Αλόχα μουτσατσος!!!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11218
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11218

θα ελεγα το γνωστο "I'M BACK" που ειπε ο τεραστιος Σβτατσ, αλλα θα ηταν ψεμα!!!

ειπα να πω ενα γεια σε παλιους φιλους και εχθρους, συνπαιχτες και αντιπαλους,

σας συνχαιρω που μπορειτε και δινεται τοσο χρονο για τις φυλετικες και δεν γινονται
τα νευρα σας τσαταλια!!!
 

DeletedUser18435

Ευκαιρια να πω και εγω ενα γεια σε ολους τους γνωστους!!!!
 

DeletedUser9001

Χμμμ παλια και ωραια ονοματα του Κ3 βλεπω. Welcome back και ελπιζω να σας δουμε και στην ενεργο δραση και οχι μονο spammers στο φορουμ!!
 

DeletedUser

νίκο ευχάριστο να βρίσκεις φίλους ξανά μετά από τόσο καιρό...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

ΥΓ Μου αρεσει που μας ενημερωνεται για τις μεταγραφες σας αλλα να μας λετε και ποιοι φευγουν γιατι εχουμε και αδυναμιες .

H φαση ειναι οτι δεν φευγουν αλλα μονο ερχονται :D
ελπιζω να σε καλυψα :D
 

DeletedUser22757

ναι αφου ειδε πως και η beret ειναι εδω, λεει ασε παιδια δεν θα παρω, παω για αλλες πολιτειες
 

DeletedUser

πωπω τόσο πολύ πονάει το ρουφιανιλίκη που ούτε ένας να μπει να πει ένα "καλώς σας βρήκα"...

αλήθεια ζηλεύεις που δεν υπάρχει μισό άτομο που θα πει καλή κουβέντα και θα σε θυμάται στον επόμενο κόσμο με συμπάθεια?

ποιος μίλησε για σκιλλ κλπ κλπ

μπήκε έγραψε ένα καλώς σας βρήκα και έκατσες να δείς στατιστικά από Κ3! να δείς τη φυλή με το ένα χωριό!

αυτό είναι ορισμός του ψυχικού συμπλέγματος...

όσα και να γράψεις τη στάμπα τη κουβαλάς!

(πότε εσύ πότε ο αδερφός σου :rolf: )
 

DeletedUser

Ω!
νέο παραλήρημα!

πλάκα έχει, στήσαμε τον κόσμο από την αρχή και μας τον χάλασες...
αυτό σημαίνει ότι τίναξες τη συμαχία BP ALCZ στον αέρα και τώρα βγαίνεις και γράφεις τα πράγματα ανάποδα...
δεν ήθελες να είσαι μαξιλαράκι... αυτό σημαίνει ότι δεν ήθελες να παίξεις μέτωπο, έβαλες όλη την dnd να σε πηδήξει για να μην είσαι ούτε μετά στο μέτωπο...

θεωρείς προπαγάνδα ότι ο νίκος έγραψε στο εξτέρναλ, ποιο το όφελος? πραγματικά το ζεις? ποιο το όφελος της προπαγάνδας ένας παίκτης με 200 πόντους να γράψει στο φόρουμ ότι ήθρε?

αλλά το όφελος δεν είναι κανένα και το ξέρεις γατάκι, απλά θέλεις να γράψεις, σε τρώει να βγάλεις τους άλλους σκάρτους γιατί σε πονάει το ποστάρισμα που έμεινε όταν έκανες την τούμπα και δεν βγήκε κανείς να σε υπερασπιστεί...

ουπς λάθος την τούμπα την έκανε ο αδερφός σου γατάκι...

όσο για τα σκιλ ποιός μίλησε και κλάφτηκε? είπαμε εγώ νουμπάκι εσύ παιχτούρα!
 

DeletedUser22757

Ποιο ρουφιανιλικη βρε Zerdai ?Ολοκληρο θεατρακι στησατε στο εξωτερικο για να του πειτε καλως ορισες λες και δεν του το ειπατε στο παιχνιδι ή στο skype ,οτι θες λες παλι μας ειχες συνηθισει σε ποιο ωραια κειμενα επεσε η αποδοση σου ισως γιατι ετρεξες να κανεις προεγραφη στο κ28 και κουραστηκες .
Τοσο κακο ειναι να δουμε τι γραφει ο ανθρωπος στην υπογραφη του και να μελετησουμε τις κατακτησεις του μπουχαχα
Σκιλ ?Ουπς ποιος μιλαει για σκιλ ?Ο δεν κανω τιποτα και εχω μαζεψει ολες τις αμυνες της φυλης γιατι αν χασω χωριο θα κλαιω 3 μερες και κλαις και ασχημα.
Σας εχει στεναχωρησει γιατι στησατε τον κοσμο απο την αρχη και σας το χαλασα ,δεν ηξερες δεν ρωταγες τι κανω σε αυτες τις περιπτωσεις οταν υποτιμουν την νοημοσυνη μου και με εχουν για μαξιλαρακι ....αλλα εχετε τα ΕΛπακια για μαξιλαρακι τωρα δεν εχετε αναγκη εσεις ,μονο δεστε τους μην σας φυγουν.

Eνταξει εχεις δικιο με αντιπαθουν οι αντιπαλοι :'(εσενα ομως σε συμπαθουμε και προς τιμην σου ονομαζουμε τον κ24

Κουλουρακια,τσαι και συμπαθεια

Οπως και να εχει πολυ κριμα που ο seitan τα παρατησε ακομα δεν ηρθε ας τον καλοσορισω αλλη μια φορα μηπως και παιξει.:rolf:


αυτα που λες εδω και μερες, αναρωτηθηκες καθολου αν τα πιστευεις η οχι? τετοια παραμυθακια λες και στο σπιτι σου?
 
Κορυφή