Μεγαλωστε τον χωρο των PΜs στο φορουμ.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser24216

Ναι καλησπερα σας, απο Ελιζιουμ σας τηλεφωνω, συγχαρητηρια για την εκπομπη σας.

Θα ηθελα να μεγαλωσει λιγο ο χωρος που ενας χρηστης μπορει να εχει PM στο ταχυδρομειο του εξωτερικου σας φορουμ, ευτουνου εδω δηλαδη. Μου ηρθε ενημερωση οτι ειναι γεματος κατα 90%, και απ αυτο το 90%, το 90% (αρα το 81% του συνολου) ειναι γεματος απο τις ενημερωσεις για τις ποινες που εχω δεχτει στο φορουμ , τις οποιες και κρατω για την προσωπικη μου συλλογη.

Ειμαι μελος σε διαφορα αλλα φορα, στα οποια εχω παρατηρησει ενα οριο περιπου 200 pm, μεχρι να γεμισει ο χωρος, και εν συγκρισει με αυτα τα νουμερα, το δικο σας, χαρακτηριζεται ευγενικα ως "demo version".

Με λυπει να αισθανομαι "demo πελατης", ορισμενες φορες μου δημιουργειται η αισθηση πως ισως με λιγο πρεμιουμ ο χωρος αυξανοταν.


Σας παρακαλω να σκεφτειτε την προταση μου.
Μετα τιμης
Dark L. Ing.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

και απο εμενα +1 μιας και ειναι υπερ-μικρος ο χωρις
 

DeletedUser31893

+1
Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε να το μεγαλώσετε τουλάχιστον 10 χαρακτήρες.
 

DeletedUser32301

+1 και απο μενα,μια ουσιαστικη προταση :clap:
 

DeletedUser24216

τοσο συν εχει να παρει προταση απ την ιδρυση του Συνασπισμου.

δεν εχω λογια, δακρυα συγκινησης βρεχουν το φρεσκοξυρισμενο μαγουλο μου και με ενα σιωπηλο, σχεδον ρεκβιεμικο χορο, πεφτει στο γυαλισμενο με Οβερλαη (χορηγος ποστ) παρκε.
 

DeletedUser24216

Καλησπερα στην Ομαδα Διαχειρισης!!!!


ε, παιδια!!
δε θελω να σας διακοπτω κιολα, αλλα σε αντιθεση με αλλα τοπικς οπου ομολογουμενως η ανταποκριση καθως επισης και η αντιδραση ορισμενων ξεπερασε καθε εκτιμηση και οριο ως προς το τι αντιλαμβανεται κανεις στον κοσμο, τη φυση, την κοινωνια, αυτη εδω η ιδεα ηταν κανονικη.

Φανταζομαι το R&D τμημα σας θα εχει σκυψει στο αιτημα εδω και μερες να δει πως γινεται (hint : admin panel), αλλα θα μπορουσα ειλικρινα να εχω μια απαντηση?

ευχαριστω.
 

DeletedUser24216

Γιατι να το κανω αυτο?

δεν εχω προβλημα, ιδεα ειναι.
 

DeletedUser

Καλησπερα στην Ομαδα Διαχειρισης!!!!


ε, παιδια!!
δε θελω να σας διακοπτω κιολα, αλλα σε αντιθεση με αλλα τοπικς οπου ομολογουμενως η ανταποκριση καθως επισης και η αντιδραση ορισμενων ξεπερασε καθε εκτιμηση και οριο ως προς το τι αντιλαμβανεται κανεις στον κοσμο, τη φυση, την κοινωνια, αυτη εδω η ιδεα ηταν κανονικη.

Φανταζομαι το R&D τμημα σας θα εχει σκυψει στο αιτημα εδω και μερες να δει πως γινεται (hint : admin panel), αλλα θα μπορουσα ειλικρινα να εχω μια απαντηση?

ευχαριστω.

βασικα εχεις αδικο,γιατι να τους ενδιαφερουν οι ιδεες μας? αφου ειναι admin!
 

DeletedUser6091

[mad]Το νέο όριο στα μηνύματα σας είναι 100 πλέον.

Ευχαριστούμε για την ιδέα σας.

[/mad]
 

DeletedUser32046

Ναι καλησπερα σας, απο Ελιζιουμ σας τηλεφωνω, συγχαρητηρια για την εκπομπη σας.

Θα ηθελα να μεγαλωσει λιγο ο χωρος που ενας χρηστης μπορει να εχει PM στο ταχυδρομειο του εξωτερικου σας φορουμ, ευτουνου εδω δηλαδη. Μου ηρθε ενημερωση οτι ειναι γεματος κατα 90%, και απ αυτο το 90%, το 90% (αρα το 81% του συνολου) ειναι γεματος απο τις ενημερωσεις για τις ποινες που εχω δεχτει στο φορουμ , τις οποιες και κρατω για την προσωπικη μου συλλογη.

Ειμαι μελος σε διαφορα αλλα φορα, στα οποια εχω παρατηρησει ενα οριο περιπου 200 pm, μεχρι να γεμισει ο χωρος, και εν συγκρισει με αυτα τα νουμερα, το δικο σας, χαρακτηριζεται ευγενικα ως "demo version".

Με λυπει να αισθανομαι "demo πελατης", ορισμενες φορες μου δημιουργειται η αισθηση πως ισως με λιγο πρεμιουμ ο χωρος αυξανοταν.


Σας παρακαλω να σκεφτειτε την προταση μου.
Μετα τιμης
Dark L. Ing.

Ακόμη και αν διαγράψεις τα μηνύματα από τις ποινές, μπορείς να τις βρεις στο προφιλ σου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή