Ότι σου γράφω εγώ , αρχίζεις μετά τα όχι όχι εγώ , εσύ .. Με αυτά που γραφεις , τον τρόπο που τα γραφεις έχεις δείξει σε όλους ποιος είσαι και πως δουλεύει το καρυδάκι που έχεις για μυαλό .
Κατά τα αλλα να μην γυρίζουμε πάλι στα ίδια και τα ίδια , και οι μονομερείς σας συμμαχίες μαζί μας είναι γνωστες , και τα μηνύματα σας ότι μην σας κτυπάμε γιατί θα πατήσετε διαγραφή , και η αντίδραση σας όταν δεχτήκαμε να συνεχίσουμε τον κόσμο . Δειλιάσατε και το βάλατε στα πόδια . Οι δικαιολογίες που ψελλίσατε να καλύψετε θων τρόμο σας δεν έπεισαν κανένα .
όσο για τον αποπάνω που ανακάλυψε την Αμερική και τα πινακάκια του , τι να πει κανεις ? Πόσοι άρχισαν πόσοι τελειωσαν τι μαγείρεψαν χθες γιατί άλλαξαν καφενείο , ..τι δουλειά έχουν όλα αυτά . Σας ξεφτιλίσαμε κύριοι και δεσποινίδες , και άντε να συνεχίσετε τους πικρούς καφέδες να σας περάσει .
 

DeletedUser17325

Δεν νομίζετε πως και οι 2 πλευρές το έχετε παρακάνει με το ξεκατίνισμα πια ; Υπάρχουν και κάποια όρια.. Για το καλό το δικό σας το λέω. Απλά το μονο που πετυχαίνετε είναι να γελάνε οι υπόλοιποι μαζί σας...

@Βασίλη. Δεν έχω καταλάβει ακόμα αν αυτά που λες τα πιστεύεις ή απλά βλέπεις πως οι άλλοι τσιμπάνε με κάθε σου ποστ και το εκμεταλλεύεσαι... :rolf:
 

DeletedUser31147

@sociopath

Επιτέλους ..κάποιος κάνει και μια σωστή ερώτηση ..
Αυτά που λέω για μονομερείς συμμαχίες και μηνύματα ..δεν τα πιστεύω φυσικά ..το ότι ένας δυο παίχτες εκεί έστειλαν ανάλογα μηνύματα , δεν χαρακτηρίζει το σύνολο αυτό , και η συμμαχία που μας είχαν περάσει , κακά τα ψέματα όλοι μας θα μπορούσαμε να την πατήσουμε έτσι .


Και αυτά περί δειλίας δεν τα πιστεύω . Η απλή λογική έλεγε ότι δεν θα θέλει κανεις να συνεχίσει αυτόν τον κόσμο και φυσικά υπολόγισα και σε αυτό όταν εν μέρη δέχτηκα την πρόταση τους .
Μόλις έκλεισε ο κόσμος εγώ έμμεσα δήλωσα ότι φτάνει πια .. Αυτοί συνέχισαν να ρίχνουν λάσπη όμως να μιλάνε για άλλους κόσμους να κατηγορούν για pay save , να προσβάλουν και να ειρωνεύονται ..
Γιατί να τους αφήσω να έχουν την τελευταία λέξη λοιπόν ? Έτσι κι αλλιώς το τραβάει ο οργανισμός τους
 

DeletedUser

Δεν νομίζετε πως και οι 2 πλευρές το έχετε παρακάνει με το ξεκατίνισμα πια ; Υπάρχουν και κάποια όρια.. Για το καλό το δικό σας το λέω. Απλά το μονο που πετυχαίνετε είναι να γελάνε οι υπόλοιποι μαζί σας...

@Βασίλη. Δεν έχω καταλάβει ακόμα αν αυτά που λες τα πιστεύεις ή απλά βλέπεις πως οι άλλοι τσιμπάνε με κάθε σου ποστ και το εκμεταλλεύεσαι... :rolf:

στο πρωτο εχεις δικιο

στο δευτερο, μαλλον αναποδα το δες. αλλοσ τον τρολλαρει τοσο καιρο, αλλα που να το καταλαβει. αμα εχει φτασει ψηλα το καλαμι βλεπεισ....

εμεις παμε και στη δουλεια μας, και βρισκομαστε και παρεα και κανουμε και χαβαλε με το ιζυ μα δεν το χει παρει χαμπαρι

βεβαια επιτελουμε και κοινωνικο εργο.

εσεισ διασκεδαζετε και καποιοι αλλοι εχουν κατι να κανουν μεσα στο κλουβι που βρισκονται!!

μολισ γραψει ο καθε κοστακισ και καθε ο καθε γιωργακησ, τσουπ σε μερικα λεπτα γραφει απο κατω.

δεσ ποσταρισματα και θα καταλαβεισ για ποιον μιλω.

παντωσ του βγαζω το καπελο. ξυπνω το πρωι και βλεπω 10 ποστ δικα του. παω δουλεια ξαναβλεπω αλλα 10. επιστρεφω σπιτι(5 λεπτα δρομος) και ηδη εχει προλαβει να γραψει δισ. κοιμαμαι και οταν ξυπνω εχω να διαβασω ακομα 10.
ασε δε μεχρι να παω για υπνο που ξαναμπαινω ετσι για χαλαρωσω με το κολλεγιο και τισ μπαρουφεσ του. εκει ξεπερνα και τον εαυτο του. δεν τον προλαβαινεισ. εδω γραφουμε 3 και προλαβαινει και απαντα και στουσ 3. μαλλον ο μαγκαιβερ πρεπει να ειναι

και να στο θεσω και λιγο πιο απλα; κρατα ωρα να δεισ ποσο θα καθυστερηση αυτη τη φορα να απαντησει.

αντε μπαγασακο ιζυμα το θεο θα με διαψευσεισ;
 

DeletedUser31147

το ποιο πετυχημένο που έγραψες είναι το κολλεγιο.. Καλο όνομα για βυτίο
 

DeletedUser

Σήμερα, 15:59
#28
kostakisg







Σήμερα, 16:04
#29
easy rider









και ναι! εχουμε νεο παγκοσμιο ρεκορ! μολισ 4 λεπτα αργοτερα!! ακομα κι εμενα με διεψευσεσ! χαχα.

σοσιοπαθ τι σου λεγα; εχω αδικο;

αλλα με απογοητευσε παντωσ. 4 λεπτα για 4 λεξεισ; αργοστροφος δεν ειναι; περιμενα μετα απο τοσα ποστ να γραφεισ πιο γρηγορα. κριμα τα μαθηματα μου! εκτοσ κι αν πηγεσ για τσισα μπαγασακο οποτε δικαιολογεισαι!

αντε γεια τωρα. μπορεισ να βγεισ επειδη εγω θα ξαναμπω το βραδυ. μην περιμενεισ με αγωνια πατωντασ F5 για να δεισ αν ξαναγραψω.

εκτοσ κι αν μπου οι αλλοι και συνεχισουν να σε εκπαιδευουν. ξερεισ τα ιδιαιτερα για να μαθεισ να γραφεισ γρηγορα!

αντε μπαι κι ευχαριστω για την αμεση ανταποκριση
 

DeletedUser31147

επάνω αριστερά γραφει τι νέα ? Σκέφτηκες ποτε τι είναι ακριβώς αυτό ?
Να συγκριθώ μαζί δεν με ενδιαφέρει . Οι περισσότεροι όμως εδώ ξέρουν ποιος είναι τι δουλειά κάνω και πως τα προλαβαίνω όλα .
Δεν μπορώ να σου εξηγήσω φυσικά , αλλα η έκφραση αργόστροφος δεν βγήκε έτσι στην τύχη .
Κατά τα αλλα μου κάνετε πλακα , βεβαια και είσαστε παρέα εσείς , και εγώ δεν καταλαβαίνω ..και για αυτό με αφήσατε να κερδίσω .
ARE ΚΑΤΑΚΑΗΜΕΝΗ ΡΟΥΜΕΛΗ ΤΙ ΣΟΥ ΕΜΕΛΛΕ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ..
 

DeletedUser

καλα βρε νουμπα. δεν αντεξεσ μεχρι το βραδυ; αφου σου πα οτι θα μπω το βραδυ παλι. εσυ ετρεξεσ να απαντησεισ;
δεν παιζεσαι με το κολλημα που χεισ.
ισωσ ειναι το μονο που μπορεισ να κανεισ στισ ΦΦ. γιατι κατα τ αλλα .....αστ...

ετρεξεσ 9 λεπτα μετα να απαντησεισ; βεβαια για τα 9 λεπτα τι να πω. προλαβεσ κι εγραψεσ αρκετεσ λεξεισ!
απο ουσια ομωσ,,,,αλλα λογια να αγαπιομαστε!


ξαναβγαινω τωρα, οποτε μην γραψεισ αμεσωσ. θα επιστρεψω κατα τισ 2. παω να πιω καμια μπυριτσα. εσυ φαε τα νυχια σου πανω στο πσ να με περιμενεισ. ετσι κι αλλιωσ εκει πανω κοιμασαι. δεν σε χαλαει.

μπαι ασχετε παικτη
 

DeletedUser10094

καλα βρε νουμπα. δεν αντεξεσ μεχρι το βραδυ; αφου σου πα οτι θα μπω το βραδυ παλι. εσυ ετρεξεσ να απαντησεισ;
δεν παιζεσαι με το κολλημα που χεισ.
ισωσ ειναι το μονο που μπορεισ να κανεισ στισ ΦΦ. γιατι κατα τ αλλα .....αστ...

ετρεξεσ 9 λεπτα μετα να απαντησεισ; βεβαια για τα 9 λεπτα τι να πω. προλαβεσ κι εγραψεσ αρκετεσ λεξεισ!
απο ουσια ομωσ,,,,αλλα λογια να αγαπιομαστε!


ξαναβγαινω τωρα, οποτε μην γραψεισ αμεσωσ. θα επιστρεψω κατα τισ 2. παω να πιω καμια μπυριτσα. εσυ φαε τα νυχια σου πανω στο πσ να με περιμενεισ. ετσι κι αλλιωσ εκει πανω κοιμασαι. δεν σε χαλαει.

μπαι ασχετε παικτη
καλα ρε κωστακη εμενα δεν με σκεφτηκες καθολου?πως θα περασει η ωρα μου τωρα.....εεεε τι να σου πω τωρα.....αααα ειδες μια μπαλα στα κεραμυδια?ασε ασε τα εχει σπασει ολα εδω στην γειτονια.......
 

DeletedUser31147

Μάταιο που γράφω πάλι εδώ .
Εσείς έχετε διαμορφώσει χαρακτήρα πλέον και οι πνευματικοί σας ορίζοντες είναι τόσο περιορισμένοι που δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβετε ούτε λέξη από όσα θα γράψω .

Το να μιλήσω για έλλειψη επιχειρημάτων από την μεριά σας και την προσπάθεια να κρύψετε το ότι δεν έχετε τι να πείτε , πως να δικαιολογηθείτε , με προσβολές και ειρωνείες είναι περιττό . Στην πορεία σας μέχρι εδώ χρησιμοποιήσατε ζώα , άτομα ειδικών ικανοτήτων , μοναχικούς ανθρώπους , και οτιδήποτε άλλο δεν εκπληρώνει τα στάνταρ της δικιάς σας οπτικής γώνιας για τή ζωή .
Δεν έχω ανάγκη να κάτσω να συγκριθώ μαζί σας να σας περιγράψω την δικια μου ζωή , η να σας αποδείξω ποιος είμαι . Έτσι κι αλλιώς μου είσαστε αδιάφοροι και άχρηστοι από εδώ και πέρα . Τον ρολο σας τον παίξατε μια χαρά , σε ένα παιχνίδι που οι περισσότεροι ξεχνάτε ότι έχει τρία πόδια ..στρατό , διπλωματία propaganda . Το τελευταίο πόδι είναι , ήταν η δικια μου δουλειά σε αυτήν εδώ την φυλή . Το αποτέλεσμα δείχνει ότι σας κέρδισα κατά κράτος .
Ποιος ο λόγος λοιπόν να ασχολούμαι άλλο μαζί σας ?

Όμως παρόλα αυτά αν στην επομενη μάχη που θα αποφασίσετε να δώσετε από το forum φροντίσετε να περιορίσετε τα κείμενα σας σε ότι αφορά το παιχνίδι και όχι να μεταφέρεται την μάχη σε προσωπικό επίπεδο με τις γνωστες σας κατηγοριες και προσβολές , τότε ίσως δεν κανατε κάποιους σας εμενα να ευχαριστούν την τύχη , που το παιδί τους δεν μιλάει Ελληνικά και δεν χρειάζεται να συναναστρέφεται έστω και ηλεκτρονικά ψευτόμαγκες και συκοφάντες όπως εσείς .

Τα post και ο κόσμος 27, εδώ τελειώνει για μένα , όχι γιατί καταφέρατε εσείς να με κάνετε να σταματήσω αλλα γιατί το να συνεχίσω να σας εξευτελίζω δεν έχει κανένα νόημα μιας και δεν θα το καταλάβετε ποτε σας .

Κλείνοντας να πω ευχαριστώ στους "ΑΡΟΞΟΛ" που κατάφεραν να κρατήσουν σε αξιοθαύμαστο βαθμό την ψυχραιμία τους στις διακυμάνσεις που πέρασαν οι σχέσεις στην πορεία αυτού του κόσμου , Τον Νίκος 1967 και τους 300 που απέδειξε ακόμα μια φορα ότι είναι από τους λίγους σε αυτό το παιχνίδι που όταν δίνουν τον λόγο τους είναι συμβόλαιο , και με έκανε να αισθανθώ περήφανος για τις εγγυήσεις που έδωσα για αυτόν στην φυλή μου ..και τέλος τους 3-ου . Μια φυλή που παίξαμε αντίπαλοι στον 23 , αντίπαλοι ξεκινήσαμε και αυτόν τον κόσμο αλλα παρόλα όσα είχαν ακούσει για μένα και με πήραν στην φυλή τους και με έβαλαν στην διοίκηση , με αποτέλεσμα να γίνουν οι νέα μου φυλετική οικογένεια . Οικογένεια που δέθηκα τόσο πολύ μαζί τους ώστε να μην μπορώ να σκεφτώ την πιθανότητα να βρεθώ ξανά αντίπαλος τους σε άλλο κόσμο .


[aig]προειδοποίηση για Ρατσισμό

Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι.

η ποινή αν δεν το καταλάβατε αφορά αυτό το σχόλιο σας
(τότε ίσως δεν κανατε κάποιους σας εμενα να ευχαριστούν την τύχη , που το παιδί τους δεν μιλάει Ελληνικά και δεν χρειάζεται να συναναστρέφεται έστω και ηλεκτρονικά)

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Περίεργος κόσμος και αυτός τελικά .. Κάθε φορα σε κάθε κόσμο συναντάμε διαφορα . Κάθε φορα πιστεύουμε ότι χειρότερα δεν μπορούμε να δούμε αλλα πάλι έρχεται νέος κόσμος και πάλι δεν πιστεύουμε στα ματια μας . 4 ηπείρους έχει ο κόσμος και το διπλωματικό γαϊτανάκι αυτή την φορα έχει ξεπεράσει κάθε προηγούμενο ........

μπλα μπλα μπλα ενασ σωροσ αρλουμπεσ και φτανουμε στο κρισιμο σημειο στο οποιο εχω τονισει την ουσια.

..................Ένας μηνας έχει μείνει λοιπόν μέχρι την εμφάνιση των μυστικών . Όλοι είναι λοιπόν με όλους σύμμαχοι με σκοπό να στρέψουν τον έναν σύμμαχο εναντια στον άλλον σύμμαχο τον οποιον σύμμαχο ψάχνουν έναν νέο σύμμαχο να φάει τον παλιό σύμμαχο ..Τι θα κάνετε όλοι σας είμαι πολύ περίεργος , όταν εμφανιστούν τα μυστικά ? Μια μεγάλη οικογένεια και κλείνουμε στα γρήγορα τον κόσμο , αρκεί να μην κερδίσουν οι 3-ου ? Είναι παιχνίδι αυτό που τα μέλη των sat κυρίως εγκρίνουν και ζητάνε ? Παίχτες όπως ο "αρεστ" με τους γνωστούς clocks του 23 σαν αντίδραση ανάλογης κατάστασης συμφωνεί με αυτή την πολιτική ? Οι άλλοι οι αρχηγοί των εμπλεκομενων φυλων δεν είναι δυνατόν να μην γνωρίζουν όλο αυτό το γαϊτανάκι που έχει στήσει ο roulis o geranoulis .. ΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΟΙΟΝ ΤΕΛΙΚΑ και ποιος είναι ο εχθρός , ? Οι 3-ου που σαν μονη φυλή φαβορί δεν έχει akoma κλείσει την ήπειρο της και έχει και την ποιο περιορισμένη διπλωματία ?


Τι θα κάνετε όλοι σας είμαι πολύ περίεργος , όταν εμφανιστούν τα μυστικά ? Μια μεγάλη οικογένεια και κλείνουμε στα γρήγορα τον κόσμο , αρκεί να μην κερδίσουν οι σεκσ ? Είναι παιχνίδι αυτό που τα μέλη των sat κυρίως εγκρίνουν και ζητάνε ? Παίχτες όπως ο "αρεστ" με τους γνωστούς clocks του 23 σαν αντίδραση ανάλογης κατάστασης συμφωνεί με αυτή την πολιτική ? Οι άλλοι οι αρχηγοί των εμπλεκομενων φυλων δεν είναι δυνατόν να μην γνωρίζουν όλο αυτό το γαϊτανάκι που έχει στήσει ο περσονα νον γκρατα ο χαχανουλησ .. ΠΟΙΟΣ ΦΟΒΑΤΑΙ ΠΟΙΟΝ ΤΕΛΙΚΑ και ποιος είναι ο εχθρός , ? Οι σεκσ που σαν μονη φυλή φαβορί δεν έχει akoma κλείσει την ήπειρο της και έχει και την ποιο περιορισμένη διπλωματία ?


τελικα επεσεσ μεσα σε ολα. τοσο καιρο φωνασκεισ αλλα κραυγη δεν βγαινει. ντρεπεσαι ειναι αληθεια. αλλα η ντροπη σου και ο εγωισμοσ σου ειναι τοσο αθλια ανεπτυγμενα που δεν εχεισ την τσιπα να βγεισ εδω δημοσια να παραδαχτεισ οτι εκλεισεσ εναν κοσμο με γλυψιμο με ιντριγκεσ και με μιζερια. εκανεσ αυτα ακριβωσ που κατηγορουσεσ τουσ αλλουσ!


δυο λεξεισ αλλαξα απο το δικο σου κειμενο. εδω ειναι και ο κοσμοσ σου. αυτο που κατηγορουσεσ στην αρχη, αυτο εκανεσ. αλλα δεν εχεισ ουτε και το παραμικρο ιχνοσ αξιοπρεπειασ να βγεισ και να το παραδεχτεισ. βαυιζεισ τοσο καιρο μονο και μονο γιατι δεν εχεισ αλλο τροπο να αμυνθεισ. επειδη δεν εχεισ επιχειρηματα, αρχιζεισ τισ αρλουμπεσ και τισ ασυναρτησιεσ. βριζεισ τουσ αλλουσ, ψαχνεισ να βρεισ αφορμεσ αρπαζοντασ λεξεισ για τα ζωα σου τη μια, για τα ατομα με ειδικεσ ικανοτητεσ κτλ, μονο και μονο για να θολωσεισ τα νερα και να ξεφυγεσ,

εσυ παινευεσαι γι αυτο οτι ειναι δειγμα εξυπναδασ σε γελασανε. ειναι δειγμα γελοιοτητασ και ελλειψησ προσωπικοτητασ. εχεισ πολλα κομπλεξ τελικα που δυστυχωσ θα σε ταλαιπωρουν κι εκτοσ πσ. αν κι εκει πιστευω οτι ο χρονοσ σου ειναι ελαχιστοσ.

σωσε την πραγματικη σου ζωη, γιατι πραγματικα μετα απο ολα αυτα εχω αρχισει να σε συμπαθω(με την πραγματικη εννοια τησ λεξησ, για οσουσ την ξερουν βεβαια!)

η παραθεση με τα μπλε γραμματα ειναι το κειμενο σου αντιγραμμενο, με αλλαγμενεσ 3 λεξεισ με τα κοκκινα. αν δεν καταλαβεισ και τωρα τη γελοιοτητα σου, πραγματικα προσπαθησε να βρεισ καποιον να σε βοηθησει.
αντε γεια τωρα και δεν θελω να μου απαντησεισ, γιατι δεν προκειται να ξαναγραψω. σημερα διαπιστωσα οτι σου εκανα πολυ κακο.
και τισ μπυρεσ μου τισ ηπια. ετσι για να καταλαβεισ, οτι εγω δεν ζω να σε περιμενω πανω απο το πσ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

dzuzJ01.png



σε κάποιον άλλον κόσμο ίσως καταφέρετε να πάρετε καλλίτερη θέση . Περαστικά σας και κρίμα που δεν είσαστε αντίπαλοι άξιοι λόγου να το ευχαριστηθούμε και εμείς λίγο .. ΑΣΧΕΤΟΙ και Κοτούλες λέμε ..
 

DeletedUser10094

Τα post και ο κόσμος 27, εδώ τελειώνει για μένα , όχι γιατί καταφέρατε εσείς να με κάνετε να σταματήσω αλλα γιατί το να συνεχίσω να σας εξευτελίζω δεν έχει κανένα νόημα μιας και δεν θα το καταλάβετε ποτε σας .,,,,,,

ρε φιλε ουτε αυτο το απλο δεν μπορεσες να κρατησεις.....χαχαχαχαχ.......τελικα ουτε εσυ πιστευεις αυτα που γραφεις.......χαχαχαχαχαχαχα....αντε γεια παλικαρι μου και να σε εχει καλα η παναγια γιατι ειπαμε ο θεος οτι ηταν να το κανει το εκανε,,,,
 

DeletedUser15598

βαριέμαι να διαβάσω τα προηγούμενα, το λυπηρό ειναι οτι κάνατε τον easy rider , εναν ομολογουμένος μετριο παικτη φιρμα.
οι ρυθμίσεις του κοσμου με τα μυστικά , οι συγκυρίες , διπλωματικά λαθη δικά μας και ο easy rider επιτελους εκλεισε κοσμο.
βεβαια αλλιως ειναι να κλεινει κοσμο η φυλή σου και αλλιως να τον κλείνει η φυλή σου μαζι με αλλες 21.. αλλα το κλεισιμο ειναι κλεισιμο!!!
 
Κορυφή