Συμμαχια με alc?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser24750
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Έχω πάρα πολυ καιρο να ασχοληθω με τον κοσμο 24 και ειχα πει δε θα ξαναγραψω αλλα δεν μπορω με αυτα που διαβαζω...

Ειναι τουλαχιστον αστειο καταρχας να βλεπουμε ποστ απο ατομα εδω μεσα τα οποια στην αρχη του κοσμου 24...μπηκαν στην B.P για ενα συγκεκριμενο λογο και εκαναν τις κοτες και για να κρατησουν το account τους εφυγαν και πηγαν στους DnD...
Για να μη σε ξεφτυλισω στο φορουμ φιλε του Σαββα ξερεις καλα ποιος εισαι απο μονος σου...
Αν εσυ αυτο το λες μαγκια εγω το λεω αλλιως....που λεγε και καποτε ο κοκκαλης...
Και για να εξηγουμαι και ποιος ειμαι ειμαι ενας απο τους 3 co play του λογαριασμου Fumal-Fu και το αφησαμε σε αλλα χερια αφου τα παρατησαμε εντελως με κατι τυπακια σαν αυτα που γραφουν εδω και κοροιδευουν τον κοσμο...

Να πουμε ομως τα πραγματα με το ονομα τους:
Οι φυλες B.P και ALCZ οταν ξεκινησε ο κοσμος ξεκινησαν με την προοπτικη να γινουν μια φυλη οταν και αν εκλειναν τον κοσμο 24...αυτο για το περι θυματα....και οταν ξεσκαρταρε η B.P απο κατι..περιεργα τυπακια που γουσταραν το account τους και μονο και θελαν να χαλασει αυτη η συμμμαχια πορευτηκαμε παρεα....Οταν χτυπηθηκε αρχικα η B.P οι ALCZ παροτι θα μπορουσαν να διατηρησουν την Σ.Ε που ειχαν τοτε με τους αλλους δεν το εκαναν και συμμετετειχαν συμμαχικα στον πολεμο...γιατι?
Γιατι πολυ απλα B.P k ALCZ ειναι συγκινονουντα δοχεια...αν επεφτε ο ενας θα επεφτε και ο αλλος....
Οποτε τα περι θυματα αφηστε τα γιατι δεν τα ξερετε καλα τα πραγματα...Το μοναδικο προβλημα της σχεσης B.P και ALCZ ηταν ενα και εχει ονομα και ειναι ισως απο τα πιο κομπλεξικα,κατεστραμμενα,προβληματικα και πολλα αλλα που δεν μπορω να πω εδω ατομα που εχω γνωρισει....τοσο εγω οσο και ο υπολοιπος ελληνικος σερβερ....beret...

Ηταν η αιτια που ο λευκος τα παρατησε,ηταν η αιτια που μια σειρα απο παικτες το παρατησαν,..ΜΙΛΑΓΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΜΕ DnD και παιρνοντας στο μερος της κατι γελοιους τυπου με τζακια(ξερεετε εσεις....που μετα με καλουσαν skype και ζηταγαν συγγνωμη και οτι εκαναν λαθος γιατι τους προδωσε) προσπαθουσε συστηματικα να διαλυσει τη συμμαχια B.P κ ALCZ φλερταροντας μονιμως με DnD..
Συμμετοχη σε πλανα μηδενικη ΜΟΝΟ προβληματα και οχι μονο στον 24 αλλα και σε πολλους αλλους κοσμους(βασικα μονο οι DnD την υποστηριζουν και πουλανε τετοια προπαγανδα πλεον,...ολοι οι αλλοι με βρηκαν αργοτερα σκαιπ ή παρατησαν το παιχνιδι)
Aλλα πώς περιμενεις μπεσα απο ενα ατομο που κανιβαλισε το ακκαουντ του αδερφου της....

Τα πραγματα πηραν την φυσιολογικη τους τροπη...η αγγελικη προδωσε την φυλη οπως ανεμενοταν...αλλωστε ειχαμε αποφασισει απο καιρου να τη φαμε γιατι ολο δημιουργουσε προβληματα...βασικα απο σεπτεμβρη ειχε αποφασιστει αλλα τλκ πηγε απο τους αλλους και ηρεμησαμε.....Οποιος δεν πιστευει αυτα μπορει να επικοινωνησει και με τον Σαββα να τα επιβεβαιωσει αν και αμφιβαλλω οτι ο σαββας θα κατσει να ασχοληθει με τετοια ανθρωπακια....

Σε αλλο τομεα τωρα...ο κοσμος 24 ειναι ενας κορεσμενος κοσμος....απο οτι ξερω πολυ απο ΑΛΚΖ σταματησαν και εγω προσωπικα το εκανα πολυ νωριτερα λογω της χαζης ρυθμισης με τους αριστους....
Οσο αφορα οσα ειπωθηκαν για την ΑΛΚΖ και την ηγεσια της εχω να προσθεσω τα εξης:

~Αναφερθηκε οτι δεν εχουν παιξει τα παιδια υπο πιεση...Αστειο αφου τα παιδια εχουν κλεισει και πολλους σερβερ ελληνικους αλλα και ξενους...οχι παιξει...κλεισει...και δεν χρειαζεται να αποδειξουν τιποτα απολυτως...
~Δευτερον....λεωνιδα....γνωριζομαστε κοντα 2 χρονια....αλλα αυτη τη φορα θα διαφωνησω πληρως μαζι σου...μπηκες σε εναν κοσμο 5 μηνες μετα απλωθηκες στο ριμ και κανεις κριτικη εκ του ασφαλους....Και δεν μου κανει καθολου εντυπωση που τσακωθηκες ΚΑΙ στον κοσμο 24 οπως και στους αλλους 23 κοσμους που εχεις παιξει...Και απλα ο τακης δεν ανεχεται τετοια ατομα και καλα κανει......
Αν καποιους απο τους 2 σας ξερει να διαβαζει χαρτη ειναι ο τακης..και παικτικα δεν ανηκεις ουτε στους 15 καλυτερους που επαιξαν στην ΑΛΚΖ στον κοσμο 24...Σορρυ λεο αλλα με αυτα που λες με προκαλεις....

~Αυτη ηταν η τελευταια μου παρεμβαση στον κοσμο 24....δε θα απαντησω σε κανενα αλλο μηνυμα παρακατω...απλα για να αποκατασταθει η αληθεια σε σχεση με το τι ειχε συμφωνηθει,με το ποιες ηταν οι συμφωνιες του Σαββα με τον Τακη απο την αρχη του κοσμου
Εχω αρκετο διαστημα απουσιας απο τον 24...πανω απο 5 μηνες οποτε περι ΕΛ.ΠΟ κ αλλα θεματα δεν μπορω να εκφερω γνωμη...

Καλημερα σας και εσυ ΑΡΧΗΓΑΡΑ ΤΟΥ 24..φιλε του Σαββα κοιτα μη χασεις τα χωρια σου και παθεις τιποτα σοβαρο..;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

Αλκη , αυτα τα περι 15 καλυτερων και λοιπα ξερεις οτι δε με αγγιζουν. Αλλωστε και στον κ20 που τραβιξα εσενα και κατι αλλους στη νικη , κλικες αντιμετωπισα και τις διαλυσα.
Βεβαια τοτε υπηρχε και ενας Σακης με βαριδια να με στηριξει μεχρι τελους στα διοικητικα ..... μετα ανελαβαν οι OUT , αλλα ολοι ξερουν πως εμεις καναμε ολο το παιχνιδι (μαζι με 5 6 λογαριαμσους της OUT).

μιλας για χαρτη και μου δειχνεις οτι πραγματικα δεν εμαθες τιποτα απο το κ20 .... τον καλυτερο κοσμο εδω και χρονια στο παιχνιδι ..... τον χαρτη που ολοι κοιτουσατε και κλαιγατε (ΕΣΥ και ο ΝΙΚΟΣ κλπ ) οτι χανουμε τη 55 και χανουμε το παιχνιδι ........ Ο Λεωνιδας ηταν αυτος που ειπε ας χαθει ολη η 55 και πηγε και πηρε με αλλους 5 ολη την 65 ....... οταν εσεις ακομι και λιγο πριν το φιναλε δεν ειχατε καταλαβει καν τι εγινε και πως κερδισαμε ......

εγω δεν επαιξα, δεν κερδισα ........ τραβιξα μαζι μου ολοκληρη φυλη και κερδισαμε . Αυτα τα περι διαβασματος χαρτι , και μαλιστα ΕΣΥ να μου κανεις μαθηματα παιχνιδιου , ειναι τουλαχιστον αστεια . Εισαι ενας παιχτης που (απο τοτε που σε γνωρισα) ΠΟΤΕ δεν εχεις φτιαξει λογαριασμο , ποτε δεν εχεις αναλαβει διοικητικη θεση, ποτε δεν εχεις βγαλει ενα πλανο, οι φυλετικες για εσενα ειναι να φαρμαρεις για τον Σαββα και τιποτα αλλο, ουτε στους σωστους χρονους δεν βαραγες..... .

μπορει να θελεις να κανεις δημοσιες σχεσεις για το μελον με οποιον επιθυμεις, το να πιανεις ομως στο στομα σου εμενα , εκθετει εσενα . Οταν τα εβαζα στον κ20 με ολες τις κλικες ησουν μαζι μου και προσκολημενος στο αρμα ..... και επαιρνες δωρακι και τα χωριουδακια και ησουν ευτυχισμενος!
τωρα ερχεσαι να μου πεις οτι και καλα παλι μαλωνω ..... ! λες και ειμαι ο τρελος του χωριου ......

παρτο χαμπαρι , καμια κλικα δε θα την αφησω να παιζει στις πλατες των υπολοιπων παιχτων που μπαινουν να διασκεδασουν. Εσυ διαλεξες να εισαι και co - player πλεον ........ οταν ξαναγινεις player ελα να μας ξαναπεις το παραμυθι σου.

Υ.Γ. πραγματικα εντυπωσιαστηκαμε απο το πως διαβαζει ο μεγας αρχηγος τον χαρτι ........ 7500 χωρια εμεις ..... 5500 οι αλλοι ....... και δεν εκατσαν καν να παιξουν μεχρι τελους !
ο χαρτης που διαβαζε, ηταν δεν ηταν μιση υπειρος που επιαναν οι κολητοι του..... στον υπολοιπο χαρτη δεν ειχε εικονα καν.

Το δε χαρτη που διαβαζεις εσυ ?
ενα χωριο ειχα στο ριμ και σου ελεγα θα παρω ολη την υπειρο ...... και γελουσες ...... τετοιο χαρτη διαβαζεις

κριμα ΑΛΚΗ ....

Υ.Γ.2
Οταν βλεπω παιχτες που δεν παιζουν καν , να εμφανιζοντε με περιεργες τοποθετησεις , τοτε η προπαγανδα εχει ανεβει σε επιπεδα που δε με ενδιαφερει να ακολουθησω.
Αρκετα με το εξωτερικο , τα υπολοιπα στο παιχνιδι για οσο ειμαστε στο κ24. Η ιστορια εγραψε στον κ24 ποιος εκανε και τι !
επειδη θα τρελαθουμε και τελειως σε ενα κοσμο που δε ξερει ποιος εχει πρωτοπροδοσει ποιον και ποσοι εκαναν κοκοκοκοκο και εφηγαν με ελαφρα ..... θα φτασουμε στο σημειο να μου ζητανε και τα ρεστα !
χχαχαχαχα, απιστευτοι τυποι ειστε !
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Σε προσωπικη διαμαχη λεωνιδα μαζι σου δε θα μπω...αμα πιστευεις οτι εσυ εισαι ο λογος που κλεισαμε τον 20...τοτε οκ...αστειο απλα γελαει ολος ο 20 κ ο 26 παρεα....σε ολους τους κοσμους που εχεις παιξει εχεις φαει πυξιδα εκτος του 20 που σε κρατησε ο σακης στη φυλη και τον 24 που υπαρχεις στο ριμ επειδη επετρεψα εγω να υπαρχεις γιατι κρατουσα με το ζορι τους διπλανους σου να μη σε πυξιδιασουν.....
οποτε τα παιχνιδια εντυπωσεων αλλου οχι σε μενα.... δεν πειθεις κανεναν λεγοντας ψεματα για μενα τον νικο ή τον χαρη κλπ
οσο για τα πλανα ελα στον 26 να τα πουμε....αλλα ξεχασα σε πυξιδιασε η φυλη και εκει..

Οσο για το αν εχω φτιαξει ακκαουντ το εχω αποδειξει προσωπικα...σε πολλους κοσμους και οταν σε παιρναμε επιτηρηση ειχες διαλυμενα χωρια...οποιον και να ρωτησεις το ιδιο λεει....

Και απλα για το ποσο φοβερος παικτης εισαι το αποδεικνυει αλλωστε και αυτο που μου ειπες τις προαλλες σκαιπ..

"[20/1/2014 3:01:56 μμ] leonidas prwtathlitis: ase tous allous na trwne th p****
[20/1/2014 3:02:00 μμ] leonidas prwtathlitis: kai an ftasoun ekei pisw
[20/1/2014 3:02:06 μμ] leonidas prwtathlitis: tous les kai axristous
[20/1/2014 3:02:10 μμ] leonidas prwtathlitis: kai to paizeis tsantismenos
[20/1/2014 3:02:12 μμ] leonidas prwtathlitis: xaaxaxxaxaax

"[20/1/2014 3:02:39 μμ] leonidas prwtathlitis: egw exw araxei sto rim
[20/1/2014 3:02:50 μμ] leonidas prwtathlitis: ta ksinw olh mera
[20/1/2014 3:03:00 μμ] leonidas prwtathlitis: kai tous lew kai oti einai mp***** h fulh" "

Αυτα μου ελεγες φιλτατε...οποτε μη μου το παιζεις εμενα παιχταρας...και κο πλει πλεον παιζω επειδη εχω και αλλα πραγματα στη ζωη μου περα απο τις φυλετικες....σορρυ κιολας ε...για εναν κοσμο ομως που μπηκες να κανιβαλισεις τα παντα και τα βαρβαρα παρεα 5 μηνες μετα την εναρξη του και ερχεσαι να κρινεις ατομα που εχουν παιξει απο την αρχη και δεν ξερεις τι εχει γινει δε θα μενω αμετοχος να σε ακουω να προσβαλλεις ατομα που εχω παιξει μαζι τους χρονια...

Για μενα αποτελεις αλλη μια γραφικη φιγουρα των φυλετικων.....
Συγχαρητηρια στον DnD αν κλεισουν τον κοσμο οπως φαινεται αυτα απο μενα...
Τα λεμε σε επομενους κοσμους...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Πως τα φερνει φιλε ALVS τουμπα η ζωη ωρες ωρες.....Εσυ ησουν πριν λιγους μηνες που καμαρωνες το πρωταθλητη και την παρεα του κ20.Τωρα ξαφνικα ειστε εχθροι και ο ενας αναφερεται στα skills του αλλου.... Τουλαχιστον σε πηρε 1 χρονο να καταλαβεις τι εστι πρωταθλητης

Τεσπα κλειστε τον 24.....
 

DeletedUser

την παρεα του κ20 την καμαρωνα και ακομα την καμαρωνω...και με αυτην την παρεα παιζω τωρα στον κ26....
και ο λεωνιδας εδω και πολυ καιρο σε αυτην την παρεα δεν ανηκει...το απεδειξε αλλωστε και με αυτα που ειπε παραπανω
εγω για τα skills μου δεν το παιξα ποτε εξυπνακιας....παιζω οσο προλαβαινω και οσο μπορω...και συνεχως μαθαινω....
αλλα να μη δημιουργουνται και λαθος εντυπωσεις....
 

DeletedUser29156

ΑΛΚΗ , ποσο πιο χαμηλα θα πεσεις ?
βαζεις κοματια απο μια φιλικη κουβεντα που κανουμε πλακα για να δημιουργησεις εντυπωσεις

εκεινη τη μερα που εσυ ειχες κανει κοκοκοκοκο και ειχες εξαφανιστει σε αλλους κοσμους που σε προστατευουν, εγω εριχνα πλανο στον κ24 , οποτε μιλουν τα εργα και οχι η αστεια προπαγανδα που ξαφνικα εκανε και η μυγα οπισθια και εμφανιστηκες εσυ !

στον κ20 ξερουν οσοι επαιξαν τι εγινε και ποιος εκανε τι .... αλλωστε εσυ εισαι απο τους λογαριασμους που χωρις εμενα απλα δε θα υπηρχες .... τοσο απλα ! αλλοι θα υπηρχαν , εσυ ομως οχι !

οποιος θελει να δει τι εγινε στον κ20 υπαρχουν τα στατς να το αποδειξουν.

Αλκη εχω να ασχοληθω με players .... εσυ εισαι co-player και μαλιστα ΜΟΝΟ ΑΓΡΟΤΗΣ ...... τιποτα αλλο ! οσο για τις πυξιδες απο κ20 μεχρι τωρα σε οποιον κοσμο εκκλεισε μεσα ημουν νικητης ή χαμενος ........ σε ολους σερι ........ και μονος στο λογαριασμο ! οχι φερεφωνο και αγροτακι οπως εσυ !

ασε ρε αλκη να κανει κανενας αλλος προπαγανδα που να εχει να πει κατι. σε βαλανε τωρα να πεταχτεις ως αεριο.... να μας πεις το παραμυθι σου.

ευτυχως που τα στατς υπαρχουν για να γινοντε ρεζιλι κατι τυποι σαν και εσενα .......

2014-01-28 πρωταθλητης ALCZ 21. +1,589,603 +184 +7,670,890 +6,608,115 +1,062,775
2014-01-26 πρωταθλητης ΑΛKΖ.. 22. +1,559,949 =181 =5,945,622 =4,960,006 =985,616


και που εισαι ψευτακο ...... δες εδω ρε τη παρεα ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ

http://prntscr.com/2qb29a

μονο εσυ λειπεις .... γιατι ????

χαχααχχα, ρε αλκη πιγενε για υπνο.

Y.Γ.

teutates , κανε μας τη χαρη παλικαρι μου. Οκ ο αλκης εστω ως co player , εστω με δανεικο λογαριασμο , εχει παιξει , εσυ απο που και ως που μας απασχολεις ?

Υ.Γ.2

Αλκη, μπες στο σκαιπ, γιατι περα απο τα ξεκατηνιασματα μαλον δεν εχεις καταλαβει καν....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Y.Γ.

teutates , κανε μας τη χαρη παλικαρι μου. Οκ ο αλκης εστω ως co player , εστω με δανεικο λογαριασμο , εχει παιξει , εσυ απο που και ως που μας απασχολεις ?


δεν ξερω γιατι αλλα και στον 28 πανω σου ειμαι:rolf:
και γενικα οπου εχω παιξει με ρυθμισεις της προκοπης(οχι τυπου 20 μπουμπουνα) πανω σου ημουν
και γενικα εισαι ενα ανεκδοτο για ολο το .gr
βρες μου 1 κοσμο που να εκλεισες 2μηνο:rolf:
βρες μου 1 κοσμο εκτος του 20 που νομπλαρες εχθρο και οχι βαρβαρο


ΥΓ:28 γιατι δεν δημιουργησες τους AVENGERS; Ξεμεινες απο ακαδημιες;:rolf::rolf::rolf:
 

DeletedUser29156

θα στο πω, οσο πιο κατανοητα και απλα μπορω....

εγω και εσυ , δεν παιζουμε το ιδιο παιχνιδι. Καμια σχεση ......:hmmm: αυτα τα γελακια μαγκακο του πληκτρολογιου και πυξιδαρχη μεγα , ειναι για εσενα και τη παρεουλα σου του κ20 που την εκανα ρεζιλι :grrr:..... τοτε ο Αλκης , δεν γελουσε μαζι μου, σημερα μαλον ειδε το φως το αληθινο.:wow:

οι φυλετικες πλεον ειναι ενα παιχνιδι που το παιζουν 5 κλικες και με παιδακια/φερεφωνα σαν εσενα προσπαθουν μεσω του εξτερναλ , να αποθαρυνουν οσους θελουν να παιξουν εκτος κλικας.

Οσο υπαρχω λοιπον εδω στο παιχνιδι και ασχολουμε , τις κλικες που ηπηρετεις αλλα και οσες βρισκω μπροστα μου, θα τις ξεφτιλιζω .... :grrr2:ρεκορ εχεις 100 χωρια και αυτα μη σου πω τι χωρια ,
στο κλεισιμο ημουν απο κ20 και μετα σε ολους........ οποτε τα 2μηνα και τα 9μερα ειναι δικη σου υποθεση ......

στο παιχνιδι απλα δεν υπαρχεις , μιλας δε μιλας ..... το ιδιο ειναι ! teutates .... ε οχι :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

πλακα κανω φιλε, καλη επιτυχια σε οποιον κι αν κλεισει τον κοσμο


χαχααχχα, μη φοβασαι λινουξ δε δαγκωνω και η πλακα ειναι καλοδεχουμενη .......
παντως βλεπω δεν αφηνεις φορουμ , που να μην παρακολουθεις :cop:

το κλεισιμο δεν ειναι το ζητουμενο στον κ24 ........ το θεμα ειναι οτι δεν εχει γινει καθολου παιχνιδι
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
θα στο πω, οσο πιο κατανοητα και απλα μπορω....

εγω και εσυ , δεν παιζουμε το ιδιο παιχνιδι. Καμια σχεση ......:hmmm: αυτα τα γελακια μαγκακο του πληκτρολογιου και πυξιδαρχη μεγα , ειναι για εσενα και τη παρεουλα σου του κ20 που την εκανα ρεζιλι :grrr:..... τοτε ο Αλκης , δεν γελουσε μαζι μου, σημερα μαλον ειδε το φως το αληθινο.:wow:

οι φυλετικες πλεον ειναι ενα παιχνιδι που το παιζουν 5 κλικες και με παιδακια/φερεφωνα σαν εσενα προσπαθουν μεσω του εξτερναλ , να αποθαρυνουν οσους θελουν να παιξουν εκτος κλικας.

Οσο υπαρχω λοιπον εδω στο παιχνιδι και ασχολουμε , τις κλικες που ηπηρετεις αλλα και οσες βρισκω μπροστα μου, θα τις ξεφτιλιζω .... :grrr2:ρεκορ εχεις 100 χωρια και αυτα μη σου πω τι χωρια ,
στο κλεισιμο ημουν απο κ20 και μετα σε ολους........ οποτε τα 2μηνα και τα 9μερα ειναι δικη σου υποθεση ......

στο παιχνιδι απλα δεν υπαρχεις , μιλας δε μιλας ..... το ιδιο ειναι ! teutates .... ε οχι :rolf:

Καλα μιλαμε του ματσ προ
Αντε ρε νουμερο κατσε στο καβουκι σου και βγαλε 100.000 πορους στον 28 τολμας και μιλας κιολας....
Θα προσπαθησω να μην σου ξαναπαντησω γιατι εχω ηδη +20
Παντως την αληθεια την ειπε ο ALVS ο φιλος σου....
 

DeletedUser29156

εσυ εχεις μαλωσει με την αληθεια ........

δεν εχω 100,000 πορους κ28 ? για πες .........

πες και πισω απο πιο λογαριασμο κρυβεσαι κ28 ?
 

DeletedUser

Μιας και ακούγονται αρκετά για την Β.Ρ ... ας το πάρουμε απ'την αρχή !

Μετά το ban του λογαριασμού μου, έλεγχα λίγο την κατάσταση από τον λογαριασμό του fibunk0, μέχρι που είδα να παίρνονται αποφάσεις που εγώ δεν είχα ιδέα.
Τότε ήρθε και η αποχώρηση μου από το παιχνίδι.

Όσο για την Αγγελική ίσως ήταν από τα 5-6 άτομα που φάνηκαν εντάξει όσο ήμουνα εγώ στο game, βάρεσε σε όλα τα πλάνα κλπ κλπ.
Αντιθέτως δεν βάρεσαν άλλοι που ήταν στην διοίκηση και είχαν τους πιο κρίσιμους στόχους στην 1 ώρα !

Όσο για την συμμαχία με ALCZ, παίρνω όλη την ευθύνη για την λάθος απόφασή μου να συμμαχήσουμε μαζί τους, γιατί αν τους τρώγαμε τότε με το start-up που είχαμε κάνει τα πράγματα θα ήταν πολύ διαφορετικά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29156

το προβλημα του Αλκη ειναι οτι επειδη ειναι ο αγροτης του Σαββα , νομιζει πως ειναι Σαββας.

εν συνεχεια, ειναι λυπηρο που ενω βρεθηκε διπλα σε τοσους και τοσους παιχτες δεν εμαθε τιποτα, ουτε απο παιχνιδι , ουτε απο ψυχολογια φυλης κλπ

το χειροτερο δε, ειναι το κομπλεξ του απεναντι σ αυτους που τον εχουν ευεργετησει. Ξερεις πολυ καλα ποια ειναι η αληθεια του κ20. οπψς ξερεις πως στον κ20 δε διαβασα το χαρτη μονο , αλλα εστεισα ολο το παιχνιδι και τη τελικη μορφη των φυλων, οταν ακομη ειχα 1 φυλη στη κ55 που ολοι ηταν εχθροι μας .....

τιποτα δεν εμαθες δυστυχως !

οταν ολοι εγκατελειπαν στη κ55 που ετρςγε τα πλανα , ποιος σας ελεγε καντε υπομονη ? ποιος σας ελεγε καντε λιγο υπομονη και ολα τα χωρια θα τα παρετε πισω γτ θα τους παρουμε την κ65 ? .........ο Τακης που διαβαζει χαρτες ή εσυ που εκλεινες το pc σε καθε πλανο ?

αστο Αλκη, ατυχης η παρουσια σου εδω , ιδιως οταν μιλας απεναντι σε players .... εσυ εισαι co-player ,δλδ κατι που αξιζει λιγοτερο απο ενα χωριο 26 ποντων.

τελειωνοντας οφειλω να σε χαρακτηρισω ως κοτοπουλο που τοσες ωρες δεν ερχεσαι στο skype να μου τα πεις ενας με εναν ..... εκει δε θα προλαβενουν να σου λενε τι να γραφεις και ξερεις πως το μονο που θα βγαινει απο το στομα σου ειναι το γνωστο κοκοκο ..... η μηπως νιαουυυυ ..... διαλεξε ΖΩΟΝ
 

DeletedUser29156

παντως δεν εχω δει κοσμο σαν τον κ24, ειναι αδιανοητο το οτι σχεδον κανενας δεν ενδιαφερεται να παιξει ........

μιλαμε για κοσμο σχεδον 50 - 50 σε εδαφη , ειχαμε περισσοτερα χωρια , ειχατε καλυτερη ομαδα και ποιο ενεργα χωρια ......

και αυτο το κοσμο που θα μπορουσε να μας δωσει διασκεδαση , τον διαλυσανε 10 ατομα ...... και σημερα εχουμε καταληξει στο πολυ σοβαρο συμπερασμα οτι φταιει ο πρωταθλητης γι αυτο ........ χχαχαχαχα

τι να πει κανεις .......

το προβλημα που εχει ο Αλκης στο μυαλο και στο χαρακτηρα του μπορεις να το καταλαβεις απο τη συνομιλια που ανεβασε απο το skype. μια φιλικη κουβεντα την χρησιμοποιησε με τετοιο δολειο τροπο για να με εκθεσει. και αυτος ο ανθρωπος , εχει τα μουτρα να μιλαει για προδοσιες κλπ.
ευτυχως που τις ιδιες ημερομηνιες ερηχνα πλανο , που σχεδιασα μονος και εκτελεσα με 5 ατομα .... χωρις καν τη παραμικρη βοηθεια εστω με φεικς απο τη φυλη ........ σκεψου τι θα ακουγα τωρα αν δε το ειχα κανει ..... ο ψευτης θα φαινοταν οτι με ξεμπροστιασε κι ολας ...... ρε π@@@να που ειναι η ζωη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24750

Ρε παιδια κοιταζα 3-4 φορες την μερα το φορουμ για να δω αν εγραψε τπτ ο Nagiotispa Ο andycap η κανας τακις κτλπ για την νεα πυξιδα και μπαινω τωρα και εχουν ποσταρει ολοι εκτος απο αυτους.

Η αγγελικη δεν προδωσε την b.p απλα δεν δεχτηκε να την πιασει κοροιδο ο τακης ο οποιος προσπαθουσε να την διαλυσει με στρατολογησεις και χωρις να την βοηθαει ουτε αμυντικα ουτε επιθετικα.

Αυτο για εναν που βγηκε σαν το σκυλακι του σαββα εναν αλκη πως τον ειπατε αν θελει να βγει να μιλησει το αφεντικο του.Εχω συναντησει κατα το παρελθος απειρα τσιρακια σαν αυτον....
Το ακκουντ σου ειτε παιζεις ακομα ειτε επαιζες εχει 2 επιλογες.
πυξιδα η διαγραφη.


Τελος οσοι συμμαχεισατε με τους nv(takis80,andycap,antonismar) η δεχτηκατε να στρατολογηθειτε απο αυτους ειστε μεγαλα κοροιδα και θα επρεπε να το εχετε καταλαβει.


Τα ιδια εκαναν στον 13 με τον σαββα ειχαν μπει με αλλες φυλες και καλα σε αλλες ηπειρους και μετα ενωθηκαν με το ιδιο αποτελεσμα που ειχε και ο κ24...

την πυξιδα.


υγ
[SPOIL]Σε ολους τους κοσμους οταν χανει μια φυλη λενε κατι οι αρχηγοι εστω να κατηγορεισουν τους admin η κατι και να την κανουν.
Εδω περα οι nv και οι Nagiotides ξεφτυλιστηκαν τοσο στα ιδια τους τα μελη που ουτε καν να γραψουν στο εξωτερικο δεν τολμανε.
ΕΠειδη τους ξερω σε κανα μηνα θα πανε να σπαμαρουν σε κανα 29 σερβερ μπορει και στον 28[/SPOIL]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ρε παιδια κοιταζα 3-4 φορες την μερα το φορουμ για να δω αν εγραψε τπτ ο Nagiotispa Ο andycap η κανας τακις κτλπ για την νεα πυξιδα και μπαινω τωρα και εχουν ποσταρει ολοι εκτος απο αυτους.

Η αγγελικη δεν προδωσε την b.p απλα δεν δεχτηκε να την πιασει κοροιδο ο τακης ο οποιος προσπαθουσε να την διαλυσει με στρατολογησεις και χωρις να την βοηθαει ουτε αμυντικα ουτε επιθετικα.

Αυτο για εναν που βγηκε σαν το σκυλακι του σαββα εναν αλκη πως τον ειπατε αν θελει να βγει να μιλησει το αφεντικο του.Εχω συναντησει κατα το παρελθος απειρα τσιρακια σαν αυτον....
Το ακκουντ σου ειτε παιζεις ακομα ειτε επαιζες εχει 2 επιλογες.
πυξιδα η διαγραφη.


Τελος οσοι συμμαχεισατε με τους nv(takis80,andycap,antonismar) η δεχτηκατε να στρατολογηθειτε απο αυτους ειστε μεγαλα κοροιδα και θα επρεπε να το εχετε καταλαβει.


Τα ιδια εκαναν στον 13 με τον σαββα ειχαν μπει με αλλες φυλες και καλα σε αλλες ηπειρους και μετα ενωθηκαν με το ιδιο αποτελεσμα που ειχε και ο κ24...

την πυξιδα.


υγ
[SPOIL]Σε ολους τους κοσμους οταν χανει μια φυλη λενε κατι οι αρχηγοι εστω να κατηγορεισουν τους admin η κατι και να την κανουν.
Εδω περα οι nv και οι Nagiotides ξεφτυλιστηκαν τοσο στα ιδια τους τα μελη που ουτε καν να γραψουν στο εξωτερικο δεν τολμανε.
ΕΠειδη τους ξερω σε κανα μηνα θα πανε να σπαμαρουν σε κανα 29 σερβερ μπορει και στον 28[/SPOIL]

χαχαχα ΑΝΟΥΒΗΣ στο υποσχομαι στον επομενο κοσμο που θα ξαναπαιξουν οι (takis80,andycap,antonismar...) θα σου θα σου σταλει προσκληση να παιξεις μαζι τους
οχι τιποτα αλλο να σου φυγει το απωθημενο που εχεις απο τον 13 και μετα
:rolf::rolf:
 

DeletedUser31820

Λιγο αργα βεβαια αλλα ειπα να σχολιασω και γω με τη σειρα μου αυτα που βλεπω...δεν επαιξα αντιπαλος με NV στον κ18 αλλα πανω κατω γνωριζουν οι παντες το τι συνεβει και πως....Ο κοσμος 24 ηταν ενας πολυ ωραιος κοσμος παιξαμε ωραιο ξυλο, ξενυχτησαμε για πλανα, ξενυχτησαμε για επιθεσεις απο τακη και εκτελεστη και γενικα περασαμε ωραια...Εκτος οτι η φυγη τουλαχιστον ετσι (βαρεθηκαμε και παμε να παιξουμε νετ) δεν ισχυει, ετσι τουλαχιστον μας αποδεικνυεται οτι ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ στην ηττα...παιζαμε θυμαμαι παλια στον κ4 με την τοτε μαφια....χασαμε εμεις τον κοσμο αλλα και? τι εγινε δηλαδη?
Καλο θα ταν να αναθεωρησετε την αποφαση σας και να αφησουμε λιγο τα περι και καλα πισωπλατων μαχαιριων και τετοια...τα κανατε χειροτερα σε αλλους κοσμους και δεν ειχατε και κανενα προβλημα!
Εσεις διαλυσατε την ΕΛΠΟ ( που πιστευε πως εμεις την κοροιδεψαμε) και εν συνεχεια αφου ειδατε πως κατεβαινουμε ολο και πιο κοντα τα παρατησατε!
Τελος παντων ευχομαι καλη συνεχεια σε ολους και με το καλο να κλεισουμε και τον κοσμο( πραγμα αστειο πλεον) αφου μονο ο πρωταθλητης με 10 παλικαρακια αποφασισαν να μεινουν!



petros216 k3 GENESI
eftihisraul7 k4 JTR
Noobkiller-g7 k24 DnD
 

DeletedUser24750

Φιλε με προλαβες εγω ηδη κανει προταση εγω πρωτος στους nv για συμπραξη στον andycap αλλα με απεκλεισε απο τα μυνηματα.
Ειχα βαλει 2 ορους που δεν του αρεσαν.


Τελος αν ειναι ψεμα οτι και στους 2 κοσμους ο fumal με τους nv μπηκαν σε αλλες φυλες και μετα ενωθηκαν να βγει να το πει.
Ο τροπος που τα λεω δεν αλλαζει την ουσια των πραγματων.


ΥΓ
[SPOIL]Τελος σαν παικτες ειδικα αμυντικα ο anontonismar και ο andycap ειναι δυνατοι για να παρεις χωριο πρεπει να κουραστεις και στον 24 λιγοι θα μπορουσαν να τους παρουν.Επιθετικα δεν μου αρεσουν. Ο λογος που δεν τα πανε καλα ειναι οτι στις φυλες τους κοιτανε την παρεα τους μονο και ενοειτε οτι ο τακης δεν κανει για αρχηγος για μενα.Ειδικα αν τον συμβουλευει και ο ναγιοτης που σε οποια φυλη τον βαζουν παει για διαλυση.

Μετα τον 24 κληνει η κοντρα με τους Nv δεν προκειτε να ξαναπαιξω καπου μονο και μονο για να ειμαστε αντιπαλοι(δεν φταιω εγω που παιρνατε ακκουντ 2-3 φορες στον 13 σε οοια φυλη ειχαμε αντιπαλη δεν μπορουσα να το αφησω αναπαντητο.)[/SPOIL]
 

DeletedUser31820

Aνουβη δε διαφωνω καθολου για τα παραδειγματα παιχτων που ανεφερες....Ειχα χρονια να παιξω γιατι μπαινωβγαινα στους κοσμους μετα τον κ4-5 :D...γνωρισα παιδια (DnD) ειτε με πολυ μεγαλυτερα ακκ οπως εσυ η ο chess κτλ ,ειτε με μικροτερα και εμαθα το παιχνιδι κατα πολυ περισσοτερο απο οσο ''προσπαθουσα'' παλαιοτερα...Ειδα παιχτες οπως ο σταυρου να κοκκινιζουν συνεχως τους αντιπαλους και να τρωνε μπαν να χανουν 40-50 χωρια και παρολα αυτα να συνεχιζουν και μαγκιγκα να ειναι εκει που ειναι τωρα....Εχθρους παιζοντας εξαιρετικα να στελνουν το παιχνιδι στο 50-50 και παρολα αυτα να τα παρατανε ετσι επειδη δυσκολευτικανε...
Δεν ειμαι ''προ'' και ουτε καν με ενοιαξε ποτε κατι τετοιο! Αλλα οι ''προ'' φαινονται στα δυσκολα!

Παρολα αυτα χαρηκα που γνωρισα καλους παιχτες και απο τις 2 πλευρες και που θα χουμε να λεμε στο μελλον!

petros216 k3 GENESI
eftihisraul7 k4 JTR
Noobkiller-g7 k24 DnD
 
Κορυφή