Συνδεδεμενος!!!!????

  • Δημιουργός θέματος The Watcher in the Wall
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Να μπορουσα να απενεργοποιησω την ενδειξη του ενεργου που με βλέπουν οι φιλοι στο παιχνιδι οταν είμαι συνδεδεμενος
Αρκετες φορες ειμαι συνδεδεμενος απο κινητο δεν μπορω να απαντησω και πιστευουν οτι τους γραφω :p

Μεταξυ σοβαρου και αστείου, δεν θα βολευε αν υπηρχαν για παραδειγμα οι επιλογες του skype:
συνδεδεμενος, μην ενοχλειτε, offline και αορατος

Δεν νομιζω να απαιτει απιστευτη δουλεια και πραγματικα ορισμενες στιγμες θα ηταν χρησιμο :)
 

DeletedUser

Καντους διαγραφη φιλου και τελειωσε το πραγμα :p
 

DeletedUser26916

πραγματικα αυτο θα ηταν πολυ καλο !
μερικες φορες ρε παιδι μου δεν θες να εχεις καποιον να σου στελνει μηνημα να εισαι απο κιν να μην μπορεις και να σου στελνει καθε 3 και λιγο νομιζοντας οτι τον γραφεις !
 

DeletedUser

Εγω δεν θα συμφωνησω με την ιδεα, οπως ειναι τωρα μια χαρα ειναι για εμενα
 

DeletedUser10824

Ποιο ωραίο θα ήτω να δούμε,ένα chat IRC...μέσα στο παιχνίδι...Δεν μπορούν να έχουν όλοι σκαιπ.
 

DeletedUser

Ωραιο αλλά αυτο απαιτει τεραστιες αλλαγες στο παιχνιδι και προσθηκες
Πολυ δυσκολα εφαρμοσιμο εξάλλου νομιζω οτι εχει γινει κουβεντα και πιο παλιά για αυτο...

μια φορα παντως εγω ειμαι ακομα υπερ του να μπορω να δηλωνω <<μην ενοχλειτε>>, <<αορατος>> κ.α

Και κυριως για τυο που λέει ο φιλος, είμαι συνδεδεμενος σεδον παντα με το κινητο σε περιπτωσηεπίθεσης, δεν μπορω να βλεπω τι μου στελνει ο καθενας...
 

DeletedUser

μην ενοχλειτε... σιγουρα οχι...
ουτε αορατος, για να μπορουμε να κρατησουμε το να προσεχουμε ποιους εχουμε φιλους κλπ
 

DeletedUser31881

Πολύ καλή ιδέα,ισχύει όντως ότι όταν είσαι από κινητό σε βγάζει την πίστη μέχρι να στείλει ένα μήνυμα...
Κι αν είναι και κάτι σοβαρό,στα χώνουν κιόλας...
Αλλά αρκεί πιστεύω το να δείχνει πχ "ο χρήστης είναι συνδεδεμένος από συσκευή κινητού"
έτσι θα καταλαβαίνουν και οι άλλοι ..
 

DeletedUser

Πολύ καλή ιδέα,ισχύει όντως ότι όταν είσαι από κινητό σε βγάζει την πίστη μέχρι να στείλει ένα μήνυμα...
Κι αν είναι και κάτι σοβαρό,στα χώνουν κιόλας...
Αλλά αρκεί πιστεύω το να δείχνει πχ "ο χρήστης είναι συνδεδεμένος από συσκευή κινητού"
έτσι θα καταλαβαίνουν και οι άλλοι ..

σωστο αυτο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή