STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31670

Αν κρατουσε 3χρονια(ισως και παραπανω) αυτος ο κοσμος θα χες παρει το βραβειο με τις 5επανεκκινησεις....:hmmm:

Οσο για τις απωλειες,φαντασου ποσο ευκολα κανατε αυτη την φυλη!!Και τι στρατολογησεις κανατε κατα την διαρκεια των τρομερων σας πολεμων.......Δεν χρειαζεται να στα πω εγω τα ξερεις απο μονος σου.....Αλλα δεν πειραζει....

Υ.Γ.:Αυριο θα γινει το μνημοσυνο του μεγαλου σας αρχηγου Death Dealers. :rip:
 

DeletedUser20435

προσωπικα δεν εκανα καμμια στρατολογηση κι ουτε θα κατακρινω δημοσιως οσα επραξε η ηγεσια μου τοτε
οσο για τις επανεκινησεις που λες κριμα που δεν υπαρχουν ,οι απο τοτε παικτες κοντα μου ,να σου απεδεικνυα το αντιθετο

για το μνημοσυνο ως" συγγενεις"θα πρεπει να προσφερουμε και μακαρια η θα την βγαλουμε τσαμπα με ελιτσα και καφεδακι?

σκεψου ουτε επιτηρηση δεν αφησε στο τελος διαγραφη πατησε οπως κι αλλοι...με τετοια και τετοια πως να παιξουμε να χαρουμε ξυλο

σημερα δεν ειχα ουτε καν κοντινο χωριο σε πολλες περιπτωσεις να κρυψω και να εμφανισω εγκαιρως αμυντικο στρατο του χωριου...απο τις διαγραφες που πατησαν οι τοτε γειτονες μου εκτος βεβαια απο αυτα που πηρατε
 

DeletedUser31670

Α εκει εξηγειται το σημερινο παρτυ..Μαλιστα....Και την προηγουμενη φορα που ειχες πολλα μπλε διπλα σου τι εφταιγε???Ο αναδρομος Ερμης η ειχε πανσεληνο???:hmmm:
 

DeletedUser18255

Γρηγορη ασε το teras ησυχο ψαχνει να κανει reclaim ή μηπως οχι :cop:
 

DeletedUser3040

το καλο ειναι πως βγαινει το μαζοχιστικο μου ταυτοχρονως με τον... σαδισμο σας :rolf:


μην ξεχνατε ομως οσα πιο λιγα χωρια εχω, τοσα πιο πολλα θα βρισκεται μεσα... :axe:

τι σου κανουν αυτοι οι αλητες βρε φιλαρακι?σεβασμος μηδεν στα γεροντια πια?:rolf:
 

DeletedUser22256

Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 4,471
Πλευρά 2: 1,451
Διαφορά: 3,020

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 42,882,529
Πλευρά 2: 13,703,225
Διαφορά: 29,179,304

chart



Πλευρά 1:
Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ

Timeframe: Τελευταίες 24 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 205
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 196

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,991,979
Πλευρά 2: 86,167
Διαφορά: 1,905,812

chart
 

DeletedUser20435

ναι βρηκαν γερικο... ρολο και τα κανουν ...:rolf:
παλι με διαγραφες επλεξα και χαζα καθε τρεις κοσμους που μπαινω μου τυχαινει κι ενας ξενερουα κοσμος , βασιλη

παντως στο ριμ ειμαι πολυ δυνατος!:cop::p


φιλε μου τομαραγια εαν δεν πατουσε διαγραφη ο αρχηγος της LOD ολα ισως να ηταν διαφορετικα επρεπε απλα να δωσει επιτηρηση καπου
απο κει και περα εβαλε η βαρκα νερο :rip:

ο,τι και να γραψετε εχετε εκ των πραγματων πλεον δικιο κερδιζετε τον κοσμο παιρνωντας φαλαγγι οτι βρισκεται μπροστα σας
στην θεση σας θα επαιζα πλεον μονον με καθαρες νιουκ κι οχι με φεικ :hmmm:
 

DeletedUser

ναι βρηκαν γερικο... ρολο και τα κανουν ...:rolf:
παλι με διαγραφες επλεξα και χαζα καθε τρεις κοσμους που μπαινω μου τυχαινει κι ενας ξενερουα κοσμος , βασιλη

παντως στο ριμ ειμαι πολυ δυνατος!:cop::p


φιλε μου τομαραγια εαν δεν πατουσε διαγραφη ο αρχηγος της LOD ολα ισως να ηταν διαφορετικα επρεπε απλα να δωσει επιτηρηση καπου
απο κει και περα εβαλε η βαρκα νερο :rip:

ο,τι και να γραψετε εχετε εκ των πραγματων πλεον δικιο κερδιζετε τον κοσμο παιρνωντας φαλαγγι οτι βρισκεται μπροστα σας
στην θεση σας θα επαιζα πλεον μονον με καθαρες νιουκ κι οχι με φεικ :hmmm:

και εαν η γιαγια μου ειχε ενα νυχι θα ηταν περιστερι. :noob:

Με 1000κυβικα τρεχεις ειδα?? 100+ εγραψε το κοντερ?? :hmmm:


Απο την αλλη προκαλεις εκπληξη γιατι αυτα που λες,,,,,, τα πιστευεις κιολας!!! :rolf:
 

DeletedUser31670

Απο τωρα κουραστηκες???Τοσα γρηγορα????Τι απωλειες εκανες στον κ2 ειπαμε???Χτυπουσες τον εαυτο σου να βγαλεις αριστους και εκανες τοσες???:hmmm:
 

DeletedUser20435

Απο τωρα κουραστηκες???Τοσα γρηγορα????Τι απωλειες εκανες στον κ2 ειπαμε???Χτυπουσες τον εαυτο σου να βγαλεις αριστους και εκανες τοσες???:hmmm:

Ρωτα τον παππου ,τον πατερ σκαζα ,τον χουζουρη ,τον ασπρομαυρος/φωτηςζαξ,τον dim4000 αυτοι που επαιξαν μαζι μου κ2 ως αντιπαλοι η ως συμπαικτες η ως συμμαχοι, που δεν το χωραει το μυαλο σου ακομα....:rolf:
Νεουληηηηη :grrr:


πασσαρη με οσα κι αν τρεχω εσυ δεν "με πιανεις" εισαι λιγο πιο αργος ,κακο δεν ειναι αλλα η αληθεια ποναει :oops:
 

DeletedUser18255

Ρωτα τον παππου ,τον πατερ σκαζα ,τον χουζουρη ,τον ασπρομαυρος/φωτηςζαξ,τον dim4000 αυτοι που επαιξαν μαζι μου κ2 ως αντιπαλοι η ως συμπαικτες η ως συμμαχοι, που δεν το χωραει το μυαλο σου ακομα....:rolf:
Νεουληηηηη :grrr:


πασσαρη με οσα κι αν τρεχω εσυ δεν "με πιανεις" εισαι λιγο πιο αργος ,κακο δεν ειναι αλλα η αληθεια ποναει :oops:


Συγγνωμη που επεμβαινω φιλε teras αλλα το να εξιστορεις κατορθωματα απο παλαιοτερους κοσμους δε νομιζω να οδηγει καπου αλλος κοσμος ο κ2 αλλος ο κ26 δε ξερω αν συμφωνεις φυσικα :D
 

DeletedUser

Ρωτα τον παππου ,τον πατερ σκαζα ,τον χουζουρη ,τον ασπρομαυρος/φωτηςζαξ,τον dim4000 αυτοι που επαιξαν μαζι μου κ2 ως αντιπαλοι η ως συμπαικτες η ως συμμαχοι, που δεν το χωραει το μυαλο σου ακομα....:rolf:
Νεουληηηηη :grrr:


πασσαρη με οσα κι αν τρεχω εσυ δεν "με πιανεις" εισαι λιγο πιο αργος ,κακο δεν ειναι αλλα η αληθεια ποναει :oops:

Οπως προανεφερα παλι καλα που τα πιστευεις αυτα που λες και θα εχουμε να γελαμε για καιρο

- - - Eνημερώθηκε - - -

Συγγνωμη που επεμβαινω φιλε teras αλλα το να εξιστορεις κατορθωματα απο παλαιοτερους κοσμους δε νομιζω να οδηγει καπου αλλος κοσμος ο κ2 αλλος ο κ26 δε ξερω αν συμφωνεις φυσικα :D

Αυτα και αλλα λαθη που σωστα τα επισημαινεις ,μας εφεραν εδω
σκιστε μας να ...αλλαξουμε ραφτη οσο ειναι καιρος γιατι αλλιως θα αργησει ο κοσμος να τελειωσει εντελως.
ερχονται ολες οι "εκπληξεις" μαζεμενες μολις ευκαιρεσουν,ηδη ηρθαν "ορισμενες"...
σας το λεω ως παλια καραβανα..:axe:
οχι απο γινατι αλλα απο... fair play:rolf:

τα χριστουγεννα δεν θα εχει ειρηνη, ουτε το πασχα ,ουτε το καλοκαιρι πλεον εγγυημενα !:hmmm:



για αρχη ο στοχος του κ26. μετα τα υπολοιπα!
 

DeletedUser11555

Απο τωρα κουραστηκες???Τοσα γρηγορα????Τι απωλειες εκανες στον κ2 ειπαμε???Χτυπουσες τον εαυτο σου να βγαλεις αριστους και εκανες τοσες???:hmmm:

Μπηκες το 2013, ΠΜ ολοκληρη δεν μπορουσε να τον κανει καλα,, δες στατς, βαλε χαρτη του τοτε και του τωρα να συγκρινεις, λογια ****μαριστικα εισαι μονο αδερφε,, μπηκες εσυ και καποιοι αλλοι νεοι και το χαλαςατε το αθλημα,, τραστ μι, γκοου γουΐθ δε φλοου,,,

Φτου! Βαρβαρεψα γμτ,, Νικο? αρης για να γουσταρεις παιχτη μου!!
 

DeletedUser31629

Δε μπορω αλλους υμνητες του τερατος.. Σιχαθηκα..

Γι αυτο εμειναν οι φυλετικες πισω.

Οταν εχετε προτυπο εσυ κ καποιοι αλλοι ενα παικτη που δε ξερει να κοβει τρενο, να παιζει αμυνα κ στελνει τρενο στο 1 λεπτο λογικο ειναι να πανε πισω οι φυλετικες. Τον παικτη τον εχω συναντησει κ εδω κ στον κ16, πάγια η τακτικη του! Mass recruit, φαγωμα λογαριασμων που στρατολογησε, χτισιμο κ κανα 2 ανενεργα! χωρια στο μετωπο να λεει οτι παιζει..

Αντιπαλους καλους ειχαμε στον κ26 πολλους αλλα μεσα σε αυτους δεν ειναι ουτε κατα διανοια το τερας.Αρκετα ειπωθηκαν για ενα παικτη παρακατω απο κατω του μετριου.

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια της Cxc που με το σπαθι κ την προσπαθεια τους πηραν τον κοσμο.


coplay Iustinianus-jameson
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31573

Δε μπορω αλλους υμνητες του τερατος.. Σιχαθηκα..

Γι αυτο εμειναν οι φυλετικες πισω.

Οταν εχετε προτυπο εσυ κ καποιοι αλλοι ενα παικτη που δε ξερει να κοβει τρενο, να παιζει αμυνα κ στελνει τρενο στο 1 λεπτο λογικο ειναι να πανε πισω οι φυλετικες. Τον παικτη τον εχω συναντησει κ εδω κ στον κ16, πάγια η τακτικη του! Mass recruit, φαγωμα λογαριασμων που στρατολογησε, χτισιμο κ κανα 2 ανενεργα! χωρια στο μετωπο να λεει οτι παιζει..

Αντιπαλους καλους ειχαμε στον κ26 πολλους αλλα μεσα σε αυτους δεν ειναι ουτε κατα διανοια το τερας.Αρκετα ειπωθηκαν για ενα παικτη παρακατω απο κατω του μετριου.

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια της Cxc που με το σπαθι κ την προσπαθεια τους πηραν τον κοσμο.


coplay Iustinianus-jameson


Για να σου αποδειξω οτι χανεις το χρονο σου εδω μεσα ειμαι εδω και σου λεω οτι ο κυριος τερας εφτιαχνε τα αμυντικα του σε χωρια που του πηρα με δορυ-ξιφος χωρις να εχει εξερευνησει καν τοξο και βαρυ.....για μενα ειναι πρωτοφανες..ισως να το εχετε ξαναδει εσεις και εγω να ειμαι λαθος..τοτε συγνωμη..Απο αυτο κατσε βγαλε συμπερασμα και σκεψου οτι χαλας τσαμπα το σαλιο σου...

Την αγαπη μου να εχετε Ιουστινιανοι
 

DeletedUser20435

Κουνιέστε Κουνιέστε βοηθητικα χωρια για σαπορτ ηταν αυτο που πηρες οποτε εκει μονον αυτα τα οπλα ηθελα για σαπορτ ...
εαν επαιρνες χωριο αλλης ομαδας μπορει να εβρισκες μονον τοξα... για σαπορτ...

ασε τα δικα μου πρωτοφανη και ασχολησου πως θα κλεισεις τον κοσμο χωρις να ριξετε συμπαικες σας και σεβομενοι τις 49 θεσεις , η μια ειναι τιμητικα ειναι του βαγγελης 7 οταν λοιπον λυσεις αυτη την σπασοκεφαλια θα ειναι μετα το πασχα...
γιατι αριθμητικα δεν βγαινουν αλλιως τα κουκια εκτος εαν σας αλλαξουν τις ρυθμισεις του κοσμου περι αριστων κλπ
τωρα εαν κοβω σε δεκατα του δευτερολεπτου κλπ αυτα μαλλον ειναι για γελια απλα παιζω με τις ρυθμισεις του υπολογιστη οπως καναμε καποτε ολοι μας στους υπολογιστες μας

σε μια φυλη που παραπαιει εδω και πολυ καιρο δεν περιμενεις ενθουσιασμο και και λυσσωδεις μαχες σωστα ?

απλα δεν παταμε διαγραφη τα υπολοιπα ειναι αναλογα με τα κεφια μας και την ...:rolf:τακτικη μας:cop:
 

DeletedUser

Κουνιέστε Κουνιέστε βοηθητικα χωρια για σαπορτ ηταν αυτο που πηρες οποτε εκει μονον αυτα τα οπλα ηθελα για σαπορτ ...
εαν επαιρνες χωριο αλλης ομαδας μπορει να εβρισκες μονον τοξα... για σαπορτ...

ασε τα δικα μου πρωτοφανη και ασχολησου πως θα κλεισεις τον κοσμο χωρις να ριξετε συμπαικες σας και σεβομενοι τις 49 θεσεις , η μια ειναι τιμητικα ειναι του βαγγελης 7 οταν λοιπον λυσεις αυτη την σπασοκεφαλια θα ειναι μετα το πασχα...
γιατι αριθμητικα δεν βγαινουν αλλιως τα κουκια εκτος εαν σας αλλαξουν τις ρυθμισεις του κοσμου περι αριστων κλπ
τωρα εαν κοβω σε δεκατα του δευτερολεπτου κλπ αυτα μαλλον ειναι για γελια απλα παιζω με τις ρυθμισεις του υπολογιστη οπως καναμε καποτε ολοι μας στους υπολογιστες μας

σε μια φυλη που παραπαιει εδω και πολυ καιρο δεν περιμενεις ενθουσιασμο και και λυσσωδεις μαχες σωστα ?

απλα δεν παταμε διαγραφη τα υπολοιπα ειναι αναλογα με τα κεφια μας και την ...:rolf:τακτικη μας:cop:

για να σου φευγει εσενα το τρενο πανω απο 160ms που ειναι στον κ26 μαλλον τα κλικ τα πατας με το κεφαλι.

ποσο μαλλον να κοψεις ενα τρενο στα 160ms. Αμαθο παιδακι επρεπε να παιζεις κ7 και πριν να δεις τι εστι βερικοκο στα 60ms οριο τρενου

τα 'χουμε πει δεν θα τα ξαναλεμε,

εκτος αν παιζεις με Internet explorer τοτε διακιλογεισαι :grrr2:
 

DeletedUser

ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ, Ο.Κ.

Timeframe: Προηγούμενοι 3 μήνες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 10,000
Πλευρά 2: 4,884
Διαφορά: 5,116

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,584
Πλευρά 2: 400
Διαφορά: 3,184

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 92,690,445
Πλευρά 2: 42,405,026
Διαφορά: 50,285,419

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 34,916,379
Πλευρά 2: 3,879,238
Διαφορά: 31,037,141

chart
 

DeletedUser

ΞΑΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ

Φυλές: CxC, CxC.
Πλευρά 2:
Φυλές: OUT, ΟUΤ, Ο.Κ.

Timeframe: Προηγούμενοι 3 μήνες

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 10,000
Πλευρά 2: 4,884
Διαφορά: 5,116

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 3,584
Πλευρά 2: 400
Διαφορά: 3,184

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 92,690,445
Πλευρά 2: 42,405,026
Διαφορά: 50,285,419

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 34,916,379
Πλευρά 2: 3,879,238
Διαφορά: 31,037,141

chart


"Ξέρεις κανέναν να `χει βίτσια
τα όργανα δίνω για σερβίτσια
στους κολλητούς σου ρίξε σύρμα
μπας και πουλήσουμε τη φίρμα"



[jor]
+10 για Spamming
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή