STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ασχετε βλασση ακομα παιζεις φυλετικες?
υπαρχει ακομα κοσμος που σε ανεχεται?:D

ιακωβε μου λειψες κ λεω κ εγω τι κανει αυτο το παιδι που μας εκανε κ χασαμε τον υπνο μας στον 16

[jor]Προειδοποίηση για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.
By Jorgen
[/jor]
τσικιτα τσοκομπανα που σαι ρε προπαιχτουρα??βλεπω ο κ16 σε εχει μεινει τραυμα ανοιχτο ετσι??:oops:ε ηρθα και εδω λεπον να σε δημιουργησω νεο τραυμα αλλα βλεπω εχεις πιασει ριμ και παλευεις με τα βαρβαρα εσυ..μα καλα πως γκινικεν ατο:D


[jor]
+10 πόντους για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread.

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser23148

Ρε παιδες ενα απο τα πιο ωραια πραγματα σε αυτο το παιχνιδι ειναι η καζουρα , το πειραγμα και η προπαγανδα απο καποιους στο external.

Εδω στον κ26 γιατι εχουμε το πιο ξενερωτο external απο ολους τους κοσμους ? :p


κανεις δεν εχει κατι να πει για τον πολεμο .... ας κανω εγω την αρχη λοιπον σε μια προσπαθεια να ζωντανεψουμε παλι το external .


Κυριαρχια κοσμου :

Κορυφαίες φυλές ανά κυριαρχία
OUT 25.2%
CxC 23.1%
*Λ* 8.4%
Boys 8.3%
ΟUΤ 7.2%
CxC. 6.9%
Νιάoυ 6.8%
ΟUT 4.8%
OUΤ 2.2%
LOD.. 0.6%

αρα εχουμε για OUT Family ποσοστο συνολικα 48.4% (OUT+LOD+*Λ*) και για CxC Family ποσοστο 45.1% (CxC+Boys+Niαου)

δηλαδη παμε σε εναν ισο απο θεμα ογκου πολεμο.

Στην κ45 η ηπειρος περναει στα χερια CxC και Boys με γρηγορους ρυθμους με την Out να προσπαθει να στησει φραγματα κατεβαζοντας παικτες.

Αρκετοι παικτες απο Out φευγουν και τα παρατανε .

Ηρθε η ωρα και εμεις απο τα βαθη της 45-46 να δουμε τους παικτες της OUT.

Καλες μαχες να συνεχισουμε να εχουμε.....και στο τελος να κλεισουμε τον κοσμο εμεις ;)
 

DeletedUser26303

ναι οντως αρκετοι απο out τα παρατανε η τα δινουν:hmmm: (πρωην LOD)


ΑΦΟΥ ΠΡΩΤΑ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΚΑΠΕΤΑΝΕΟΙ ΤΟΥΣ..τια να κανει και η out ποσο να βοηθησει? οποιος θελει να παιξει παιζει.
 

DeletedUser23148

Γνωριζουμε ολοι ποιοι τα παρατησαν απο LOD και ναι ηταν οι καπεταναιοι .

ωστοσο εκτος απο 1-2 παικτες κανεις αλλος δεν εχει παραχωρησει χωρια αν δεν κανω καποιο σοβαρο λαθος.

Το θεμα ειναι οτι η OUT δεν βοηθησε την LOD αλλα περιμενε να πεσει ολοκληρη για να συνδραμει και να μαζεψει ευκαιριακα . Αυτη ειναι η αποψη μου . Οταν βλεπεις μια Boys μονη της να παιζει την LOD ολη και σε καποια φαση να γινεται κοινο πλανο απο CxC και Boys ευκολο ειναι να μαντεψεις τι αποτελεσμα θα εχει. Εκει σαν συμμαχος πρεπει να ανταποκριθεις. Δεν το εκανε η OUT και τωρα τρεχει να μαζεψει τα αμαζευτα στην 45 με παικτες ξενερωμενους , φοβισμενους και ηττημενους .


Στην αντιπερα οχθη και πριν την καταρρευση της LOD η Boys εχασε 2 παικτες (οχι λογαριασμους ) και εμειναν παικτες να παιζουν 2-3 επιτηρησεις ( ηδη υπηρχαν καποιες) με αποτελεσμα η LOD να το εκμεταλλευθει . Η CxC ομως το καταλαβε και σταθηκε και χτυπησε μαζι μας .


Εν κατακλειδι θελω να πω η δυναμη του συμμαχου σου ειναι και δυναμη σου . Αν την χασεις εσυ γινεσαι πιο αδυναμος τελικα..
 

DeletedUser15473

ο μεγιστοτεραστιος σοφος μιλησε.

δεν εχει κ λαικ να σου πατησω ενα. χαχαχαχαχαχα

βλεπεις τι κανω για παρτη σου, μεχρι κ 10 πονταλακια θα αρπαξω. :clap:
 

DeletedUser29426

Λάθος είσαι , την LOD την βοηθήσαμε μια χαρά και με άμυνες και με επιτηρήσεις και με εκκαθαριστηκές δυστηχώς όλη η φυλή τους στηριζόταν σε 2-3 μάγκες που αποφάσισαν επειδή έτσι ήθελαν να πατήσουν διαγραφή χωρίς να ενημερώσουν κανέναν ...

δεν λέω και αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι αλλά εντάξει ...
 

DeletedUser26303

οπως ειπες αφου ολη η lod δεν μπορουσε να κανει καλα μια φυλη σαβ τα boys τι περιμενες να κανει η ουτ? οτι μπορεσε εκανε..μαλλον οτι τις ζητηθηκε εκανε..απλα οταν παιζεις για την παρτυ σου και μαζευεις ολα τα αμυντικα πανω σου θα πεσουν οι γυρω σου και εσυ στο τελος θα την κανεις με ελαφρα....:hmmm:
 

DeletedUser30657

οπως ειπες αφου ολη η lod δεν μπορουσε να κανει καλα μια φυλη σαβ τα boys τι περιμενες να κανει η ουτ? οτι μπορεσε εκανε..μαλλον οτι τις ζητηθηκε εκανε..απλα οταν παιζεις για την παρτυ σου και μαζευεις ολα τα αμυντικα πανω σου θα πεσουν οι γυρω σου και εσυ στο τελος θα την κανεις με ελαφρα....:hmmm:



Σε παρατηρω απ το πρωι αυτα που γραφεις και ομολωγω πως δε διαφωνω σε αυτα που λες. Απλα να ξερεις για τους αρχηγους σας (της Lod) οτι πατησαν επανω σε 5 φυλες παιχτων για να φτιαχτουν οι ιδιοι. Το παραδεχτηκαν μπροστα μας πως χρησημοποιησαν 150 παιχτες για τειχος προστασιας προς αυτους μεχρι να φτιαχτουν και μετα να τους φανε και να παιχτει ο τελικος πολεμος.

Αν με αυτους τους συμμαχους επρεπε να παρετε κοσμο να παρω το μπυρακι μου και να παω παραλαϊα

(ελπιζω να μην ειναι ειρωνικο αυτο για τα boys γιατι την lod την ξεφτυλισαν)
 

DeletedUser

οπως ειπες αφου ολη η lod δεν μπορουσε να κανει καλα μια φυλη σαβ τα boys τι περιμενες να κανει η ουτ? οτι μπορεσε εκανε..μαλλον οτι τις ζητηθηκε εκανε..απλα οταν παιζεις για την παρτυ σου και μαζευεις ολα τα αμυντικα πανω σου θα πεσουν οι γυρω σου και εσυ στο τελος θα την κανεις με ελαφρα....:hmmm:
Έπρεπε να κάνετε το συμμάζεμα που ρίξαμε εμείς στην 54...τώρα τζάμπα πάτε πίσω στον πόλεμο εξαιτίας των lod και είναι κρίμα. Ίσως θα έπρεπε να κάνετε μια ένωση μαζί τους και να φάτε κάποιους οι οποίοι διαλύθηκαν με το πρώτο πλάνο. Έτσι θα είχατε προλάβει αυτόν τον σαματά νομίζω. Όπως και να έχει καλή συνέχεια στον πόλεμο.
 

DeletedUser23148

Λάθος είσαι , την LOD την βοηθήσαμε μια χαρά και με άμυνες και με επιτηρήσεις και με εκκαθαριστηκές δυστηχώς όλη η φυλή τους στηριζόταν σε 2-3 μάγκες που αποφάσισαν επειδή έτσι ήθελαν να πατήσουν διαγραφή χωρίς να ενημερώσουν κανέναν ...

δεν λέω και αυτό μέσα στο παιχνίδι είναι αλλά εντάξει ...



Ποτε υποστηριξατε τους LOD με αμυνες? ο μονος παικτης που βοηθησατε οπως θυμαμαι ηταν ο αρχηγος τους ο mcmour αντε και αλλον εναν που εχω ξεχασει ποιος ειναι. Με λιγα λογια ο μονος παικτης που βοηθησατε ειναι αυτος που ειχε τον μεγαλυτερο λογαριασμο οταν σας παρατησε και την εκανε πρωτος απο το καραβι. Αυτο δειχνει οτι ποτε δεν υπηρχε επαφη ουσιαστικη στην συμμαχια σας ή οτι σας πουλησε. Εσεις ξερετε την αληθεια αλλα το σιγουρο ειναι οτι δεν ξερατε που πορευοσασταν αμφοτεροι.

Σαν εξωτερικος παρατηρητης δεν ειδα κανεναν απο Lod να αλλαζει φυλη για να παρει αμυνες απο εσας. Ουτε ποτε ειδα φεικ απο εσας εκτος απο 1-2 φορες με 100 φεικ που βαλατε για το εφε. Με επιτηρησεις δεν γνωριζω τι κανατε αλλα οι πληροφοριες μας λενε οτι και αυτοι επαιζαν 2-3 λογαριασμους σε καποιες φασεις.


Επομενως δεν υπηρχε ουσιαστικη βοηθεια οπως την βλεπαμε εμεις. Το οτι ηταν μικροι παικτες ειναι δεδομενο και επρεπε να το ειχατε καταλαβει απο την αρχη οταν συμμαχησατε με φυλη με 6 ακαδημιες και στοχο να τους φανε ολους μα ολους 5 παικτες. Οπως ειπε και ο Lebanta ενωπιον μας το ειπαν οι αρχηγοι της LoD οταν μας ζητησαν να ενωθουμε μαζι τους και αρνηθηκαμε.

Κατι αναλογο εγινε στην 54 με τους CxC ομως να κανουν οπως ειπωθηκε καλο συμμαζεμα και να σωνουν την ηπειρο.

Απο εδω και περα το θεμα ειναι οτι προχωραμε μεχρι να βρουμε τους Out και να σας νιωσουμε για μια πρωτη γνωριμια!


καλες μαχες να εχουμε...



ΥΓ: και εγω ελπιζω αυτη η φραση σου ολη η lod δεν μπορουσε να κανει καλα μια φυλη σαβ τα boys να μην ειναι υποτιμητικη γιατι θα βρεθειτε προ εκπληξεων :oops:
 

DeletedUser18669

οι αουτ ειναι καλη φυλη μη μιλατε ετσι.
για την 1-2-3 μιλαω
η 4-5-6 ειναι που τα χαλασε και οι 7-8-9
γενικος καλους παικτες εχει η 1-2-3 και 4 νομιζω απο τις 10-12 ποσες ειναι
 

DeletedUser26303

Σε παρατηρω απ το πρωι αυτα που γραφεις και ομολωγω πως δε διαφωνω σε αυτα που λες. Απλα να ξερεις για τους αρχηγους σας (της Lod) οτι πατησαν επανω σε 5 φυλες παιχτων για να φτιαχτουν οι ιδιοι. Το παραδεχτηκαν μπροστα μας πως χρησημοποιησαν 150 παιχτες για τειχος προστασιας προς αυτους μεχρι να φτιαχτουν και μετα να τους φανε και να παιχτει ο τελικος πολεμος.

Αν με αυτους τους συμμαχους επρεπε να παρετε κοσμο να παρω το μπυρακι μου και να παω παραλαϊα

(ελπιζω να μην ειναι ειρωνικο αυτο για τα boys γιατι την lod την ξεφτυλισαν)



απο μια φυλη που εχεις κλησει κοσμο μαζι σαν συμμαχος περιμενεις καλυτερη αντιμετωπιση σε τετοια θεματα και οχι πηδαμε απο το καραβι μολις εσκασε το κυμα και μουσκεψε τα ποδια...

οπως επισης δεν μιλαω ειρωνικα για τα αγορια αλλα λογο ογκο και φαινομενικα παιχτων επρεπε να σας φανε.

οπου ζητηθηκε βοηθεια την ειχαν..ακομα και 4 το πρωι ζητηθηκε επιτηρηση (το πλανο εσκαγε την επομενη το πρωι) επιτηρητης βρεθηκε.

οσο για τα αμυντικα δεν τα στηλαμε οπου θελαμε αλλα οπου μας ζητηθηκε.

εδω ειμαι και για τις αλλες τυχον απωρειες.

τον αν καθυστερουμε η οχι τον κοσμο δεν το ξερω..αλλα αν θελεις τοσο πολυ ν τελειωσει απο τωρα στηλε μου μηνυμα να τα βρουμε μεγαλα αιδια ειμαστε:oops:
 

DeletedUser30657

απο μια φυλη που εχεις κλησει κοσμο μαζι σαν συμμαχος περιμενεις καλυτερη αντιμετωπιση σε τετοια θεματα και οχι πηδαμε απο το καραβι μολις εσκασε το κυμα και μουσκεψε τα ποδια...

οπως επισης δεν μιλαω ειρωνικα για τα αγορια αλλα λογο ογκο και φαινομενικα παιχτων επρεπε να σας φανε.

οπου ζητηθηκε βοηθεια την ειχαν..ακομα και 4 το πρωι ζητηθηκε επιτηρηση (το πλανο εσκαγε την επομενη το πρωι) επιτηρητης βρεθηκε.

οσο για τα αμυντικα δεν τα στηλαμε οπου θελαμε αλλα οπου μας ζητηθηκε.

εδω ειμαι και για τις αλλες τυχον απωρειες.

τον αν καθυστερουμε η οχι τον κοσμο δεν το ξερω..αλλα αν θελεις τοσο πολυ ν τελειωσει απο τωρα στηλε μου μηνυμα να τα βρουμε μεγαλα αιδια ειμαστε:oops:

Ενα παιχτη ειδα σε εσας να αξιζει (ως λοντ μιλαω) τον kingniorates. Οι υπολοιποι στο βουρκο μεσα.... Και ο κινγκνιορατες φανηκε ακομα και απο εμας που ειμαστε απεναντι σας οτι τον αφησατε ξεκρεμαστο 2-3 φορες.

Οι boys που λες για φαινομενικα παιχτων, εχουν παιχτες που εχουν κλεισει πολλους κοσμους... ασχετως αν δεν τους ξερεις.... Μην εκτιθεσαι και εισαι και πατριωτης τριπολιτσιωτης
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Μια μερα ενω εψαχνα συνωνυμο της λεξης επιτυχια ανοιξα το λεξικο και διπλα εγραφε kpap

@Avrilios: Τοση εμμονη σας εχω δημιουργησει με τα speeds; Δεν ασχολουμαι μαζι σας και δεν χαλαω θεματα οταν δεν εχω κατι ουσιωδες να πω. Οτι θελεις πες το ειτε prive ειτε κρατα το μεσα σου. Γιατι λες και ψεματα και μου λενε μετα οτι χαλαω τα θεματα...
 

DeletedUser26303

Ενα παιχτη ειδα σε εσας να αξιζει (ως λοντ μιλαω) τον kingniorates. Οι υπολοιποι στο βουρκο μεσα.... Και ο κινγκνιορατες φανηκε ακομα και απο εμας που ειμαστε απεναντι σας οτι τον αφησατε ξεκρεμαστο 2-3 φορες.

Οι boys που λες για φαινομενικα παιχτων, εχουν παιχτες που εχουν κλεισει πολλους κοσμους... ασχετως αν δεν τους ξερεις.... Μην εκτιθεσαι και εισαι και πατριωτης τριπολιτσιωτης



μιλαω φαινομενικα γιατι στην πραξη δεν φαινεται αυτο.

οσο για τον kingniorates που ειπες ακουσα τα καλυτερα για τον παιχτη μιλησα μαζι του αλλα δυστηχος δεν προλαβα -δεν καταφερα να παιξω μαζι του. αν τον ρωτησεις θα σου πει αν γνωριζε για την βοηθεια που προσεφερε η ουτ και τι βοηθεια του εδωσε η φυλη του οσο επαιζε ενεργα στο μετωπο με εσας.
 

DeletedUser30657

μιλαω φαινομενικα γιατι στην πραξη δεν φαινεται αυτο.

οσο για τον kingniorates που ειπες ακουσα τα καλυτερα για τον παιχτη μιλησα μαζι του αλλα δυστηχος δεν προλαβα -δεν καταφερα να παιξω μαζι του. αν τον ρωτησεις θα σου πει αν γνωριζε για την βοηθεια που προσεφερε η ουτ και τι βοηθεια του εδωσε η φυλη του οσο επαιζε ενεργα στο μετωπο με εσας.

Δε φαινεται στην πραξη οτι η boys εχει 4-5 παιχτες ανωτερου επιπεδου?

gods patron, N I K E, xazoulaz, agrioskritikos Μ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ thomaidis κ.λ.π. δε σου λενε τιποτα σαν ονοματα? Μηπως στην πραξη φανηκε οταν μας χτυπουσαν οι lod και vvv (οταν ειμουν κι εγω στην boys) και δε μας επαιρναν ουτε χωριο? Οταν μας χτυπουσαν φυλες συνολο 6 φορες μεγαλυτερες απο εμας και τοτε ακομα δεν ξεραμε αν θα μας την πεσει η CxC κανα βραδυ να μας κανει κιμα? Χαβαλε μας κανεις?? Μια γωνια στο χαρτη ειμασταν και ξεφτυλισαμε σωτηροβαγγελολιανιδες
 
Κορυφή