Πυξιδοφατσα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser8333

Πραγματικα απορω....δεν μπορω να καταλαβω ποιος ειναι ο σκοπος ολου αυτου του θεματος....
Μπορει να μου πει ο παικτης που το ξεκινησε για ποιο λογο ανοιχτηκε το ποστ αυτο?
 

DeletedUser18454

[swt]Δόθηκαν ποινές όπου πρέπει.

Μερικοί αν δεν διαβάσετε τους Κανόνες και δεν τους ακολουθήσετε θα κάνετε να μας δείτε κανά μήνα ![/swt]
 

DeletedUser24162

το κέρατο σου λέω .....

Αχ και που να ξερες......χαχαχαχαχαχα:rolf:


Για να είμαι και εντός θέματος.......εσύ στον 6 τι έκανες;

Πολεμισταρά μου.....

Θα σου απαντήσω και εδώ όταν έρθει η ώρα...:grrr2:

Προς το παρόν με δεσμεύει ο λόγος που έδωσα στα μέλη σου(την σεκς εννοώ) όταν διαβάσανε το τι μου σέρνεις εσύ και το άλλο το καημένο .

Για να καταλάβεις πότε πήρα χαμπάρι οτί υπάρχεις.:noob:

Ανάμενε
 

DeletedUser16803

Αχ και που να ξερες......χαχαχαχαχαχα:rolf:


Για να είμαι και εντός θέματος.......εσύ στον 6 τι έκανες;

Πολεμισταρά μου.....

Θα σου απαντήσω και εδώ όταν έρθει η ώρα...:grrr2:

Προς το παρόν με δεσμεύει ο λόγος που έδωσα στα μέλη σου(την σεκς εννοώ) όταν διαβάσανε το τι μου σέρνεις εσύ και το άλλο το καημένο .

Για να καταλάβεις πότε πήρα χαμπάρι οτί υπάρχεις.:noob:

Ανάμενε

σου απαντησα νωριτερα

μην ξαναπιασεις το ονομα μου στο στομα σου γιατι αρκετα ασχοληθηκα με ανυπαρκτους! ενας απο αυτους εισαι κι εσυ!
 

DeletedUser18255

Eλα τελικα τι εγινε εδω περα το λυσαμε το θεμα ή υπαρχουν ακομα αδιευκρινιστα πραγματα;
 

DeletedUser31166

ηθελα να ξερα γτ τσακωνεστε για τον νο 1 νουμποκοσμο. οι φυλη με τις περισσοτερες στρατολογησεις κερδιζει. καποιοι το ξεκινησαν αλλοι το συνεχισαν για να ανταποκριθουν στη προκληση και να τα χαλια. συγχαρητηρια σ ολες της ηγεσιες. αντε να βγουν τα μυστικα να δουμε ποιος θα πρωτοπροδοσει ποιον. εκει θα πεσει χοντρο γελιο.
 

DeletedUser10824

Βασιλάκη...:noob:.Ανύπαρκτο ανθρωπάκι μπορείς να μου κανεις την χάρη να μην αναφέρεις ποτε ξανά το ονοματάκι μου ......κάτι κουφιοκέφαλα σαν την πάρτη σου μας έχουνε κάνει να σιχαθούμε τον g.r .Πάλι καλά που έβαλαν και τον beta και μπορούμε να παίξουμε μακριά από κλαψιάρικα πυξιδομενα ανθρωπάκια σαν και την αφεντιά σου ....καλές πυξίδες!!!

τέλος!! είσαι σπαταλη χρόνου!!!:noob::grrr:


Εγώ γιατί άκουσα ότι κάποιος άλλος πυξιδιάστηκε απο τον Βασίλη.....Γιατι μιλάς ακόμα ρε μπαμπουίνε..απο δω και πέρα μην ξαναπείς είδα πυξίδα...Είδα Easy rider Να λες....υπομηδενισμένο υπομηδενικο που θες να φτάσεις στο 0.
 

DeletedUser17325

Χαχα. Από τον κ19 το λέμε.. Τώρα που έκοψα τις φυλετικές το θυμήθηκες; :p
 

DeletedUser24216

ε και γω ειχα πει οτι θα το κοψω αφου τερματισα και κοσμο, ημουν οκ γενικα, αλλα με φωναξαν.
χαχ
 

DeletedUser

η πυξυδοφατσα πως αντεχει ακομη στον 27? περιεργα πραγματα βλεπουμε.

εχει ολο τον χαρτη γαλαζιο, και κανει κανα πολεμο με τα βαρβαρα? αλλιως δεν εξηγειτε
 

DeletedUser32443

γενικα νομιζω πως ο makrobaron ειναι μεγαλη παιχτουρα






(οταν κοιμαται)
 

DeletedUser24216

αντικτεντ, να σου στειλω κωδικο δεκαρας πρεμιουμ?
 

DeletedUser32454

ναι φιλε στειλε μου και θα σου δωσω πισω 9.99
 

DeletedUser2088

[aig] το θέμα είναι Κόσμος 27 / Πυξιδοφατσα

αν το καλύψατε μπορεί να ζητήσει ο δημιουργός του να το πάμε αρχείο,

αν όχι να επανέλθετε στο θέμα παρακαλώ.
[/aig]
 
Κορυφή