Συμμαχια με alc?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18131

Την καλημέρα μου λοιπόν...Σε πολλά σημεία αναφέρθηκε το όνομά μου.

Ας ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα ένα προς ένα.

1) Το νούμερο ένα στη δοιήκηση των B.P ήταν ό Jamaikanos. Μετά ερχόμουν εγώ.Εχει πολύ μεγάλη σημασία αυτό.
2) Ο λόγος που έφυγα ήταν ο εξής : Η υπεροψία των παιχτών μας σαν B.P και οι συνεχώς λάθος κινήσεις στα μέτωπά μας από τον Γίωργο και Fibunko.Σε καμία κίνηση τους δεν ήμουν σύμφωνος.Σε σημείο που σε ένα σημαντικό πλάνο για αυτούς δεν χτύπησα καθώς ο παίχτης τον οποίον χτυπούσαμε , ήταν δικός μας .Και τον χτυπόυσαμε επειδή δεν γούσταρε το Γιώργο.Απλά τα πράγματα.
3) Με τη δική μου έξοδο από τον κ24 λογικό είναι να με ακολουθήσει και το team μου , που σε κάθε κόσμο παίζουμε παρέα.
4) Μετά από καιρό ζήτησα λογαριασμό στον κ24 εξαιτίας του άνουβη , chess κτλ. Δεν τον πήρα για δύο λόγους.Πρώτον όπως σωστά έθεσε η Αγγελική ,δλδ ότι δεν υπάρχει χρόνος και δεύτερον γιατι δεν θα μπορούσα ποτέ να στραφώ εναντίον του Αλκη που για εμένα είναι "ηρώας" το παλικάρι.Του έγραψα στο Skype ότι κάνει τέραστιο λάθος που συνεχίζει σε αυτόν το κόσμο και μάλιστα σε υψηλή θέση..Εχει κερδίσει τον απόλυτο σεβασμό μου και μόνο που το πάλεψε.
5) Beret , lordi κτλ..Ϊσως η πιο δύσκολη χαρακτήρας των φυλετικών..Πραγματικά είχαμε τις προστριβές μας ως λογική εξέλιξη των χαρακτήρων μας.Αλλά προσέξτε κάτι..Οσο φορτική και αν μπορεί να γίνει , το 99% από αυτά που λέει λάθος δεν είναι..Κάθε άλλο.Ο τρόπος που τα λέει οκ δεν είναι και ο καλύτερος αλλά τί να κάνουμε.

Τέλος θέλω να ζητήσω συγγνώμη από τα μέλη της πρώην B.p που δεν τους φερθήκαμε σωστά σαν ηγεσία και το ότι ποτέ και σε κανέναν κόσμο δεν θα ξαναπαίξω με κομπλεξικούς και ανεγκέφαλους δήθεν αρχηγούς.
Jamaikanos ξέρεις για ποιόν μιλάω.Ενώ σε έιχα στις πρώτες θέσεις με τους πιο αξίολογους παίχτες , το καλάμι κάνει κακό και μας πήρες όλους στον λαιμό σου στον κ24.

Καλή συνέχεια σε όλους σας.
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
Έχω πάρα πολυ καιρο να ασχοληθω με τον κοσμο 24 και ειχα πει δε θα ξαναγραψω αλλα δεν μπορω με αυτα που διαβαζω...

Ειναι τουλαχιστον αστειο καταρχας να βλεπουμε ποστ απο ατομα εδω μεσα τα οποια στην αρχη του κοσμου 24...μπηκαν στην B.P για ενα συγκεκριμενο λογο και εκαναν τις κοτες και για να κρατησουν το account τους εφυγαν και πηγαν στους DnD...
Για να μη σε ξεφτυλισω στο φορουμ φιλε του Σαββα ξερεις καλα ποιος εισαι απο μονος σου...
Αν εσυ αυτο το λες μαγκια εγω το λεω αλλιως....που λεγε και καποτε ο κοκκαλης...
Και για να εξηγουμαι και ποιος ειμαι ειμαι ενας απο τους 3 co play του λογαριασμου Fumal-Fu και το αφησαμε σε αλλα χερια αφου τα παρατησαμε εντελως με κατι τυπακια σαν αυτα που γραφουν εδω και κοροιδευουν τον κοσμο...

Ποιός είσαι εσύ ρε κουραμπιέ που θα μιλήσεις για μένα και μάλιστα με αυτόν τον τρόπο;
Για κάτι τέτοιους ******ιόζηδες σαν κι εσένα θέλω να σταματήσω τις φυλετικές και θα το κάνω too soon.

Για ποιό συγκεκριμένο λόγο μπήκα στη ΒP και δεν το ξέρω; Για τσίμπα συνομιλία με το αφεντικό σου να δεις αν είχα κανα σκοπό να παίξω στον 24 ή αν με ένοιαζε το "account" μου.

[SPOIL]
0x5w.png

alYHww9.png
[/SPOIL]

Ο ΜΟΝΟΣ λόγος που μπήκα στον 24 ήταν γιατί μου έλειψε το farming και είπα να μπω σε έναν κόσμο με 4000 βάρβαρα να φαρμάρω λίγο. Για κανέναν άλλον λόγο και ούτε πρόκειται να ξαναμπώ γιατί κάτι τυπάκια σαν κι εσένα μου ανεβάζουν την πίεση.

Ούτε σε ξέρω, ούτε με ξέρεις η μόνη φορά που άκουσα το όνομα Άλκης ήταν αυτή
tjp4neZ.png


Στην DnD θα έμπαινα κουραμπιέ πιο νωρίς αλλά ήθελε (όπως ήταν σωστό) ο dunkelheit. να του πω ποιός είμαι και εγώ δεν ήθελα γιατί όπως σου είπα για χαβαλέ μπήκα. Το account μου ήταν στην 34 και η BP στην 54, ή επειδή πάμε και στρατολογούμε όλη τη σάρα και τη μάρα 2 ηπείρους μακριά θεωρούμε τον καθένα που μπαίνει στη φυλή μας κτήμα μας έως το τέλος του κόσμου?

Και που έκατσα να σου απαντήσω πολύ ήταν.
Άντε πίσω στην τρύπα σου τώρα και άσε το external για αυτούς που έπαιξαν στον 24 και δεν τον παράτησαν επειδή ένας chess έφυγε από τη φυλή τους.
 

DeletedUser

Σε σημείο που σε ένα σημαντικό πλάνο για αυτούς δεν χτύπησα καθώς ο παίχτης τον οποίον χτυπούσαμε , ήταν δικός μας .Και τον χτυπόυσαμε επειδή δεν γούσταρε το Γιώργο.Απλά τα πράγματα.

Ας το σχολιάσουμε αυτό.
Φαντάζομαι μιλάς για τον Άλε Ισκαντάρ, ο οποίος μου έδωσε επιτήρηση να μοιράσω τα χωριά του, και στην συνέχεια έκανε αίτηση υποστήριξης και έφαγα ban.

Aργότερα μπήκε στους εχθρούς και νόμπλαρε ακατάπαυστα παίκτες μας.

Αν με τις πράξεις αυτές δεν είναι εχθρός της φυλής, αλλά δικός μου, συγχώρεσέ με αλλά το βλέπουμε πολύ διαφορετικά το παιχνίδι.
 

DeletedUser

Πω πω πραγματικα τελευταιο μηνυμα μονο και μονο για τη beret....
KOΠΕΛΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟΟΟΟΟΟΟΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΙΧΑΜΕ ΚΟΙΝΟ ΚΡΥΦΟ ΜΕ ΑΛΚΑΤΡΑΖ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΙΧΑΜΕ ΒΑΛΕΙ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ????
καμια ρουφιανια απολυτως...ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΣΑΒΒΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΑΦΟΥ ΤΟΣΟ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΣ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΟΤΑΝ ΕΦΥΓΕ Ο ΛΕΥΚΟΣ ΤΙΓΡΗΣ ΟΤΙ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ ΤΟΝ ΤΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΜΙΑ ΦΥΛΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΑΡΑΤΑΕΙ ΚΑΙ Ο ΣΑΒΒΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 12 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΦΥΓΑ ΚΑΙ ΕΓΩ....

Και για να εξηγησω και κατι αλλο...οταν βρηκα τον σαββα σκαιπ και του ειπα πως σαββα εχεις ελαττωσει αρκετα τις ωρες παιχνιδιου σου,και δεν μπορω να παιζω πανω απο 6-7 ωρες τη μερα οποτε να το σταματησουμε το account ηταν θεση 1-2...μετα το account πηγαινε απλα στον αυτοματο....και εδω και 5+ μηνες παιζει αλλο παιδι...και πριν απο αυτο επιτηρησεις....οποτε κοψε επιτελους τις ψευτιες γιατι καθε βραδυ ολοι απο B.P κ ALCZ ημασταν στο ιδιο room στο
 

DeletedUser31820

BP? Ποια BP? Ο jamaikanos και ο fibunk0 που σταματησε το καλοκαιρι ?
 

DeletedUser

Τελευταιο μηνυμα μονο για την beret :

1/ΚΟΠΕΛΙΑ ΚΟΙΝΟ ΚΡΥΦΟ ΜΕ ΑΛΚΑΤΡΑΖ ΕΙΧΑΜΕ.....ΕΣΥ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ...ΓΙΑ ΕΥΝΟΗΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ...
2/το account οταν αποφασισαμε να το σταματησουμε εγω και ο κωστας μετα την αποχωρηση του σαββα ηταν θεση 1-2....
Και για να μη ξεχνιομαστε αυτο το ακκαουντ το στησαμε αρχικα εγω και ο κωστας μετα αλλαξε ονομα και το καλοκαιρι επαιξε ο σαββας ανεβαζοντας το φυσικα και αυτος αρκετα

3/ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ ΜΙΛΑΓΑΜΕ ΜΕΛΗ B.P K ALCZ στο σκαιπ...εσυ δεν ησουν εκει...παλι για ευνοητους λογους....
4/Το μοναδικο πλανο που βγηκε τοτε οταν αποχωρησε ο σαββας και που προλαβα να βγαλω πριν φυγω ηταν σε ΕΛ.ΠΟ που μαζεψαμε κοντα 35 χωρια...

Το οτι εσυ κοιταγες την παρτη σου και ηθελες με το ζορι να βαρεσουμε διπλα σου τι να κανουμε κοπελια δεν γινοταν...μπορεις να εχεις οποια γνωμη θες δεν με νοιαζει...εγω στον 24 μπηκα μονο για τον κωστα και για τον τακη και τον χρηστο αφου πρωτα διαβεβαιωθηκα οτι θα παμε παρεα μαζι μεχρι το τελος....εχω αποχωρησει εδω κ πολλους μηνες...και με σενα αγγελικη ακρη δε θα βγαλω ποτε....δεν εβγαλε και ποτε κανεις αλλωστε...εχεις τις σκεψεις σου,εγω τις δικες μου....παιχνιδι ειναι δεν προσπαθω να προβληθω μεσα απο αυτο δεν εχω και την αναγκη αλλωστε....αν εσυ θες να το κανεις δικαιωμα σου....
το ξαναπα...σε παιχνιδια εντυπωσεων δεν θα ασχοληθω....και αμα εχεις τοσο εμμονη με τις ικανοτητες μου στις φυλετικες....
Πες σε ποιο κοσμο θες να μπουμε σε αντιπαλες φυλες να τα πουμε..παικτικως...γιατι ολο στα λογια σε βλεπω και πουθενα αλλου....

Y.Γ: Ενας απο τους ευνοητους λογους ειναι οτι εκανες αναφορα για μπαν σε δουκα της φυλης...οχι σε μενα στον Johns0n...επειδη τους εφτασες εκεινον και την κο πλει του σε τετοιο σημειο να σε βρισουν....οπως και τον swissair και πολλους αλλους ακομα....πολλα ακκαουντ τα παρατησαν εξαιτιας σου και μολις τα καταφερες εφυγες και απο τη φυλη...Σαν νταλικερης μιλαγες σε ολους και συνεχιζεις να μιλας και δεν εχω τιποτα με τους ανθρωπους,...μαλλον τους προσβαλλω που τους παρομοιαζω με σενα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Kαλα βαριεμαι να αντικρουσω μια μια τις ψευτιες σου...
Ενα μονο θα σου πω...πρωτο χωριο ηταν 1000 ποντων επειδη τα επιθετικα μας τα σκαγαμε για αλλους...
συγκεκριμενα ειχαμε βοηθησει τον pirateath...ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΒΟΗΘΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗ ΦΥΛΗ ΕΤΣΙ...
Και ΠΟΤΕ σαν ακκαουντ δεν πηραμε ουτε μισο δορυ απο κανεναν....

Ρουφιανια που λες ανυπαρκτη....η φυλη ηταν συμμαχικη με ΑΛΚΑΤΡΑΖ και καλα εκανε ο σαββας που καποτε ειχε ριξει επιθετικα δικα μας γι αυτους γιατι πολυ απλα αυτοι χτυπαγαν ενω εσυ τον επαιζες....Οι μονοι που επαιζαν ηταν και εσυ τον επαιζες και τιποτα περισσοτερο....Και τα οποια λαθη μπορει να εκανε ο σαββας και τα προσωπικα που εχεις μαζι του δε θα τα ακουσω εγω...καταλαβες?

Οι μοναδικοι που επαιζαν ηταν ο τακης και ο χρηστος οπως και πολλοι ακομα....
Μονο εσυ κοιταξες την παρτη σου γι αυτο δεν σε ακολουθησε και κανεις...τα μεγαλα μας ακκαουντ το παρατησαν και εσυ πηγες κυρια και αμολυντη παρθενα στην DnD....
Το δικο σου πλανο ηταν να στακαριστεις εσυ και να βαραμε διπλα σου....

Δεν εχει νοημα αλλο αυτη η κουβεντα.....δεν ειναι αλλωστε τυχαιο που σε σιχαινονται τα 3/4 του ελληνικου σερβερ...ας το κλειδωσουν οι διαχειριστες....αλλωστε και ο 24 τελειωσε....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Τι λες ρε οργιο που θα κλειδωσουν οι διαχειριστες το θεμα που ανοιξα.
Να πας να κλειδωνεις θεματα στις φυλες σου αν θελεις.
Αν θελει να πει κατι ο σαββας να το πει ο ιδιος.
Να βαλω και εγω τους 2-3 co players που εχω να σπαμαρουν.

Εντομεταξει τι εισασταν 5 co play σε ενα account ουτε ενα κοκκινο χωριο δεν καταφερατε να παρετε μονο τον λευκο τιγρη κανιβαλισατε με μεγαλη επιτυχια.

Στο ξαναειπα ο λογαριασμος αυτος ειτε παιζεις εσυ ειτε αλλοι 10 θα παει πυξιδα η διαγραφη ολα αυτα που λεμε ειναι παραμυθια.

Tελος ουτε ξερω ποιος εισαι ουτε με νιαζει μονο το γεγονος οτι εισαι υποτακτικος καποιου φτανει για να φας κραξιμο,να μαθεις να εισαι ανεξαρτητος σαν παικτης και οχι ουρα καποιου προσπαθωντας να παρεις αξια.

Ολοι παντος γραφουν εκτος απο τους alc αυτοι που ειναι δεν επαιζαν στον κ24?
Υγ.
[SPOIL]Ο λευκος τιγρης επρεπε να μπει στον 24,μας εψησε η γνωστη co player του και μετα δεν μπηκατε σαν account,χασατε το παρτυ με ναγιοτηδες-nv.Aν αμφισβητηθει θα βγαλω την συζητηση απο το σκυπε που η co player με τον chess μας ελεγαν να μπουμε και μετα αφου μπηκαμε πρωτοι σαν κοροιδα,αυτοι δεν μπηκαν ποτε[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31820

Συγγνωμη φιλε ΑLVS? Εχεις το ακκουντ του Fumal? Γιατι εμφανιζεσαι να μιλησεις εδω φιλε μου? Εισαι ανυπαρκτος σε ολο το παιχνιδι...Κατεκτησες το βραβειο των 150 βαρβαρων και κανιβαλισες καμια 10αρα παιχτες σου! αα ναι συγγνωμη και 1 χωριο του banαρισμενου σταυρου!
Να μιλανε παιχτες που τουλαχιστον επαιξαν σε αυτον το κοσμο!
Ακομα και οι παιχτες που νομπλαρες http://prntscr.com/2qo45m
απο Θ.Σ ηταν η φυλη του Swissair! Που εγινε BP55! Αρα....κιαλο κανιβαλισμα!

ΥΓ: δε με αφορα αν στους παλαιοτερους επαιζες,εδω παντως δεν εχεις κανενα λογο να μιλας!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Yπαρχει βραβειο αν κατακτησεις 150 βαρβαρα?
Παντος ο φιλος μας δεν ειναι ο μεγαλυτερος βαρβαροφαγος του κ24,υπαρχει ακκουντ με περιπου 200 κατακτησεις (βαρβαρων ενοειτε).
Να τους βαλουμε σε κοντρα να δουμε ποιος ειναι καλυτερος.

ΥΓ.
Η πατηστε διαγραφη η παιξτε εχει αρχησει να κουραζει και να κατανταει βαρετο το παιχνιδι εδω.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31820

Yπαρχει βραβειο αν κατακτησεις 150 βαρβαρα?
Παντος ο φιλος μας δεν ειναι ο μεγαλυτερος βαρβαροφαγος του κ24,υπαρχει ακκουντ με περιπου 200 κατακτησεις (βαρβαρων ενοειτε).
Να τους βαλουμε σε κοντρα να δουμε ποιος ειναι καλυτερος.

ΥΓ.
Η πατηστε διαγραφη η παιξτε εχει αρχησει να κουραζει και να κατανταει βαρετο το παιχνιδι εδω.

Ειρωνικα το ειπα Ανουβη! :)
 
Κορυφή