Καθαρη Δευτερα

  • Δημιουργός θέματος Desder
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Γεια σας παιδια,αυτο το μυνημα παει περισσοτερο για τους admins,αλλα αν συμφωνητε βαλτε ενα +1 απο κατω...

Λοιπον,πολλα παιδια θα βγουνε εξω την Καθαρα Δευτερα,ενοω σε βουνα,τριημερα,με την οικογενεια κτλπ..ομως επειδη ''ημαστε'' και λιγο πολυ πορωμενοι με αυτο το παιχνιδη και κανεις δεν θελει να μινει σπιτι να προσεχει μην γινει κανενα ριφιφι,ουτε αλλα παιδια που θα κατσουν σπιτι να κρατανε επιτηρησης τους αλλους..προτεινω να μπει μια προστασια ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΗ(δεν ξερω αν παιζει αυτο το πραγμα)απο το πρωι μεχρει 7-8 την νυχτα που ολοι θα εχουν επιστρεψει απο τα τριημερα και απο τα βουνα...


Οπιοι συμφωνουν ας βαλουν ενα +1 απο κατω,να το δουν εκει στην .ΟΔ τα παιδια και να μας λαβουν υποψη!


:D:D:D:D
 

DeletedUser15029

Εγω επειδη θα εχω δουλεια την Δευτερα θα προτιμουσα να γινει την Κυριακη :)

* Μονο τα χριστουγενα θεωρουνται γενικα για το παιχνιδι σαν γιορτη με μη επιθεσεις
Οποτε μονο σε επιπεδο φυλων αν τα βρειτε πιστευω μπορει να γινει κατι τετοιο αλλα και παλι δυσκολο
 

DeletedUser

Κλασσικά σε κάθε αργία βγαίνει ο κάθε ξεκούδουνος κ ζητάει ειρήνες κτλ...Όχι δεν θα στην κάνουν την ειρήνη,εδώ δεν κάνουν το Πάσχα..
Το πιο απλό είναι να μιλήσετε στον κόσμο που παίζετε κ να ζητήσετε σ.ε από τις φυλές που συμμετέχουν στον κόσμο , αν κ το θεωρώ ανόητο αλλά τεσπα.
 

DeletedUser

Κλασσικά σε κάθε αργία βγαίνει ο κάθε ξεκούδουνος κ ζητάει ειρήνες κτλ...Όχι δεν θα στην κάνουν την ειρήνη,εδώ δεν κάνουν το Πάσχα..
Το πιο απλό είναι να μιλήσετε στον κόσμο που παίζετε κ να ζητήσετε σ.ε από τις φυλές που συμμετέχουν στον κόσμο , αν κ το θεωρώ ανόητο αλλά τεσπα.

δεν ζηταω ειρηνη ρε ξεκουδουνε,και αμα θες τσεκαρε και την φυλη που ειμαι και αν σηκωνουμε ειρηνες,το λεω για τους ευνοητους λογους που προαναφερα...
 

DeletedUser23684

δεν ζηταω ειρηνη ρε ξεκουδουνε,και αμα θες τσεκαρε και την φυλη που ειμαι και αν σηκωνουμε ειρηνες,το λεω για τους ευνοητους λογους που προαναφερα...

2 much pro

προσεχε πως μιλας για το μπιλ ρε ξεκουδουνε
 

DeletedUser

δεν ζηταω ειρηνη ρε ξεκουδουνε,και αμα θες τσεκαρε και την φυλη που ειμαι και αν σηκωνουμε ειρηνες,το λεω για τους ευνοητους λογους που προαναφερα...

άμα θες τσέκαρε τις φυλές που ήμουνα..και τι να λέει?δεν είναι θέμα για να πούμε ποιος είναι ο καλύτερος.
Με την ίδια λογική το άλλο σκ θα μαι Νέα Υόρκη με το μωρό,κάντε μια ειρήνη και για μένα που θα είμαι busy ε!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή