speed round

  • Δημιουργός θέματος τρελος εν δράσει
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

αρχικά καλησπέρα και καλή χρονία και χρόνια πολλα!!!!!!!!!!!!!
(ας μπουμε στο ψητό)

επειδη εχω ένα κόλλημα με τα speed και τις τελευταίες βδομάδες πέζω σχεδόν καθημερινά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και δεν έχουν βγει ακόμα τα speed γιατί περιμένω απο την κυριακή!:help(το ρωτάω επειδή τις άλλες βδομάδες κάθε μέρα είχε και απο ένα speed ενω τωρα δεν έχει βγει ουτε ένα απο την κυριακή...........


1)σρυ για τα όρθ
2)η ερώτηση είναι κάπως βλακεία αλλα δεν έχω καθόλου υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!!


:D ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

DeletedUser

κρίμα...........τωρα στεναχωρήθικα!:axe:


μπορείται να το διαγράψαται αν θέται τέλειωσε:(
 

DeletedUser

αυτες της μερες ειχε καθε μερα επειδη ηταν γιορτες...απο εδω κ περα θ βγαινει καθε παρασκευοσαββατοκυριακο....
 

DeletedUser

αρχικά καλησπέρα και καλή χρονία και χρόνια πολλα!!!!!!!!!!!!!
(ας μπουμε στο ψητό)

επειδη εχω ένα κόλλημα με τα speed και τις τελευταίες βδομάδες πέζω σχεδόν καθημερινά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και δεν έχουν βγει ακόμα τα speed γιατί περιμένω απο την κυριακή!:help(το ρωτάω επειδή τις άλλες βδομάδες κάθε μέρα είχε και απο ένα speed ενω τωρα δεν έχει βγει ουτε ένα απο την κυριακή...........


1)σρυ για τα όρθ
2)η ερώτηση είναι κάπως βλακεία αλλα δεν έχω καθόλου υπομονη!!!!!!!!!!!!!!!!


:D ευχαριστώ εκ των προτέρων

Speed γύροι δεν θα μπαίνουν πλέον τις καθημερινές λόγο των παραπόνων. + Το ότι και σε κανονικές συνθήκες speed servers δεν μπαίνουν τις καθημερινές. Η Παρασκευή, το Σάββατο και η Κυριακή είναι οι μέρες που έχουν ορίσει οι διαχειριστές την διεξαγωγή των γύρων.

Τα παράπονα σου, στην αίτηση υποστήριξης !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή