είναι και αυτό κάτι...

  • Δημιουργός θέματος Zerdai
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

μετα από τόσο χρόνια φυλετικες κάναμε πρόοδο:
- Δεν κατηγορούμε την ΟΔ για λαβθασμένα ή ιδιοτελή μπαν
- Κατηγορούμε τους συμπαίκτες μας που δεν μας αφήνουν να παίζουμε παράνομα και εκτος ορίων...

α, βρε ανατολίτες μου έχετε τον χαβαλέ σας τελικά!!!

(και μηνξεχνάτε τα χωριά δεν πάνε πακέτο στον επόμενο κόσμο)
 

DeletedUser26303

στο επομενο ποστ που θα ανοιξεις για αυτο τον λογο θα σε κερασω φλυφιτζουρι να ξεχνιεσαι.:hmmm:

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser22757

ela kerna, η μεγαλη σιγουρια σας εφαγε και θα σας φαει

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26303

εσυ γκατζος εισαι??? το εχω πολυ καιρο περιεργεια!!

[jor]
+10 πόντους για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Που το είδες αυτό σερ? Μετά από τόσα χρόνια φυλετικές βρες μου παίκτη να σου πει ότι του φέρθηκα σκάρτα...
Με ήξερες και από χθες και άρχισες τις προσωπικές επιθέσεις?
Αλήθεια αν εσύ πίνεις τον καφέ σου ανάλογα με τις φυλετικές φτιάξε και φραπέ, εγώ όπως θα δεις σε όλα τα ποστ τον χαβαλέ μου κάνω στο παιχνίδι και στο φόρουμ γράφω ότι βλακεία μου κατεβαίνει, προσπαθώντας να μη προσβάλλω κάποιον, τώρα εσείς οι παιχτούρες κατέχετε το άθλημα καλύτερα...
 

DeletedUser

Επειδή είσαι πονεμένος και το πας σε παλιά θέματα αλκατράζ με BP, η οπτική σου είναι τελείως λάθος...
Εάν εννοείς ότι η μισή BP ήταν φίλοι μας που δεν ήθελαν να μας χτυπήσουν για παλιά απωθημένα και πουλήματα άλλων, τότε ναι ισχύουν τα παραπάνω...

καφέ δνε πίνω, τσαγάκι και αυτό πρασινάκι...
 

DeletedUser

Έχεις την πλάκα σου όμως...
αλήθεια είσαι από τότε πονεμένος, βγήκε όλη η φυλή εκτός από 2-3? Και κατάφεραν αυτοί οι 2-3 να μην μας χτυπήσουν? πραγματικά έχεις την πλάκα σου, σ'αρέσει να τρολάρεις και να πετάς τη μπάλα στην εξέδρα για παλιά θέματα.
Για τις χθεσινές ρουφιανοστρατολογήσεις μόνο που δεν τσιτάραμε το game boy το 1992 δεν μας έχετε κατηγορίσει...

αλλά κοιτάς τα στατικικά και δεν βλέπεις ότι μόλις άναψε κόκκινο το λαμπάκι βγήκανε όλοι γιατί δεν ήθελαν να χτυπήσουν, αλλά είπαμε ήταν πολλά τα απωθημένα για να θέλει το παρεάκι να χτυπήσει τον σύμμαχο αλκατραζ, δεν πειράζει σερ βρήκες πάλι καλυβάκι να κρυφτείς...

(θύμισε μου και το account για να έχω καλύτερη εικόνα, μεγάλοι άνθρωποι είμαστε ξεχνάμε)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Κοίτα για να τελειώνουμε με τα παλιά σου ψυχολογικά, άνοιξε ένα ποστ για τις σχέσεις BP αλκζ να σου σχολιάσω ότι θες, αφού εκεί βλέπω σε πονάει το θέμα, τόσο πολύ μετά από τόσο καιρό δε μπορεί θα σου αφήσει τραύματα...

εγώ σταματάω εδώ και κόαζε όσο θες (το ονοματάκι σου δεν μας το πες όμως)
 

DeletedUser

προσπαθώ πάντα να απαντώ, τώρα πραγματικά δεν έχω καταλάβει ποιος είσαι, αν δεν έχει νόημα άστο το αφήνουμε εδώ...
είναι ευχάριστο ότι δεν πόνεσες ποτέ, γιατί από τα μηνύματά σου άλλα κατάλαβα, αλλά είπαμε όταν μάθω και εγώ με ποιον μιλάω συνεχίζουμε
 

DeletedUser

σου είπα πες λογαριασμό in game να σου απαντήσω σε ότι θες και άσε τα επαγωγικά για τον Tesla
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Tελικα δεν εχω καταλαβει αυτη η Beret πως γινεται να κλαιγεται για αμυνες και συγχρονος να ειναι και το ρουφιανακι της dnd?

Θα σου απαντήσω μόνο σε αυτό το κομμάτι.

Το ότι κλαιγόταν για άμυνες και έλεγε ότι την χτυπάνε δε σημαίνει ότι ΟΝΤΩΣ την χτύπαγαν.

Ευτυχώς υπάρχουν και οι απώλειες και φαινόταν καθαρά ότι δεν της έριχναν ούτε τσεκούρι.

Προφανώς τα ψυχολογικά προβλήματα είναι η απάντηση στο γιατί ζήταγε άμυνες χωρίς να δέχεται επιθέσεις.
 

DeletedUser

όχι βρε κανένα μυστικό, το ονοματάκι σου κρατάς μυστικό, και μη βάζεις bold να κάνεις εντύπωση
 

DeletedUser

Δάσκαλος εγώ? με κακομαθαίνετε...
δυστυχώς άλλη είναι η δασκαλά σε αυτά αλλά έτσι που τα έχει κάνει σε όλους τους κόσμους δεν βγαίνει το γατί να μιλήσει να σας μάθει πως στήνονται οι κόσμοι...
να 'σαι καλά πάντως, μας πήγες μεσιμέρι για να μας πεις το απωθημένο σου, ότι εγώ κρατούσα τα μυστικά του κόσμου, όποιος κάνει διοίκηση σε φυλή στον Κ24 γελάει μαζί σου...
Ελάχιστη έως παραμικρή διοίκηση δεν έχω ασκήσει, αλλά είπαμε μην σου χαλάσουμε τα παραμύθια της γιαγιάς...
 

DeletedUser

Χαχαχαχαχαχα και εμεις χαβαλε σου κανουμε .
1)Στρατολογησες φυλη που την χτυπουσε η συμμαχικη σου φυλη
2)Ουδεποτε βοηθησες την συμμαχικη φυλη καθε αλλο φυτεψες εκει ενα δουκα απο την αρχη του παιχνιδιου νομιζοντας οτι δεν θα το μαθαναμε οτι ειναι ενας απο τους περιφερειακους λογαριασμους που ειχατε βγαλει στην αρχη του κοσμου
3)Στρατολογησες τους μεγαλύτερους λογαριασμους της συμμαχικης σου φυλης βαζοντας αλλο πακτη να παιξει τον λαφαγιετ που μετα απο καιρο μαθαμε οτι ηταν παλιος σου συμπαικτης και αυτος χαχαχα ενω δηλωνατε ασχετοι με το θεμα
4)Στρατολογησες το ριμ πισω απο το ριμ της συμμαχικης σου φυλης
5)Ειχες κανονισει με τους Ελπο να περασουν κοκκινους του dnd αφου πρωτα στηθουν με βαρβαρα μηνες πριν γινει η αλλαγη της διπλωματιας τους
6)...θες κι αλλα ή σε κάλυψα ?


Κανε μου μια χαρη μην πινεις φραπε τα νευρα σου ειναι χαλια τελευταια .

καλα αυτο το εχουμε καταλαβει ηταν πλεονασμος που το ανεφερες.

μπερετ εσύ;εσύ που από την αρχή του κόσμου ήθελες να βαρέσεις αλκατραζ και το δήλωνες παντού;έφτιαξες λογαριασμό εσύ και τα άλλα τα ρουφιανακια στην πλάτη της αλκατραζ και της b.p και μιλάτε;τώρα καταλαβαίνω γιατί όποιον και να ρωτήσω το στόμα του στάζει σκ..ά για 'σένα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τα ρουφιανακια τα δικα σας εφτιαξαν και ειχαν λογαριασμο στην δικη της πλατη οταν τελικα σταματησε τα χαμαλικια εφαγαν πυξιδες
Πως γινεται να φτιαξει καποιος λογαριασμος στην πλατη αλλης φυλης που ποτε δεν συνεργαστηκε αμυντικα ή επιθετικα με τους συμμαχους? Ουτε κοινα φορουμ δεν υπηρχαν χαχααχαχααχ.Οτι να ναι .
Προβολή συνημμένου 1008
Βαλε την μασκα σου καθε φορα που ρωτας τους πυξιδιασμενους .



Η γελοιότητα και η υποκρισία σπάει κάθε ρεκόρ..Και πως να συνεργαστούμε άραγε αμυντικά που το βόρειο-ανατολικό μέτωπο το είχες πάρει εργολαβία και ήταν προκαθορισμένο ότι θα πας dnd;Εγώ με το πτωχό μου το μυαλό πάντα σκεφτόμουν ότι είχες κάνει μέχρι και Σ.Ε με dnd γιατί άλλωστε επί 2 μήνες και ενώ οι αλακτραζ ήταν στα μαχαίρια με τους dnd και τα τρένα εσύ δεν έπαιρνες ούτε μία απώλεια;όλος ο ελληνικός σερβερ σε ξέρει πια και γελάει με την πάρτη σου..
 

DeletedUser21791

ο κατι μαγικο ειναι η μπερετ????
εχει μουτρα κ βγαινει κ γραφει αντι να ειναι σε κανα λαγουμι?
μολις μου ειπαν για τρατολογησεις τεκτων μπακαγιοκο χελ ναιτ

δε θα κατηγορησω δνδ κ να υποστηριξω αλκατραζ η βπ παρολο που εκει επαιζα

ενα εχω να πω κ οποιος το καταλαβει καταλαβε εχετε καταντησει μερικοι το παιχνιδι να παιζετε 90% διπλωματια(φουστιες θα το ελεγα εγω) δε θα ηταν προτιμοτερο να κατσετε να το μαθετε κ να παιξετε λιγο ξυλο αυτη ειναι αλλωστε κ η ομορφια του

εγω προσωπικα σε οσους κοσμους εχω παιξει ποτε δεν αλλαξα φυλη για να σωθει ο λοραριασμος μου τα χωρια παιδακια ειναι εικονικα παρτε το χαμπαρι επιτελους...
 

DeletedUser21791

οσοι με ξερουν ξερουν ,δε βγηκα να πω οτι ειμαι παικταρας αλλα οτι δεν ειμαι ρουφιανος
σε αντιθεση με σενα
εχω αποδειξεις για τις ρουφιανιεςσου αλλα δε χρειαζονται καν αν δει κανεις πως ειχες στησει τον λογ σου.ποτε δεν επαιξες για την φυλη
εκανες ομως κατι μαγικο εισαι ο μονος παικτης στην ιστορια των φυλετικων που οντας μετωπο τον χτυπουσαν συνεχως αλλα κατα ενα περιεργο τροπο αμυντικα οντ δεν ανεβαζες
τραβα κρυψου κ ασε τις αναλυσεις απ την αρχη αυτο ηταν το σχεδιο να ρουφιανευεις βπ κ καποια στιγμη να περασεις απεναντι
 

DeletedUser25211

Ακουστηκε .... ?Ολοι παιζετε(ξεκατινιαζεστε) γτ το τι εγινε πριν 6 κοσμος υμαρτον δλδ
Φανηκαν ολοι οσοι θελαμε ! Η συνεχεια επι της οθονης


[SPOIL]....... Ιαν 05
οι αλκατραζ θα πατησουν διαγραφη ακουστικε

....... Ιαν 08:18
Σιγα μη πατησουν διαγραφη. Ειναι ταγμενοι εχθροι του Τεο απο τον 18 που μας εκαναν λαμογια και πατησαμε εμεις διαγραφη. Ειχαμε συμαχια και στρατολογισαν τους εχθρους χτυποντας μας.[/SPOIL]

Υ.Σ. Να προσεχετε στα μετοπιστεν (L)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν υπηρχε συνεργασια οπως παραδεχτηκες μολις τοτε, για ποια αναπτυξη στις πλατες σου μιλας βρε πλαταρα?
Και πως γινεται η αψογη οπως μας την παρουσιαζατε μεχρι τωρα συμμαχια να μην εχει συνεργασια?χαχαχαχαχααχ
Σε καθε ποστ αλλα μας λες συννενοησουμε με τον ευατο σου τουλαχιστον να λες τα ιδια. :rolf:
Οι βπ χτυπηθηκε απο dnd στις 16 Αυγουστου και εσυ ετρωγες πασατεμπο στα επιτελεια σου για μηνες,μπηκες στο πολεμο επειδη σε χτυπησαν οχι για να βοηθησεις .Σε ολο αυτο το πανικο χτυπουσατε κανενα τρενο με τα χωρια σας γεματα αμυνες αφου ειχατε φροντισει να στρατολογησεται τα παντα .

στο σημειο αυτο συμφωνουμε καμια αντιρρηση.


Εμείς την συμμαχία με τους πειρατές την σεβαστήκαμε στο έπακρο!η αλκατραζ μέτωπο με dnd ΔΕΝ ΕΙΧΕ !!!τώρα αν εσύ ήθελες να νομπλάρουμε από τις 15 ώρες είναι άλλο θέμα!τέλος πάντων ο Παντελίδης τα έχει πει όσο δέρμα και αν αλλάξεις..

Τελικά τον λογαριασμό σου τον έπαιζε όντως ο αδερφός σου πριν βγεις και πας dnd όπως είχε διαρεύσει στο φορουμ;
 
Κορυφή