T.M vs RES

  • Δημιουργός θέματος .κλικς.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

βάζω και εμένα που με ενα τσαφ μπαίνω, αλλά κρατάω χαμηλό προφίλ :p
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
αλλο ενοω εγω αλλα καταλαβες εσυ...

δεν ειναι και το καλυτερο σημειο το φορουμ αυτο να πω τι θελω να πω
γιαυτο δεν το λεω...


εσυ παιζεις κ25?

οχι δεν παιζω
απλα ρωτησα κατι γιατι παιζετε τις κουμπαρες

[jor]
+10 πόντοι για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
εεε τι να κανουμε ρε φιλε μπες εσυ να μας διδαξεις λιγο...

εχασες το νοημα του ποστ μου φιλαρακι
αν δεν καταλαβαινεις τι σε ρωταω καλυτερα να μην απαντας

αντε και αφου φατε τους RES 5 φυλες που ειστε παιξτε ξυλο για το ποιοι παικτες θα κλεισετε τον κοσμο με τα μυστικα
 

DeletedUser

εχασες το νοημα του ποστ μου φιλαρακι
αν δεν καταλαβαινεις τι σε ρωταω καλυτερα να μην απαντας

αντε και αφου φατε τους RES 5 φυλες που ειστε παιξτε ξυλο για το ποιοι παικτες θα κλεισετε τον κοσμο με τα μυστικα

χωρις να ξερεις τπτ απο τον κ25 δεν ξερω γιατι μιλας... μια κατηγορας ρες(αφρικανο)
μια κατηγορας εμας... δεν ξερω τι θες και τι προσπαθεις να δειξεις!

παντως απο το φορουμ δεν γινεσαι παιχτουρα γιαυτο προσπαθα κατι αλλο...


και ναι ειμαστε 5 φυλες κανενα προβλημα και σε αυτο?



*βτω νομιζω πολα ειπαμε στο φορουμ μιας και με εχεις στο σκαιπ οτι αλλο
θες ελα απο εκει και ασε της μακακιες εδω...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
χωρις να ξερεις τπτ απο τον κ25 δεν ξερω γιατι μιλας... μια κατηγορας ρες(αφρικανο)
μια κατηγορας εμας... δεν ξερω τι θες και τι προσπαθεις να δειξεις!

παντως απο το φορουμ δεν γινεσαι παιχτουρα γιαυτο προσπαθα κατι αλλο...


και ναι ειμαστε 5 φυλες κανενα προβλημα και σε αυτο?



*βτω νομιζω πολα ειπαμε στο φορουμ μιας και με εχεις στο σκαιπ οτι αλλο
θες ελα απο εκει και ασε της μακακιες εδω...

ναι εχω κοντρα με το μερινο διοτι πολυ απλα οι αποψεις του μονο μπροστα δεν πανε το παιχνιδι
ναι μια τα χω με RES μια με ST(αν δεν κανω λαθος)
μεσω του φορουμ κανεις δεν εγινε παικτης, προσπαθησα να αποδειξω κατι τετοιο;Προφανως οχι. Απλα σαν επισκεπτης σχολιαζω την εκβαση του πολεμου. Αλλωστε εσυ το αρχισες καθως σε ρωτησα κατι που μου ελεγες την ιστορια της ζωης σου...
Δεν με πειραζει που ειστε 5 φυλες αλλα η κατασταση που επικρατει που παιζετε αναλογια 3vs1 ισα ισα για να κερδισετε τη RES. Και θα κλεισετε κοσμο με μυστικα αν δεν τσακωθειτε ποιοι θα παρετε το πρεμ γιατι εχουμε και αυτο το προβλημα τωρα
Το skype μου εχει αλλαξει(high.potential) οτι θελεις με βρισκεις εκει και συ και οποιος αλλος θελει
 

DeletedUser

-Sweetest Love x3 ειναι χειμωνας ρε που να παμε μονοι μας να ανεβουμε στο βορρα μονοι ασε να πηγαινουμε πολλοι. Τα πραγματα εγιναν ετσι λεβεντη μου επειδη τα παιδια εκαναν ενωση με ΔΩΚΕ αρα αναγκαστηκα ο κοσμος επρεπε να παει ετσι.Εσυ που εισαι large αφησε οταν εισαι αρχηγος της φυλης σου τα πραγματα στην τυχη γιατι ειναι ωραιο να μιλας ενω δεν εχεις να παρεις τις αποφασεις. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΓΚΙΑ 2 ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΩΡΑ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16453

O πολεμος δν ειναι 5 φυλες οπως ισχυριζεσαι αλλα πολεμος βορρα με νοτου. Κ οταν ξεκινησε ο πολεμος ( αν δν κανω λαθος ) δν υπαρχει μεγαλη διαφορα στα χωρια π ειχαμε εμεις στν κατοχη μας κ σ αυτα π ειχε η ρες. Αν παρακολουθεις ενεργα τν κοσμο θα ηξερες πως οταν εμεις παιζαμε ξυλο κατω 54 με 55 σαν T.M. και Sorry πανω Res κ Δωκε μονο φαρμαραν κ τελικα αποφασισαν ν κανουν ενωση κ ν χωρισουν τν κοσμο στα 2. Δν υπηρχε αλλη επιλογη. Εξαλλου οπως ισχυριζοταν μεχρι τοτε αυτη ειχαν τν ποιοτητα κ εμεις τν ποσοτητα...
 

DeletedUser17325

O πολεμος δν ειναι 5 φυλες οπως ισχυριζεσαι αλλα πολεμος βορρα με νοτου. Κ οταν ξεκινησε ο πολεμος ( αν δν κανω λαθος ) δν υπαρχει μεγαλη διαφορα στα χωρια π ειχαμε εμεις στν κατοχη μας κ σ αυτα π ειχε η ρες. Αν παρακολουθεις ενεργα τν κοσμο θα ηξερες πως οταν εμεις παιζαμε ξυλο κατω 54 με 55 σαν T.M. και Sorry πανω Res κ Δωκε μονο φαρμαραν κ τελικα αποφασισαν ν κανουν ενωση κ ν χωρισουν τν κοσμο στα 2. (Όταν Res και Δωκε νομπλαραν τις φυλές που υπήρχαν στις ηπείρους τους, Τ.Μ και Sorry τις στρατολογούσαν) Δν υπηρχε αλλη επιλογη. Εξαλλου οπως ισχυριζοταν μεχρι τοτε αυτη ειχαν τν ποιοτητα κ εμεις τν ποσοτητα...

Συγνώμη για την παρέμβαση έκανα μια μικρή διόρθωση. Και ναι ξέρω πως οι ΤΜ νομπλαραν τους 300. Όμως από τη στιγμή που οι 300 έπεσαν σε μια μερα και δεν πρόβαλλαν καμιά απολύτως αντίσταση δεν νομιζω πως μπορει να θεωρηθει κατόρθωμα...
Και πρωτού πέσετε να με φάτε, δειτε το ρεαλιστικά το θέμα. Η δώκε είχε το 85% της 45 και ήταν 14 παίκτες. Η ρες ήταν στην κ44 Και ήταν μια φυλή. Οι Sorry και οι TM πόσες γεμάτες φυλές είχαν από την αρχή τους κόσμου μέχρι το τέλος;
Άλλος λοιπόν έπαιζε ξύλο και άλλος έκανε μαζικές στρατολογήσεις. 1 - 2 μηνες πριν αν κοιτουσε κανεις το χάρτη με τους τοπ σε ODA δεν υπήρχε κανεις απο κ54 και κ55 μέσα.
Προφανώς και δεν σας κατηγορώ. Στρατηγική είναι και αυτή. Όπως μπορεί ο καθένας. Απλά να λέμε τα πραγματα με το όνομα τους.

Από κει και πέρα Η Ρες ήταν καταδικασμένη από την αρχή μιας και δεν υπήρχε χημεία ανάμεσα στους παίκτες.
Επίσης είναι γεγονός πως μπορει μεν η Αρχικη Ρες ( πριν την ένωση με Δωκε) να μην έκανε μαζική στρατολόγηση όπως οι νότιες φυλές, όμως στρατολογούσε τους καλύτερους παίκτες των γύρω φυλών. Είτε ήταν αντίπαλες είτε συμμαχικές είτε ουδέτερες. Πράγμα που τελικά ίσως στράφηκε και εναντίων της. Δεν μπορώ να ξέρω λεπτομέρεις. Το εικάζω όμως.

Αυτά. Μπορείτε να συνεχίσετε.
 

DeletedUser16453

Καταρχας παιζεις κ25 σ καποιο λογαριασμο? ( για ν γνωριζω τι εικονα εχεις για τν κοσμο για τ πως εξελιχθηκε ). Αρχικα οταν Res και Δωκε νομπλαραν τις φυλές που υπήρχαν στις ηπείρους τους- Πες μ λιγο για ποιες φυλες μιλας? Ειχαν κανενα σοβαρο αντιπαλο η πολεμο ποτε? Και η στρατηγικη των Res απ τν αρχη ηταν μια, σε καθε πολεμο βαρουσε πρωτη κ στρατολογουσε τς 4-5 καλυτερους παικτες τς αντιπαλης φυλης. Αυτο εσυ θεωρεις πολεμο? Ναι εμεις καναμε στρατολογησεις τν στιγμη π τα παλικαρια πανω κανανε εσωτερικους κανιβαλισμους μονο κ μονο για ν ανεβουν στς θεσεις κ τς μεταξυ τς κοντρες π ειχαν για τς πρωτια. Εδω τ παραδεχομαι, εμεις δν καναμε τς κανιβαλισμους που καναν οι Res οποτε ειναι λογικο ν ειμαστε παραπανω ατομα. Σαν T.M. π απο τν αρχη μας ειχατε outsider κ θεωρουσατε τν δικια μας ηπειρο ως τν πιο αμφιβολη για τ ποιος θα επικρατησει καθαρισαμε τς φυλες στν ηπειρο μας,( δν ηταν μονο οι v300v ) και καναμε μια ενωση μονο με τς Περιπλανομενους η οποια ειχε ως στοχο ν κλεισουμε τν ηπειρο μας πιο γρηγορα κ ν προχωρησουμε στν επομενο πολεμο μας. Και ως outsider παλι κηρυξαμε πρωτοι κ παιξαμε ξυλο με sorry. Οταν εμεις και η sorry παιζαμε ξυλο οι Res και οι Δωκε τι κανανε??? (Μας ψαχναν στα skype κ ζητουσαν συμμαχιες, κ ο ενας ελεγε οτι θ βαρεσει τν αλλον.). Κ οταν εμεις κατω παιζαμε ξυλο κ ο xarito ειχε μονος τ πανω απο 1 εκατομμυριο αμυντικες απωλειες ολη η Res μαζι δν ειχε τοσες . Αρα για ποια οντα και οντ μ μιλας φιλε μ? Τ παιδια τ μονο π καναν στν βορρα ηταν να φαρμαρουν και ν παιζουν με κυριως επιθετικες αναλογιες, να καναβαλιζουν κ ν βαραν κατι ανυπαρκτες φυλες ( αν λεω ψεμματα διωρθωστε με ). Τν πρωτο σοβαρο πολεμο τς η Res τωρα τν κανουν κ αυριο κλεινει μολις ο πρωτος μηνας τ πολεμου. Εχει ακομα πολυ δρομο ο κοσμος, εδω θ ειμαστε να τα λεμε...

Καλη συνεχεια κ καλες μαχες κ πριν βιαστειτε να μιλησετε κ να κρινετε ενημερωθειτε καλυτερα;)
 

DeletedUser17325

Λοιπόν ας τα πάρουμε με τη σειρά.
Πλέον δεν παίζω κ25. Έπαιζα όταν είχε ενδιαφέρον ο κόσμος. Πλέον απλά τον παρακολουθώ.
Η Δώκε (Trolls αρχικά ) είχε κηρύξει εξ αρχης πόλεμο σε όλη την ήπειρο όντας όπως προείπα μαξ 25 μέλη.
Τις στρατολογήσεις των Ρες γιατί μου τις αναφέρεις σαν επιχείρημα; εγώ ο ίδιος τις ανέφερα και μάλιστα κατέκρινα στο μήνυμα μου στην τελευταια παράγραφο. Διάβασε πιο προσεκτικά το μήνυμα μου.
Το να κάνεις στρατολογήσεις και να έχεις άτομα είναι ένα. Το να στρατολογείς και τις πέτρες είναι άλλο.
Outsider στην κ54 μπορει να ήσασταν στην αρχή και πολύ λογικό το βρίσκω μιας και οι 300 ήταν γνωστό πως είναι μια premade παρέα. Πολύ νωρίς όμως αποδείχθηκε πως δεν είχαν μπει για να μείνουν. Όταν την πρώτη μερα χάνουν το 60 % των χωριών και το 80% του στρατού..
Για πες μου λίγο ποιοι ακριβώς από Δωκε σας έψαχναν στο σκαιπ ζητώντας συμμαχία;
Για ODD δεν μπορω να σου πω τίποτα. Αν μια φυλή αποφάσισε να ρίξει ότι έχει σε εναν παικτη, πρόβλημα δικό της είναι. Οσον αφορα τα ODA νομιζω κανεις λογικός δεν μπορει να αμφισβητήσει όσα λέω. Τα ξέρω μιας και όσο έπαιζα τα παρακολουθούσα αρκετά μπορώ να πω..
Τέλος ο κοσμος προφανώς και δεν έχει πολύ δρόμο. Ίσα Ίσα εχει κριθεί εδώ και καιρό. Δεν είναι μυστικό άλλωστε. Το ξέρουν και το δηλώνουν και οι ίδιοι οι παίκτες που έχουν απομείνει. Με αυτό σου το σχόλιο, το ποστ σου έχασε κάθε ίχνος σοβαρότητας.

Καλή συνέχεια και σε σένα σε κάποιον άλλο κοσμο ( σε αυτον δεν εχει νοημα να αναφερθω πλέον ) Πριν βιαστείς να μιλήσεις, σκέψου μήπως ο συνομιλητής σου είναι ήδη αρκετά ενήμερος..:hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16453

τις φυλές που υπήρχαν στις ηπείρους τους- Πες μ λιγο για ποιες φυλες μιλας? --- Εδω γιατι αποφευγεις ν με απαντησεις?
Το να στρατολογείς και τις πέτρες είναι άλλο.-- Δηλαδη η Res χανει τν πολεμο απο πετρες???
Οσο για τς v300v ειμασταν πιο οργανωμενοι.
Οσο για τ skype ΔΩΚΕ εσυ π λες οτι εισαι ενημερος θα επρεπε ν ηξερες ποιοι μας ψαχναν. Τελικα μηπως δν εισαι τοσο ενημερος οσο τ παιζεις?? Εγω με τ επιχειρημα μ για τ ΟDD τ εβαλα για ν σ δειξω οτι ολοι οι μεγαλοι λογαριασμοι των Res πριν τν δικο μας πολεμο ειχανε μηδενικες απωλειες. Απλα παιζαν μονοι τς, δν τς βαρουσε κανεις. Η Δώκε (Trolls αρχικά ) είχε κηρύξει εξ αρχης πόλεμο σε όλη την ήπειρο όντας όπως προείπα μαξ 25 μέλη.--- Πες μας σε ποιες φυλες αναφερεσαι κ για εδω, για τς Myr? Π εισταν 15πλασιοι σ ποντοι?
Κ η Δωκε εσεις π ολο λεγατε θα χτυπηθειτε με Res τ κανατε? Μπηκατε μεσα σε Res και φαγατε εναν απο τν μεγαλυτερο σας λογαριασμο επειδη δν τν γουσταρε ο αρχηγος των Res και θελατε ν παρετε χωρια ( ψεματα ειναι κ αυτο?? )
Για εμενα ενας κοσμος κλεινει ταυτοχρονα με τν οριστικη ληξη του, για εμενα τοτε ειναι το τελος! Βλεπεις πουθενα τιποτα παραλογο σ αυτο?? Αν παιζεις χρονια φυλετικες θα δεις πως εχουνε γινει πολλα.

Μηπως βιαζεσαι ν τ παιξεις εξυπνος?? Αν νομιζεις οτι ξες παραπανω πραγματα απ εμενα απλα πλανασαι πλανην οικτρα,
Και τελος το ενδιαφερον χαθηκε φιλε μου εντελως ( γιατι ηδη ηταν ενας χαμηλα ποιοτικος κοσμος ) οταν αποφασισατε να γινετε μια φυλη στν βορρα.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
-Sweetest Love x3 ειναι χειμωνας ρε που να παμε μονοι μας να ανεβουμε στο βορρα μονοι ασε να πηγαινουμε πολλοι. Τα πραγματα εγιναν ετσι λεβεντη μου επειδη τα παιδια εκαναν ενωση με ΔΩΚΕ αρα αναγκαστηκα ο κοσμος επρεπε να παει ετσι.Εσυ που εισαι large αφησε οταν εισαι αρχηγος της φυλης σου τα πραγματα στην τυχη γιατι ειναι ωραιο να μιλας ενω δεν εχεις να παρεις τις αποφασεις. ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΓΚΙΑ 2 ΦΥΛΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΠΟΛΕΜΟ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΝΩΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΩΡΑ.


δεν παιζω 25 και δεν ξερω τιποτα απλα βλεπω σαν επισκεπτης και σχολιαζω
 

DeletedUser17325

. Νομίζω ξέρεις πολύ καλά αφού είσαι τόσο ενήμερος ποιες ήταν οι φυλές. Είναι περιττό να τις αναφέρω λοιπόν.
. Η πρόταση είχε μεταφορική προφανώς έννοια και αποσκοπούσε απλά στο να δείξει την μαζική (που δεν μπορει κανεις να αρνηθει) στρατολογηση που εγινε εκ μερους σας. Η απάντηση σου λυπαμαι αλλα μονο τραγική μπορει να χαρακτηριστεί. Δεν γνωρίζω την ηλικία σου βέβαια οπότε "κραταω μια πισινη" Ίσως οφείλεται σε αυτήν..
. Όσο για τη Δωκε, έλα που δεν ξέρω... Μήπως τελικά είμαι άσχετος;
. Οι φυλές στην κ45 αντιστάθηκαν πολύ περισσότερο σε πληροφορώ από τις νοτιες φυλες. Έχω σταματήσει εδώ και 2,5 μηνες και είμαι ακομα 50αδα σε απώλειες.
. Η Δωκε εστω και για λιγο χτυπήθηκε με Ρες και υπήρξαν και πυξίδες... Σε μεγαλους μάλιστα (για τη χρονικη περιοδο) λογαριασμους. Εσεις με Σορρυ ποσα χωρια ανταλλαξατε πρωτου σταματησετε; Γιατι φήμες λένε πως πολύ νωρίς σταματησατε να χτυπιέστε και ας μην είχε βγει παραεξω. Όσον αφορά το λογαριασμό που λες μπορεί όντως μερικοί να ήθελαν να κανιβαλίσουν.. Αυτοί όμως ήταν λίγοι και δεν αντιπρωσοπεύουν το σύνολο. (ελπιζω) Προσωπικα ποτέ δεν συμφώνησα και αυτός είναι ενας από τους λόγους που δεν με βλέπεις να παίζω αυτή τη στιγμή.
. Συμφωνώ πως ο κόσμος δεν έχει κλείσει. Μπορει ξαφνικά να αποφασίσετε να διαλυθείτε επειδη δεν θα συμφωνειτε στο ποια ατομα θα βρίσκονται στην νικητήρια φυλή. Μου είναι αδιάφορο αυτό όμως. Ο πόλεμος Ρες με ΤΜ ειναι φανερο πως έχει κριθεί.

Δεν νομίζω να το έπαιξα κάπου έξυπνος... Μάλλον εσύ έχεις μεγαλη ιδεα για τον εαυτο σου. Δεν νομιζω πως ξερω περισσοτερα πράγματα από σένα. Ξέρω όμως πως γνωρίζω όσα ξέρεις και εσύ. Και αν σε ενδιαφέρει τόσο πολύ να μάθεις ποιος είμαι , δες την υπογραφή μου.
 

DeletedUser

ποακτση στον κόσμο μπήκες τέλη νοεμβρίου προφανώς.... το μόνο που πέτυχες σωστά είναι το "Οσο για τς v300v ειμασταν πιο οργανωμενοι."

1)Για να ξέρεις, η RES καθάρισε τα φαβορί (πχ BL) και τα outsiders (πχ NMS) του κόσμου πριν εσείς αρχίσατε να σπάτε ξαφνικά ΣΕ με ακάλυπτες φυλές.

