gonzalez ALCZ

  • Δημιουργός θέματος princess sissu
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

ποιος εισαι εσυ που θα πεις οτι παιζουμε αδικα?
οταν η φυλη σου παιρνει λογαριασμο αλλου παιχτη και αλλη φυλης στα χερια σου με σκοπο να ξεγελασεις τους διαχεριστες?
κανεις δεν παιζει βρωμικα παρα μονο εσεις. μετα απο 1 βδομαδα θυμηθηκαν ενα πμ?
τι κριση και τετοια τσαμπουνας? δεν ντρεπεσαι λιγο? εσυ γινεσαι στοχαστρο και ρεζιλι σε ολους.
αλλα ετσι ειναι.οταν χανει καποιος ψανχει 1002 ατιμους τροπους να κερδισει
εισαι απαραδεχτος εσυ και οι βρωμιες σου.
γτ αν εισαι μαγκακος θα αντιμετωπιζες το και καλα προβλημα εντος του παιχνιδιου και οχι με πλαγιους τροπους
 

DeletedUser30115

1ον)Πριν να παιρνεις στο στομα σου τον γκονζαλες ρωτα να μαθεις για τον γκοντζαλες για το τι χαρακτηρας/παικτης ειναι και κατα ποσο ειναι βρωμικος (θα παθεις πλακα) :D
2ον)Πολλα λες αλλα δεν μιλας ξεκαθαρα
3ον)Ποιος εισαι εσυ εν παιγνιου για να κρινουμε και το δικο σου ηθικο παιχνιδι??για να κανουμε διαλογο στα μετρα που αρχισες να μιλας δηλαδη αλλιως θα μιλαμε αοριστα :hmmm:
4ον) "αλλα ετσι ειναι.οταν χανει καποιος ψανχει 1002 ατιμους τροπους να κερδισει"
μιλας σοβαρα εδω περα η πας να μας τρελλανεις??σκεψου οτι εσεις που κερδιζετε εδαφος δεν υπαρχει βρωμια που δεν κανατε (μεχρι και πρεμιουμ ταξατε για να παρετε μυστικο ρε??)ειναι καθαρα,σοβαρα πραματα αυτα??βγαινετε και μιλατε και για βρωμιες τωρα??εγω προσωπικα αν εκανα τετοια απλα δεν θα μιλαγα :doh:


ψιτ μαλλον αδιαβαστος-η ηρθες και θα φας απουσια :grrr2:
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser18085

princess sissu για πες μας ποια/ος εισαι να ξερουμε και με ποιον μιλαμε..καινουργιο φρουτακι εισαι ή απλα εκανες δευτερο λογαριασμο γιατι ντρεπεσαι να μιλησεις με το κανονικο σου???


υ.σ:σε σενα τρελα ταιριαζει ενα παλιο ρητο,το μιλανε ολοι μιλανε και οι κω....ι!!
 

DeletedUser

ειστε φλωρ....ια γτ αν ησταταν μαγκες θα τα λεγαμε μεσα στο game


[jor]
Προειδοποίηση για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

για πειτε μας ρε μαγκακια γτ ο ιδιος ο παιχτης που και καλα δελεαστικε.χαχαχαχα δεν παιρνει θεση να μιλησει ο ιδιος?
γτ ξερω πολυ καλα τι παιχτηκε απο πρωτο χερι
αν ειχατε τα κοτσια θα τα λεγαμε μεσα στο game οχι εδω
 

DeletedUser25211

Μιλαμε με καθε πλανο ! Εσυ πιο φαντασμα εισαι ! να παρει και ο ιδιος θεση !

Και σταματα να τρολαριις δεν ειναι σωστο !
 

DeletedUser18085

αλλος για την βαρκα μας......

[jor]
+10 πόντοι για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

εγω βλεπω συνεχεια B.P ΜΕΛΟΙ
ο λογαριασμος πως βρεθηκε στα χερια σας? γτ ανοικει The Pale Riders
ωπ τι εγινε? 2πλος λογαριασμος??? ξερετε κ κωδικους???
που ειναι ο ιδιος ο παιχτης?
μετα απο 5μερες θυμηθηκατε ενα αστειο Pm?
 

DeletedUser17059

Γιατι δεν μας λες ποιος εισαι και στο παιχνιδι ? σκιαζεσαι ? μπρρρρρ :oops::axe:
 

DeletedUser

αμ δεν ειμαι κ ουτε με λενε μητσο. οποιος θελει θα με βρει στο σκυπε.
 

DeletedUser30115

Με αυτα που ειπες??
Αν δωσεις και σκαιπ πιστευω θα εχουμε επεισοδια και θα φαμε κανα μπαν και στο σκαιπ
λιγα τα λογια σου και μετρημενα
ανοιγεις ενα θεμα και δεν το υποστηριζεις (βλεπει και κοσμος εδω περα)
Οτι εχεις να πεις πες το ξεκαθαρα
 

DeletedUser

ειναι ξεκαθαρα τα πραγματα...
εχω και μια ερωτηση για εσας...
Κλασικός ρεπουμπλικανισμός το μυστικο...
το εχουμε τρεις φορες?
σωστα? η ειμαι τυφλος?
ποιος ο λογος να το παρουμε ακομα μια κ ειδικα με τον τροπο που ισχυριστεστε?
 

DeletedUser30115

να το παρετε??ποιοι να το παρετε??
επειδη απο οσο βλεπω δεν εχεις φυλη
εκτος και αν παιζεις με 2 λογαριασμουυυς??λεμε τωραα :hmmm:
 

DeletedUser

αν θυμαμαι καλα πρεπει να εχω 99 η 100...
σαν την παροιμια με τα σουβλακια ενα πραγμα
ωχ ξεχασα να βαλω φατσουλα.... η γελακι
καντε μου υποστιριξη για μπαν......
 

DeletedUser

DoubleX The Invisible
krima gt paizame mazi sthn error kai na rwthseis thn trezor dm64 ktl tha matheis poios eimai k an paizw brwmika

[jor]
+5 πόντoi για greeklish

Στο forum απαγορεύονται τα Greeklish.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30115

δεν χρειαζετε να ρωτησω κανενα
νομιζω μεγαλα ατομα ειμαστε για να κρυβομαστε πισω απο το δακτυλο μας και κριμα προς εσενα φιλε μου που μιλας με τετοιο τροπο (απο οσο θυμαμαι απο τον κ12 με αυτους που ειχα σχεση ηταν ολα καλα παιδια και δεν μιλαγαν με τετοιο τροπο)
μπορεις και εδω να πεις ποιος εισαι παρα να γυρευω τα παιδια απο τον κ12
και επισης μπορεις να ρωτησεις μερικα παιδια απο τον κ12 τι ατομο ειναι αυτο που κραζεις τοση ωρα και λες τοσα πολλα
πιστευω θα σε καλυψουνε πληρως (μην σου πω θα αναιρεσης και τα οσα ειπες)
και στο κατω-κατω εσυ μας βριζεις τοση ωρα και δεν το σκεφτηκες οτι παιζαμε μαζι στον κ12,εγω θα το σκεφτω??
 

DeletedUser

Καλημέρα φίλε μου,
το skype μου είναι για φίλους μου, το παιχνίδι για διασκέδαση...

Λοιπόν λίγα λόγια, εάν λες ότι το μήνυμα σου ήταν για πλάκα αυτό θα το κρίνουν οι αντμιν όχι εγώ. Εγώ το διάβασα και έκανα μία κρίση.

Ο Κώστας την ζήτησε και του το έστειλα, ένα κομμάτι μόνο που δεν φαίνονται ούτε ονόματα ούτε τίποτα, του είπα κουτσομπόλης δεν γίνομαι εάν θέλει να ρωτήσει να μάθει.

Από εκεί και πέρα το θέμα με τη σφίγγα και το σφίξιμο το γνωρίζεις φαντάζομαι.

Ότι θες να πεις για το παιχνίδι πες το είτε εδώ είτε με κάποιο μήνυμα από κάποιον υπαρκτό λογαριασμό, τις λαμογιές με ανύπαρκτους λογαριασμούς και ετερόκλητους δικηγορίσκους τους ζω στην καθημερινότητα, εδώ στην ψυχαγωγία μου έχω όρεξη για καθαρά πράγματα...

Κάτι νταβατζιλίκια της οθόνης "πες του να..." κλπ μπήκαν βγήκαν...

Θεωρώ ότι το παραλήρημα ήταν από τις μεταμεσονύχτιες παρενέργειες, σήμερα καλήν ημέρα να έχουμε όλοι...
 

DeletedUser

κώστα σου απανταώ εδώ για να σου θυμίσω ότι επειδή σου έδωσα τα στοιχεία που μου είχες ζητήσει βγήκε το τυπάκι και με έλουσε κανονικά και στο game και εδώ, αλλά δεν σε είδα να με υπερασπιστείς, όχι ότι χρειάζονταν αλλά όταν εγώ σου δίνω στοιχεία εσύ τα μεταφέρεις και από αυτή τη μεταφορά με βρίζουν, χωρίς να έχω κάνει κάτι, ε περίμενα ένα σου μήνυμα...

και εάν θυμάσαι στο ποστ που είχα ανοίξει τότε είχα πει ότι η ηγεσία της DnD δεν χρειαζόταν να απαντήσει, όταν όμως έβαλες τις αμφιβολίες δεν είδα καμία τοποθέτηση...

τέσπα, εσύ βγαίνεις και μιλάς ενώ δεν συμφωνείς με τα τεκτενόμμενα και μπράβο σου, ο άλλος που κρύφτηκε?

[jor]
Προειδοποίηση για παράβαση των κανόνων του Φόρουμ
Αποφύγετε την δημιουργία πολλαπλών posts. Μπορείτε σε ένα post να κάνετε περισσότερα του ενός "αποσπάσματα" από posts άλλων παικτών (προκειμένου να απαντήσετε ή να σχολιάσετε πολλούς μαζί) καθώς και να χρησιμοποιήσετε την "επεξεργασία" για να διορθώσετε ένα post σας αντί να φτιάξετε καινούριο.

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή