KYROV FAMILY

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26303
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser26303

συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια που συνεργαστηκαν για αυτην την νικη που ειναι αφιερωμενη σε εναν αξιο συμπαιχτη μας που μας αφησε νωρις!

KUROV
 

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
και εδω..οπως το εστειλα το μνμ και στους δυο αρχηγους της οικογενειας KUROV..
υποψιν εινια προσωπικο το μνμ και οχι ολης της shhh μιας και δν ειμαι εγω αυτος που πρεπει να κανει καποια δηλωση.

καλησπερα..
συγχαρητηρια για την νικη σας στν κ20..
το πως δν εχει καμια σημασια..
το αποτελεσμα μετραει..

παντα επιτυχιες και κηριως στην ζωη σας..

με εκτιμηση
ζαχας
 

DeletedUser

ασε ρε φιλαρακι.δεν χρειαζομαστε τετοια συγχαρητηρια.με <<τελιτσες...>>αν δεν τα στελνεις με την καρδια σου κρατα τα για τον εαυτο σου.
 

DeletedUser26303

ασε ρε φιλαρακι.δεν χρειαζομαστε τετοια συγχαρητηρια.με <<τελιτσες...>>αν δεν τα στελνεις με την καρδια σου κρατα τα για τον εαυτο σου.

xaxaxa αφηστε τον ζαχα ρε παιδια του αξιζουν συγχαρητηρια..οταν οι αλλοι εδιναν μαχη μπροστα αυτος επερνε βαρβαρα στο δικο μας ριμ και εβαζε μεσα 100000 δορια ξιφοι αντι να στηλει αμυνες στους δικους του, παντα τετοια.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

ZAXABILL

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
1
ακομα και τωρα βγαζετε χολη...

στεναχωρια μου αν εσεις οι δυο δν θελετε τιποτα απο μενα..
φισυ..μν στεναχωριεσαι..ο κ16 θα σε ποναει μεχρι τν κ116....
και εκει ετσι σας πηρα χωριο μεσα στα κοκκινα.κια μμετα εγινα εφιαλτης σας...
απλα εδω τα αδειασα να τα παρετε..και αν δν ξερεις ρωτα..και το εκανα οταν η φυλη το εκρινε σωστο..

τα συγχαρητηρια τα αξιζουν αρκετοι απο εσας..και εγω τα εδωσα οπως το εκανα και με μνμ.
αν ηθελα να πω κατι θα το εγραφα.

γιαυτο ασοληθειτε με αλλους και οχι μεμενα...

καλη συνεχεια σε ολους και παλι
και να εισαστε καλα κηριως στν πραγματικη σας ζωη...

ουπς..εβαλλα και εδω τελιτσες..
σε οσους με ξερουν θα ξερουν οτι στο τελος των προτασεων μου βαζω τις περισσοτερες φορες πολλες τελειες...

τα λεμε
 

DeletedUser21908

xaxaxa αφηστε τον ζαχα ρε παιδια του αξιζουν συγχαρητηρια..οταν οι αλλοι εδιναν μαχη μπροστα αυτος επερνε βαρβαρα στο δικο μας ριμ και εβαζε μεσα 100000 δορια ξιφοι αντι να στηλει αμυνες στους δικους του, παντα τετοια.



για το χρονο που διεθετε,η δουλεια του ηταν αυτη(αμυντικογενης μεχρι εκει που δεν περνει),του αρεσαι και το εκανε πολυ καλα.αλλα το αποτελεσμα δεν το δικαιωσε, γιατι αυτους που καλυπτε τον αφησαν εκτεθειμενο...τουλαχιστον σεβασου οτι βγηκε και σας εδωσε συνγχαρητηρια...τα οποια ειναι δικαια εκ τους αποτελεσματος...
 
Κορυφή