Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19723

Αν ολοι εσεις που κραζετε τωρα,παιζατε και λιγο,τωρα ο κοσμος δεν θα ειχε αυτα τα χαλια....
Και ξαναλεω αφου θελετε να παιξετε τοσο πολυ,γιατι δεν ειχατε κανει συμφωνια ολοι οι αρχηγοι των φυλων απο την αρχη να μην ασχοληθει κανενας με τα μυστικα και να παιξουμε χωρις αυτα μεχρι το τελος?
Γιατι απλουστατα ολοι εσεις θελατε να κλεισετε τον κοσμο ως νικητες με αυτον τον τροπο...
Τωρα γιατι πεφτει τοσο κλαψιμο δεν μπορω να το καταλαβω....
Αν εισασταν εσεις στην θεση μας,θα κλεινατε τον κοσμο η θα συνεχιζατε?
Παρολα αυτα σας δοθηκε ευκαιρια να κανουμε παραλειψη των μυστικων και να παιξουμε και εσεις αντι να το συζητησετε,κραζετε...
Κραξτε λοιπον οσο θελετε....
Βασιλη και πολυ ασχοληθηκες φιλε...
 

DeletedUser

Αν ολοι εσεις που κραζετε τωρα,παιζατε και λιγο,τωρα ο κοσμος δεν θα ειχε αυτα τα χαλια....
Και ξαναλεω αφου θελετε να παιξετε τοσο πολυ,γιατι δεν ειχατε κανει συμφωνια ολοι οι αρχηγοι των φυλων απο την αρχη να μην ασχοληθει κανενας με τα μυστικα και να παιξουμε χωρις αυτα μεχρι το τελος?
Γιατι απλουστατα ολοι εσεις θελατε να κλεισετε τον κοσμο ως νικητες με αυτον τον τροπο...
Τωρα γιατι πεφτει τοσο κλαψιμο δεν μπορω να το καταλαβω....
Αν εισασταν εσεις στην θεση μας,θα κλεινατε τον κοσμο η θα συνεχιζατε?
Παρολα αυτα σας δοθηκε ευκαιρια να κανουμε παραλειψη των μυστικων και να παιξουμε και εσεις αντι να το συζητησετε,κραζετε...
Κραξτε λοιπον οσο θελετε....
Βασιλη και πολυ ασχοληθηκες φιλε...

Και συ φιλαρακο για τη νικη παιζεις τελικα
Κλαψουριζοσουν στον 16 δηθεν οτι αδικησε που δεν σου αρεσε η ρυθμιση αλλα ****τουμπας αποδεικνυεσαι οπως οταν εκραζες αλλους
 

DeletedUser

http://prntscr.com/386936


καλα ολοι σασ βαλθηκατε να σχολιαζετε στο ποστ που ανοιχτηκε ειδικα για εναν; αφηστε τον να γραφει μονοσ του. δεν βλεπετε τι λεει ο τιτλος του θεματοσ;

Forum
Κόσμοι 21-40Κόσμος 27Πυξιδοφατσα

γιατι εσεισ κακοι ανθρωποι γραφετε εκει που δεν σασ επιτρεπεται;
αφηστε τον μονο του να λυσει τα ψυχολογικα του. βγηκαν και αλλοι 2 να τον στηριξουν(μαλλον γιατροι θα ειναι) και αντι να τον βοηθουν παλι για καφεδεσ μιλανε. τσαγακι παλικαρια μου. ο καφεσ σασ πειραζει τελικα.

μυστεριουσ

εσυ δεν εχεισ πει "Βλαχο" κανενα ποτε σου; (να προλαβω να μην παρεξηγηθω και με τιμωρησουν, οτι ειναι απλωσ ενα παραδειγμα με την αγαπητη ρατσα μου των βλαχων) δηλαδη μισεισ τουσ βλαχουσ και το λεσ? η ειναι απλωσ σχημα λογου και το χρησιμοποιεισ απλωσ για να δειξεισ κατι χωρισ και να υπονοεισ πραγματικα κατι κακο για την αξιολογη αυτη ρατσα;

σχημα λογου πολλεσ εκφρασεισ μασ ειναι, αλλα εσεισ μιασ και δεν εχετε αλλα επιχειρηματα, βρισκετε τισ ποιο γελοιεσ δικαιολογιεσ για να αρπαχτειτε απο αυτεσ μπασ και σωθειτε, οπωσ αρπαζεται ο πνιγμενοσ απο τα μαλλια του.

για τα ζωα που εγραψε ο καφεσ εγω παντωσ καταλαβα οτι τα αγαπαει και τα λυπαται διοτι ειναι στον ιδιο κλουβι με ενα αλλο ζωο. τωρα αν εσεισ καταλαβατε κατι αλλο, παω πασο.

στο βλαχοχωρι που μεγαλωσα ξερεισ τη λεν; στην κοντη την (πενα) οι μακριεσ τριχεσ τησ φταιν. ετσι κι εσασ εδω περα που για το μονο που δεν μιλατε ειναι ο κ27. αλλα λογια να αγαπιομαστε ειστε.
εδω ο καφεσ εχει φαει μπαν στο εξωτερικο κι εσεισ παρολο που το γνωριζετε, συνεχιζετε να μιλατε παλι για αυτο.
θα σασ προτεινω τσαγακι απο δω και περα, επειδη ο καφεσ σασ πεφτει βαρυσ.

νταρκλινγκ
παψε επιτελουσ να μιλασ με το υπερπεραν. θα μασ την πεσουν εξωγηινοι με τισ ουφολογιεσ που λεσ.

περσονα

οτι κι αν κανεισ ομορφαντρα δεν το σωζεισ. φευγεισ και φευγεισ με τα βρακια χεσμενα. την εχασεσ την ευκαιρια σου απ οτι ειδα να σωσεισ λιγη αξιοπρεπεια.
κλεισε το κοσμο, γιατι το μονο που εκανεσ ειναι αυτο.

εδω μεχρι και πριν απο λιγο μασ ειπεσ μονοσ σου οτι ζητησεσ ειρηνη μιασ εβδομαδασ επειδη λεει χτυπουσατε ο ενασ τον αλλο λογω κλεισιματοσ.

καταλαβεσ οτι εισαι και βλαξ
και χρησιμοποιεισ ανθραξ;

σε προσβαλαν τα στατσ που ανεβηκαν στο φορουμ και χτυπαγατε ο ενασ τον αλλο ωστε να ανεβασετε απωλειεσ μπασ και ισορροπησετε λιγο την κατασταση;

αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ00αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0χ0χα0αχ0αχ0αχ0αχ0χα0αχ0αχ0χ0αχ0αχαχ00αχ0αχ0αχαχ0χα0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0

νυφιτσα που ακομα μια φορα δειξατε ποσο ξεφτιλισμενοι ειστε. μεχρι τελουσ τελικα.

τον αραπη κι αν τον πλενεισ, το σαπουνι σου χαλασ.

ελπιζω να μην χαρκτηρισετε κι εμενα ωσ ρατσιστη που χρησιμοποιησα την λεξη αραπησ. την δανειστηκα απο το ελληνικη γλωσσα τη συγκεκριμενη εκφραση. μαλλον πρεπει να ζητησουμε να αλλαξει κι αυτη επειδη τοτε ολοι οι ελληνεσ ειμαστε ρατσιστεσ.

κι επισησ να ζητησω συγγνωμη απο το πανεμορφο ζωακι, για τη νυφιτσα λεω, μιασ και ωσ βλαχαροσ που ειμαι εχω κοντα στην εξοχη, επειδη την προσβαλλα χαρακτηριζοντασ σασ με το ονομα τησ.

μερσυ λειντισ
 

DeletedUser19723

Και συ φιλαρακο για τη νικη παιζεις τελικα
Κλαψουριζοσουν στον 16 δηθεν οτι αδικησε που δεν σου αρεσε η ρυθμιση αλλα ****τουμπας αποδεικνυεσαι οπως οταν εκραζες αλλους
στον 16 φιλε μου ηταν διαφορετικα....Εμεις μαζι με cxc ειμασταν 2500-3000 χωρια μπροστα σε σχεση με Φ.Π.Α.
και αυτοι ουτε καν μπηκαν στον κοπο να συζητησουν να συνεχισουμε τον κοσμο παιζοντας στα ισια γιατι ηξεραν οτι θα χασουν...κατι που δεν εγινε εδω...ευκαιρια σας δοθηκε,αλλα εσεις την πεταξατε στα σκουπιδια.Κολοτουμπας ποτε δεν υπηρξα και ουτε θα υπαρξω,αυτο το ξερουν φιλοι και εχθροι που εχουν παιξει μαζι μου,,,Παντα επαιζα και παιζω με τις πλατες μου,καιπαντα χωρις παρασκηνιο ,,,
Αλωστε ουτε και εμενα μου αρεσει αυτη η ρυθμιση,το εχω γραψει σε προηγουμενο ποστ μου...
Ο καφες ,που αν και δεν του βγηκε απο την αρχη,δημιουργωντας εχθρες με ολο τον κοσμο,συνεχισε την επιθετικη πολιτικη του και σας παρεσυρε και εσας φτανοντας σε αυτο το σημειο....
λουστειτε λοιπον οτι δημιουργησατε...
 

DeletedUser10094

ρεσυ κωστακη τους μπερδεψες παλι.....ολοι στα λεξικα ειναι για να δουν τι σημαινει η φραση σχημα λογου.....γιατι το εκανες αυτο?αχ ρε μπαγλαμα.........
 

DeletedUser

Ρε christest συμπαικτες ειμαστε ιδια φυλη:rolf:

Απλα μου δωσες πατημα ασχετο που εχεις αδικο:)
 

DeletedUser19723

Αν νομιζεις οτι εχω αδικο,δικο σου προβλημα,δεν θα μπω στην διαδικασια να στο λυσω...:hmmm:
 

DeletedUser31147

@kostakisg

δίκιο έχεις . Είναι έτσι όπως ακριβώς τα λες .
Τα γυαλιά σου , ρώτησες τον καφέ αν τα ξέχασες εκεί χθες με τα τσιπουρα ?


Την χωρίστρα στα πούπουλα ακόμα δεν μας είπες από ποια μεριά την κανεις ?Γιατί αν εγώ είμαι ο χεσμένος όπως λες που σταμάτησα το χρόνο και σας περίμενα ..τότε εσείς πρέπει να έχετε το λιγότερο διάρροια .


Τα ρητά λέει , όπως αυτό που λένε στο χωριο σου δηλαδή , προέρχονται σε κλειστές κοινωνίες όπως ένα χωριο από πραγματικές εικόνες της καθημερινότητας . Το κληρονομικό hanticap λοιπόν που έχεις σχετικά με τα μεγέθη , προκαλεί διαφορα komblek μεν δεν σου δίνει όμως το δικαίωμα μην ξεχωρίζεις το μαύρο από το άσπρο .
Το γέλιο του επιλόγου σου ..και αυτό δεν δείχνει καλή ψυχική υγεία .Ξέρεις τι λένε για αυτούς που γελάνε μονοι τους ?


θα μπορούσα να κλείσω λέγοντας απλά , τα χαμένα να μην μιλάνε ..έλα όμως που δεν περνάνε οι ώρες και έχεις πλακα ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Κωστακη, εχεις ολο το φορουμ δικο σου, εχεις απειρο χωρο να γραψεις οτι θες και να πεις οτι θες και αυτο που λες ειναι :

νταρκλινγκ
παψε επιτελουσ να μιλασ με το υπερπεραν. θα μασ την πεσουν εξωγηινοι με τισ ουφολογιεσ που λεσ.



γελαω.


επισης ο αλλος χαρακτηρισε τον ραηντερ "παιδι με ειδικες αναγκες". Αμα εσεις το θεωρειτε οκ και δε τρεχει ολοι τα λεμε, εσεις εχετε το προβλημα. Οχι εγω. Εγω απλα ειμαι εδω να σας δειχνω τι γραφετε και -πιθανοτατα- τι ειστε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10094

Κωστακη, εχεις ολο το φορουμ δικο σου, εχεις απειρο χωρο να γραψεις οτι θες και να πεις οτι θες και αυτο που λες ειναι :

νταρκλινγκ
παψε επιτελουσ να μιλασ με το υπερπεραν. θα μασ την πεσουν εξωγηινοι με τισ ουφολογιεσ που λεσ.



γελαω.


επισης ο αλλος χαρακτηρισε τον ραηντερ "παιδι με ειδικες αναγκες". Αμα εσεις το θεωρειτε οκ και δε τρεχει ολοι τα λεμε, εσεις εχετε το προβλημα. Οχι εγω. Εγω απλα ειμαι εδω να σας δειχνω τι γραφετε και -πιθανοτατα- τι ειστε.

για να αντιμετωπισεις ενα προβλημα πρωτα απο ολα θα πρεπει να το αποδεχθεις.....οταν το αποδεχθεις τοτε ελα να ξανα μιλησουμε......
 

DeletedUser

http://prntscr.com/387xx1

παντωσ απο ολα τα κουφα που εχεισ γραψει αυτο σπαει ολα τα ρεκορ.

τα θελει ο πισινοσ μου φαινεται.

ωχ σορρυ πισινε, δεν ειμαι ρατσιστησ

darth.png


νταρκλινγκ το πα οτι μας την πεφτουν με τισ ουφολογιεσ σου και δεν με πιστευεσ. κοιτα τι βρηκα στη μικρη κοινωνια μου πριν απο λιγο.

σε αυτη τη μικρη κοινωνια που οπωσ λεει ο αλλοσ κλακαδοροσ, εκτοσ απο τισ ντοματεσ και τισ πιπεριεσ παραγει και το νεο ζαρζαβατικο που λεγεται komblek.

λεσ να το εφεραν μαζι τουσ αυτοι που ηρθαν απο το υπερπεραν και σε ψαχνουν; μπορει να ειναι δικη τουσ απαραγωγη

νταρκλινγκ

παρε κανα χωριο ακομα να κανεις μερικεσ χιλιαδεσ ακομα. καλα ρε λαμογια, τον διωξατε για να τον κανιβαλισετε; ακομα και την τελευταια στιγμη κανετε αυτο που ξερετε καλυτερα απο ολα; για αυτο εισαι τελικα τσιρακι του αλλου κανιβαλου. ξερει αυτοσ για ποιον μιλω.

http://prntscr.com/388fju
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

τον διωξαμε γιατι εβαφε τα δορια του καροτί.

παλια συνηθεια.
δε την ανεχομαστε εκει εμεις.
 

DeletedUser20527

Ετσι γίνονται τα oda τους kostakisg.....πετάξανε τον παίχτη έξω για να μην έχουν απώλειες και μετά θα μας βγάζουν πάλι τα στατς και θα μας λένε παραμύθια.Οπως απάντησα και σε έναν φίλο ποιο πάνω,αν ξέρεις να διαβάζεις λίγο τα oda καταλαβαίνεις πολλά.Ενα συνοθύλευμα φυλών το οποίο είναι 3πλάσιο το αριθμητικό πλεονέκτημά του από τον εχθρό του δεν έχει ούτε μισή φορά παραπανώ σε oda,τόσο πολύ!!αλλα΄αν κανιβαλίζεις συνέχεια,που να το ανεβάσεις!!!

Οσο για εσένα Darkling,είδες ότι την ερώτηση την κάναμε στους admin για το αν μπορεί να γίνει αλλαγή στης ρυθμίσεις του κόσμου,αλλά εσύ και ο άλλος πάλι τις κότες κάνατε και λέγατε άλλα λόγια για να δικαιολογήσετε την ανυπαρξία σας.Βλέπω τις απαντήσεις που δίνεις
όταν στριμώχνεσε.Σε εμένα απάντησες με ένα λολ,στον nikvak πιάστηκες από μια λέξη που είπε για τα άτομα με ειδικές ανάγκες αφού δεν είχες τίποτα άλλο να πεις,στον kostakisg του έγραψες ένα γελάω σαν απάντηση,να μην πω για την τελευταία σου απάντηση!!!!.
Σε ένα άλλο θεμα στο φορουμ είχες γράψει πως αν υπήρχε παλατιν αντίληψης θα μας είχες νομπλάρει όλους....αυτή είναι η αντίληψη σου!!!!!!!!!!!!!!!!?????????Ετσι θα μας νομπλάρεις!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????.

Ρε μπας και είσαι ο Ζήκος????Πρέπει να είσαι μεγάλος αετός ρε αδερφέ μου!!!!αχαχαχαχαχαχhttp://prntscr.com/38c6es
 

DeletedUser24216

με στριμωξες οποτε αναγκαστικα πρεπει να σου πω στα ισια :


λολ.



υ.γ. στον νικβακτακμακ "πιαστηκα" οπως λες, γιατι την ειπε. Σιγα μη πρεπει να σου ζητησω αδεια να υποδειξω αμα γραφετε βλακειες.
σορρυ που ασχοληθηκα με αυτο κι οχι με την αιτηση σας να γινει κοσμος κυριαρχιας 150% και ουαου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ετσι γίνονται τα oda τους kostakisg.....πετάξανε τον παίχτη έξω για να μην έχουν απώλειες και μετά θα μας βγάζουν πάλι τα στατς και θα μας λένε παραμύθια.Οπως απάντησα και σε έναν φίλο ποιο πάνω,αν ξέρεις να διαβάζεις λίγο τα oda καταλαβαίνεις πολλά.Ενα συνοθύλευμα φυλών το οποίο είναι 3πλάσιο το αριθμητικό πλεονέκτημά του από τον εχθρό του δεν έχει ούτε μισή φορά παραπανώ σε oda,τόσο πολύ!!αλλα΄αν κανιβαλίζεις συνέχεια,που να το ανεβάσεις!!!

Οσο για εσένα Darkling,είδες ότι την ερώτηση την κάναμε στους admin για το αν μπορεί να γίνει αλλαγή στης ρυθμίσεις του κόσμου,αλλά εσύ και ο άλλος πάλι τις κότες κάνατε και λέγατε άλλα λόγια για να δικαιολογήσετε την ανυπαρξία σας.Βλέπω τις απαντήσεις που δίνεις
όταν στριμώχνεσε.Σε εμένα απάντησες με ένα λολ,στον nikvak πιάστηκες από μια λέξη που είπε για τα άτομα με ειδικές ανάγκες αφού δεν είχες τίποτα άλλο να πεις,στον kostakisg του έγραψες ένα γελάω σαν απάντηση,να μην πω για την τελευταία σου απάντηση!!!!.
Σε ένα άλλο θεμα στο φορουμ είχες γράψει πως αν υπήρχε παλατιν αντίληψης θα μας είχες νομπλάρει όλους....αυτή είναι η αντίληψη σου!!!!!!!!!!!!!!!!?????????Ετσι θα μας νομπλάρεις!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????.

Ρε μπας και είσαι ο Ζήκος????Πρέπει να είσαι μεγάλος αετός ρε αδερφέ μου!!!!αχαχαχαχαχαχhttp://prntscr.com/38c6es

Ρε σουργελα τι λετε?...το πεταω παιχτη εκτος φυλης εσεις το διδαξατε για να μην φαινονται τα οντα...το στρατολογω αντιπαλους επισης...το κανιβαλιζω-βαρβαροτρωω παλι εσεις μας το δειξατε με πρωτο τον αρχηγο σας που οποιον παιχτη βαραγαμε καπακι τον ετρωγε και μαζευε και 2-3 βαρβαρα καθε φορα...μηπως θελετε γυαλια?...οποτε σας συμφερει δειχνεται ΟΝΤ...οποτε οχι λετε οτι φτιαχνονται...διωχνετε πρωτοι παιχτες για να μην γραψετε απωλειες, στρατολογειτε αβερτα, κανιβαλιζετε αβερτα και βαρβαροτρωτε αβερτα κι ερχεστε να ζητησετε τα ρεστα?...ρε μεχρι και σημαια στρατολογησης βαλατε το giannos001 να στειλει κυκλικο οτι "ελατε εδω,δινουμε βαρβαρα δωρεαν"!!!...χαχαχαχαχααα...ε ρε γελια...λοιπον χασατε σε εναν κοσμο που ο διπλωματης σας Καφεδακος προσπαθησε να τα κανει ολα(υπερσυμμαχιες, προδοσιες, μυστικες συμμαχιες, ρουφιανιες, διασπορα διχονοιας με σκοπο να χτυπηθουν ολοι οι αλλοι μεταξυ τους) και τελικα καταφερε να ενωσει ολο τον κ27 εναντιον του και εναντιον της φυλης του...και για οσους δεν το γνωριζουν μπηκατε σε κοσμο με μυστικα και οι ρυθμισεις ηταν γνωστες...τα υπολοιπα ειναι ελπιδες για ατομα με IQ αμοιβαδας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10094

με στριμωξες οποτε αναγκαστικα πρεπει να σου πω στα ισια :


λολ.



υ.γ. στον νικβακτακμακ "πιαστηκα" οπως λες, γιατι την ειπε. Σιγα μη πρεπει να σου ζητησω αδεια να υποδειξω αμα γραφετε βλακειες.
σορρυ που ασχοληθηκα με αυτο κι οχι με την αιτηση σας να γινει κοσμος κυριαρχιας 150% και ουαου.
και οπως σηνυθως η μπαλα στην κερκιδα απο ουσια μηδεν.........δεν φταις εσυ,,,και εσυ πλασμα του θεου εισαι..........

- - - Eνημερώθηκε - - -

Ρε σουργελα τι λετε?...το πεταω παιχτη εκτος φυλης εσεις το διδαξατε για να μην φαινονται τα οντα...το στρατολογω αντιπαλους επισης...το κανιβαλιζω-βαρβαροτρωω παλι εσεις μας το δειξατε με πρωτο τον αρχηγο σας που οποιον παιχτη βαραγαμε καπακι τον ετρωγε και μαζευε και 2-3 βαρβαρα καθε φορα...μηπως θελετε γυαλια?...οποτε σας συμφερει δειχνεται ΟΝΤ...οποτε οχι λετε οτι φτιαχνονται...διωχνετε πρωτοι παιχτες για να μην γραψετε απωλειες, στρατολογειτε αβερτα, κανιβαλιζετε αβερτα και βαρβαροτρωτε αβερτα κι ερχεστε να ζητησετε τα ρεστα?...ρε μεχρι και σημαια στρατολογησης βαλατε το giannos001 να στειλει κυκλικο οτι "ελατε εδω,δινουμε βαρβαρα δωρεαν"!!!...χαχαχαχαχααα...ε ρε γελια...λοιπον χασατε σε εναν κοσμο που ο διπλωματης σας Καφεδακος προσπαθησε να τα κανει ολα(υπερσυμμαχιες, προδοσιες, μυστικες συμμαχιες, ρουφιανιες, διασπορα διχονοιας με σκοπο να χτυπηθουν ολοι οι αλλοι μεταξυ τους) και τελικα καταφερε να ενωσει ολο τον κ27 εναντιον του και εναντιον της φυλης του...και για οσους δεν το γνωριζουν μπηκατε σε κοσμο με μυστικα και οι ρυθμισεις ηταν γνωστες...τα υπολοιπα ειναι ελπιδες για ατομα με IQ μαμοιβαδας!

κατασχην εισαι ρατσιστις με τα σουργελα.....και τα υποτιμας....ειναι πολυ καλυτερα απο εσενα να το ξερεις......σου ειπα και προχθες κουν αλιγο το κεφαλι σου να δεις εχει τιποτα μεσα η τζαμπα ασχολουμαστε με εσενα........εχει ενα αλλο θεμα με ποστ και εκει φαινετε καθαρα ποιος και τι.....το να μην καταλαβαινεις μπορω να το καταλαβω δεν φταις εσυ ειναι αλλος ο φταιχτεις....
 

DeletedUser24216

αν ηθελα να γινω "ρατσιστης", θα ξεκιναγα απ την ορθογραφια σου, αλλα δεν το κανω.
κατα τ αλλα γελοιοποιειτε και κοροιδευετε τη χλαπατσα που ειπες για τα παιδια με ειδικες αναγκες.
οπως νομιζεις.

για μενα εχεις τοποθετηθει ως ατομο που βρισκεσαι.


[aig]+10 πόντοι για παράβαση των κανόνων του φόρουμ,

Δεν επιτρέπεται ο σχολιασμός της γραμματικής/ορθογραφίας ενός άλλου μέλους. Αν η γραμματική/ορθογραφία ενός μέλους δεν είναι κατανοητή, παρακαλούμε να το αναφέρετε χρησιμοποιώντας την "αναφορά", ώστε ένας διαχειριστής του παιχνιδιού ή του φόρουμ να μπορέσει να τη διορθώσει.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

Κάθε νοήμων παίχτης ,εδώ έστω και αν η νοημοσύνη του απλά αγγίζει τον μέσο ορο , διακρίνει την πικρα σας και την απελπισμένη προσπάθεια που κάνετε να απαλύνεται την ήττα σας και να καμουφλάρεται την δειλία σας ,.
Γράψατε λέει αίτηση υποστήριξης να αλλάξετε τις ρυθμίσεις του κόσμου ....Λες και δεν ξέρατε την απάντηση από πριν . Αλλωθί ψάχνατε και τίποτα άλλο .
Ξαναλέω αν και πάλι τις ίδιες κραυγές θα ακούσουμε , τις ίδιες ασυναρτησίες και δικαιολογίες .
Είμαστε 8 ώρες πριν το κλείσιμο του κόσμου , και αποφασίζεται να πουλήσετε μαγκιά και να προτείνεται να συνεχίσουμε . Το δεχόμαστε , σταματάμε τον χρόνο να μετράει και περιμένουμε . Η δικια σας αντίδραση ? Εκθέσεις με χαρακτηρισμούς τρούμπας , δικαιολογίες που ούτε ένα πεντάχρονο δεν θα σκεφτόταν να τολμήσει να πει και ότι άλλο γράφετε αυτές τις μέρες .
Ναι ο κόσμος ήταν χείριστος , και ας μην τα ξαναλέμε ποιος και τι έφταιγε για αυτό . Η ευκαιρία να σωθεί όμως υπήρχε . Εσείς το βάλατε στα πόδια και ποιος μπορεί να πει ότι δεν είναι έτσι ?
Η σύνθεση των κειμενων σας , η απελπισμένη σας προσπάθεια να μειώσετε ότι σας έχει τσούξει , είναι η απόδειξη ποιος τελικά μπορεί να έχει το κεφάλι ψηλά και ποιος όχι . Η εικόνα που είχατε δημιουργήσει , ότι είσαστε οι ελεύθεροι πολιορκημένοι των φυλετικών κατέρρευσε πλέον .
Όχι μονο χάσατε αλλα ακόμα τρέχετε .
 

DeletedUser10094

αν ηθελα να γινω "ρατσιστης", θα ξεκιναγα απ την ορθογραφια σου, αλλα δεν το κανω.
κατα τ αλλα γελοιοποιειτε και κοροιδευετε τη χλαπατσα που ειπες για τα παιδια με ειδικες αναγκες.
οπως νομιζεις.

για μενα εχεις τοποθετηθει ως ατομο που βρισκεσαι.

και εγω λεω θα το πει δεν θα το πει......φιλε ειπαμε εισαι του θεου και εσυ τοσο σε κοβει τοσα λες....και δεν ξερεις ποσο πολυ με νοιαζει που με εχεις τοποθετησει...δεν χρειαζεται να σου πω εγω το που σε εχω εχω........

- - - Eνημερώθηκε - - -

Κάθε νοήμων παίχτης ,εδώ έστω και αν η νοημοσύνη του απλά αγγίζει τον μέσο ορο , διακρίνει την πικρα σας και την απελπισμένη προσπάθεια που κάνετε να απαλύνεται την ήττα σας και να καμουφλάρεται την δειλία σας ,.
Γράψατε λέει αίτηση υποστήριξης να αλλάξετε τις ρυθμίσεις του κόσμου ....Λες και δεν ξέρατε την απάντηση από πριν . Αλλωθί ψάχνατε και τίποτα άλλο .
Ξαναλέω αν και πάλι τις ίδιες κραυγές θα ακούσουμε , τις ίδιες ασυναρτησίες και δικαιολογίες .
Είμαστε 8 ώρες πριν το κλείσιμο του κόσμου , και αποφασίζεται να πουλήσετε μαγκιά και να προτείνεται να συνεχίσουμε . Το δεχόμαστε , σταματάμε τον χρόνο να μετράει και περιμένουμε . Η δικια σας αντίδραση ? Εκθέσεις με χαρακτηρισμούς τρούμπας , δικαιολογίες που ούτε ένα πεντάχρονο δεν θα σκεφτόταν να τολμήσει να πει και ότι άλλο γράφετε αυτές τις μέρες .
Ναι ο κόσμος ήταν χείριστος , και ας μην τα ξαναλέμε ποιος και τι έφταιγε για αυτό . Η ευκαιρία να σωθεί όμως υπήρχε . Εσείς το βάλατε στα πόδια και ποιος μπορεί να πει ότι δεν είναι έτσι ?
Η σύνθεση των κειμενων σας , η απελπισμένη σας προσπάθεια να μειώσετε ότι σας έχει τσούξει , είναι η απόδειξη ποιος τελικά μπορεί να έχει το κεφάλι ψηλά και ποιος όχι . Η εικόνα που είχατε δημιουργήσει , ότι είσαστε οι ελεύθεροι πολιορκημένοι των φυλετικών κατέρρευσε πλέον .
Όχι μονο χάσατε αλλα ακόμα τρέχετε .

ρε τραχανοπλαγια για ποια πικρα μιλας δεν εχεις καταλαβει οτι και εδω σε κανουμε πλακα οπως και στο παιχνιδι....εμεις διασκεδαζουμε και γελαμε ν ατο ξερεις...μην πιστευεις οτι τα λεμε και σοβαρα.....εφοσων θελεις να μηλισουμε στα ισια λυσε μου μια αποροια?για ποιο λογο εκανες αυτην την προτασει που αποτι καταλαβαινω δεν την ηθελε κανεις στην φυλη σου?και μην αρχισεις να μου λες οτι την ηθελαν γιατι πολαλ σχολεια εδω μεσα ειναι αντε να κλεινουμε να τελειωνουμε φυσικα απο οσους ακομη ασχολουντε.....οι αλλοι τα εχουν παρατησει...μηπως λεω εγω γιατι ντρεπεσαι να λες οτι εκλεισες εναν τετοιο κοσμο και με αυτων τον τροπο?μηπως θελεις να σωσεις λιγο απο την αξιοπρεπεια σου.....λεω εγω τωρα....μηπως....γιατι η προτασει στο ενα μερος ηταν σωστη στο αλλο ηταν για γελια....εκεινο πηγαμε να διορθωσουμε αλλα η μπαλα στην κερκιδα.....αυτα τα σοβαρα...
 

DeletedUser31147

Την πρόταση δεν την έκανα εγώ αλλα εσείς .
Γύρισε πίσω εδώ στα post και ενημερώσου . Είναι αλήθεια αυτό που λες και υπήρχαν αρνητικές αντιδράσεις εσωτερικά , αλλα η πλειοψηφία την υποστήριξε . Οι αντιδράσεις πάλι ήταν και κόσμιες και μέσα στα πλαίσια του πολιτισμένου διαλογου και αφορούσαν κυρίως το γεγονός όχι ότι σας έδινα την ευκαιρία να συνεχίσουμε αλλα στο ότι δεν ενημέρωσα πριν .

Τώρα ότι και να σου πω , για ποίους λόγους έκανα αυτή την κίνηση σίγουρα θα βγείτε και θα το διαστρεβλώσετε .
Να δεχτώ λοιπόν την δικια σου εξήγηση , ότι προσπάθησα να σώσω την τιμή μου . Εγώ όμως την έκανα την κίνηση . Η δικια σας τιμή τώρα μένει να δούμε που βρίσκετε . Γιατί όσο και να λες ότι κάνετε πλακα και γελάτε μονο αυτό δεν δείχνουν τα γραφόμενα σας . Η λέξη δειλία είναι η μονη που μπορεί πλέον να χαρακτηρίσει την αντίδραση σας .
 
Κορυφή