Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10094

Την πρόταση δεν την έκανα εγώ αλλα εσείς .
Γύρισε πίσω εδώ στα post και ενημερώσου . Είναι αλήθεια αυτό που λες και υπήρχαν αρνητικές αντιδράσεις εσωτερικά , αλλα η πλειοψηφία την υποστήριξε . Οι αντιδράσεις πάλι ήταν και κόσμιες και μέσα στα πλαίσια του πολιτισμένου διαλογου και αφορούσαν κυρίως το γεγονός όχι ότι σας έδινα την ευκαιρία να συνεχίσουμε αλλα στο ότι δεν ενημέρωσα πριν .

Τώρα ότι και να σου πω , για ποίους λόγους έκανα αυτή την κίνηση σίγουρα θα βγείτε και θα το διαστρεβλώσετε .
Να δεχτώ λοιπόν την δικια σου εξήγηση , ότι προσπάθησα να σώσω την τιμή μου . Εγώ όμως την έκανα την κίνηση . Η δικια σας τιμή τώρα μένει να δούμε που βρίσκετε . Γιατί όσο και να λες ότι κάνετε πλακα και γελάτε μονο αυτό δεν δείχνουν τα γραφόμενα σας . Η λέξη δειλία είναι η μονη που μπορεί πλέον να χαρακτηρίσει την αντίδραση σας .

το μονο που δεν μπορεις να μας προσαψεις ειναι η δειλια..γιατι εμεις δεχθηκαμε να συνεχισει ο κοσμος και πιστευω θα τα βρησκαμε με ποιον τροπο θα διασφαλιζοτανε αυτο αλλα οι 7 μερες ηταν που δεν μπορεσες να ξεπερασεις γιατι πραγματικα δεν το ηθελες και ξεσκεπαστικες ειχες αλλους σκοπους.....δειλος ειναι αυτος που στην αντιπροτασει δεν απαντησε ακομη...και αυτο το γεγονος δειχνει οτι ειχε αλλους σκοπους και αλλες σκεψεις...,,οτι και να λες πεφτουν ολα στο κενο γιατι την μπαλα την εριξες στην κερκιδα....και μετα ειπαμε να κανουμε λιγο πλακα αφου παιχνιδι δεν μπορουμε να παιξουμε.....
 

DeletedUser24216

μπορουσατε να παιξετε φυσικα, μπορουσατε να διασπασετε το μετωπο της (πρωην, οκ, μη μου παθετε και τιποτα) Ξαπλα.


oh, wait, το προσπαθειτε 5 μηνες.
 

DeletedUser10094

μπορουσατε να παιξετε φυσικα, μπορουσατε να διασπασετε το μετωπο της (πρωην, οκ, μη μου παθετε και τιποτα) Ξαπλα.


oh, wait, το προσπαθειτε 5 μηνες.
με εσενα τα ειπαμε δεν φταις εσυ....του θεου εισαι και εσυ.....τοσο μπορεις τοσα λες.....
 

DeletedUser31147

το μονο που δεν μπορεις να μας προσαψεις ειναι η δειλια..γιατι εμεις δεχθηκαμε να συνεχισει ο κοσμος και πιστευω θα τα βρησκαμε με ποιον τροπο θα διασφαλιζοτανε αυτο αλλα οι 7 μερες ηταν που δεν μπορεσες να ξεπερασεις γιατι πραγματικα δεν το ηθελες και ξεσκεπαστικες ειχες αλλους σκοπους.....δειλος ειναι αυτος που στην αντιπροτασει δεν απαντησε ακομη...και αυτο το γεγονος δειχνει οτι ειχε αλλους σκοπους και αλλες σκεψεις...,,οτι και να λες πεφτουν ολα στο κενο γιατι την μπαλα την εριξες στην κερκιδα....και μετα ειπαμε να κανουμε λιγο πλακα αφου παιχνιδι δεν μπορουμε να παιξουμε.....

Πάλι εκτεθειμένος θα βρεθείς με όσα ισχυρίζεσαι τα οποια φυσικά και δεν είναι αλήθεια .
Εγώ ναι ζήτησα δυο ορους , αλλα ο αρχηγός σας δεν βγήκε να απαντήσει σε τίποτα επίσημα και να κάνει αντιπροτάσεις .
Μονο βγήκατε 5-6 αυτοδιοριζόμενοι αρχηγοί και ο κάθε ένας από εσάς ζήταγε και κάτι άλλο . Μην τα ksangrafw όλοι μπορούν να γυρίσουν πίσω και να διαβάσουν .
Απλά και όμορφα , στήσατε μια παγίδα , περιμένοντας ότι εγώ θα αρνηθώ στην οποια και πέσατε τελικά μονοι σας μέσα , δείχνοντας ότι μονο λόγια ήσασταν .
Άλλωστε μην κρυβόμαστε τώρα πίσω από το δάχτυλο μας ..εμείς κλείνοντας τον κόσμο σας δώσαμε την ευκαιρία να διατηρήσετε την αξιοπρέπεια σας .
Σαν το ποντικό στην φάκα είσαστε και το ξέρετε . Αν τολμούσατε να συγκρουστείτε μαζί μας μονο η ταπείνωση σας περίμενε και για αυτό το βάλατε στα πόδια . Πως λέγεται λοιπόν αυτός που μόλις δει τα σκούρα τρέχει και δεν φτάνει ? Δειλός δεν λέγεται ?
 

DeletedUser10094

Πάλι εκτεθειμένος θα βρεθείς με όσα ισχυρίζεσαι τα οποια φυσικά και δεν είναι αλήθεια .
Εγώ ναι ζήτησα δυο ορους , αλλα ο αρχηγός σας δεν βγήκε να απαντήσει σε τίποτα επίσημα και να κάνει αντιπροτάσεις .
Μονο βγήκατε 5-6 αυτοδιοριζόμενοι αρχηγοί και ο κάθε ένας από εσάς ζήταγε και κάτι άλλο . Μην τα ksangrafw όλοι μπορούν να γυρίσουν πίσω και να διαβάσουν .
Απλά και όμορφα , στήσατε μια παγίδα , περιμένοντας ότι εγώ θα αρνηθώ στην οποια και πέσατε τελικά μονοι σας μέσα , δείχνοντας ότι μονο λόγια ήσασταν .
Άλλωστε μην κρυβόμαστε τώρα πίσω από το δάχτυλο μας ..εμείς κλείνοντας τον κόσμο σας δώσαμε την ευκαιρία να διατηρήσετε την αξιοπρέπεια σας .
Σαν το ποντικό στην φάκα είσαστε και το ξέρετε . Αν τολμούσατε να συγκρουστείτε μαζί μας μονο η ταπείνωση σας περίμενε και για αυτό το βάλατε στα πόδια . Πως λέγεται λοιπόν αυτός που μόλις δει τα σκούρα τρέχει και δεν φτάνει ? Δειλός δεν λέγεται ?
ρε φιλος το παιζεις η εισαι....?μονο και μονο που λες οτι βγηκαν 5 - 6 ατομα και ειπανε διαφορα δειχνει οτι ειμαστε μια παρεα και δεν εχουμε αρχηγους και οτι το διασκεδαζουμε το παιχνιδη....και για πες μου οι προτασει απο εμας απο ποιον εγινε γιατι αποτι καταλαβα μονο τον αρχηγο μας λες οτι περνεις στα σοβαρα και μιλας μονο μαζι του......παλι εκτεθηκες,,,,,και για πες μου τι απαντησες σε αυτους τους τυπους που ελεγαν διαφορα αλλα προς την κατευθυνση ωστε να παιχτη το παιχνιδη......?τιποτα ειρωνια κλπ κλπ....οπως και τωρα δεν μου απαντησες σε τιποτα...ας ανατρεξουμε λοιπον στα προηγουμενα οπως λες και να δουμε τι και πως.....παλι εκτεθηκες....αλλα για να μην το κουραζουμε το θεμα γιατι δεν εχει νοημα ΄πλεων αν εισαι εσυ περηφανος που εκλεισες αυτων τον κοσμο καντο δικαιωμα σου.....τι αποδοοχη θα εχεις ομως ειναι ενα αλλο θεμα και δεν μπορεις να το αλλαξεις οτι και αν λες.......
 

DeletedUser31147

Τα διαβάζεις αυτά που γραφεις μετά η απλά γραφεις ελπίζοντας ότι κανεις δεν θα καταλάβει τίποτα και θα καλύψεις το γεγονός ότι δεν έχεις τίποτα να πεις ?
Ναι αν και δεν έπρεπε απάντησα σε όλους . Και το ότι κάθισα και απάντησα σε κάθε πικραμένο , και μέσα σε αυτούς και εσύ πολύ είναι .
Είδες τι ζητάγατε ? Ο ένας ήθελε τα μυστικά δικά σας αλλιώς δεν μας παίζει ..ο άλλος το 100% του χάρτη ο τρίτος να παίξουμε με μυστικά και οποιος προλάβει , αλλα όλοι σας βασικά θέλατε να μην σας ξευτελίσουμε και ότι αρλούμπα σας κατέβαινε λέγατε .
Εδώ απλά και "σταρτα" . Σταματήσαμε τον χρόνο και σας είπαμε .ελάτε να δούμε τι απίδια πιάνει ο σάκος . Τι κάνατε ? ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ .
 

DeletedUser10094

Τα διαβάζεις αυτά που γραφεις μετά η απλά γραφεις ελπίζοντας ότι κανεις δεν θα καταλάβει τίποτα και θα καλύψεις το γεγονός ότι δεν έχεις τίποτα να πεις ?
Ναι αν και δεν έπρεπε απάντησα σε όλους . Και το ότι κάθισα και απάντησα σε κάθε πικραμένο , και μέσα σε αυτούς και εσύ πολύ είναι .
Είδες τι ζητάγατε ? Ο ένας ήθελε τα μυστικά δικά σας αλλιώς δεν μας παίζει ..ο άλλος το 100% του χάρτη ο τρίτος να παίξουμε με μυστικά και οποιος προλάβει , αλλα όλοι σας βασικά θέλατε να μην σας ξευτελίσουμε και ότι αρλούμπα σας κατέβαινε λέγατε .
Εδώ απλά και "σταρτα" . Σταματήσαμε τον χρόνο και σας είπαμε .ελάτε να δούμε τι απίδια πιάνει ο σάκος . Τι κάνατε ? ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ .

ρε φιλε απο την αρχη σου ειπα...να το διαβαζεις αργα και 2-3 φορες,,,τοσο δυσκολο ειναι να το καταλαβεις και αυτο το απλο.........
και οπως παντα η μπαλα στην κερκιδα,,,,,,,,καλα εκατσες εγραψες τοσα και τοσα και συνεχιζεις να γραφεις και δεν μπορουσες να απαντησεις στις αντιπροτασεις?χαχαχαχ...γελαει και το παρδαλο κατσικι......και εφοσων αυτα που εχεις απαντησει μεχρι τωρα ειναι αρλουμπες τι σε πειραζε να απαντησεις και στις αρλουμπες τις αντιπροτασεις οπως λες.....χαχαχαχα...ρε φιλε δεν σε μπορω αλλο...χαχαχαχ....τελικα καλα εκανα και εγραψα στο εξωτερικο γελασα τουλαχιστων........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ρε Nikvak, μην τον αποπαιρνεις και πολυ, γιατι αν παψει να γραφει, ξερεις ποσοι αναγνωστεσ θα χασουν το καθημερινο τουσ σοου; χαλαρα ειπαμε..,μην μασ φυγει κιολασ! με ποιον θα γελαμε μετα;
 

DeletedUser

Τσουζει...
Και πιο πολυ τσουζει γιατι σας την εφερε ο Persona
Καλη συνεχεια στα παιδια που επαιξα εστω και λιγο μαζι τους
 

DeletedUser10094

Τσουζει...
Και πιο πολυ τσουζει γιατι σας την εφερε ο Persona
Καλη συνεχεια στα παιδια που επαιξα εστω και λιγο μαζι τους

ελα ρε φιλος που ησουν τοσο καιρο να πεις την μιση αληθεια....γιατι οπως ειπες για να μας κερδισει επρεπε να μας την φερει γιατι ανδρικια αστο να μην το αναλυσουμε.....αυτο του λεμε τοσο καιρο και δεν το καταλαβαινει......πεστου που εισαι δικος του ανθρωπος μπας και το καταλαβει....οσο για το αν μας τσουζει κανεις λαθος....αν θελεις να στο αναλυσο και αυτο...... αλλα βαριεμαι τωρα.....
 

DeletedUser

Οταν λεω στην εφερε εννοω που εκλεισε τον κοσμο...
Και το ωραιο ειναι οτι οποτε γουσταρει σας τρολαρει με τα μυστικα...
 

DeletedUser10094

Οταν λεω στην εφερε εννοω που εκλεισε τον κοσμο...
Και το ωραιο ειναι οτι οποτε γουσταρει σας τρολαρει με τα μυστικα...

χαχαχα με λενε ριζο και οπως θελω τα γυριζω......ρε εχετε καμια φωλια εκει?
 

DeletedUser

Πες την αληθεια οτι σε ποναει ρε φιλε και ασε τα σαπια...
Απο τον κ1 μεχρι και τον 27 παντα φταιει αλλος που κλεινει ο κοσμος και ποτε η διοικηση μας.
Αντε στη φωλια σου τωρα
 

DeletedUser10094

Πες την αληθεια οτι σε ποναει ρε φιλε και ασε τα σαπια...
Απο τον κ1 μεχρι και τον 27 παντα φταιει αλλος που κλεινει ο κοσμος και ποτε η διοικηση μας.
Αντε στη φωλια σου τωρα

πω πω ανακαλυψες το συμπαν εσυ.,,,,,,μπραβο ρε αγορι μου.....συνεχισε ετσι......αλλα να σου πω κατι .......δεν με ποναει που κλεινει ο κοσμος καποια στιγμη θα γινοτανε αυτο και δεν ειναι αυτοσκοπος μου ν ατον εκλεινα εγω...εχω ποιο σοβαρα προβλημματα.....για τον τροπο μιλαμε.......τι δεν καταλαβενεις και εσυ? σιγουρα εχετε φωλια δεν εξηγειτε αλλιως,,,,
 

DeletedUser22614

δεν εξηγηται αλιως.πρεπει να τρωγατε πολυ ξυλο τελικα οταν εισασταν παιδακια και σας εμεινε το κομπλεξ.ελα πειτε την αληθεια σας βαραει η μαμα σας (που ελεγε και μια ψυχη στη φυλη μου) και κανετε ετσι?
φιλακια ρουφηχτα και καλοχωνευτο το κλεισιμο.

υγ
Βασιλη σταματα να τους τρολαρεις θα παθουνε τιποτα
 

DeletedUser

Χαχαχαχαχα τελικα εχει πολυ πλακα το εξωτερικο.Δεν παιζεσται.Δηλαδη το προβλημα ποιο ειναι,για να καταλαβω!Οτι η aroxol ekane 10 ακαδημιες ενω δεν τις εκανε η go και η σεκς?Το οτι η aroxol μαζεψε τα 12 μυστικα με τους 3-0Υ και δεν τα μαζεψαν οι σεκς με τους 3-ΟΥ.Το οτι δεν εφαγε πυξιδα ο easy rider?Το οτι ο cafesunrise δεν εκανε την διπλωματια που επρεπε?Ειλικρινα δεν ξερω τι προσπαθειτε να βγαλετε απο αυτον τον διαλογο περα απο την καζουρα.Ξεκολλατε παιδες ενα παιχνιδι ειναι.Καποιοι κερδιζουν καποιοι χανουν.Οσοι αισθανονται οτι εχουν κερδισει αυτον τον κοσμο καλα κανουν και το αισθανονται γιατι σπαταλησανε χρονο και χρημα και ισως να ειχαν και επιτηρηση πολλους παικτες που δεχονταν πλανα και ειλικρινα να το πιστευουν.Και εγω μαζι τους ειμαι.Προσωπικα με το παιχνιδι που εκανα στον 27 δεν προκειται να περηφανευτω ποτε γιατι μπηκα αργα στον κοσμο και δεν μπορεσα να κανω αυτα που ηθελα να κανω γιατι δεν μου δοθηκε η δυνατοτητα.Κατα τα αλλα Πασχα ερχεται,ευχομαι στα παιδια της SEKS που γνωριζομαι με καποιους απο αυτους καλο Πασχα και καλα τσιπουρα εκει στα παιδια στον Βολο.Στην αροξολ γνωρισα καποια καλα παιδια,καποιους αντιθετους με τον δικο μου τροπο σκεψης επανω στο παιχνιδι αλλα και πολλους καλους παικτες.Δυστυχως ο κοσμος ειχε πολλους ανενεργους ως συνηθως και το συμπερασμα για εμενα ηταν ενα.Δεν ξαναπαιζω σε κοσμο με μυστικα.Και καποια στιγμη θα πρεπει να καταλαβουν ολοι οι δουκες οτι οι φυλες θα πρεπει να ειναι μοναδικες και να μην εχουν ουτε μια ακαδημια.Εκει θα γινοταν πραγματικο παιχνιδι οπως εγινε στους πρωτους κοσμους.Στους go δεν αναφερομαι καθολου γιατι τα καταφεραν και διαλυθηκαν μονοι τους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...χαχαχαχαααα...ενα γιατρο παιδια να δωσει μια αλοιφη για τους πονεμενους και μια δωρεαν επισκεψη σε οφθαρμιατρο να τους βγαλει τις παρωπιδες!...συγχαρητηρια στη ΣΕΚΣ για τη διπλωματια της...ειχε καλο υλικο (αν και οι μιση φυλη ηταν ο giannis01 που περιεργως πατησε διαγραφη) και αισχρο υπανθρωπο διπλωματη/υπαρχηγο/κραχτη/στρατολογο/ειδεογραφικο πρακτοριειο/ρουφιανοιργανωτη και μπηκε σε κοσμο με μυστικα που αυτο λιγη ουσια εχει τελικα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

θα πεισ και κατι σοβαρο η συνεχεια θα λεσ μ....;

καταλαβεσ οτι εχεισ ριξει κι αλλο το επιπεδο σου με αυτα που γραφεισ; βεβαια απο δω και περα οτι κι αν γραψεισ μην σε φοβιζει. δεν παει πιο κατω!



[aig]+10 πόντοι για ακραίο περιεχόμενο

Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

...μη μου ζοριζεσαι...ειναι κριμα...το επιπεδο το ριξατε εσυ ο Καφενεδακος και οι ομοιδεατες του...εγω μιλαω με στοιχεια...η ΣΕΚΣ μας φερθηκε ατιμα και για αυτο φταιει ο ανανδρος Σπυρακος...δυστυχως ο Γιωργος(ή ο πιτσιρικας κοπλευ του γτ δεν ειμαι σιγουρος ποιος εγραψε να τον κανουμε κοσμο κυριαρχιας οταν χασατε κι οχι πριν) ξερει να γραφει σε ολους τους αλλους εκτος απο μενα και αυτο γτ εχω ολες τις κουβεντες μεταξυ των φυλων μας κρατημενες και δεν σας τιμουν...συνεχισε να μας διασκεδαζεις εμας που ξερουμε την αληθεια κλοουν!...χαχαχαχαχααα...
 

DeletedUser10094

βρε βασιλια καρναβαλε....και μην μου αρχιζεις οτι εχεις εναν μπατζανακι που εχει ενα ξαδερφο και ειναι βαλισιας καρναβαλος και μου βαζεις να ζειταω συγνωμες........βρε βασιλια καρναβαλε που μας προσφερες τοσο γελιο οσο και ο κοσμος που εκλεισες,,,,,,μιλας εσυ για επιπεδο?που αν ειχε το επιπεδο στομα θα σηκωνοτανε και θα σε βαραγε....και για να δεις επιπεδο θα σου πω ενα μεγαλο μπραβο που εκλεισες τον κοσμο και να το λες οπου σταθεις και οπου μπορεις για να σε μαθενουν και οι αλλοι......ααα και μην ξεχασεις να το βαλεις και στο βιογραφικο σου.....
 
Κορυφή