STATS OUT F. vs CXC F

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26303

ξερω καλα απο ποιον εχασα και το παραδεχομαι.. επισης μην ντρεπεσαι γραψε με το κανονικο σου ονομα..
 

DeletedUser

Οσοι ειστε στην 20αδα πατηστε διαγραφηηη γιατι ειστε μετριοι για τον Fichy..
Το ονομα μου τα λεει ολα Tus Krazw Olous
 

DeletedUser26303

στον κ16 σε παραδεχτηκα εδω εκανες οπως τα ειπες και εσυ μετρια πραγματα αλλα μαθουσαλας και noobsfarmer επαιξαν λιγο ..τι λιγο δηλαδη παραπανω και καλυτερα δεν κρινω τις παιχτηκες σου ικανοτητες την πορεια σου στον 26 ανεφερα και οπως θα δεις σε εβαλα σαν παραδειγμα...

για τους αλλους απο εκει τα αγορακια λεω δεν σχολιασα καθολου κατω του μετριου στον κ26..σε αλλο κοσμο μπορει να ειναι καλυτεροι.


οσο για τον αν πηγες σολο τους λυκους πως να μην τους πας αφου ειχατε τον δικο σας επι μηνες εκει..ολα τα μαθαινες...εσυ τα ειπες αλωστε οτι το ελεγες να ερθει πολυ νωριτερα..
 

DeletedUser26303

στον 16 καλα επαιξες ολοι καλα παιξαμε αλλα ''χασαμε'' στις λεπτομεριες.
 

DeletedUser31573

δικιο εχεις....αλλα μην ξεχνας οτι το τελευταιο κοματι του παιχνιδιου οταν κλεινει ενας κοσμος δεν το γουσταρουνε πολλοι και ακομα περισσοτεροι δεν εχουν τα αποθεματα ορεξης-χρονου για να κλεισουν στο τοπ της καταταξης...

Ακριβως..εγω προσωπικα δεν εβαλα πρεμιουμ λιγο πριν μπει το περιθωριο 90 ημερων για το κλεισιμο του κοσμου..για μενα προσωπικα δεν εχει νοημα η τελικη καταταξη και το αν θα ειμαι στη νικητρια φυλη η την ακαδημια στην οποια τωρα βρισκομαι..
Γουσταρα πραγματικα τις μαχες που εγιναν..τις συνεργασιες..τις παρεες που δημιουργησα με τα παιδια..ακομα και τους τσακωμους γουσταρα γιατι απο ολα αυτα νιωθω καλυτερος οχι μονο παιχτικα αλλα και στην νοοτροπια μου σε ενα ομαδικο παιχνιδι οπως οι φυλετικες...
Η χαρα η δικια μου ηταν ο πανικος που γινοταν στα ξενυχτια που δεν τελειωναν ποτε,,οταν ακομα ο κοσμος ειχε δουλεια αρκετη..εκει ηταν η ουσια για μενα και χαιρομαι που πολεμησα και στο τελος ολοι μαζι κερδισαμε...
Ευχαριστω για ολα οσα αποκομισα απο αυτο το διαστημα που συνεργαστηκα με τα παιδια της φυλης μου...
Σιγουρα θα τα ξαναπουμε σε κοσμο γιατι μονο με CxC εγω βρισκω την απολαυση στο παιχνιδι αυτο..χωρις CxC καλυτερα να μην παιξω καθολου...
Καλη χρονια λοιπον με υγεια σε εσας και στις οικογενειες σας..
Επισης καλη συνεχεια και στους αντιπαλους μας γιατι η αξια της επιτυχιας μας μεγαλωνει οσο μεγαλη ειναι και η αξια του αντιπαλου μας.

Σταυρος
 

DeletedUser

Οσοι ειστε στην 20αδα πατηστε διαγραφηηη γιατι ειστε μετριοι για τον Fichy..
Το ονομα μου τα λεει ολα Tus Krazw Olous

Σε πληροφορω οτι αρκετοι απο την 20δα ειναι κατω του μετριου για τον fishy....Ηταν ο πιο καλος αντιπαλος απο τους Out και αυτο που λεει ειναι 100% σωστο!!!
Τωρα αν εσυ οπως λεει κ το ονομα σου Tus Krazeis Olous...σ αφηνω να συνεχισεις το παραλληρημα...
 

DeletedUser21908

.Επρεπε να ειναι ο ρεμπελ 5αδα.




ασε τον ρεμπελ στην υσηχια του,τωρα που κανει μεταγραφες ουσιας η ομαδα του,και παει για πρωταθλημα....

ο φισυ ειπε κατι,και ο νοημων ο ανθρωπος το καταλαβε,για τους αλλους δεν μπορει να κανει κατι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Κορυφή