ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 119632

πουλάκη σταρτιώτη τράβα ρε να δεις αν έρχομαι. για το απιχνίδι έχεις να πεις τίποτα. όσο για το εμετικέ κτλπ πως μπορεί ένας παίκτης να γίνει εμετικός οεο?? λοιπον εφόσον καταλαβες το λάθοπς σου μικρε δεν τρεχει μια. φιλακια
 

DeletedUser

ρε νουμπάκο τα ρισταρτ που χεις φαει εσυ ολος ο κοσμος22 δεν εχει φαει μιλας και για πυξιδες αξιολυπητε.

σιγα τα αιματα σκληρο αγορι
btw εχεις μια καποια δυσκολια στην αναγνωση και κατανοηση η μου φαινεται???


ΥΓ: για πες στον κασουαλ παιζεις?χαχαχαχαχαχαχα

ΥΓ2: ακουσΑ ο ντιγκεο σου εμαθε τραμπαλλα ισχυει??

ΥΓ3: για πες εναν κοσμο που εφαγα πυξιδα να τον μαθω και εγω
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser30788

που στε ρε παιδες???τελειωσε το ξεκατινιασμα???για να αρχισουμε!για παμε για παμε!!!


[jor]
Προειδοποίηση για spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Καλύτερα να βάλουμε κανένα στατιστικό βασικά.

Πλευρά 1:
Φυλές: Nobles, FEAR
Πλευρά 2:
Φυλές: ΑΓΑΜΟΙ, AΓΑΜΟΙ, NΟRTH

Timeframe: Προηγούμενη εβδομάδα

Συνολικές κατακτήσεις:

Πλευρά 1: 480
Πλευρά 2: 246
Διαφορά: 234

chart


Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 124
Πλευρά 2: 9
Διαφορά: 115

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων:

Πλευρά 1: 4,564,974
Πλευρά 2: 2,132,173
Διαφορά: 2,432,801

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,220,629
Πλευρά 2: 87,132
Διαφορά: 1,133,497

chart
 

DeletedUser

σιγα τα αιματα σκληρο αγορι
btw εχεις μια καποια δυσκολια στην αναγνωση και κατανοηση η μου φαινεται???

ΥΓ3: για πες εναν κοσμο που εφαγα πυξιδα να τον μαθω και εγω

είσαι αξιολύπητος ρε πυξιδάρχη με τις περισσότερες πυξίδες στην ιστορία του ελληνικού σέρβερ χαχα όχι στον 7, στον 8, στον 11, στον 13, και δεν ξέρω και'γω που αλλού έχεις παίξει.. και εδώ πυξίδα θα έτρωγες εαν δεν έγλυφες τους nobles απο πάνω μέχρι κάτω ρε σαλιγκάρι χαχα

[jor]
+10 πόντοι για ανάρτηση εκτός θέματος

-Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ρε μαριeτδμ μας δουλευεις? τι το ξυπνησες το ζωυφιο μια χαρα κοιμοτανε


εχουμε λεμε λοιπον επειδη εισαι ****ς

στον κ7 ηταν καλοκαιρι,εφυγα με φαγανε οι δικοι μου (πυξιδα νο1 ακυρη)
στον κ8.... επαιξα εγω στον κ8???τι ειχα κανα 2 χωρια και χωρις φυλη? εισαι ****ς η τον παριστανεις (πυξιδα νο2 ακυρη)
στον κ11 δεν ξερω τι πυξιδα λες ,επαιξα- εχασα- παραδεχτηκα την ηττα μου- εφυγα σε αντιθεση με αυτο που κανεις εσυ δηλαδη εγω δεν καθομαι να ξεφτιλιζομαι ,αμα χανω δεν εχω προβλημα να το αποδεχτω ,δεν καθομαι να κραταω αγκαλιτσα τα χωρια μου (πυξιδα νο3 ακυρη)
στον κ13 ,ειχα εναν λογαριασμο cluster (δεν προκειται να σου εξηγησω τι σημαινει ρωτα να μαθεις ) οταν φυγανε αυτοι για τους οποιους τον κρατουσα εδωσα τα 10-15 χωρια ,ουαου μεγαλος λογαριασμος λεμε, στη φυλη και εφυγα (πυξιδα νο4 ακυρη)

οποτε στην πρωτη γυρα καλα τα πηγες 0/4 ,ο παοκ καλυτερα απο σενα επαιξε στο τηγανι μιλαμε

αιντε συνεχισε τωρα βρες και τιποτα αλλο να σε ξεφτιλισω
χρειαζομαι και διαλλειμμα αναμεσα στο τεντωμα που σας κερναω ιν γκειμ


υγ. ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ,στον casual παιζεις???


[jor]
+10 πόντοι για ανάρτηση εκτός θέματος

-Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[jor]
Την προσωπική σας κόντρα μπορείτε να τη συνεχίσετε αν θέλετε με προσωπικά μηνήματα. Δεν ενδιαφέρει κανέναν.
Παρακαλώ αναφερθείτε μόνο επί του θέματος του συγκεκριμμένου post
[/jor]
 

DeletedUser

οποτε εχει καινουριο μοντ το ιδιο παραμυθι ποιο θεμα δεν υπαρχει θεμα εδω και 25 σελιδες μας προσβαλλουνε επι προσωπικου και τωρα θυμηθηκες εσυ προσωπικη κοντρα
αλλα ντ'αλλα της παρασκευης το γαλα


και ναι ξερω ξερω 1 μηνα εκτος φορουμ γιατι δεν κανει να σχολιαζουμε τα αυτονοητα κανουν τζιζ
την καλησπερα μου τα λεμε οταν μου φυγει το μπαν


υγ. και εκτος των αλλων παρακινεις και τον φωστηρα να με σπαμμαρει σε πμ
δε φτανει που μας σπαμμαρει ιν γκειμ
δε φτανει που λεει οτι του κατεβει
τωρα να με σπαμμαρει και εδω να μου ανεβει λαμπακι για νεο μυνημα συνεχεια


ηθελα να ξερα στα γαριδακια σας βρισκουνε?


[ove] +30 πόντοι για επίθεση σε μέλος της ΟΔ

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τωρα θα βγει ο φοινικας να μας πει κατα ποσο κρατησε το μετωπο μονος του και ξερω'γω βλακειες.. να σου πω εγω τι εκανες, απολυτως τιποτα, ουτε επιθεσεις εστελλες ουτε δεχοσουν, επειδη απλα ησουν ο ρουφιανος τους απο την αρχη. την δουλεια τους κανανε μαζι σου, και αυτο φαινεται απο τα στατιστικα ουτε ΕΝΑ χαμενο χωριο ή κερδισμενο απο nobles..
Ναι και απο την πρωτη ωρα σας το ειχαμε πει οτι το acc ...φοινιξ... δεν χτυπαει Nobles (οποτε σαν ACC δεν ειχαμε σχεση με το μετωπο) αλλα οι ατελειωτες ωρες επιτηρησης στα αλλα acc δειχνουν αλλα
ομως οι παικτες σας σιωπουν - δεν περιμενα κατι διαφορετικο :oops:

απο εκει και περα για να δεις τι ειστε να πας να ρωτησεις τον dark τι ξενυχτι ειχαμε ριξει
επιτηρωντας σας οχι μονο αυτον αλλα 3-4 ακομα
διαφορα αλλα μελη σας αλλα τωρα απλα δεν μιλανε γιατι δεν τους παιρνει
ακριβως οτι σας ειπαμε καναμε

Πως γινεται ρε ****το καθε μα ΚΑΘΕ φορα που ερχοταν τρενο στους παικτες αυτους να ηταν απο κινητο η να ειχε κολλησει η συνδεση?
και δεν μπορουσατε να το κοψετε ? μα ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ????
(οποτε το στανταρ μηνυμα που λαμβανα ηταν - μπορεις να μου κοψεις τα τρενα γιατι ειμαι απο κιν? η εχει κολλησει και σερνεται?)
και αποδειξη? ποτε δεν αξιωθηκατε να μου κοψετε δικο μου τρενο απο εκει να καταλαβεις

ειδες λοιπον γιατι ησασταν κρυμμενοι πισω μας τοσο καιρο ? η θελεις να σου πω για το ποσες φορες μιλουσα με τον cp μου
για τις επιτηρησεις που μας πετουσατε χωρις καν να μας ρωτησετε αν ειμαστε μεσα? τοσο στανταρακι ειχε γινει
οτι το κοροιδο ειναι μεσα οποτε θα ξελασπωσει την κατασταση

οποτε ο μονος ρουφιανος στις φυλετικες εισαι εσυ (εσυ με αποκαλεσες ετσι πρωτος αρα ειδαμε και το δικο σου επιπεδο)
που πετας λασπη βριζεις και χωρις να ξερεις μιλας

Και για να δεις τι ειστε ηρθε ενας απο εσας να μου πει οτι αμα ξανα κανετε φυλη σε νεο κοσμο δεν θα με ξανα βαλετε μεσα!!!!
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
ειδα τι βολεμενοι συκοφαντες ειστε ρε λετε να θελω να ερθω ποτε ???
απλα και μονο για να κοιμαστε εσεις και να ξενυχταμε εμεις?
οχι μονο δεν θα ερχομουν ποτε σε δικη σας φυλη
αλλα θα σας εχω εχθρους απο την πρωτη ωρα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser

Λες βλακειες για να καλυψεις τις δικες σου τυψεις που εισαι ρουφιανος. Ολο ανακριβειες λες, και επιτηρηση επαιρνες επειδη ησουν χαλαρος λογω ρουφιανιας ξεφτυλα.

[jor]
+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

-Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους.
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

πάει ο κόσμος. τέρμα. αντε καλά παίξαμε τα λέμε σε καναν άλλον ελπίζω με άλλη τροπή. τώρα αν είπαμε και καμιά κουβέντα παραπάνω ψωμί και αλάτι. συγχατρητήρια στα παιδιά μας διαψεύσανε .
τσιρς που λεμε και στο χωριό μου
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou

DeletedUser

Κι εσύ ρε πανόικ; Πάει χάλασε ο κόσμος... :D
Καλή συνέχεια!
 

DeletedUser

Νουμερακια πλησιαζει η ωρα της αληθειας, αρχισατε τις γαργαρες στους nobles να σας αφησουν να κλεισεται τον κοσμο ως 2οι και καταϊδρωμενοι σαν καλοι κομπαρσοι που ειστε ή ακομα? σε υποτιθεμενο πολεμο μαζι τους ουτε ενα μηνα δεν θα βγαλεται.
 

DeletedUser

ελα σοβαρα τωρα μπορει να ηταν αστειο τις πρωτες 200 φορες που τα ειπες αλλα καταντησε κουραστικο... εχεις γινει πιο κουραστικος και απο το δελτιο ειδησεων του μεγκα :clap:
 

DeletedUser

Νουμερακια πλησιαζει η ωρα της αληθειας, αρχισατε τις γαργαρες στους nobles να σας αφησουν να κλεισεται τον κοσμο ως 2οι και καταϊδρωμενοι σαν καλοι κομπαρσοι που ειστε ή ακομα? σε υποτιθεμενο πολεμο μαζι τους ουτε ενα μηνα δεν θα βγαλεται.

Κι εγω σου λέω πως αμα 2-3 ακκ δεν ειχαν σταματησει να παιζουν ο κόσμος θα χε κλεισει εδω και μηνες
 
Κορυφή