είναι και αυτό κάτι...

  • Δημιουργός θέματος Zerdai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Για το τη εγινε ολοι πια εχουν καταλαβει....σε παλιοτερα ποστ εδω στο φορουμ ο εαρεντιλ εχει μαλωσει με τη μιση αλκατραζ και ηταν και καμμενος λογαριασμος...συνεχεια ονλινε οσο επαιζε και αβερτα επιθεσες και φεικ ηταν....Το να κατηγορεις καποιον αδικα ενω ολοι ξερετε τη εχει γινει ξεπερναει το ξεφτιλικι...
 

DeletedUser15970

Τελικά εσένα πως σε λένε Αγγελική ή Βασίλη;Γιατί μπερδεύεις και τους παρατηρητές..ή μήπως το πρωί είσαι Αγγελική και το βράδυ Βασίλης;κωλύομαι.. :hmmm:

Εσυ το πηρες σε κατι αρχαια βιβλια που διαβαζα στο πανεπιστημιο στη ψυχολογια, αυτο που λεμε διπλη προσωπικοτητα. Ειχα και ενα γνωστο που το πρωι ξυπνουσε Τακης και το βραδυ γινοταν Μητσοτακης. Λες να ειναι κατι παρομοιο??

[SPOIL]Εσενα σε βλεπω να ανοιγεις Fan Club Βασιλη με το κολλημα που εφαγες με τον αδελφο της κοπελας[/SPOIL]

:rolf:
 

DeletedUser31166

Α ρε αντωνη κουνια που σε κουναγε και σενα. Καλλιο αργα παρα ποτε που λεει και η παροιμια. Τουλαχιστον αν και στο τελος το παραδεχτηκες οτι εσυ εδωσες τις πληροφοριες στους αλκατραζ. Τα θερμα μου συγχαρητηρια παντως σου βγαζω το καπελο γιατι μας κοροιδεψες καλα ολους. Ποτε δν θα σε υποπτευομουν εσενα, τοσες ωρες φαγαμε στο σκαιπ μαζι. Αλλα που σαι τροχος ειναι και γυριζει αντωνακη. Αντε και καλο νεο ετος :bd:

τα παραπονα σ αυτους που προστατευουν τους πληροφοριοδοτες τους περισσοτερο και απ τους ιδιους τους τους παικτες. το οτι οι ιδιοι οι εχθροι βγαινουν και με υποστηριζουν μετα το ολο κραξιμο που τους εκανα, δε σας λεει κατι? γτ κανεις απο σας που ηταν ρουφ η μπερετ δε βγηκε να την υποστηριξει? γτ και οι 2 πλευρες ξερουν τι κουμασι ειναι! αμα εχει καλη κουβεντα να σου πει ο αντιπαλος εγω νοιωθω ενταξει με τον εαυτο μου. μονο ενας με ρωτησε αν ημουν οντως ρουφ (του ειπα πως οχι) και κανεις αλλος δεν ενδιαφερθηκε. απλα με κρινατε και βγηκε η ετυμηγορια. ειχα την καλυτερη διαθεση για επικοινωνια με την κυρια μπερετ και απλα μ εφτυσε στα μουτρα, προφανως απο ανησυχια μηπως την δωσω, μηπως την ψαρευω και τετοια. αμα εχεις καμενη γουνα ετσι ειναι. δεν εμπιστευεσαι κανεναν. οσο ημουν στη φυλη πλανο δεν εστησα, πολλες φορες βαραγα και μονος οπως ξερουν τα παιδια απο αλκατραζ, αμυνες δεν πολυζητουσα καλυβομουν μονος εκτος απο ενα 2 χωρια. ηταν και τα μισα στο μετωπο βλεπεις. οτι ειχα να πω το ειπα. οσοι θελετε εξηγησεις στο σκυπε θα ειμαι!

υγ. δε νομιζω οτι κανεις στα χρονικα στον σερβερ εχει βγει να δηλωσει ναι το εκανα γτ ετσι κι ετσι. αν δε το εκτιμαται κριμα που παιζα τοσο καιρο μαζι σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15970

Και συ θεωρεις δηλαδη οτι η αντιδραση σου ηταν σωστη, αλλα ειπαμε οσο παιρνεις τα ευσημα απο τον αντιπαλο σωστα ειναι ολα. Ισως το επομενο κοσμο που η αλκατραζ θα γινουν γκουανταναμο να σε βαλουν να παιξεις μαζι τους να παιρνεις και απο μας τα ευσημα. Τις καληνυχτες μου και φιλακια ρουφηχτα...Σμουτς! :D
 

DeletedUser31166

kpap
1) Ενταξει πασο οταν ξανανιωσεις μοναξια εδω ειμαστε κερναμε και σουβλακια που σου αρεσουν :p
2)Εσυ εισαι σιγουρος ?γιατι τα στατιστικα μενουν και αλλα δειχνουν
3)Αδιαφορια για τα ευκολα καφε χωρια που δεν παιζουν στο κεντρο?Χλωμο
4)Αφου δεν με ξερεις στο κ16 τοτε πως εχει αποψη για το ακαουντ μου εκει? Μπερδεμενα μας τα λες
5)Συμφωνω αλιμονο τι ζητησα και εγω δεν ηξερα δεν ρωταγα συγνωμη κι ολας αλλα αυτος μας ελεγε οτι οταν ειχατε φαει το πλανο το μεγαλο ειχε κοψει ολα τα τρενα .Τελικα εσυ το ειχες κανει ...το ηξερα αλλα δεν ηθελα να πω κατι τοτε βαριομουν και που τον ακουγα .
Φιλια

kaboum χαθηκες και ανησύχησα .Ξερεις τι εχει γινει τωρα?Εχουμε μπερδεψει τους εχθρους σου με τους φιλους σου με δικη σου ευθυνη βεβαια και δεν μπορουμε να κατανοήσουμε το ποστ σου.
Σε εφτυσα μωρε συγνωμη αλλα δεν συνηθιζω να μιλαω με εχθρους. Ειδες ομως τωρα που δεν παιζεις ολο με εσενα μιλαω ,παρε ενα μαντηλακι να σκουπισεις τα ματακια σου και αν εχεις παραπονα να βγαινεις να τα λες να ξελαφρωνεις .

Υγ Ναι η αληθεια ειναι οτι εισαι και ψευτης και κοροιδο και δεν υπαρχει αλλος τετοιος στο σερβερ .Ηθελες να σε εκτιμησουν κι ολας ? Καλα κανε κουραγιο θα τους μιλησω και εγω που εχω μια αλφα επιρροη επανω τους ισως τα καταφερω .

δεν περιμενα τπτ καλυτερα απο καποια που θα εκανε τα παντα για το λογκ της. ειναι και αυτος τροπος παιχνιδιου. μπραβο σου. τον εσωσες. στον επομενο κοσμο που θα μπεις ομως με αλλο ονομα και ισως να σε λενε βαρβαρα χριστινα η κατι τετοιο. θα αλλαξεις και ονομα σκυπε. και σου ειπα πριν παρε τον κωδικο μου στο σκυπε να δεις τις συνομιλιες μου με συνδεσμο σου στην ντι ν ντι. αλλα δε χρειαζεται ετσι? ξερω και ξερεις οτι εισαι κουμασι και αυτο μου φτανει. κανε το σοου σου εδω. αλλα την αληθεια την ξερεις και μ αρεσει.


Και συ θεωρεις δηλαδη οτι η αντιδραση σου ηταν σωστη, αλλα ειπαμε οσο παιρνεις τα ευσημα απο τον αντιπαλο σωστα ειναι ολα. Ισως το επομενο κοσμο που η αλκατραζ θα γινουν γκουανταναμο να σε βαλουν να παιξεις μαζι τους να παιρνεις και απο μας τα ευσημα. Τις καληνυχτες μου και φιλακια ρουφηχτα...Σμουτς! :D

ο καθενας τιμα τη φυλη του σε ατομικο και συλλογικο επιπεδο, μεχρι να κρινει οτι δε χρειαζεται πια. ενα ρουφ εδωσα και τπτ αλλο. αν ειναι κακο αυτο ας το κρινει ο κοσμος που παρακολουθει με το στομα ανοιχτο την επομενη δημοσιευση. φιλια και απο μενα! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31166

kaboum θα σε στεναχωρησω γιατι παιζω με το ιδιο ονομα εδω και κατι κοσμους και δεν θα το αλλαξω .Εσωσα τον λογαριασμο μου ?Γιατι δεν εχω κοκκινα τωρα και μαλιστα περισσοτερα παλι λες οτι θες αλλα οκ αρκει να μιλας να ξερω οτι εισαι καλα σε εχω αναλαβει προσωπικα αυτες τις δυσκολες στιγμες .Εγω ενα ξερω ο ενοχος ένοχον ου ποιεί και εσυ εισαι πολυ ενοχος μα παρα πολυ!!!

Ποια φυλη τιμησες ?Εδω βγαινεις και τους κατηγορεις οτι επαιξαν βρωμικα

Πραγματικα ανησυχω για εσενα

που ακριβως τους κατηγορισα? για ενα ατομο μιλησα και εσενα. σταματα γτ ρεζιλευεσαι κοπελα μου. τσαμπα το τραβας. ο σερβερ εχει την εικονα σου. την τιμησα και το ξερουν. αλλιως θα χαν βγει να πουν οτι λεω παλαβομαρες. σωστα?

συνεχιζεις να μιλας χωρις επιχειρηματα και να προσπαθεις να με βγαλεις τρελο. πιστεψε δε θα αλλαξει το δεδομενο οτι πουλησες τη φυλη σου ενω εγω πουλησα εσενα! χαχαχαχαχ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21791

κπαπ τραβα να βρεις κανα γκομενακι στο τει κ ασε τις βλακειες εδω

γτ δε λες οτι σ επιανε πανικος στα πλανα κ δεν αφηνες κανεναν να μπει γτ θεωρεις οτι κοβεις πιο καλα απ ολους σχεδον(κ οχι αδικα)
το δικομου ποσοστο στον κ 16 δε το πιανεις με τπτ βεβαια 87% νομιζω ηταν


με σενα μπερετ(αφου πλεον εγινες κ επισημα ρομπα) επειδη βλεπω κ συνεχιζεις κ ασχολησαι θα σου πω κατι τελευταιο κ δεν ασχολουμαι πια ,στρουθοκαμιλιζεις
αν ησουν καθαρη θα ειχαν βγει ηδη απ την ηγεσια των δνδ να σε υποστηριξουν.σε φτυνουν κ νομιζεις ψιχαλιζει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser21791

ναι σιγουρα σου ειχα πει εγω οτι εκοβα τρενα στον 16 επισιες τραβα πες στν κπαπ οτι του φαρμαρα κιολας να δουμε τι θα πει

τα υπολοιπα ειναι ανευ σχολιου αλλα κατι δε μου κολα εδω
απ την μια φερνω φιλους εδω για να με υποστηριξουν κ απ την αλλη ειμαι ρομπα επειδη μου την λενε αυτοι που εφερα για να με υποστηριξουν
καλο
εχεις τρομερη φαντασια
τελικα βλεπω κ βρηκες απλετο χρονο ,κοιτα πως γυριζουν τα πραματα
 

DeletedUser30115

εεεε ρε τζαμποο που σας χρειαζεταιιι
ο πρωην συμπαικτης σας βγηκε και ειπε πως εγιναν τα πραματα,μεχρι και τους κωδικους του σκαιπ του ειπε να δωσει το παιδι για οσους δεν πιστευουν η δεν θελουν να πιστεψουν η ακομα καλυτερα σε οσους εχουν λερωμενη την φωλιουλα τους
κουνια που σας κουναγε οπως λεει και ο πατριωτης γκουρου (ΑΕΛ ειπαμε??)
με τον Αντωνη κραζομασταν πολλες φορες στο φορουμ και ευτυχως η διαχειριση δεν διεγραψε τα μυνηματα γιατι θα εβγαιναν να πουνε οτι δεν συνεβηκε ουτε αυτο
να πω και για τις επιθεσεις που ανταλλασαμε στο παιχνιδι??και μιλαμε για επιθεσεις εε,με γεματα αγροκτηματα,οχι επιθεσεις σαν τις μπερετ με τους dnd
ευτυχως που υπαρχουν και μερικοι συμπαικτες σας που καταδικαζουν τα λεγομενα σας,τις πραξεις σας και την ατιμια σας
το ολο θεμα μου φερνει τασεις γελιου και παραλληλα τασεις για να ξερασω,ναι ναι ξερω θα πειτε να κοψω το ποτο
ελα που δεν πινω ομως
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

για υποστηριξη??βλεπεις να χρειαζετε κανεις υποστηριξη εκτος απο σενα εδω περα??:hmmm:
επειδη ως επι το πληστον εσυ γινεσε ρεζιλι,ρομπα και περιγελος εδω περα(και οχι μονο):oops:
στην θεση σου δεν θα ξαναμιλαγα σε φορουμ και ειδικα στο εξτερναλ γιατι θα ντρεπομουν + το οτι οσπου μιλας βγαινουν και περισσοτερα στην φορα για σενα και την φυλη σου:doh:
ελα συνεχισε και θα χρειαστει και το τεστ που λεγαμε :D
 

DeletedUser30115

εε οντως εισαι κανα τυχαιο ατομο εσυυυ??μπααααα :confused:
οσο για τα τεστ μην αγχωνεσαι,αν εισουν του γουστου μου θα ειμουν και εγω dnd :D
και τα τεστ αχριαστα θα ταν
 

DeletedUser30115

μιλησα με τον προισταμενο σου
θα ρθουμε καμμια 10αρια απο κει να κλεισουμε τον κοσμο ΟΛΟΙ μαζι ενωμενοι και αγαπημενοι και τα τεστ που λεγαμε :D
 

DeletedUser

Τόσο καιρό το γατί ήταν κρυμμένο στη φωλιά του δεν μιλούσε περίμενε το μεγάλο πλάνο της τούμπας...
Θα μιλήσεις κιόλας για ρουφιάνους όταν όλο το σκαιπ του Κ24 (και μιλάω και για DnD) σε έχει για γλέντι...

Σε πηδήξανε για να χτυπήσουνε johnson μιλημένα από τον αύγουστο που πέρναγες print screen το φόρουμ της BP (όχι της κακιάς alcz) και έστηνες το πούλημα και μετά βγαίνεις και κλέγεσαι ότι "σε έδιωξαν"...

Έστησες και θέατρο κακού τύπου ότι "δεν είμαι εγώ είναι ο αδερφός μου"...

αiντε από εδώ...

@DnD: όπως είχα πει και σε παλαιότερο ποστάρισμα σας θεωρούσα φαβορί για την επικράτηση πολύ πριν όλα αυτά που σαφώς γέρνουν την πλάστηγκα προς το μέρος σας, το θέμα όπως φαίνεται ουσιαστηκά ήταν (είναι) ανάμεσα σε bp και alcz που δεν κατάφεραν να πείσουν τα μέλη τους για το κοινή πορεία (το ποιος ήρθε με απωθημμένα φάνηκε από το πούλημα της φυλής του)


τα υπόλοιπα μπακλαβάς γωνία (ωραίο κομμάτι και αυτό δε λέω) αλλά μέχρι εκεί, νομίζω ότι αρκετά ειπώθηκαν από εμένα εδώ οπότε το ράβω.. (με ρούμπωσε η μπέρετ - με έβγαλε νοκ άουτ - άλλωστε: "kanonise ειναι κοριτσι εγγλημα")

είδες έμαθα και εγώ τα bold, είναι αυτά που λένε... για σενα :rolf:
 

DeletedUser31166

μιλησα με τον προισταμενο σου
θα ρθουμε καμμια 10αρια απο κει να κλεισουμε τον κοσμο ΟΛΟΙ μαζι ενωμενοι και αγαπημενοι και τα τεστ που λεγαμε :D

και αναρωτιομουν ποτε θα εμφανιζοσουν! :p ωραια περασαμε κι ασε αυτους που χουν χασει το νοημα του παιχνιδιου να κανουν ιντριγκες για να σωσουν το λογκ τους. αν τα πραγματα καπως γυρναγαν η μπερετ θα ξαναγυρναγε με σας. οποτε μην την κακολογειτε. ειναι ευελικτη παικτρια.
 

DeletedUser28574

Σαν παρατηρητης θελω να πω καποια πραγματακια.

1. Οι αλκατραζ ειναι μια ντοπρα φυλη.Απλα ενα περιστατικο.Στον 18 ειχα παρει καποια χωρια που ηταν καθαρισμενα απο την NV.μιλοντας με τα παιδια στην αρχη δεν βγαλαμε ακρη και πηγε να γινει καλο νταλαβερι.Μετα ομως καταλαβα ποσο βρομια υπαρχει γενικοτερα στο παιχνιδη και στην φυλη που ημουν (ηταν ετοιμη να το κλεισουν το μαγαζι) και ποσο ντοπρα μου μιλησαν ατομα απο NV και πραγματικα γουσταρα παρα πολυ.

2. Οσο ημουν στον 24 (πολυ λιγο δηλαδη) ολες οι φυλες βαρουσαν αλκατραζ τις ηπειρου.Ρουφιανιες υπηρχαν,σκατα υπηρχαν αλλα παντα με σεβασμο προς τα μελη τους τα αντιμετωπιζαν ολα.Και ειναι πολυ σπανιο φαινομενο αυτο.

3. Μπερετ σε θυμαμε απο τον 15.Ειχα διαβασει και ακουσει πολλα για σενα.Βεβαια το μονο που θυμαμε καλα ενα μελος τις Liun οπου ηταν και στην δοιηκηση ηταν μια μερα μαζι σου στο σκυπε και αλλους βεβαια ειχε και ουτε 5 λεπτα αντεξε με την κολοτουμπα τις κολοτουμπας!!

Αυτα τα λιγα!!Βγειτε κραξτε με οσο θελετε.Αλλα δεν ειστε αλλο 13..Ειστε ανθρωποι με ζωη και οικογενειες.Οταν κανετε ρουφιανιες για ενα παιχνιδη και τα παντα για το ακκ σας σε ενα ομαδικο παιχνιδη αναρωτιεμε γιατι παιζω ακομα...
 

DeletedUser

Θέλει η ρουφιάνα να κρυφτεί και η ρουφιανιά δεν την αφήνει..

Καλέ μπε-μπέρετ τολμάς και βγαίνεις και μιλάς; Τολμάς και συνεχίζεις να ποστάρεις;

--Ήσουν στην BP και πάντα δημιουργούσες προβλήματα με όλους τους παίκτες με όλα τα παιδιά που ήταν κατά καιρούς στην ηγεσία.

--Δεν συμμετείχες σε κανένα πλάνο της φυλής.

--Έκανες διπλωματία μόνη σου με άλλες φυλές με μοναδικό στόχο να προστατέψεις το λογαριασμό σου. πχ είναι τυχαίο ότι είχες αναλάβει να βγάλεις πλάνο για τους ΑΛΛΙΝ και μιλώντας μαζί τους το έπαιξες τρελίστα μετά; Μήπως λέω μήπως τα έκανες πλακάκια με το φιλαράκι σου και ομοιδεάτη σου στη ρουφιανιά τον χελνάιτ;

--Πάντα έτρωγες ξύλο και ποτέ μα ποτέ δεν ανέβηκαν οι αμυντικές σου απώλειες, ποτέ μα ποτέ δεν είδαμε ούτε μία αναφορά. Τυχαίο;

--Είχε βγει πλάνο για συμπαίκτη σου δίπλα σου και ούτε που μπήκες στη διαδικασία να κάνεις οτιδήποτε όπως και ο χελναιτ.

--Πάντα είχες άμυνες της φυλής δεσμευμένες στο λογαριασμό σου για το φανταστικό χτύπημα που θα έτρωγες. Μη μου πεις ότι είχες φοβηθεί από τις φέικ που είχες πει σε DnD να σου βάλουν. Και στη τελική αν όντως ήθελες να στήθείς καλύτερα αμυντικά γιατί δεν έπαιρνες τα χωριά στο ριμ που σου δίναμε;

--Πάντα ανάλογα με το ποιον μιλάς προσάρμοζες αυτά που θα πεις και ψέματα πολλά παραμύθια όμως πχ ότι είχες αφήσει το λογαριασμό.

και χίλια δυο άλλα που βαριέμαι να τα γράψω, αν και πολλά έχουν γραφτεί ήδη. Πραγματικά κάτι τέτοια τυπάκια σαν εσένα χαλάνε το παιχνίδι -μαντ χάνεις πελάτες με τα παράσιτα που έχουν μαζευτεί-

Ακούστηκε από κάποιους ότι ήταν απλές στρατολογήσεις και το άκουσα με έκπληξη γιατί κάποιοι από αυτούς έχουν και μια εμπειρία στο παιχνίδι. Στρατολογήσεις κάνεις όταν σπας φυλές μετά απο πόλεμο όπως έκανε η BP με τους ΑΛΛΙΝ. Αλλά εδώ έχουμε στρατολογήσεις προσχεδιασμένες που περίμεναν την κατάλληλη στιγμή για να γίνουν ενώ είχε ρουφιανέψει τους πάντες και τα πάντα και παρακαλώ να βγει η ηγεσία της DnD να το διαψεύσει.

Καλέ μπε-μπέρετ πώς εξηγείς ότι ποτέ δεν σε βάρεσαν και στα τελευταία με τα βάρβαρα δεν πάρθηκε κανένα κοντά σου; Μήπως σε φοβήθηκαν; Ή μήπως έμαθαν ότι δεν ξέρεις να κόβεις;

Άντε πάνε κρύψου τώρα γιατί θα σε κάψει ο ήλιος.


ΥΓ Δεν συνηθίζω να γράφω στο εξωτερικό, αλλά υπάρχουν και κάποια όρια
 

DeletedUser

Απάντα σε αυτά που σου έγραψα και ύστερα λέμε ό,τι άλλο θελήσεις.
Εκτός και αν δεν έχεις κάτι να πεις. Πες ότι δεν ισχύουν..
Πάντως με είδες και θέλω να το εκτιμήσεις τα έγραψα ένα ένα για να μπορέσεις να τα καταλάβεις..

ΥΓ εχθροί και σύμμαχοι, αντίπαλοι και συμπαίκτες, ξέρουν πώς έπαιξα, αυτά που όλοι έχουν σούρει για σένα ακόμη και από τον σέρβερ της Καμπόντζης δεν τα έχουν σούρει σε άλλον άνθρωπο. Εγώ θα λυπόμουν..
 

DeletedUser30115

υγ2 kaboum οικειοτητες βλεπω με τον εχθρο πολλες φιλιες ειχες βρε παιδακι μου!!!!.

To εξτερναλ τα λεει ολα αν ειμασταν φιλαρακια με τον Αντωνη(τον εκτιμουσα σαν αντιπαλο) οπως και αλλους διαφορους τιποτα περισσοτερο
Μαλιστα καποτε του εστειλα μυνημα και επιτηρητης ηταν ο κυριακος(λογιαλτυ),κυριακο το θυμασε η το ξεχασαμε και αυτο,ειδες στα μυνηματα που ειχα με τον Αντωνη καποια φιλικη σχεση η τιποτα ρουφιανιες??
αληθειες πες μην γινετε αλλο ρομπα η συμπαικτρια σας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

QUOTE=kaboum;415301 ο καθενας τιμα τη φυλη του σε ατομικο και συλλογικο επιπεδο, μεχρι να κρινει οτι δε χρειαζεται πια. ενα ρουφ εδωσα και τπτ αλλο. αν ειναι κακο αυτο ας το κρινει ο κοσμος που παρακολουθει με το στομα ανοιχτο την επομενη δημοσιευση. φιλια και απο μενα! :D[/QUOTE

Διαβαζω τοση ωρα το φορουμ και πραγματικα θελω να γελασω μ ολα αυτα που εχεις γραψει..
Δεν ειθελα να γραψω αλλα δεν αντεξα..

Να ξεκαθαρισω. παιζω κο πλευ στον 24.
Αντωνακι ειμαι η Ελενη.
Παιζουμε μαζι απο τον 21 και οταν εμαθα τι εχεις κανει επεσα απο τα συννεφα..:oops:

Λες και δν ξερω τι γινετε καθε φορα.
Καθομαστε λοιπον και ψαχναμε ποιο ειναι το ρουφιανακι και πηγαιναν απατα τα πλανα.

Ειχαμε μπει βλεπεις ολα τα εμπιστα μελη απο τον 21 και εσυ εισουν μεσα σ αυτους.


Τωρα που το σκευτομαι ειχαμε και ρουφ στον 21 λες να εισουν εσυ?
Θυμαμαι οτι μια χαρα επαιζες και εκει ωσπου ξαφνικα μας ανακοινωσες οταν δυσκολεψαν λιγο τα πραγματα με cxc οτι σταματας.
:hmmm:
Λες οτι εδωσες τα χωρια σου.. Για θυμησου λιγο.. εκανες μερτζ με τον Λογιαλτυ..
Τωρα ξαφνικα ενω τα χωρια σου τα ειχες αδειασει και ειχε ο Κυριακος ριξει το ηθικο τσουπ ο Λετσκεντρανκ περνει χωριο.:wow:
Πολυ συμπτωση Ε???
Την αλλη μερα το ιδιο.. εγινε νομιζω 3 φορες!!!:hmmm:
Μπορεις να μου πεις πως ο Μεθυσμενος επερνε χωριο αδειο με 1 αριστο? Χμμμ μαλλον μαντικες ικανοτιτες ειχε!!

Παμε παρακατω.. Αν δεν περναμε πρεφα οτι εσυ εισουν ο ρουφιανος τους θα επερνες κωδ και θα επαιζες κανονικα με τον Λογιαλτυ η κανω λαθος?
Ενας θεος ξερει αν γινοταν αυτο το ποιο θα ηταν το αποτελεσμα..
Μιλουσα μαζι του δν ξερω και εγω ποση ωρα για να τον πισω γιατι και αυτος δν μπορουσε να πιστεψει οτι εισουν το ρουφιανακι των αλκατραζ.

Εισουν μεσα στα ρουμ και παντου και ποτε δεν ειπες οτι κατι σε πειραξε.
Ενας που εχει κοτσια και ειναι ντομπρος πρωτα απο ολα μιλαει με τους συμπαιχτες του και προσπαθει να βοηθησει.
Δεν δεινει την φυλη του ετσι εκτως και αν ειναι ρουφιανος.

Πραγματικα ντρεπομαι που σε θεορουσα οκ τυπο και φιλαρακι.
Ακομα τα βαζω με τον εαυτο μου που αφησα να με ξεγελασεις..

Παμε παρακατω τωρα οσο αφορα την Μπερετ.
Για ****υς μας εχετε?

Ειχαμε παρει ανιχνευσεις και ξεραμε οτι ηταν στακαρισμενη .
Γιατι να την χτυπησουμε αφου μπορουσαμε να παρουμε ευκολα χωρια,για να χασουμε ασκοπα στρατο?

Στελναμε απειρες φακες και φακες αριστους στα χωρια της για να σας κανουμε να μαζευετε εκει αμυνες
Καλη στρατηγηκη ετσι? Μια χαρα σας γελασαμε :noob:

Μηπως εχουμε χτυπησει τα χωρια του λετσκεντρανκ που ειναι μεσα μας?:oops:
Και αυτον τον εχουμε πηδηξει. Λετε να ειναι και αυτος ρουφ μας?

Αυτα απο μενα. Σας αφηνω να σκευτητε. .
ΥΓ Αντωνακι δν ειναι καθολου χαρουμενη που σε γνωρισα
Κριμαααααα....
(L)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή