παίχτες και πιστοποιητικό υγείας πριν την εγγραφή τους σε νέο κόσμο

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2088
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2088

Έλεος παιδιά κάτι πρέπει να κάνουν οι διαχειριστές και πριν την εγγραφή ενός παίχτη να απαιτείται και πιστοποιητικό υγείας :grrr:

πρόσφατα σε κάποιον κόσμο έγινε μια συμμαχία,
κατά τα συνηθισμένα κάναμε και κοινό φόρουμ,
λογικό τα παιδιά να αναπτύξουν μια σχέση μεταξύ τους
και να έχουμε και την πλακίτσα μας.

Ένας από τους αρχηγούς (και μιας κάποιας ηλικίας) βλέποντας ότι χάνει το επίκεντρο του ενδιαφέροντος,
σβήνει όλα τα θέματα,
άντε πάλι από την αρχή καινούργια τοπικ νέος χαβαλές κλπ. κλπ.,
θεωρεί καλό αυτή την φορά να σβήσει όλα τα φόρουμ....

φυσικό ήταν να μας κάνει την ψυχολογία όλων μας σμπαράλια και να γίνουμε όλοι άνω κάτω :grrr2:

Συμπέρασμα:
Φιλαράκι μου καλό και από άλλους κόσμους....
αν είσαι σε περίοδο που σου διέγνωσαν αλτσχάιμερ,
κάτσε σπίτι πιες το τσαγάκι σου
και εμείς είμαστε δίπλα σου σε ότι χρειαστείς,
άλλωστε μόνο βάρβαρα παίρνεις δεν θα είναι δύσκολο να σε βοηθήσουμε.

Αλλά σταμάτα να μας κάνεις την ψυχολογία μαντάρα.... :oops: :noob:
 

DeletedUser29315

αιγοκερε δεν ειχαμε την τιμη να γνωριστουμε εκει στον καζουαλ που παιζαμε μαζι..γιατι μπαινω μια φορα την εβδομαδα και ουτε.ειδα κανα 2 κειμενα σου εκει στο φορουμ μεχρι εκει,απο κει και περα τωρα αν σε ενδιαφερει η γνωμη μου εισαι λαθος.μιλας για πολλους..ενω φυλη εκανες και εισαι μονος.οι αλλοι που σας εκανε μανταρα εκει ο αρχηγος(που ουτε ξερω ποιος ειναι)πιοι ειναι?και γιατι δεν ειναι μαζι σου?

εριξα μια ματια στο προφιλ σου.βγαζεις χολη.απο ονομα φυλης μεχρι και εδω.εχε υποψη σου οτι ολο αυτο σε γειωνει.και αν εχεις ενα καλο ονομα στο παιχνιδι..το γειωνεις και αυτο.αν εσυ θεωρεις οτι εισαι ενταξει κανε αυτο που πρεπει χωρις να το συνεχιζεις εκδικητικα.γνωμη μου παντα και καλη συνεχεια.

επισης διαβασα οτι θα κανεις φυλη στον κ28.ειμαι απο αυτους που κρατησα τα καλα...που εγραψες για σενα.καλη συνεχεια και εκει.
 

DeletedUser2088

μάλλον κάνεις λάθος, δεν διάβασες καλά αυτά που έγραψα εδώ...
δεν μιλάω για πολλούς μιλάω για έναν και μόνο....

έκανα δικιά μου φυλή και είμαι μόνος,
γιατί με τίποτα δεν έπρεπε να εκθέσω τα άξια άτομα που με φιλοξένησαν στην φυλή τους.
ελπίζω να σε κάλυψα.

δεν παίζει παρεξήγηση
μιλάω συγκεκριμένα,
αυτός που ήταν το έπιασε
τον χτύπησα στην φτέρνα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή