Μια απο τα ιδια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser22677
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser22677

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους σας.
Πρι μερες ειχα ρωτησει πως μπορω να βγαλω τις διαφημησεις μεσα απο τις μαχες που βγαινουν.
Εβαλα το Addblock και τελος.
Τωρα παρ οτι το εχω,και χωρις να πειραξω κατι μου ξαναβγαζει αυτες τις βλακειες.


http://prntscr.com/2fn1c4

Αν βαλεις το βελακι πανω εκει που λεει Paladin βγαζει

http://prntscr.com/2fn2as


Μοζιλα χρησιμοποιω.

Οποιος μπορει να βοηθησει γιατι μου εχουν σπασει τα νευρα καθε τοσο να πεταει οτι να ναι..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Απεγκατεστησε και ξαναεγκατεστησε τον Firefox
Οφειλεται σε διαφορα προγραμματα που ισως εχει κατεβασει στον υπολογιστη σου(τουλαχιστον εγω με τον Chrome ετσι εκανα και ολα οκ για την ωρα)
 

DeletedUser

Πιθανον να πρεπει να απεγκαταστησεις και καποιο προγραμμα το οποιο εγκατασταθηκε παραληλα με καποιο προγραμμα το οποιο κατεβαζες χωρις να το καταλαβεις(για την ακριβεια θα στο εβγαλε ως λεπτομερεια και αν δεν το προσεξες μπορει να μην ξεκλικαρες τον κερσορα σου).

Σε περιπτωση που δεν το βρεις και αφου εγκαταστησεις ξανα τον Firefox(οπως αναφερεται παραπανω) δες αν το προβλημα συνεχιζει. Αμα ναι ισως θα ηταν μια καλη ευκαιρια να χρησιμοποιησεις ενα αλλο browser τυπου Opera ή Chrome που ειναι αρκετα γρηγοροι και αποδοτικοι.

-Κατι προσθετο. Πριν κανεις το οτιδηποτε τσεκαρε στο addblocker μηπως υπαρχει καποια επιλογη expections/εξερεσεις. Αμα υπαρχει πατα το και δες αμα υπαρχει κατι μεσα επιλεγμενο. Αν οντως υπαρχει διεγραψε το απο την επιλογη των εξερεσεων και ισως το προβλημα σου λυθει.
 

DeletedUser

Αυτό συνέβαινε και σε εμένα παλαιότερα. Όπως είπαν και τα παιδιά πρέπει να απεγκαταστήσεις και να ξαναεγκαταστήσεις τον browser σου. Οι διαφημίσεις προέρχονται από έναν ιό, ο οποίος κωλύεται από ένα πρόγραμμα ονόματι ''Web search''.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή