Fostiras vs Υπερσυμμαχίας

  • Δημιουργός θέματος Fostiras
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

. η σωστη αντιμετωπιση με τετοια ατομα ειναι με το που τους βλεπεις σε κοσμο τον εγκαταλειπεις στα μπαμ. οπως εκανε ο περφεκτ


ποια μπαμ?
6 μηνες εκανε ο βλακακος, ο "γιατι δε δινετε το ονομα μου στα χωρια που σας μοιρασα" (μεγαλυτερη γελοιοτητα απαιτηση εβερ) ο "ωχ, τα τρια τελευταια χωρια μου τα εδωσα σε ΣΑΙΞ, κοιτα να δεις ε"
μιλαμε για παραδειγμα φωτεινου παικτη. Αν ειστε ολοι ετσι, οντως, πατηστε διαγραφη.
 

DeletedUser

Ξαναδιάβασε το πρώτο σου post οργισμένο νιάτο και μου ξαναλές για ύφος και ειρωνείες .
Σε έναν κόσμο με συνάντησες τον οποιο εγώ τον έκλεισα ενώ εσύ δεν τον έχεις ούτε καν στην υπογραφή σου .
και ναι είμαι ο ""μακροβαρον"" και ποτε δεν το έχω αρνηθεί . Η συνεχεια προσεχώς . Για την ώρα σκέψου τι θα κανεις ..θα μπεις στους GO να έχεις κοντινές άμυνες η θα πάρεις μόνιμες πολύτιμες άμυνες από την φυλή σου που θα τις λείψουν από το μέτωπο με "αροξολ" ?


ελα που δεν το αρνηθηκες. ****τουμπα εε ****τουμπα.

γιατι το ανεβασαν αυτο τοτε στο φορουμ. δεν εισαι ο ιδιος? η γιαπωνεζικα τα λεει και δεν τα καλαβαινουμε?

http://prntscr.com/2uhwwt
 

DeletedUser31147

Αν και δεν βλέπω τον λόγο που πρέπει να εξηγήσω και να δικαιολογηθώ άντε να το κάνω .
Για δες την ημερομηνία που έχουν αλλαχθεί αυτά τα μηνύματα δες http://prntscr.com/305e02 και ποτε άλλαξα και το όνομα . Τέλος δες ποσο πολύ προσπάθησα να μην το παραδεχτώ .


Στην ουσία όμως τώρα . Πανικός σας έχει πιάσει . Τι συμμαχίες μαζί μας κλείνετε τι δηλώσεις σεβασμού στα παιδιά της 3-ου ..τι μηνύματα ότι θα πατήσετε διαγραφή στέλνετε .. Τι "βιογραφικα" δημοσιεύεται πόσους κόσμους κλείσατε και δεν σας νοιάζει και καλά .. Τι νέα θέματα ανοίγετε προσπαθώντας να υποτιμήσετε αυτόν τον κόσμο και έτσι να μετριάσετε την ήττα σας ...
Όλα ότι γράφετε και κάνετε είναι σαν το μελάνι της σουπιάς .Να κρύψετε την οδύνη της ήττας σας προσπαθείτε και τίποτα άλλο . Δεν πάτε να λέτε πόσες πυξίδες έφαγα εγώ σε άλλους κόσμους και πόσους κλείσατε εσείς ? Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις είναι . Εδώ την ουρα στα σκέλια και πηγαίντε σε άλλον κόσμο . Άλλη επιλογή δεν σας έμεινε . Η μήπως πιστεύετε ότι είναι δυνατόν να κλείστε τον κόσμο με τα μηνύματα που στέλνετε σε παίχτες που έχουν μυστικό ?
Ποιος σας έδωσε αλήθεια την ιδέα ότι αν καταφέρετε να μειώσετε εμενα θα δεχτούν κάποιοι παίχτες μας να στρατολογηθούν από εσάς ? Ποσο ακόμα θα χρησιμοποιείτε τον αριθμό των ακαδημιών "αροξολ" για να βουτυρώσετε το υπόθετο που σας περιμένει ?
Ποτε θα παραδεχτείτε τις δικες σας κρυφές ακαδημίες που όταν σας κατάλαβαν σας εγκατέλειψαν ?


Έρχομαι .. σε λίγο είμαι στα χωρια σας . Εσείς για την ώρα παίξτε άμυνα στατιστικά -πυξίδες άλλων κόσμων -μηνύματα ένα χρόνο παλιά .. Σίγουρα τα κόβουν τα τρένα .
 

DeletedUser

ετσι γινεται παντα.......
680495524.jpg

στην αρχη το καβαλας.......

vanite2.jpg
.......και μετα καταληγεις καισαρας

"Ave Caesar, morituri te salutant"



[aig]προειδοποίηση για Spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10094

Αν και δεν βλέπω τον λόγο που πρέπει να εξηγήσω και να δικαιολογηθώ άντε να το κάνω .
Για δες την ημερομηνία που έχουν αλλαχθεί αυτά τα μηνύματα δες http://prntscr.com/305e02 και ποτε άλλαξα και το όνομα . Τέλος δες ποσο πολύ προσπάθησα να μην το παραδεχτώ .


Στην ουσία όμως τώρα . Πανικός σας έχει πιάσει . Τι συμμαχίες μαζί μας κλείνετε τι δηλώσεις σεβασμού στα παιδιά της 3-ου ..τι μηνύματα ότι θα πατήσετε διαγραφή στέλνετε .. Τι "βιογραφικα" δημοσιεύεται πόσους κόσμους κλείσατε και δεν σας νοιάζει και καλά .. Τι νέα θέματα ανοίγετε προσπαθώντας να υποτιμήσετε αυτόν τον κόσμο και έτσι να μετριάσετε την ήττα σας ...
Όλα ότι γράφετε και κάνετε είναι σαν το μελάνι της σουπιάς .Να κρύψετε την οδύνη της ήττας σας προσπαθείτε και τίποτα άλλο . Δεν πάτε να λέτε πόσες πυξίδες έφαγα εγώ σε άλλους κόσμους και πόσους κλείσατε εσείς ? Περασμένα μεγαλεία και διηγώντας τα να κλαις είναι . Εδώ την ουρα στα σκέλια και πηγαίντε σε άλλον κόσμο . Άλλη επιλογή δεν σας έμεινε . Η μήπως πιστεύετε ότι είναι δυνατόν να κλείστε τον κόσμο με τα μηνύματα που στέλνετε σε παίχτες που έχουν μυστικό ?
Ποιος σας έδωσε αλήθεια την ιδέα ότι αν καταφέρετε να μειώσετε εμενα θα δεχτούν κάποιοι παίχτες μας να στρατολογηθούν από εσάς ? Ποσο ακόμα θα χρησιμοποιείτε τον αριθμό των ακαδημιών "αροξολ" για να βουτυρώσετε το υπόθετο που σας περιμένει ?
Ποτε θα παραδεχτείτε τις δικες σας κρυφές ακαδημίες που όταν σας κατάλαβαν σας εγκατέλειψαν ?


Έρχομαι .. σε λίγο είμαι στα χωρια σας . Εσείς για την ώρα παίξτε άμυνα στατιστικά -πυξίδες άλλων κόσμων -μηνύματα ένα χρόνο παλιά .. Σίγουρα τα κόβουν τα τρένα .

τελικα μονο με λογια εισαι....δεν ηρθες ν απαρεις τα χωρια μας γιατι πολυ απλα εισαι κοτουλα......κο κο κο....και προτιμησες να κλεισεις τον κοσμο απο μακρυα.....οπως κανουν ολοι οι ανδρες που φορανε παντελονια......χαχαχαχαχ....
 

DeletedUser

Περαστικα σας, με τις υγειες σας και καλη ανταμωση χαμμενοι!
 

DeletedUser10094

ααα κοπυ παστε εκανες......σε εχω απαντησει στο αλλο θεμα ποιο πριν.....
 
Κορυφή