Stats - Vikings vs Υπερσυμαχιας Κ45

  • Δημιουργός θέματος billpaps
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser32150

καθενας...εκτος απο την ιταφ που της εχει με αλλο ονομαεγω εχω μονο 2 ακαδημιες και αρχισα να πιστευω οτι εχω μεινει πολυ πισω.τελικα....ισως θα ειναι ο μοναδικος κοσμος που ο νικητης θα ντρεπετε να λεει οτι κερδισε!
Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια :)
 

DeletedUser

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι παίκτες από vikings εχουν κάνει χρυσούς κάποιους προσφέροντας τους πρεμιουμ..ο kalousis και ο dsaab λ.χ :noob:

Για να μην πω και τους άλλους από ιταφ..οι καλύτεροι πελάτες...

έχω ακούσει έναν φίλο να λέει ότι έχει μαζέψει από τούτος 13000 πόντους από το άνοιγμα του κόσμου μέχρι πριν καμιά βδομάδα.
 

DeletedUser30832

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι παίκτες από vikings εχουν κάνει χρυσούς κάποιους προσφέροντας τους πρεμιουμ..ο kalousis και ο dsaab λ.χ :noob:

Για να μην πω και τους άλλους από ιταφ..οι καλύτεροι πελάτες...

έχω ακούσει έναν φίλο να λέει ότι έχει μαζέψει από τούτος 13000 πόντους από το άνοιγμα του κόσμου μέχρι πριν καμιά βδομάδα.

εφοσον ο κοσμος εχει αυτη τη ρυθμιση μπορει καποιοι να εχουν τη δυνατοτητα να τη χρησιμοποιησουν στο επακρο

Αυτο δεν λεει κατι για την παικτικη ικανοτητα των παικτων

Σε αλλους κοσμους ( οπως κ σε αυτον ) υπαρχει η παρομοιου τυπου ρυθμιση οπου μπορεις να χρησιμοποιεις το πριμ για να κατασκευαζεις

κτηρια γρηγοροτερα κ φθηνοτερα απλα δεν μπορουμε να γνωριζουμε ποιοι κ σε τι κλιμακα την χρησιμοποιουν αυτη τη ρυθμιση
 

DeletedUser31166

εγω παλι που απο θεση κοιταω γενικα τον χαρτη βλεπω τα εξης...η πρωτη 20αδα εχει μινιμουμ 5 ακαδημιες ο καθενας...εκτος απο την ιταφ που της εχει με αλλο ονομα:oops:εγω εχω μονο 2 ακαδημιες και αρχισα να πιστευω οτι εχω μεινει πολυ πισω.:rolf:τελικα....ισως θα ειναι ο μοναδικος κοσμος που ο νικητης θα ντρεπετε να λεει οτι κερδισε!

ο μοναδικος??? θυμισου 25 και 27. μηπως καποιοι μεγαλοι στρατολογοι και συμμαχιολογοι ξεγλιστρησαν απο αυτους τους 2 στον 28?


Xoυζουρη αντε ρουφα την μυξα σου ,γιατι καθε φορα που τρως ξυλο σταματας τον κοσμο και πας στον επομενο και το παιζεις προ στο φορουμ Για να εισαι σε θεση εσυ να κρινεις φυλη ,γενικα μιλαω και ειδικα, θα πρεπει να μαθεις να αποφευγεις τις πυξιδες.


να τις αποφευγει και να γλυφει για να μπει σε καμια θαλασσα μπλε ας πουμε?


φιλος εδω ειναι 28


συντομα θα γινει 27. περιμενουμε να δουμε. οι στρατολογησεις αρχισαν και περιμενουμε τις ενωσεις.
 

DeletedUser30244

Πλευρά 1:
Φυλές: Viking, Vικing, Viκing
Πλευρά 2:
Φυλές: -DK3-, ΝΑΪΤΕΣ, -DΚ-, -DK4-, Φαvάρι, φανάρι, Φανάpι, φαναpι, UNSTO., UNSTO, -DK5-, A.k.A., Α.κ.Α
Παίκτες: odysseas 69

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 396
Πλευρά 2: 319
Διαφορά: 77

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 154
Πλευρά 2: 13
Διαφορά: 141

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 1,403,553
Πλευρά 2: 641,261
Διαφορά: 762,292

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 636,342
Πλευρά 2: 55,965
Διαφορά: 580,377

chart
 

DeletedUser30832

Για να γραφουμε κ εμεις κατι στο εξωτερικο


Πλευρά 1:
Φυλές: Viking, Viκing, Vικing, TITANS, TIΤANS, ΤΙΤΑΝS
Πλευρά 2:
Φυλές: -DK3-, ΝΑΪΤΕΣ, -DΚ-, -DK4-, Φαvάρι, φαναpι, φανάρι, UNSTO, -DK5-, FR., FR, 4+1, FR.., L-Φ, FR...,

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 215
Πλευρά 2: 47
Διαφορά: 168

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 878,078
Πλευρά 2: 171,171
Διαφορά: 706,907

chart
 

DeletedUser

αφου το μαγαζι ειναι διαλυμενο,πλακα μας κανετε?? ακομα στατιστηκα βαζεται?
 

DeletedUser

Η αλήθεια είναι πως έχουμε σχέδιο ακόμα.Οπότε μην μας υποτιμάτε.Από στιγμή σε στιγμή θα καταλάβετε πως είστε ήδη νικημένοι.
Σας έχουμε πατήσει και δεν το ξέρετε.
 

DeletedUser30832

να γραφουμε κ για την 45 κατι .... ολο για ΙΤΑΦ , Μ*Μ, BLUE , ΠΡΟΔΟΣΙΕΣ , ΛΑΜΟΓΙΕΣ διαβαζουμε

ενα στατιστικο δεν βλαπτει .... ουτε καυχηθηκαμε για κατι
 

DeletedUser

δεν ειπε κανεις πως καυχηθηκατε για κατι...ανοιξτε καν καινουριο μετωπο για να βαζετε στατιστικα :p
 

DeletedUser

Η αλήθεια είναι πως η κατάσταση στη 45 είναι τέτοια,που αδυνατούμε να μπαίνουμε στο φόρουμ για ενημερώσεις.
Εγώ προσωπικά έχω δεχτεί μία επίθεση,με ανιχνευτή,και λέω ανιχνευτή γιατί ήταν 1.Χάος στη 45.

Πλάκα πλάκα,οι βίκινγκς πλησιάζουν την ήρεμη γειτονιά μου.Φοβάμαι τα μάλα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή