Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser20527

...μη μου ζοριζεσαι...ειναι κριμα...το επιπεδο το ριξατε εσυ ο Καφενεδακος και οι ομοιδεατες του...εγω μιλαω με στοιχεια...η ΣΕΚΣ μας φερθηκε ατιμα και για αυτο φταιει ο ανανδρος Σπυρακος...δυστυχως ο Γιωργος(ή ο πιτσιρικας κοπλευ του γτ δεν ειμαι σιγουρος ποιος εγραψε να τον κανουμε κοσμο κυριαρχιας οταν χασατε κι οχι πριν) ξερει να γραφει σε ολους τους αλλους εκτος απο μενα και αυτο γτ εχω ολες τις κουβεντες μεταξυ των φυλων μας κρατημενες και δεν σας τιμουν...συνεχισε να μας διασκεδαζεις εμας που ξερουμε την αληθεια κλοουν!...χαχαχαχαχααα...

http://prntscr.com/38pul9

Δες εδώ....πως ήταν ο κόσμος τότε ξέρεις????Εσύ τι επίπεδο έχεις???....πρόσεχε μόνο τα στοιχεία θα πάθεις κανένα εγκεφαλικό με τόσες πληροφορίες που κρατάς.......όσο γράφετε,δείχνετε το πόσο γελοίοι είστε...είχαμε τον έναν τον αετό αποκτήσαμε και άλλον...αχαχαχαχχαχα
 

DeletedUser31147

@mosxos
Αυτό για τα αρχεία το λες για ποιον ? Για τον καφέ ?
εγω ξερεις οτι κρατω στοιχεια κι οταν πρεπει θα τα βγαλω εκει που πρεπει.

Το print πάλι τι κωμωδίες είναι αυτές που συνεχίζεται να λέτε ?
Παίζαμε pink pong και επειδή χάνατε "αποφασισατε" να το γυρίσουμε στο τένις στην μέση του αγώνα .. Να κάνουμε και αίτηση λέει ..λες και έχετε δει πολλές φορες κόσμους να αλλάζουν ρυθμίσεις στην πορεία ..

Φυσικά όλα κωμωδία αποδείχτηκε ότι ήταν . Εμείς δεν περιοριστήκαμε μονο στα λόγια αλλα σταματήσαμε και το χρονόμετρο .Αποδείξαμε ότι μιλάμε σοβαρά στο να συνεχίσουμε τον κόσμο αυτόν . Για εσάς να μην μιλήσω καθόλου .Όλοι πλέον ξέρουν . Αλήθεια ..Με το σταμάτημα του χρόνου , κερδίσατε περίπου 60 ώρες παραπάνω ..μα από την στιγμή όμως που δεν θέλατε να παίξετε άλλο γιατί συνεχίσατε να στέλνετε επιθέσεις ? Δεν πάει , δεν παίζω , αλλα βασικά εσύ μην παίζεις για να παίξω μονος μου και πάλι να βγω δεύτερος ..Η λογική σας ..

Φήμες λένε ότι εξακολουθείτε να μην έχετε αποφασίσει πως να κάνετε την χωρίστρα στα πούπουλα , και για αυτό κάποιος από εσάς πρότεινε να τα βγάλετε όλα με το τσιμπιδάκι . Έχω καλά νέα για σας .
[video=youtube;YqvGyOMEYAE]http://www.youtube.com/watch?v=YqvGyOMEYAE[/video]
κανεις ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ .
 

DeletedUser10094

@mosxos
Αυτό για τα αρχεία το λες για ποιον ? Για τον καφέ ?
εγω ξερεις οτι κρατω στοιχεια κι οταν πρεπει θα τα βγαλω εκει που πρεπει.

Το print πάλι τι κωμωδίες είναι αυτές που συνεχίζεται να λέτε ?
Παίζαμε pink pong και επειδή χάνατε "αποφασισατε" να το γυρίσουμε στο τένις στην μέση του αγώνα .. Να κάνουμε και αίτηση λέει ..λες και έχετε δει πολλές φορες κόσμους να αλλάζουν ρυθμίσεις στην πορεία ..

Φυσικά όλα κωμωδία αποδείχτηκε ότι ήταν . Εμείς δεν περιοριστήκαμε μονο στα λόγια αλλα σταματήσαμε και το χρονόμετρο .Αποδείξαμε ότι μιλάμε σοβαρά στο να συνεχίσουμε τον κόσμο αυτόν . Για εσάς να μην μιλήσω καθόλου .Όλοι πλέον ξέρουν . Αλήθεια ..Με το σταμάτημα του χρόνου , κερδίσατε περίπου 60 ώρες παραπάνω ..μα από την στιγμή όμως που δεν θέλατε να παίξετε άλλο γιατί συνεχίσατε να στέλνετε επιθέσεις ? Δεν πάει , δεν παίζω , αλλα βασικά εσύ μην παίζεις για να παίξω μονος μου και πάλι να βγω δεύτερος ..Η λογική σας ..

Φήμες λένε ότι εξακολουθείτε να μην έχετε αποφασίσει πως να κάνετε την χωρίστρα στα πούπουλα , και για αυτό κάποιος από εσάς πρότεινε να τα βγάλετε όλα με το τσιμπιδάκι . Έχω καλά νέα για σας .
[video=youtube;YqvGyOMEYAE]http://www.youtube.com/watch?v=YqvGyOMEYAE[/video]
κανεις ΜΕΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ .


ρε φιλε το χρονομετρο το σταματισες τις βλακιες δεν βλεπω να σταματας και ανησυχω......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser20527

Αυτό κράτα το για εσένα,το έχεις χρησιμοποιήση πολλές φορές και εμείς δεν παίρνουμε μεταχειρισμένα!!!κοτόπουλο!!!Καλά ρε,θα μάθετε να διαβάζετε με τα μάτια και όχι με τις μασχάλες??????Δεν βλέπεις που απαντάω???????????????Καλά σας λέει ο cafesunrise άσχετους.....δεν πειράζει,δεν φταις εσύ,η φαντασία σου τα φταίει!!!!!......είχαμε τους αετούς,πλακώσαν και οι αστραπόγιανοι...αχαχχαχα!!!!!
 

DeletedUser31147

@moshos
Ποσο μου αρέσει όταν κάποιος γραφει και καλά ένα αστείο και στο τέλος γελάει μονος του ..
Αν σου πω ότι το κατάλαβα και σε ειρωνεύομαι ελπίζω να μην παρεξηγηθείς


Πάντως βλέπω ότι από επιχειρήματα σκίζετε ..Ο ένας ανησυχεί αν πάω καλά ..ο άλλος αν καταλαβαίνω κείμενα ..Αρκεί που εσείς μας έχετε συντρίψει με τα επιχειρήματα σας και τις απαντήσεις που δεν δίνετε σε τίποτα .
 

DeletedUser10094

@moshos
Ποσο μου αρέσει όταν κάποιος γραφει και καλά ένα αστείο και στο τέλος γελάει μονος του ..
Αν σου πω ότι το κατάλαβα και σε ειρωνεύομαι ελπίζω να μην παρεξηγηθείς


Πάντως βλέπω ότι από επιχειρήματα σκίζετε ..Ο ένας ανησυχεί αν πάω καλά ..ο άλλος αν καταλαβαίνω κείμενα ..Αρκεί που εσείς μας έχετε συντρίψει με τα επιχειρήματα σας και τις απαντήσεις που δεν δίνετε σε τίποτα .
ρε φιλε επιδει δεν γελασες δεν παει να πει οτι δεν ηταν στειο απλα σου ειπα απο την αρχη δεν φταις εσυ...οτι καταλαβενεις και οτι μπορεις μεχρι εκει φτανεις.....ολα τα αλλα ηταν δουλεια του θεου........
 

DeletedUser20527

@moshos
Ποσο μου αρέσει όταν κάποιος γραφει και καλά ένα αστείο και στο τέλος γελάει μονος του ..
Αν σου πω ότι το κατάλαβα και σε ειρωνεύομαι ελπίζω να μην παρεξηγηθείς


Πάντως βλέπω ότι από επιχειρήματα σκίζετε ..Ο ένας ανησυχεί αν πάω καλά ..ο άλλος αν καταλαβαίνω κείμενα ..Αρκεί που εσείς μας έχετε συντρίψει με τα επιχειρήματα σας και τις απαντήσεις που δεν δίνετε σε τίποτα .

χαχαχαχαχ...βρε κατάλαβες την πατάτα που έκανες και πας να δικαιολογηθείς τώρα...χαχααχααχ
 

DeletedUser

Οταν πληκτρολογειτε ξερετε τι πληκτρολογειτε η απλα πληκτρολογειτε για να πληκτρολογειτε; Για να μιλησουμε ευγενικα τον ηπιατε και τα λεμε σε ενα νεο κοσμο

Καλη συνεχεια στα παιδια απο 3ΟΥ και στον Darkling(τους αλλους απλα δεν τους ξερω)
 

DeletedUser10094

Οταν πληκτρολογειτε ξερετε τι πληκτρολογειτε η απλα πληκτρολογειτε για να πληκτρολογειτε; Για να μιλησουμε ευγενικα τον ηπιατε και τα λεμε σε ενα νεο κοσμο

Καλη συνεχεια στα παιδια απο 3ΟΥ και στον Darkling(τους αλλους απλα δεν τους ξερω)

οταν ηρθαμε εμεις ηρθαν και οι αλλοι αλλα μετα φυγαμε εμεις γιατι ηρθαν οι αλλοι και πληκτρολογισαμε εμεις πληκτρολογοντας και οι αλλοι....αυτα....καλη συνεχεια στα παιδια απο την πατρα στα παιδια απο την καλαμαρια στον μικρο τυμπανιστη και τους αλλους δεν τους ξερω......ουφ τον ηπια παλι.......
 

DeletedUser

Τουλαχιστον εχεις αυτογνωσια
Θα προοδεψεις στη ζωη σου
 

DeletedUser31147

Ας δείξουμε κατανόηση .. Και μην ξεχνάτε ..δεν έχασαν προδόθηκαν . Τα θύματα τους αρνήθηκαν να παίξουν τον ρολο του θύματος και τους πρόδωσαν . Επικαλούμαι τον ανθρωπισμό σας και ζητάω ακόμα μια φορα την κατανόηση σας .
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ . δείξτε ΕΛΕΟΣ


Θλίψη μπορεί να έχει ακραίες συνέπειες στον ψυχισμό του ανθρώπου . Θλίψη από τραυματική απώλεια ή αρνητικές ειδήσεις είναι δυνητικά καταστροφικές . Οι επιδράσεις της θλίψης εκδηλώνονται με διάφορους τρόπους. Ενώ οι επιδράσεις της θλίψης είναι φυσιολογικά - ακόμη και υγιείς καθώς η διαδικασία εξελίσσεται - ακραίες δυσκολίες ή παρατεταμένα συμπτώματα μπορεί να αποτελεί ένδειξη ότι ένα άτομο χρειάζεται επαγγελματική βοήθεια . Φυσικές συνέπειες
Η Δεν είναι όλες οι πενθούντες άτομα θα εμφανίσει όλες τις φυσικές συνέπειες της θλίψης . Κλάμα και αναστενάζοντας είναι πολύ διαδεδομένη αποτελέσματα . Πολλοί άνθρωποι γίνονται ληθαργικό και παραπονιούνται για κούραση . Μερικοί άνθρωποι βιώνουν αϋπνία , ενώ άλλοι κοιμούνται συνεχώς . Μερικά άτομα χάνουν την όρεξή τους , ενώ άλλοι υπερβολές και καταχρήσεις στα τρόφιμα . Τα άτομα μπορούν να κάνουν κατάχρηση αλκοόλ και η κατάχρηση ναρκωτικών και αναψυχής συνταγή.
Εικόνων συναισθηματικές επιπτώσεις
Η
Θλίψη και λιώνει για ό, τι χάθηκε είναι μερικές από τις συναισθηματικές συνέπειες της θλίψης . Μερικοί άνθρωποι αναπτύσσουν αισθήματα ενοχής ή θυμό . Μερικοί άνθρωποι βιώνουν ήπια άγχος , ενώ άλλοι βιώνουν πολύ σοβαρή ανησυχία . Το πένθος άτομα μπορούν να εκφράσουν κάποια ή όλα από αυτά τα συναισθήματα . Κάποιοι μπορεί να μιλήσει για αυτά τα συναισθήματα ασταμάτητα , ενώ άλλοι θα επιλέξουν να υποφέρουν στη σιωπή .

Η Κοινωνική Efffects
Η
Οι κοινωνικές επιπτώσεις της θλίψης περιλαμβάνουν συχνά ένα άτομο που πενθεί για τραβώντας μακριά από τους φίλους και την οικογένεια . Μερικές φορές, το αντίθετο μπορεί να συμβεί, και η θρηνεί άτομο θα εκφράσει την έντονη επιθυμία να μην μένει μόνο του . Το πένθος άτομα μπορεί να έχουν εναλλαγές της διάθεσης και έντονα συναισθήματα , τα οποία θα μπορούσαν να κατευθύνουν σε φίλους και την οικογένεια . Επιπλέον , θρηνεί πρόσωπα μπορεί να χάνουν το ενδιαφέρον τους σε κοινωνικές δραστηριότητες που ασχολούνται συνήθως μέσα
εικόνων Πνευματική Επιδράσεις
Η
πένθος άτομα μπορεί να παρουσιάσουν ένα ξαφνικό ενδιαφέρον για πνευματικά θέματα . Αυτό μπορεί να περιλαμβάνει αυξημένο ενδιαφέρον για τη θρησκεία ή πνευματικά κείμενα ή επιθυμία πρωτόγνωρη για να συμμετάσχουν σε θρησκευτικές τελετές . Σε ορισμένες περιπτώσεις , οι πενθούντες θα αρχίσει να αμφισβητούν ανοιχτά και αμφισβητούν πνευματικές πεποιθήσεις τους ή των άλλων.
 

DeletedUser10094

Ας δείξουμε κατανόηση .. Και μην ξεχνάτε ..δεν έχασαν προδόθηκαν . Τα θύματα τους αρνήθηκαν να παίξουν τον ρολο του θύματος και τους πρόδωσαν . Επικαλούμαι τον ανθρωπισμό σας και ζητάω ακόμα μια φορα την κατανόηση σας .
ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΟΥΛΕΥΕΤΕ . δείξτε ΕΛΕΟΣ
ΠΕΣ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΓΙΑΤΡΟς ΣΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΚΙΟΛΑΣ?



[aig]+10 πόντοι για Κεφαλαία

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Περαστικα σας, με τις υγειες σας και καλη ανταμωση χαμμενοι!
 

DeletedUser10094

Περαστικα σας, με τις υγειες σας και καλη ανταμωση χαμμενοι!

μια φορα να απαντησεις στην ερωτησει μου....οχι οτι το εχω καημο.... εγω σε ξερω οι αλλοι θελω να σε μαθουν.......

ευχαριστω γιατρε μου και εσυ την υγεια σου και οτι σου ειπε ο γιατρος μην κανεις υπερβολλες.....
 

DeletedUser24216

ΝΙΚ ΒΑΚ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΡΩΝΟΜΑΙ ΧΑΛΑΩ ΔΕΚΑ ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΙΝΗΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ.


[aig]+10 πόντοι για κεφαλαία

Τα κεφαλαία στην γλώσσα του internet δείχνουν πως κάποιος φωνάζει-τονίζει με έντονο τρόπο αυτό που λέει. Παρακαλούμε να αποφεύγετε την εκτεταμένη χρήση τους και να την περιορίζετε σε συγκεκριμένες λέξεις-φράσεις που θέλετε να τονίσετε.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10094

ΝΙΚ ΒΑΚ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΠΟΡΩΝΟΜΑΙ ΧΑΛΑΩ ΔΕΚΑ ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΙΝΗΣ ΓΙΑ ΠΑΡΤΗ ΣΑΣ.

ελα ρε μεγαλοψυχε....εισαι πολυ λαρτζ ρε φιλε......αλλα εγω ειμαι ο πρωτος που στο ειπα οτι δεν εισαι καλα...οι αλλοι να τα βλεπουν που ειχαν αντιρισεις,,,,,εγω τους χαλασα πριν και λογου κρισεις ειπα να κανω λιγο οικονομια........
 
Κορυφή