MOJITO

  • Δημιουργός θέματος nikos1983
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Καλησπέρα σε όλους

Αν και δεν ξέρω κατά πόσο θα βοηθήσει το συγκεκριμένο ποστ, σκεφτηκα να κάνω την αρχή.

Πρώτος και βασικότερος λόγος είναι το γεγονός ότι έχω αρκετά μεγάλο διάστημα να ασχοληθώ με το παιχνίδι και κατά συνέπεια έχω χάσει αρκετούς φίλους και γνωστούς. Με αυτό τον τρόπο λοιπόν, ελπίζω κάποιος παλιός να δει το συγκεκριμένο ποστ και να μου στείλει πμ στο παιχνίδι.

Ο δεύτερος είναι γιατί θέλω να ενημερώσω τους παίχτες και τις φυλές του Κ28 ότι στην φυλή Mojito είμαστε παρέα από τον κόσμο2. Παίξαμε κοντά στα 3 χρόνια μαζί και πλέον είμαστε και φίλοι in real life.
Επιθυμούμε παίχτες ενεργούς, με αίσθηση του χιούμορ και συνεργάσιμους.
Όσοι ενδιαφέρονται μπορούν να μου στείλουν μνμ στο παιχνίδι στο όνομα nikos83.

Ευχόμαστε σε όλους τους παίχτες και σε όλες τις φυλές να έχουμε ένα καλό παιχνίδι, να ευχαριστηθούμε μάχες, κόντρες και αντιπαραθέσεις και μην ξεχνάτε....είτε κερδίσεις όλα τα χωριά, είτε τα χάσεις όλα, σημασία έχει να ευχαριστηθείς τη διαδρομή με τους φίλους σου...

Με τα τιμής,
nikos83


ΥΓ Ψοφάω να δεχτώ κάποιο μνμ απο παλιούς φίλους ειδικά από ΠΜ...:clap::grrr::clap::grrr:

ΥΓ 2 . Έχουμε και τον trik στην φυλή μας...:cop::cop:

ΥΓ 3 . Δεν θέλουμε την πρωτιά σε πόντους αλλά σε απώλειες...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18131

Καλώς τον φίλο από τα παλιά!!!!
Χαίρομαι πραγματικά που γύρισες στο game!!
Παρόλο που δεν θα παίξουμε παρέα σε αυτό τον κόσμο , σας εύχομαι τα καλύτερα και δεν μπορώ να σου περιγράψω τη χαρά μου , που βλέπω μία μία τις παλίες φάτσες , να μπάινουν στον κ28 μετά από πραγματικά πολύ καιρό!!!
 

DeletedUser3040

εμεις της ΠΜ δεν μιλαμε σε νουμπαδες:rolf:στα καπη στειλει προσκληση!!εκει θα βγεις πολλους:cop:
 

DeletedUser

Καλη επιτυχια αλλα να ρωτησω

Οταν λες την ιστορικη φυλη MunDul εννοεις τους πυξιδιαρηδες του 17;:p
 

DeletedUser17304

καλως τα παιδια τα δικα μας
αληθεια ο τρικ πως παιζει στον κ28?
βρητε βρε και τον σπυρακο τον χαος
ps σου παει το καπελακι....γατακι
 

DeletedUser3040

Καλως τα παιδια τα δικα μας ,σας καλοσοριζουμε και σας φιλαμε σταυρωτα οχι ολους εχω και αντιπαθειες εκει (σιγα να μην ειχα)
Σημερα μιλησα και με τον taski και χτυπησε η καρδια μου δυνατα (L) .
Αγορασα καινουργιο ποντικι, νεο πληκτρολογιο, καινουργιο μικροφωνο και ... ολα στα καρβουνα !!!!



Εσεις εχετε φαει ξυλο στο κ16 και σας κοπηκε η γλωσσα .

Ο trik ειναι σε δικια του φυλη με ονομα σταθμος στις φυλετικες ( σιγα μην σας θελει) :p[SPOIL].Ετοιμαζουμε το στρατηγειο μας σε γειτονικο παιδοτοπο τρεμεται ολοι ,πανες ,κρεμες,μπιμπερο,πιπιλες ολα στα μουτρα σας:axe:[/SPOIL]

αγγελικη...μπες στην τρυπα σου κοπελα μου και μην ξυνεις πληγες ναι?τα ψυχολογικα του κ2 σε κυνηγουν ακομα μου φενετε


[aig]10 πόντοι για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

Παρακαλούμε να επανέλθετε στο θέμα.

by aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλώς τον φίλο από τα παλιά!!!!
Χαίρομαι πραγματικά που γύρισες στο game!!
Παρόλο που δεν θα παίξουμε παρέα σε αυτό τον κόσμο , σας εύχομαι τα καλύτερα και δεν μπορώ να σου περιγράψω τη χαρά μου , που βλέπω μία μία τις παλίες φάτσες , να μπάινουν στον κ28 μετά από πραγματικά πολύ καιρό!!!

Να σαι καλα ρε φιλαρακι!
Μπορει να παιξουμε στο μελλον σε καποιον αλλον κοσμο!

εμεις της ΠΜ δεν μιλαμε σε νουμπαδες:rolf:στα καπη στειλει προσκληση!!εκει θα βγεις πολλους:cop:

χχχμμμμμ....διακρινω μια ειρωνεια? θεωρω οτι ειχαμε καλη φιλικη σχεση στο κ2.....

Καλη επιτυχια αλλα να ρωτησω

Οταν λες την ιστορικη φυλη MunDul εννοεις τους πυξιδιαρηδες του 17;:p

μονο οσοι θυμουνται την θρυλικη ενωση παιχτων απο ολες τις φυλες του κοσμου 2 ξερουν την πραγματικη mundul

καλως τα παιδια τα δικα μας
αληθεια ο τρικ πως παιζει στον κ28?
βρητε βρε και τον σπυρακο τον χαος
ps σου παει το καπελακι....γατακι

δεν καταλαβαινω σε ποιον αναφερεσαι...

Καλως τα παιδια τα δικα μας ,σας καλοσοριζουμε και σας φιλαμε σταυρωτα οχι ολους εχω και αντιπαθειες εκει (σιγα να μην ειχα)
Σημερα μιλησα και με τον taski και χτυπησε η καρδια μου δυνατα (L) .
Αγορασα καινουργιο ποντικι, νεο πληκτρολογιο, καινουργιο μικροφωνο και ... ολα στα καρβουνα !!!!



Εσεις εχετε φαει ξυλο στο κ16 και σας κοπηκε η γλωσσα .

Ο trik ειναι σε δικια του φυλη με ονομα σταθμος στις φυλετικες ( σιγα μην σας θελει) :p[SPOIL].Ετοιμαζουμε το στρατηγειο μας σε γειτονικο παιδοτοπο τρεμεται ολοι ,πανες ,κρεμες,μπιμπερο,πιπιλες ολα στα μουτρα σας:axe:[/SPOIL]

στο κοσμο 16 δεν ξερω ποιοι παιξανε απο εμας...μπορει να παιξανε δικα μας παιδια αλλα οχι οσοι ημαστε εδω τωρα...



anyway...σας ευχομαι ολους καλο παιχνιδι...
 

DeletedUser3040

Νικο για την Πμ λεω τυπου χουζουρι που μολις του πηρα 6 χωρια τα παρατησε στο κ16 ,ποια τρυπα βρε χουζουρι εχεις τρυπωσει παντου και δεν εχει χωρο βρες μου χωρο για να ξεκουραστω .Κανε μου μια χαρη... μαθε να παιζεις φυλετικες και σταματα να σπαμαρεις χωρις λογο στο εξωτερικο.Πολυ μαγκια και παιτικα εισαι ενα τιποτα απο τοτε που σε θυμαμαι που σε ειχα Ακαδημια μου μεχρι τωρα ουτε τα βασικα δεν εμαθες.
ΑΑαα και ποu σε φτιαξε καφε και ερχομαι μονο και μονο για εσενα επειδη τις φαπες που εφαγες στο κ16 που ηταν ο μονος κοσμος που σε εφτανα δεν τις χορτασες.
Αυτα που εκανα εγω στο κ2 εσυ ουτε στο κ1000 δεν θα μπορεσεις να τα κανεις παρολα αυτα το ομολογω απο τον κ2 ο τρικ και τασκι μου εχουν γινει ψυχωση.

beret

εμενα παρακαλαγες τοτε να μπεις πμ..μην τα σκαλιζεις λοιπον.πηρες 4 χωρια και?εδω εχανες 800 χωρια σε καθε πλανο τα 4 σε μαρανανε κακομοιρα!που μου εγινες και παικτρια ξαφνικα.αυτα σε κανενα παιδακι που δεν σε ξερει.σε εμενα δεν σε περνει.γραψε τωρα ελευθερα.δεν προκετε να ασχοληθω αλλο μαζι σου.τζαμπα σπαταλαω χρονο.και που εισαι...το νικ του κ2 βαλε...μην κρυβεσε!να σε δουν μερικοι ποια το παιζει προ παικτρια...θα γελασουν και οι πετρες!
 

DeletedUser17325

Καημενο ολοι ξερουν οτι ειμαι η Λορντι και παιζω με το Μπερετ πλεον απο τον κ15,κ16 και κ24 και οσοι δεν το ξερουν απλα δεν ασχολουνται με τις φυλετικες ,

Πάλι καλά που μου άνοιξες τα μάτια... Τόσο καιρό δηλαδή που δεν σε ήξερα τζάμπα έπαιζα.. :doh:
 

DeletedUser24750

Πάλι καλά που μου άνοιξες τα μάτια... Τόσο καιρό δηλαδή που δεν σε ήξερα τζάμπα έπαιζα.. :doh:

Αν ξεκινησες στον κ19 πως εχεις κανει εγγραφη απο Ημερομηνία Ένταξης: 11-11-2009 ?

Εκτος αν σου εδωσαν αυτο το account στον κ19 κατι κρυβεις.

[SPOIL]κ1 μεχρι 1 χωριο και μετα πυξιδα
κ5 πυξιδα στα 10 χωρια
κ7 πυξιδα περιπου στα 20 χωρια
κ8 πυξιδα στα 2
κ9 πυξιδα στο 1
κ11 πυξιδα στο 11
κ15 κανιβαλισμος στα70[/SPOIL]

Το αλλο σου account

[SPOIL]k25 στα 18 χωρια η πυξιδα η κανιβαλισμος
κ21 ο μονος κοσμος που πηγε πανω απο τα 100 χωρια και εφτασες στα 197 με περιπου 100 κανιβαλισμους 50 βαρβαρα και 40 κοκκινα με μια προχειρη ματια [/SPOIL]

Μονο εναν ξερω με παρομοιο αρχειο(αλλα βαριεμαι να ξαναλεμε τα ιδια) οποτε δεν ειναι δυσκολο να καταλαβουμε τον λογο που εγραψες.

Συγνωμη για την παρενθεση συνεχιστε το θεμα.

[SPOIL]ΥΓ.
Mojito καλη επιτυχεια αν και δυσκολα θα προσαρμοστειτε αν εχετε να παιξετε τοσα χρονια.Ολα ειναι διαφορετικα και κυριως το μεγεθος του χαρτη.Ισως ειστε και μια απο τις 2-3 φυλες που μπηκαν ανεξαρτητες και οχι με στημενη διπλωματεια να ενωθουν σε 1-2 μηνες.[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17325

Εσυ τι πεταγεσε τωρα ?Πως να ξερεις αφου ο πρωτος σου κοσμος ειναι ο κ19 ασε που δεν σε ξερει και κανεις ?Πρωτα κανε μας να σε μαθουμε και μετα γραψε δυστυχως απο το Φουφουτισταν δεν ξερω κανεναν ειναι αυτη η χωρα που εχουν την πυξιδα σαν εβλημα?

To όνομα beret το συνάντησα στον κ15.. Ομολογώ είχες μεγάλη πορεία... Άλλαξες 50 φυλές μέχρι να αποδεχτείς πως δεν σε θέλουν πουθενά...
Ο μόνος λόγος για τον οποίο θυμάμαι ακόμα το όνομα σου είναι επειδή είσαι από τις σπάνιες περιπτώσεις παικτών, που όποτε ακούγεται το όνομα σου (είτε από πρωην συμπαίκτες σου, είτε από πρώην αντιπάλους σου) δεν άκουγα ούτε ενα θετικό σχόλιο...
Σαν άνθρωπο δεν σε ήξερα η αλήθεια, είναι αλλά πάντα το είχα απορία γιατί όλο αυτό...
Συγχαρητήρια. Με τα τελευταία 2 ποστ μου απέδειξες πως είχαν δίκιο...
Τουλάχιστον εμένα τον άσχετο, άχρηστο πυξιδιάρη, που ακόμα παλευει να στείλει τρένο εντός λεπτού, δεν τον κράζουν μέχρι και τα βάρβαρα.

@Ανουβης

Δεν ξέρω ποιον άλλο ξέρεις με τέτοιο αρχείο..
Δεν με ενδιαφέρει ιδιαίτερα για να είμαι ειλικρινής.
Όντως δεν είναι δύσκολο να καταλάβει κανείς γιατί έγραψα.
Κατεβείτε από τα καλάμια, για να το καταλάβετε και εσείς. Εκεί ψηλά σας τυφλώνει ο ήλιος μάλλον..
 

DeletedUser

Ζεν παληκαρια και ομορφες κοπελιες, ΖΕΝ!!!!!!!
Ασχοληστε με περσινα ξινα σταφυλια!!!!
 

DeletedUser24162

Κύλισε ο τέντζερης ......και βρήκε το καπάκι...


και τα σκατά που επιπλέουν .....λογικό είναι να κάνουνε παρέα...:hmmm:
 

DeletedUser

Μην μου χαλάτε το ποστ... :grrr2: :grrr2:


Αφήστε το παρελθόν... Ποτέ δεν θα καταλήξετε σε συμπέρασμα και συμφωνία... :mad:

Ελπίζω όλοι οι παλιοί γνωστοί να είναι καλά και αν μπει ποτέ κανείς, εδώ να μην αρχίσει θέματα για το παρελθόν...
 

DeletedUser24750

Ειδα καλα ποσταρε ο γυφτος ο ναγιοτης ????

Το πιο ξεφτυλισμενο ατομο στην ιστορια των ελληνικων σερβερ...

Ο μεγαλυτερος ******ιοζης που περασε ποτε ,ενα ατομο 40 ετων που επειλει παιδακια οτι θα τους παρει τα χωρια οταν πανε σχολιο και που παιρνει τηλεφωνα 3 το βραδυ πρωην συμπαικτες τους να τους βρησει επειδη τον πανε πυξιδα.

Το τσιρακι του σαββα .

Ρε ξεφτυλα ναγιοτη δεν σου ειπα να μην ξαναμπεις σε ελληνικο κοσμο?
Φτυνουν και νομιζεις οτι βρεχει εισαι το μοναδικο ατομο που εχει εχει καταφερει να προδωσει 2 φυλες και να τον φανε οι συμπαικτες του.

Ολη στην ΜΑΝ ελεγαν οτι απο τοτε που σε φαγαμε ξεβρωμισε η φυλη,δαρμενος και κυνηγειμενος εφυγες.(οχι οπως στον 6 που εφτασες μεχρι τους φουρνους για να κρυφτεις)

Θυμησου ενα πραγμα.
1 χρονο σχεδιαζες την προδοσια σου στον 13 και εχτιζες πυρηνα με τα τσιρακια σου.
Θυμησου τις φαπες που εφαγες απο την μαν εσυ και η ξεφτυλισμενη φυλη σου.
Ο 24 δεν ηταν τπτ ηταν αλλη μια πυξιδα.


Εδειξα αυτο το Printscreen σε καποιον http://prntscr.com/2i0j77 κοινο γνωστο και απαντησε χαρακτηριστικα στησπου στην ψυχη ηταν παντα για το κανονικος τωρα το εμαθα.

Αλλες εκφρασεις που εχουν ακουστει στησπου γενιεσαι δεν γινεσαι κτλπ τα θυμασαι.


Εκτος απο *****ψυχος εισαι και μεγαλη κοτα τοσο καιρο σε ψαχνουμε στον 24 που εχανες 30 χωρια ανα πλανο και δεν τολμαγες να εμφανηστεις,πηγες και ποσταρες αφου εκλεισε ο σερβερ στις συζητησεις χααχχα.

Στο ειχα πει και στον 24 δεν θα σε κυνηγαμε σε ολους τους κοσμους για να σε φαμε 2 φορες φτανουν και ειδικα οταν η μια σε ειχε πονεσει τοσο μα τοσο.(και να εισαι σιγουρος οτι θα σε ξεφτυλισουν και στον 27 που πηγες να πουλησεις μαγκια στον σπυρο)

Απορω με τι μουτρα βγαινεις και μιλας μετα το κυνηγι που εχεις φαει.
Μην τολμησεις και ξαναεμφανηστεις θα βαλω ολο το ιστορικο σου απο τον κ6 που πουλησες την gheto μεχρι την διαλυση των ιπεις στον 20 και ενοειτε ολες τις πυξιδες.
Το επομενο ποσταρισμα δεν θα εχει λεξεις μονο stats

A ρε ναγιοτη μπαγλαμα μας το επαιζες και καποιος καποτε και εφυγε κυνηγημενος μολις σε πηραμε γραμμη

υγ
[SPOIL]συγνωμη για τις εκφρασεις αντυπαθω αρκετα ατομα σαν παικτες αλλα ο συγκεκριμενος ειναι οτι πιο ξεφτυλισμενο ατομο εχει περασει απο το παιχνιδι(αν και χαιρετε για αυτο λεει οτι εχει διαβασει ναπολεον και ενω οι αλλοι ειναι καλοι παικτες αυτος ειναι καλος στην πουστια)[/SPOIL]


[aig]+10 πόντους για Απαράδεκτη συμπεριφορά
Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.

by aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρε παιδιά Η beret ρε . Τι έγινε Αγγελικούλα είπε να δοκιμάσεις τις ικανότητες σου και σε αυτόν τον κόσμο…; Αλήθεια δεν αντέχω να μην γράψω θέλω να είναι γραμμένο από τώρα, και να δω που θα πας σε περίπτωση που δεν τα πάει καλά η φυλή σου. Αν και δεν έχω ιδέα σε ποια φυλή παίζεις. Η διαδικασία να φανταστώ θα είναι γνωστή, πάλι θα ζητάς άμυνες θα σε βαρανε όλοι και δεν θα σου στέλνει κανείς αλλά κατά κάποιο περίεργο τρόπο , εδώ κολλάει και το όνομα σου στο εξωτερικό «κάτι μαγικό» οι απώλειες δεν θα ανεβαίνουν. Μετά θα συνεχίσεις με την γνωστή καραμελίτσα τα παρατώ και τον λογαριασμό θα τον πάρει ο αδελφός μου ο θειο μου η κουμπάρα μου, κλπ κλπ. Μετά θα βρεθεί ένας Θοδωρής ας ελπίσουμε να είναι Θοδωρής και να μην είναι άλλο όνομα και αλλάζουμε τις ατάκες, όπου θα πει «Την αγγελική δεν την βαράει κανείς θα την ‘’πηδήξουμε’’» respect, Και μετά εσύ εντελώς τυχαία( αφού θα βρεθεί κάποιος κακός σαν εμένα) θα σε πετάξει από την φυλή στην οποία είχες όνειρα και προσδοκίες και θα μπεις σε άλλη φυλή. Εγώ το γραφώ για καλού και κακού, γιατί έχει αποδείξει πολλές φορές ότι η ιστορία επαναλαμβάνετε…

Υ.Σ 1. Συγγνώμη Νίκο που σε χαλώ το ποστ.

Υ.Σ 2. Για την ιστορία, και την πάροδο του χρονου.

Υ.Σ 3. Λευτεριά στους ρουφιάνους λέμε… (L)
 

DeletedUser2088

[aig]Για τελευταία φορά σας παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα,
η όποια παρέκκλιση από εδώ και πέρα θα τιμωρείτε με την ανώτερη ποινή.[/aig]
 

DeletedUser

Τελικά είσαι ποιο χαζή και από τις πέτρες αλλιώς δεν εξηγείτε. Καταρχάς πότε δεν ήμουν στην Αλκαζάρ, όσο έπαιζα. τώρα άμα μπήκε μετά κανένας επιτηρητής αυτό δεν το ξέρω. Ένα το κρατούμενο. Εγώ κοριτσάκι μου ρουφιάνος δεν υπήρξα και δεν πρόκετω να γίνω ποτέ, σε αντίθεση με εσένα φυσικά. Το δεύτερο κρατούμενο είναι ότι μάλλον έχεις μνήμη χρυσόψαρου γιατί ποτέ δεν με βάρεσες, όσο έπαιζα. Εκτός αν εννοίες την εβδομάδα που πάτησα διαγραφή και ο λογαριασμός ήταν στον αυτόματο πιλότο. Εκεί πάω πάσο. Όσο για αυτό άμα είσαι μαζί με το Τεο δεν μου κάνει εντύπωση, Γιατί μπορεί να σε πήδηξε καλά για να φτάσει στους άλλους και να του έγινες εμμονή. :D
Δικά σας λόγια είναι αυτά που τις είδες τις σεξιστικές εκφράσεις…


Κλείνοντας θέλω να σε πω ότι εγώ με τον chifa παίζω από τον Κ 10 άρα τι μου τα έβαλες τα στατιστικουλια ρε κουτό για να κάνεις ρουφιανιστηκη εντυπωση…;;;

Υ.Σ 1 Λευτεριά στους ρουφιάνους λεμε….!!!

Υ.Σ. 2 Κωστακη ξερω ότι εισαι εδώ και τα διαβαζεις, τα φιλια μου…!!! I miss you…
 

DeletedUser

Λοιπόν κοίτα Αγγελικούλα επειδή γίνεσαι πολύ κουραστική και δεν έχει ιδέα για κάποια θέματα. Είναι το τελευταίο ποστ που σου κάνω για σήμερα επειδή με έχεις κουράσει. Ελπίζω στην προσωπική σου ζωή να μην είσαι τόσο βαρετή και κουραστική.
Θα σου κάνω μια γρήγορη ανασκόπηση της ιστορίας και μετά λέω άμα το θέλεις και εσύ να ασχοληθούμε λίγο με τον 28. Ας το πάρουμε από την αρχή λοιπόν θέλεις δεν θέλεις ο λόγος που έφυγα τότε από την κομπας ήσουν εσύ. Και πάρτο καλά χαμπάρι. Γνωρίζω πολλά παιδιά από την bp και έρχομαι σε επαφή μαζί με τον τότε αρχηγό μου για να κάνουμε συμμαχία και όλα πήγαιναν καλώς μετά εσύ πηρές ένα χωριό από την Κομπας και κατεδάφισες άλλο ένα, Με αποτέλεσμα ο Μπουκιτσας να κάνει παράπονα στην ηγεσία τον bp και να λέει ότι εγώ δεν έρχομαι μαζί σας άμα δεν την πετάξετε έξω αυτή. Κλπ κλπ έτσι σπάστηκε η φυλή στα 2 άλλοι πήγαν κατά πάνω και άλλοι στους bp. Ρουφιάνο με λες επειδή πήγα στους bp για να καταλάβω..;;;; με άλλα 20-25 άτομα.; Άρα σου είπα και τον λόγο. Μετά έγιναν όλα αυτά που ξέρεις ( ρουφιανιά και δεν συμμαζεύετε ). Έκλεισε και αυτό πάμε παρά κάτω τώρα. Όσο καιρό παίζαμε μιλούσα και με τον Κώστα ( τσες ) σε μηνύματα και του είπα γιατί παίζω ακόμα. Αμα θέλεις ρώτησε τον. Μπορεί να το θυμάται επειδή του είχα στείλει ένα prtsc sysrq με βραβεία ημέρας. Ποτέ δεν το έχω κάνει αυτό τουλάχιστον στον 24 .Έδωσα επιτήρηση για να μοιράσουν τα χωριά σε περίπτωση που θα έπαιζαν οι συμπαίκτες μου. Πάει και αυτό πάμε παρακάτω.
Εσύ στους καινούριους κόσμους δεν γνωρίζεις άλλα άτομα..; γιατί σου φαίνετε τόσο περίεργο να γνώρισα τον κιτσο ( chifa ) στον 10 και να παίξαμε σε κάποιους κόσμους co. Και για την ακρίβεια στον 10 παίξαμε με τον baggeliskk. Και έτσι για να ξέρεις ( ρωτάς πάλι τον Κώστα ) στον 17 έπαιζα ως insane7. Και εδώ είμαι άλλο co, με άλλο άτομο.
Βλέπεις κοπελιά εγώ χρησιμοποίησα επιχειρήματα και δεν πέταξα κοτσάνες όπως εσύ. Αυτά που λέω τα βασίζω κάπου σε αντίθεση με εσένα, φυσικα.

Υ,Σ. 1 Κώστα sorry που σε χρησιμοποιώ άλλα φαντάζομαι ότι η κοπέλα θα μιλάει μαζί σου.

Υ.Σ. 2 Άντε τώρα στο λαγούμι σου….

Υ.Σ. 3 Λευτεριά στους ρουφιάνους λεμε…

Υ.Σ 4 Πλέον τα ποστ έχουν ξεφύγει τελείως από το αρχικό τους θέμα, μετά από 2-3 μέρες ας τα σβήσει κάποιος υπεύθυνος.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή