είναι και αυτό κάτι...

  • Δημιουργός θέματος Zerdai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30115

πας αλλου το θεμα αγγελικουλα αυτα δεν μας απασχολουνε
το θεμα ειναι αλλου και μην ξεφευγεις για να γυρισει η κουβεντα αλλου γιατι θα εκτεθεις παλι
το θεμα ειναι για μερικα ρουφιανακια,μην το ξεχναμε
 

DeletedUser30115

Μα εκει ειναι το θεμα Κωστακη για ρουφιανους μιλαμε και μαλιστα στην ηγεσια μας γιατι αυτες τις συνομιλιες δεν τις ηξερε αλλος .
Ωστε ειχατε ρουφιανους στην ηγεσια της BP ελα ρε συ μπραβο δεν το ειχα καταλαβει τοσο καιρο :p

Αγγελικη δεν ειμαι κωστακης(μην μπερδευεσαι)
τι ρουφιανους και μπαρουφες λες??συμμαχοι μεχρι τελους δεν ειμασταν?μεταξυ συμμαχων εχει θεμα ρουφιανιας??πρωτη φορα το ακουω και αυτο,αλλα αμα εχει τετοια ατομα μεσα σαν εσενα ειναι λογικο να βλεπεις ετσι τα πραματα
ειπαμε πας αλλου το θεμα,ΜΗΝ ξεφευγεις αλλου
 

DeletedUser21791

delpierro -Γιωργη antifbunko εσυ μιλας?Εσυ λες περι αηδιας και σαπιλας?Εσυ που εκτος που επαιζες και παιζεις σε μια φυλη που παντα παιζει υποχθονια και εχω ασχοληθει μαζι της στο παρελθον με μεγαλη επιτυχια,εσυ ξεχνας ή δεν θες να μαθευτει οτι ελεγες αυτα?

http://prntscr.com/2iffd2
http://prntscr.com/2iffwx

Οσοι πεσετε απο τα συννεφα συντονιστητε ολοι μαζι για να ακουσουμε και τον κροτο.
AndyCap εσυ πρεπει να εισαι ο ιθύνων νους της Ακλατραζ για αυτο παει χαλια ,βαλε στην υπογραφη σου τα παραπανω prtsc ειναι πιο ωραια.
YΓ Ελενη και για την κριση ο Τεο φταιει επρεπε να εχει αναλαβει καθηκοντα.

για βαλε μας κ τις ημερομηνιες απ το σκαιπ...
ηταν οι 2-3 πρωτες μερες που αναλαβα κ πριν μιλησω με αλκατραζ τοτε ειχα μιλησει κ με τον ντανκελχατ οπως εχω ηδη πει
οταν μιλησα με αλκατραζ κ καταλαβα τι ακριβως εχιε συμβει στον κοσμο συμφωνησα απολυτα μαζι τους
 

DeletedUser21791

βλακειες λες ως συνηθως
με τον τακη σχεδον τσακωθηκαμε οταν πρωτομιλησαμε κ μεχρινα σχηματισω σφαιρικη αποψη

κ στον κοσμο οχι δεν επαιζα ειχα μπει για να κανω πλακα στον φιμπουνκο που ειναι γνωστος μου
απο κει κ το αντιφιμπουνκο κ μεχρι που ηρθαν κ με βρηκαν η σονια κ ο ανδρεας
δεν ειχα ηξερα τιποτα απολυτως για το τι παιζει στον κοσμο,εμπαινα 1-2 φορες τη μερα κ εκανα τνη πλακα μου
ουτε φορουμ διαβαζατης φυλης ουτς τπτ ουτε σε πλανο ειχα στειλει
περα απο κατι αμυνες που μου ειχαν ζητησει καποια στιγμη

βγηκε κ ο κπαπ κ μιλησε κ απο νουμπας εγινα παλια παραβανα?
αλλα δε θα καθομαι να σου εξηγω αλλο τι ειχε παιχτει κ ποιος ειμαι
ξερουν ολοι ποιος ειμαι εγω κ ολοι ποια εισαι εσυ
αρκετα ασχοληθηκα μαζι σου
 

DeletedUser

Οτι και να ποσταρεις απο το θεμα της ρουφιανιας δε θα ξεφυγεις...
Με τον αντιιφιμπουνκο ειχαμε διαφωνησει/μαλωσει σε αρκετα θεματα στο σκαιπ μαζι με τον Τακη οταν ειχαμε μπει μια μερα....Σε πολλα ειχε δικιο αν παιρναμε ως βαση τους αγραφους κανονες του παιχνιδιου...Τελικα νομιζω καταλαβε οτι ουτε δολος υπηρχε απο τη δικη μας πλευρα ουτε καποια σκοπιμοτητα...
 

DeletedUser30115

AndyCapaki μιλησαμε για τις ρουφιανιες σας επι 10 σελιδες ,τα της ΕΛΠΟ τα ρουφιανιλικια τα ειπαμε και φυσικα τον ρολο που παιξατε εκει .Τα δικα σας ρουφιανιλικια τα ειπαμε παραδεχτηκε και ο DoubleX The Invisible οτι ειχατε ρουφιανο στην ηγεσια της BP αρα ειχα αποοοολυτο δικιο :D

Εν κατακλειδι λεω οτι δεν θελω να ξεφυγω καθολου καθε αλλο γιατι αν η δικια σας χασουρα οφειλεται σε εμενα ...τοτε πολυ χαιρομαι

τα περι ΒΡ αγγελικουλα βγηκε και τα ειπε ο ΓΙωργος
αρα δεν ηταν κατι μυστικο στο συγκεκριμενο θεμα που βγηκες να πεις και δεν εχει να κανει με ρουφιανο το συγκεκριμενο θεμα
τις δικιες σου ρουφιανιες σχολιαζουμε οπως και των 3ων που την εκαναν σαν εσενα εδω και 2 τοπικ
τυχαιο???
και να φανταστεις βγηκαν και ατομα απο αλλους κοσμους για να πουν το πως παιζεις για να σωσεις τα εικονικα χωριουδακια σου
 

DeletedUser

Τους ρουφιανολογαριασμους τους φυτεψατε στην ΒP απο την αρχη του κοσμου το noumero δεν γνωριζει αφου ο ιδιος βγηκε και ειπε οτι δεν ειχε ιδεα τι γινοταν στο παιχνιδι και ασχολειθηκε πολυ αργοτερα :D Για τα μετα γεγονοτα μιλησε,μετα την δικη σου παραδοχη ... αστο δεν μπορεις να τα μπαλωσεις με τιποτα, ολοι ξερουμε .Αληθεια στην DND παιζουν κι αλλοι δικοι σας ρουφιανολογαριασμοι ?
Εχω ξεχασει να ευχαριστησω πρωην και νυν "εχθρους" που μιλανε με τα χειροτερα λογια για εμενα,ενα μεγαλο ευχαριστω παιδια παντα τετοια, διοτι η δυσφημιση απο "εχθρους" ειναι η καλυτερη διαφημιση στις φυλετικες κυριως οταν συνοδευεται απο ΝΙΚΕΣ .:D


ο τέκτων ο χελλ-ναιτ ο μπακαγιόκο ο γκοτα ο μπουμ ο ιμορταλ ήταν ρουφιάνοι τελικά?Γιατί εγώ ξέρω τουλάχιστον για τους 3 πρώτους ότι τους δίναμε στόχους και ποτέ δεν έσκαγαν νουκ!Επίσης ξέρω ότι γινόταν χαμός αν κλειδονώνταν χωριό από άλλο συμπαίκτη μας κοντά σε αυτούς ακόμη και σχεδόν μέσα στον πυρήνα τους!Κάποιος που δεν φοβάται ότι θα τον βαρέσουν από πίσω δεν έχει ανάγκη από γερούς πυρήνες ΜΕΣΑ στα μπλε


Θέλει ο ρουφιάνος να κρυφτεί και η dnd δεν τον αφήνει!


Εσύ τελικά τι ρόλο βάραγες;Γιατί με όποιον και αν έχω μιλήσει μου είπαν ότι έκανες τα σκυπε ρουμ κόλλαση!Αν κάτι δεν πέφτει από έξω θα πέσει απο μέσα νόμιζες αμ δε..


ΞΕΒΡΑΚΩΘΗΚΑΤΕ ΡΕΕΕ
 

DeletedUser30115

Eσυ ποια εισαι απο τις 3??
γιατι και εγω χειμερινος κολυμβητης ειμαι :D
 

DeletedUser11218

πω ρε παιδια!!! ειχα ετσι να διαβασω κεντρικο φορουμ με τοσο προσυλωση απο τον Κ3 οταν επαιζε ο πολεμος LC-PRO vs Genesis και ΣΙΑ (sorry παιδια που δεν θυμαμαι ολες τις φυλες)

Ελπιζω να μην φαω καμια παρατηρηση, δεν ειμαι εκτος θέματος γιατι το θεμα το εχει ανοιξει ενας παλιος μου συνπαιχτης και φυλετικος φιλος!!!

Παντως αν γραφατε και τα alias των φυλων και των παιχτων κανονικά, σχεδον θα ημουν με πληρη πληροφορηση!!!

Καταλαβα λοιπον για ακομα μια φορά οτι μερικά πραγματα δεν αλλάζουν ποτε και το χειρωτερο απόλα ειναι οτι μιμουνται την πραγματική ζωη...

Τι ειναι αυτο που μας εκνευρίζει περισσοτερο οταν βλεπουμε μια ενημερωτική εκπομπή πολιτικού περιεχομενου κυριως (που ειναι και επικαιρα τωρα)?
Οταν κανουν μια ερωτηση σε καποιον και αυτος απανταει αλλα ντα στην χουνταλα που λέμε και στο χωριο μου!!!
Δλδ αλλα λογια να αγαπιομαστε,
Δλδ να σου διαβασω το μανιφεστο
Δλδ να σου απαγγηλω την διακυριξη κοκ....

λοιπον, εκανα μια φυλή, την ονομασα "Τσιρκο", οποιος νιωθει ανετα και στο στοιχειο του θα δεχτω το αιτημα του για να τον βαλω στην φυλη μου!!!

θα τα ξαναπουμε στο φορουμ, εχει πολυ ψωμι εδω περα, εγω με τις μαχες πρωτης γραμμης τελειωσα, τωρα μονο χαβαλε
και in to the point.

Συγχαρητηρια παντως σε αυτους που εχουν κανει την προπαγνδα και το κεντρικο φορουμ δευτερο σπιτι τους!!!
Ειναι φοβερο....!!!!
 

DeletedUser24750

ΥΓ και λιγο ασχετο με το θεμα.
Ξεφτυλα ναγιοτη(lafagiet στον k24) δεν θα σε κυνηγαμε σε 100 κοσμους για πυξιδα.Σε φτυνουν και στους 10 κοσμους που εχεις παιξει(μαζι με πυξιδα) και νομιζεις οτι βρεχει.
Εμαθα οτι εσυ η ενα τσιρακι σου(απο τα 1-2 που εχεις δεν ειναι παραπανω) σε μια φυλη με μειγμα nv-vrosmadwn στον κ27 ενοχλησε τον σπυρο και του το επαιξε μαγκας στο εξωτερικο.
Για να μην αρχισουμε να σε ξεφτυλιζουμε και εκει μαζεψου.
Δεν θα κανουμε αυτη την δουλεια κ6-κ12-13-20-21-24(συντομα) αν τα λεω καλα εχει παιξει πυξιδα και δεν ξερω και που αλλου δεν θα κανουμε αυτη την δουλεια σταματα να παιζεις σε ελληνικους σερβερ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16803

Τι του κανεις?Αυτος αν κοψει τις φυλετικες θα φρικαρει στο νησι και ετσι που τον πας καροτσακι σε ολους τους κοσμους θα σκεφτει αν ξαναπαιξει


seitanAZ δεν σε προσεξα παιζεις ή τσαμπα τα καλως ορισματα να πω γεια (έρχεσαι) και γεια (φεύγεις)

σε αλλο κοσμο θα παιζει ως μεντορας τωρα! εχει εκπαιδευσει παντως μερικους! εχω κανα 2 στον 27! μου φεραν και χαιρετισματα του! οποτε και να φυγει ο ιδιος, αφησε τη μαγια του!

12φυλες σε συνολο 22-23 με το ιδιο ονομα! συμμαχια με τις αλλες 6! προσπαθεια συμμαχιας με τις υπολοιπες και εχθροι μονο τα βαρβαρα!! χαχαχα ! τακτικη μεγαλων παικτων! ειχαν καλο δασκαλο!!:grrr2:

την καλημερα μου και σορρυ που μπηκα στα δικα σας εδω! απλα περαστικος ημουν!:)
 
Κορυφή