2)H ένωση με ΔΩΚΕ έγινε για έναν και μόνο λόγο, μπας και αποφύγουμε το inactivity στον πιο αδιάφορο νουμποκόσμο που έχουμε παίξει. Για του λόγου το αληθές http://prntscr.com/2pyhjc δες διαφορά μεταξύ 2 κόσμων που άνοιξαν με 1 μήνα διαφορά για να καταλάβεις πως είναι όλοι με έτοιμες βαλίτσες για άλλα μέρη.

3)Ο μανιασμένος κανίβαλος έφυγε γιατί μάζευε βάρβαρα πρώτον και δεύτερον γιατί υπήρχαν κάποια προσωπικά προβλήματα που μόνο αυτό θα τον άφηναν να κάνει

4) Η RES δεν χάνει από πέτρες, αλλά από inactivity, 2-3 λάθος στρατολογήσεις και μία χαζή κόντρα μεταξύ των πρώτων λογαριασμών της

Παρόλα αυτά, χρειάστηκε να στρατολογήσεις (απίστευτο) και φυλή στην πλάτη μας για να πάρεις προβάδισμα. Πρέπει να είσαι πολύ περήφανος που είστε +200 χωριά χτυπώντας 10 παίκτες ουσιαστικά.

160 λογαριασμοί εσείς και 36 λογαριασμοί εμείς. :doh:

υγ.: έπρεπε να βάλετε 5 ρε τρέλα για να βγείτε στο φόρουμ;!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλημερα και απο μενα, σε καθε κοσμο τα ιδια και τα ιδια γκρινια για τις στρατολογησεις. Εμεις ειμαστε νουμπαδες, ωστοσο στον κ26 που ειναι οντως εξαιρετικης ποιοτητας κοσμος, η CxC και η OUT που εχουν ακαδημιες τοσο νουμπαδες ειναι? Και μαλιστα μετρα τις ακαδημιες τους, εχει 2 η σιεξσι και 4-5 η αουτ... Για δες που βρισκονται οι ΜΥΓΕΣ που δεν βγαλανε ακαδημια... Πηγε περιπατο το ριμ τους και χανουν απο λυκους για τους οποιους δεν τρελαινομαι κιολας. Που θελω να καταληξω? Ας προσεχατε τη διπλωματια σας και εφοσον θελατε να παιξετε λιγοι και καλοι ας ησαστε πιο ενεργοι οταν επρεπε... Συνεπως λαθος δικο σας. Και γω προτιμω να παιζω στο λιγοι και καλοι αλλα ειτε δεν ειχατε αρκετο σκιλλ (που αμφιβαλλω) ειτε οι νουμπαδες αποδηχτηκαν πιο εξυπνοι.
 

DeletedUser

καλησπερα και απο εμενα,πλεον εχω σταματησω απο το κ25 εδω και μισο μηνα... δεν θα μιλησω για την αντιπαραθεση μου με τον αρχηγο των ρες...... καρμελο γνωριζεις με ποιο τροπο κερδισατε των πολεμο με τους (B.L) ? επειδη ξερω οτι εισαι ενας καλος παιχτης με ηθος , εαν μαθεις τι π**** παιχτηκε θα αλλαξεις πολυ γνωμη για την φυλη σου...ηταν ενας σημαντικος παραγοντας που με οδηγησε στην αποχωρηση μου... Τωρα οσο αφορα το πολεμο,το μεγαλο μειονεκτημα των ρες ηταν καθαρα οι ανυπαρκτες αμυνες,οι περισσοτεροι παιζανε με αναλογες 3 προς 1(3 επιθετικα 1 αμυντικο) επειδη πιστευαν οτι ειχαν κλισει το κοσμο..... καλες μαχες και στις 2 πλευρες
 

DeletedUser

Παιδιά υπάρχουν πολύ καλοί παίκτες και στις 2 φυλές. Το νουμπάδες κλπ είναι επειδή με την μάζα παίρνει η μπάλα και τους καλούς.

Αν αυτός ο πόλεμος βορρά-νότου είχε ξεκινήσει αρχές Δεκεμβρίου θα μιλούσαμε για έναν άλλο κόσμο πάντως....
 

DeletedUser

ποακτση στον κόσμο μπήκες τέλη νοεμβρίου προφανώς.... το μόνο που πέτυχες σωστά είναι το "Οσο για τς v300v ειμασταν πιο οργανωμενοι."

1)Για να ξέρεις, η RES καθάρισε τα φαβορί (πχ BL) και τα outsiders (πχ NMS) του κόσμου πριν εσείς αρχίσατε να σπάτε ξαφνικά ΣΕ με ακάλυπτες φυλές.

2)H ένωση με ΔΩΚΕ έγινε για έναν και μόνο λόγο, μπας και αποφύγουμε το inactivity στον πιο αδιάφορο νουμποκόσμο που έχουμε παίξει. Για του λόγου το αληθές http://prntscr.com/2pyhjc δες διαφορά μεταξύ 2 κόσμων που άνοιξαν με 1 μήνα διαφορά για να καταλάβεις πως είναι όλοι με έτοιμες βαλίτσες για άλλα μέρη.

3)Ο μανιασμένος κανίβαλος έφυγε γιατί μάζευε βάρβαρα πρώτον και δεύτερον γιατί υπήρχαν κάποια προσωπικά προβλήματα που μόνο αυτό θα τον άφηναν να κάνει

4) Η RES δεν χάνει από πέτρες, αλλά από inactivity, 2-3 λάθος στρατολογήσεις και μία χαζή κόντρα μεταξύ των πρώτων λογαριασμών της

Παρόλα αυτά, χρειάστηκε να στρατολογήσεις (απίστευτο) και φυλή στην πλάτη μας για να πάρεις προβάδισμα. Πρέπει να είσαι πολύ περήφανος που είστε +200 χωριά χτυπώντας 10 παίκτες ουσιαστικά.

160 λογαριασμοί εσείς και 36 λογαριασμοί εμείς. :doh:

υγ.: έπρεπε να βάλετε 5 ρε τρέλα για να βγείτε στο φόρουμ;!! :p


1) Για την ΣΕ που σπάσαμε ξαφνικά αν θυμάμαι καλά κάτι παρόμοιο είχε γίνει και με τη RES ενάντια σε Trolls (δεν θυμάμαι αν ήταν όντως οι Trolls βλέπεις τα θέματα στο φόρουμ έχουν διαγραφεί)

2) Ο πιο κύριος λόγος που πολλοί επέλεξαν τον 26 αντί του 25 είναι κυρίως οι ρυθμίσεις που είναι σαφώς καλύτερες στον 26.. (βλέπε κατά κύριο λόγο την ταχύτητα του κόσμου)... αν υπήρχε ένας πόλεμος RES-ΔΩΚΕ ο κόσμος τώρα θα είχε πολύ περισσότερο ενδιαφέρον από ότι τώρα γιατί έτσι ουσιαστικά χώρισε το κόσμο.. οι ΤΜ με τους σορρυ ήταν ανώφελο να συνεχίσουν το πόλεμο μεταξύ τους βλέποντας αυτήν την ένωση που ουσιαστικά αν δεν γινόταν κάτι θα έφερνε και το κλείσιμο του κόσμου..

3) Η RES δεν χάνει από inactivity χάνει από λάθος χειρισμούς της διοίκησης τους που έφεραν το inactivity και λάθος χειρισμούς εννοώ την ένωση με ΔΩΚΕ

4) Όσο για τη φυλή που χρειάστηκε να στρατολογήσω πίσω από την πλάτη σας δεν νομίζω να μας βγήκε σε καλό μάλλον βάρος αποδείχτηκαν για μας αφού μόνο άμυνες και χρόνο σε επιτηρήσεις κάψαμε για να ασχολούμαστε με κάτι γατάκια που μόλις τα βρήκαν σκούρα άλλαξαν στρατόπεδο..

5) Αλήθεια εσύ γιατί χρειάστηκε να τους στρατολογήσεις?

ρε καρμελο παίξτε μπαλίτσα να το ευχαριστηθείτε και ότι γίνει ρε φίλε (άλλωστε αυτό δεν έλεγες και με τον στέφανο στον 26? (L))

υγ: φήμες λένε πως θα μας έρθει και ο Πάνος με τη παρέα του αληθεύει :hmmm:
 
Κορυφή