Επιβράβευση

  • Δημιουργός θέματος orestis A.
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Γεια σας, λοιπόν θα ήθελα να δώσω μια ιδέα! Τι θα λέγατε οι νικητές κάθε κοσμου να λαμβάνουν ενα μικρο αναμνηστικό δωρο ως ανταμοιβή για το κατόρθωμα τους.(π.χ. μια κούπα που θα λεει το Username τους, την φυλή τους και τα λοιπά). Αυτο το δώρο θα το κρατάνε οι νικητές για το υπόλοιπο της ζωης τους και θα θυμούνται την δράση εκείνου του κόσμου...σας αρέσει η ιδέα ως κίνητρο για τους παίκτες?
 

DeletedUser26916

μια χαρα ιδεα ειναι !
ομως εχει δαπανες πχ να αγορασεις τις κουπες να τυπωσεις πανω το username!!!

οποτε δεν βλεπω να εχει καποια απηχηση σαν ιδεα :/
 

DeletedUser

σιγα τα εξοδα ρε!! Αυτοι βγάζουν παρα πολλα λεφτα με αυτο το παιχνιδι...το κοστος θα ειναι πολυ μικρο για αυτους...μην σου πω οτι πιστευω οτι με αυτο το τροπο θα αυξηθουν οι premium γιατι αν δωσουν αυτο το κινητρο που φενεται μικρο και ασημαντο αλλα οπως και να το κανουμε για εμας τους λατρεις του παιχνιδιου ηταν ενδιαφέρον να εχουμε κατι τετοιο στο σπιτι μας...
 

DeletedUser26916

βρε εγω σε καταλαβαινω ..

απλα σου λεω ποια εταιρια λες να θελει να χαλαει εστο και μισο ευρω ? :p

αυτοι θελουν μονο εσοδα !

εδω εχουν δωσει κατι ιδεες για μεσα στο γκαμε και τιποτα ακομα!

λεσ να κατσουν να στελνουν κουπες ? :p
 

DeletedUser

καταλαβαίνω αλλα πιστευω οτι θα τους φερει εσοδα αυτο
 

DeletedUser26916

κοιτα .. οποιιος θελει να παι3ει σοβαρα θα παιξει ! με κινητρο η χωρις !
οποτε θες δε θες πρεμιουμ θα βαλεις !
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Γεια σας, λοιπόν θα ήθελα να δώσω μια ιδέα! Τι θα λέγατε οι νικητές κάθε κοσμου να λαμβάνουν ενα μικρο αναμνηστικό δωρο ως ανταμοιβή για το κατόρθωμα τους.(π.χ. μια κούπα που θα λεει το Username τους, την φυλή τους και τα λοιπά). Αυτο το δώρο θα το κρατάνε οι νικητές για το υπόλοιπο της ζωης τους και θα θυμούνται την δράση εκείνου του κόσμου...σας αρέσει η ιδέα ως κίνητρο για τους παίκτες?

ποιο χαζη ιδεα και απο την ιδεα του μερινο για το 15μελες ειναι...
σκεψου τον executαρο να λεει στα εγγονια του "εγω κερδισα τον κοσμο 56 στα 25 μου ελπιζω να το κανετε και σεις στον κ86 στα 39 σας"
η ιδεα σου απευθυνεται μονο σε καμμενους...
εκτος αυτου η κουπα που θα δινεται;
και αμα σ αρεσει τοσο πολυ αυτη η ιδεα παρε ενα φλιτζανι και πηγαινε στη κουζινα σου να κανεις την παραπανω διαδικασια που ειπες...
 

DeletedUser31289

ποιο χαζη ιδεα και απο την ιδεα του μερινο για το 15μελες ειναι...
σκεψου τον executαρο να λεει στα εγγονια του "εγω κερδισα τον κοσμο 56 στα 25 μου ελπιζω να το κανετε και σεις στον κ86 στα 39 σας"
η ιδεα σου απευθυνεται μονο σε καμμενους...
εκτος αυτου η κουπα που θα δινεται;
και αμα σ αρεσει τοσο πολυ αυτη η ιδεα παρε ενα φλιτζανι και πηγαινε στη κουζινα σου να κανεις την παραπανω διαδικασια που ειπες...

:rolf: :rolf: :rolf: ...πραγματικα τα λες τελεια :rolf:
 

DeletedUser31147

Το να πάρω μια κούπα από τις φυλετικές και εμενα δεν μου λέει τίποτα . Όμως αν οι ,για παράδειγμα ,10 πρώτοι του κόσμου έπαιρναν ένα ειδικό σύμβολο διπλα από το όνομα τους , δεν θα με χάλαγε καθόλου . Φυσικά τα σύμβολα αυτά κατά την γνώμη μου θα έπρεπε να είναι πολύ περιορισμένα και να δίνονται σε πολύ λίγους μετά το κλείσιμο ενός κόσμου .
 

DeletedUser

Γεια σας, λοιπόν θα ήθελα να δώσω μια ιδέα! Τι θα λέγατε οι νικητές κάθε κοσμου να λαμβάνουν ενα μικρο αναμνηστικό δωρο ως ανταμοιβή για το κατόρθωμα τους.(π.χ. μια κούπα που θα λεει το Username τους, την φυλή τους και τα λοιπά). Αυτο το δώρο θα το κρατάνε οι νικητές για το υπόλοιπο της ζωης τους και θα θυμούνται την δράση εκείνου του κόσμου...σας αρέσει η ιδέα ως κίνητρο για τους παίκτες?

Εαν θελεις αγορασε απο ενα σουπερμαρκετ μια μπλουζιτσα και τυπωσε απανω τον τυπο στην αρχικη σελιδα και γραψε απο κατω το ναμε σου πια η διαφορα ; Δηλαδη τι αναμνηστικο και μπουρδες ; Ποιος θα σου εκτιμησει οτι η φυλη σου κερδισε εναν κοσμο στις φυλετικες μαχες ;


Αυτο που θα μπορουσε να γινει θα ηταν αυτο με το συμβολο. Σε ολους τους κοσμους. Οιτε κανονικους ειτε hp οιτε speed.
 

DeletedUser

Προτιμώ και γω την ιδέα με τα σύμβολα δίπλα από το όνομα των πρώτων, η μπλούζα και οι κούπες είναι αρκετά τραβηγμένο
 

DeletedUser

χαχα την κουπα την εφερα ως παραδειγμα...η ιδεα μου ηταν κατι σαν επιβραβευση για τους πρωτους...οτιδηποτε ειτε ειναι αναμνηστικο ειτε ειναι κατι καθαρα μεσα στο παιχνιδι..
 

DeletedUser6091

Εαν θελεις αγορασε απο ενα σουπερμαρκετ μια μπλουζιτσα και τυπωσε απανω τον τυπο στην αρχικη σελιδα και γραψε απο κατω το ναμε σου πια η διαφορα ;


[mad]Ότι αυτό που θα κάνει θα είναι παράνομο γιατί οι εικόνες/το όνομα του παιχνιδιού/τα κείμενα και λοιπά ανήκουν στην εταιρία και δεν μπορεί να τις χρησιμοποιήσει χωρίς την γραπτή άδεια από εμενα η άλλον υπάλληλο της εταιρίας. Αυτή είναι η διαφορα :p

Δεν μπορεί να υλοποιηθεί η ιδέα δυστυχώς. Αναμνηστικά δώρα αποστέλλει η εταιρία στα μέλη της ομάδας διαχείρισης κάθε χρόνο όπως επίσης και σε νικητές διεθνών διαγωνισμών όπως αυτός που κάναμε για τα γραφικά. Άλλος τρόπος είναι το e-shop όπου μπορείτε να αγοράσετε ότι χρειάζεστε από το παιχνίδι. [/mad]
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
[mad]Ότι αυτό που θα κάνει θα είναι παράνομο γιατί οι εικόνες/το όνομα του παιχνιδιού/τα κείμενα και λοιπά ανήκουν στην εταιρία και δεν μπορεί να τις χρησιμοποιήσει χωρίς την γραπτή άδεια από εμενα η άλλον υπάλληλο της εταιρίας. Αυτή είναι η διαφορα :p

Δεν μπορεί να υλοποιηθεί η ιδέα δυστυχώς. Αναμνηστικά δώρα αποστέλλει η εταιρία στα μέλη της ομάδας διαχείρισης κάθε χρόνο όπως επίσης και σε νικητές διεθνών διαγωνισμών όπως αυτός που κάναμε για τα γραφικά. Άλλος τρόπος είναι το e-shop όπου μπορείτε να αγοράσετε ότι χρειάζεστε από το παιχνίδι. [/mad]

αυτο με το φλιτζανι που ειπα εγω επιτρεπεται;:D
 

DeletedUser10824

Παιδιά, υπάρχει το hall of fame, επομένως ο καθένας παίρνει το τρόπαιο του και το χει καταγεγραμμένο στο παιχνίδι.
Τώρα βέβαια,η νικητήρια φυλή ενός κόσμου,μπορεί να κανονίσει συγκέντρωση να βγουν να το γιορτάσουν σε καμιά ταβέρνα.
Η LiUn του κ3(κ15) βγένανε μια φορά το μήνα, χωρίς να χουν να γιορτάσουν κάτι, απλά να γνωρίζονται (και να τρώνε σαλιγκάρια :p)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή