STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser20435

πατερ με τα στρας και τα στατς εχασες το μετρο η' το μετρημα και επαναλαμβανεσαι ?:rolf:

απο παπαφλεσσας πας να γινεις ακακκιος!:hmmm:

μετανοηται δια την υμετεραν σωτηριαν τας ψυχας υμων!:axe:

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΚΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΥΡΙΝΗ ΡΟΜΦΑΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΚΑΨΟΥΝ ΤΙς (π)ΟΡΔΕΣ ΣΑΣ:cop:



[aig]10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, οτιδήποτε είναι πορνογραφικό, οτιδήποτε έχει περιεχόμενο απαγορευμένο από τον νόμο, οτιδήποτε είναι απαράδεκτο-αηδιαστικό-προκλητικό απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link. Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι. Η αναφορά σε φαρμακευτικές ουσίες επιτρέπεται, αλλά σχόλια που αναφέρονται στην χρήση απαγορευμένων ουσιών καθώς και στην διακίνησή τους απαγορεύονται αυστηρά. Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

πατερ με τα στρας και τα στατς εχασες το μετρο η' το μετρημα και επαναλαμβανεσαι ?:rolf:

απο παπαφλεσσας πας να γινεις ακακκιος!:hmmm:

μετανοηται δια την υμετεραν σωτηριαν τας ψυχας υμων!:axe:

ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΓΓΕΛΟΙ ΚΥΡΙΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΥΡΙΝΗ ΡΟΜΦΑΙΑ ΘΑ ΚΑΤΑΚΑΨΟΥΝ ΤΙς (π)ΟΡΔΕΣ ΣΑΣ:cop:



[aig]10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

Οτιδήποτε είναι ακραίο, οτιδήποτε εκφράζει πολιτικές πεποιθήσεις, οτιδήποτε είναι πορνογραφικό, οτιδήποτε έχει περιεχόμενο απαγορευμένο από τον νόμο, οτιδήποτε είναι απαράδεκτο-αηδιαστικό-προκλητικό απαγορεύεται στο forum είτε γίνει απευθείας με post είτε αναφερθεί με link. Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι. Η αναφορά σε φαρμακευτικές ουσίες επιτρέπεται, αλλά σχόλια που αναφέρονται στην χρήση απαγορευμένων ουσιών καθώς και στην διακίνησή τους απαγορεύονται αυστηρά. Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.

By aigokairos[/aig]

Σιγουρα τεκνον μου με εσας εχασα και το μετρο και το μετρημα.Οσο για τους αγγελους σας να τους ενημερωσω οτι το εθνικο φαγητο μας ειναι η φασολαδα

Πάτερ(ΑΙΓΟΚΑΙΡΟΣ) ἄφες αὐτοῖς· οὐ γάρ οἴδασι τί ποιοῦσι


[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2088

[aig]Παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα STATS OUT F. vs CXC F[/aig]
 

DeletedUser20435

αναφερομενος στο θεμα στατς εχω να εντοπισω πως πλεον δεν εχει καποιο ειδικο ενδιαφερον παρα μονον η καζουρα για τα τεκτενομενα ποσοι εγκατελειψαν απο μας ,ποιοι νιωθουν εγκαταλελημενοι απο μας και ποιοι παιζουν απο μας εστω κι ανισα αλλα εχωντας υπ οψην τους πως θα χασουν :'(

συνεπως εφοσον αφαιρειτε το δικαιωμα καζουρας απο τους αντιπαλους μου, θα προτεινα να ανοιξουμε ενα νεο ποστ λιγοτερο "τεχνικο" και περισσοτερο "καλλιτεχνικο" ωστε να εκφραστουμε εκατερωθεν χωρις την επεμβαση απο το αγρυπνμο ματι του Forum Moderator

ετσι και εμεις θα ειμαστε εντος θεματος και τα παιδια που επιβλεπουν το φορουμ θα ειναι πιο χαλαρα ως προς την αντιμετωπιση μας.

κανεις μην ξεχνα πως παιζουμε για την χαρα του παιχνιδιου κι οχι για επιβουλευωμαστε ο οποιοσδηποτε τον οποιοδηποτε

διαφορετικα χασαμε in game θα χασουμε και στο εξωρικο φορουμ ....θα το αντεξουμε κι ετσι αν και θα μου λειπει ο πασσαρης ο σκαζα και λοιποι συγγενεις εστω κι ως σπαμερς:rip:
 

DeletedUser2088

αναφερομενος στο θεμα στατς εχω να εντοπισω πως πλεον δεν εχει καποιο ειδικο ενδιαφερον παρα μονον η καζουρα για τα τεκτενομενα ποσοι εγκατελειψαν απο μας ,ποιοι νιωθουν εγκαταλελημενοι απο μας και ποιοι παιζουν απο μας εστω κι ανισα αλλα εχωντας υπ οψην τους πως θα χασουν :'(

συνεπως εφοσον αφαιρειτε το δικαιωμα καζουρας απο τους αντιπαλους μου, θα προτεινα να ανοιξουμε ενα νεο ποστ λιγοτερο "τεχνικο" και περισσοτερο "καλλιτεχνικο" ωστε να εκφραστουμε εκατερωθεν χωρις την επεμβαση απο το αγρυπνμο ματι του Forum Moderator

ετσι και εμεις θα ειμαστε εντος θεματος και τα παιδια που επιβλεπουν το φορουμ θα ειναι πιο χαλαρα ως προς την αντιμετωπιση μας.

κανεις μην ξεχνα πως παιζουμε για την χαρα του παιχνιδιου κι οχι για επιβουλευωμαστε ο οποιοσδηποτε τον οποιοδηποτε

διαφορετικα χασαμε in game θα χασουμε και στο εξωρικο φορουμ ....θα το αντεξουμε κι ετσι αν και θα μου λειπει ο πασσαρης ο σκαζα και λοιποι συγγενεις εστω κι ως σπαμερς:rip:



[aig]Υπάρχει και η πολιτική και προπαγάνδα για να γλυτώσετε (σχετικό) από εμάς,
αλλά δεν βλέπω να την προτιμάτε.[/aig]
 

DeletedUser25676

Πατερ άσε το spamming(γιατί σε βλέπω ένα μηνα εκτος ) και στείλε κάνα άριστο,η προσπάθησε να μου πάρεις το βραβείο του επιθετικού χαχαχα :noob:
 

DeletedUser

Τελικα το τέρας αβγαλε το διαβόητο πλανο ή ολο μελι κ απο τηγανιτα τιποτα;;

Καλα για φεγκ δεν ρωταω, του χάκαραν το μπροουσερ οταν έφταγε πλανο και του πεταει ερορ.

See ya at k50!!
 

DeletedUser26303

εεε παλικαρια την καλησπερα μου σε ολους..ακομα εδω??


ειχα πολυ καιρο να μπω στο φορουμ και ειπα να πω ενα γεια..ειδα και στατς βλεπω κανιβαλιζομαι....μαλλον δεν αντεξε ο παιχτης που ειχε αναλαβει μιας και ο κοσμος ειναι τελειωμενος πολυ καιρο τωρα.


ενα θα σας πω οσοι θελετε βαλτε το καλα στο μυαλο σας....Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ.....Σορυ για τα καπς αφεντικο..αλλα η αληθεια να λεγετε δυνατα!!!


καλη συνεχεια σε ολους.
 

DeletedUser

εεε παλικαρια την καλησπερα μου σε ολους..ακομα εδω??


ειχα πολυ καιρο να μπω στο φορουμ και ειπα να πω ενα γεια..ειδα και στατς βλεπω κανιβαλιζομαι....μαλλον δεν αντεξε ο παιχτης που ειχε αναλαβει μιας και ο κοσμος ειναι τελειωμενος πολυ καιρο τωρα.


ενα θα σας πω οσοι θελετε βαλτε το καλα στο μυαλο σας....Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ.....Σορυ για τα καπς αφεντικο..αλλα η αληθεια να λεγετε δυνατα!!!


καλη συνεχεια σε ολους.

Να πω πως έχεις άδικο; Ούτε καν. Αλλά είναι άκρως εθιστικό το άτιμο το παιχνίδι. :)
 

DeletedUser11555

εεε παλικαρια την καλησπερα μου σε ολους..ακομα εδω??


ειχα πολυ καιρο να μπω στο φορουμ και ειπα να πω ενα γεια..ειδα και στατς βλεπω κανιβαλιζομαι....μαλλον δεν αντεξε ο παιχτης που ειχε αναλαβει μιας και ο κοσμος ειναι τελειωμενος πολυ καιρο τωρα.


ενα θα σας πω οσοι θελετε βαλτε το καλα στο μυαλο σας....Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ...ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΧΩΡΙΣ ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ.....Σορυ για τα καπς αφεντικο..αλλα η αληθεια να λεγετε δυνατα!!!


καλη συνεχεια σε ολους.

Γεια σου Αλεξακο,, μαμω ειναι,,
 

DeletedUser

Ρωτα τον παππου ,τον πατερ σκαζα ,τον χουζουρη ,τον ασπρομαυρος/φωτηςζαξ,τον dim4000 αυτοι που επαιξαν μαζι μου κ2 ως αντιπαλοι η ως συμπαικτες η ως συμμαχοι, που δεν το χωραει το μυαλο σου ακομα....:rolf:
Νεουληηηηη :grrr:


πασσαρη με οσα κι αν τρεχω εσυ δεν "με πιανεις" εισαι λιγο πιο αργος ,κακο δεν ειναι αλλα η αληθεια ποναει :oops:

Να μιλαει και η GA για τον κ2 ειναι ιεροσυλια!
 

DeletedUser20435

trik1234 γραψε κανενα ποιημα ...ξερεις εσυ:rolf:


καλα Χριστουγεννα σε σας και στις οικογενιες σας
 

DeletedUser18255

Καλα Χριστουγεννα σε ολους με υγεια και ευτυχια
 

DeletedUser26303

μην το κλεισετε..πατηστε ομαδικη διαγραφη να ανοιξει παλι ο κοσμος να ξεκινησουν ολοι απο την αρχη..θα εχει πολυ πλακα με τοσα βαρβαρα..θα γινει σαν τους παλιους μεγαλους και καλους κοσμους..χααχαχαχαχ


καλη χρονια σε ολους!!!
 

DeletedUser26303

1 IUSTINIANUS CxC 14,553,182
2 nemotakis CxC 14,040,239
3 tomaraya CxC 11,815,628
4 mimina CxC 10,625,085
5 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 3 CxC 9,461,716
6 ΑΓΑΘΩΝ CxC 8,484,264
7 Oliza CxC 8,328,713
8 stamstam CxC 8,063,747
9 nοοbsfarmer CxC 7,822,962
10 μαθoυσαλας CxC 7,482,313
11 AggelosRomf CxC 7,425,761
12 Sleezy CxC 7,095,809
13 Farmer Smurf CxC 6,982,573
14 SISS CxC 6,704,871
15 Μ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ CxC 6,433,753
16 N I K E CxC 6,365,323
17 Lelouch vi Britannia CxC 6,331,691
18 tοurloubοuki CxC. 5,938,524
19 sakispaok CxC 5,922,348
20 stef151515 CxC 5,756,111



αυτη ειναι η πρωτη 20αδα του 26??? κριμα γιατι δεν βλεπω παιχτες που πραγματικα πολεμησαν στον 26 απο την αρχη κριμα γιατι σαν εχθρος τους δινω τα ευσημα.



που ειναι οι teoG3, yashin,luc1fer,Κουνιέστε Κουνιέστε,fgiannis,..επιτρεπεται ο noobsfarmer να ειναι 9 και ο μαθουσαλας 10ος και παιχτες σαν τον αγαθων που ηταν αφαντος να ειναι πιο ψηλα..κριμα.


δεν εχω κατι με τον αγαθων αλλα στον 26 μονο ματι merge θυμαμαι και κατι εισερχομενες απο τις 60 ωρες..
 

DeletedUser

δικιο εχεις....αλλα μην ξεχνας οτι το τελευταιο κοματι του παιχνιδιου οταν κλεινει ενας κοσμος δεν το γουσταρουνε πολλοι και ακομα περισσοτεροι δεν εχουν τα αποθεματα ορεξης-χρονου για να κλεισουν στο τοπ της καταταξης...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
που ειναι οι teoG3, yashin,luc1fer,Κουνιέστε Κουνιέστε,fgiannis,..επιτρεπεται ο noobsfarmer να ειναι 9 και ο μαθουσαλας 10ος και παιχτες σαν τον αγαθων που ηταν αφαντος να ειναι πιο ψηλα..κριμα.


δεν εχω κατι με τον αγαθων αλλα στον 26 μονο ματι merge θυμαμαι και κατι εισερχομενες απο τις 60 ωρες..

Οταν λες merge εννοεις με τον aokiji η τον Black Adam; Για να ειναι εκει που ειναι σιγουρα θα επαιξε καλα. Μπορει να τα ξερεις εσυ καλυτερα μιας και επαιξες κ26
 

DeletedUser26303

μιλαω για ενα τυπο που ειχε στην φυλη και τον ετρωγε για να μεγαλωνει στο ριμ ενω αλλοι ξενυχταγαμε στον σταυρο και κατι εσωτερικα..οσο για τους αλλους δεν εκανε και κατι σπουδαιο οσο επαιζαν οταν τα παρατησαν..τους ρουφιξε το αιμα..



μετριος....πολυ μετριος.
 

DeletedUser

Γεια σου ρε Fichy διδαξε μας λιγο ποια ατομα επαιξαν γιατι ολοι αυτοι που ειναι στην 20 ειναι μαλλον τυχαια;;μεσα στην 20αδα και ειναι νουμπαδες και σε νικησαν η νουμπαδες που ειναι στην 20αδα...Μπραβο σας παιδια που ειστε στην 20αδα ειστε ολοι μετριοι για τον Fichy
 
Κορυφή