ΚΟΣΜΟΣ 27

  • Δημιουργός θέματος nikospan
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

θελω να δωσω μια ιδεα που ελπιζω να ληφθει υποψιν απο τους υπευθυνους του παιχνιδιου. βλεπω τις ρυθμισεις των κοσμων που ανοιγουν, και ειναι πολλες καινοτομιες οπως οι σημαιες, εκκλησιες, ορια στις φακε επιθεσεις και κανα δυο αλλα παρομοια θεματακια. επαιζα πολυ καιρο στον κοσμο 1 και οπως καταλαβαινεται θελει αρκετο καιρο για να προσαρμοστεις με αυτες τις καινοτομιες. υπαρχει καμια περιπτωση καποιος απο τους επομενους κοσμους να εχουν τις ρυθμισεις του κοσμου 1; με εξαιρεση ισως τα μυστικα, που εδω και αρκετους κοσμους παραμενουν ο τροπος για το κλεισιμο του εκαστοτε.
ελπιζω αυτη η ιδεα να ειναι ρεαλιστικη, και να την δουμε να γινεται πραξη σε καποιον απο τους μελλοντικους κοσμους που θα ανοιξουν!
 

DeletedUser31289

δεν νομιζω να ανοιξει ξανα κοσμος ιδιος σαν τον κοσμο 1 ο καθε κοσμος ειναι διαφορετικος!
 

DeletedUser

ναι αλλα ηταν ο κοσμος με τις πιο απλες ρυθμισες που δημιουργηθηκε , εξαλλου εγω δεν εννοω να εφαρμοστει παλι το συστημα της κυριαρχιας, αλλα οπως συνηθως αυτο των μυστικων. δηλαδη ενας "κοσμος1" που να κλεινει με μυστικα!
 

DeletedUser

ας το κοιταξει καποιος υπευθυνος, απλο ειναι ενας κοσμος χωρις χωρις εκκλησιες, χωρις σημαιες ( το παιχνιδι με σημαιες ειναι λιγο πολυπλοκο ), χωρις οριο φακε επιθεσεων και με 100 μελη στις φυλες, παιδια μια ιδεα ριχνω, σε ποιον δεν αρεσε ο κοσμος 1; απλα θα κλεινει με μυστικα. ας μου πει καποιος υπευθυνος αν ειναι αυτο εφικτο
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
ναι αλλα ηταν ο κοσμος με τις πιο απλες ρυθμισες που δημιουργηθηκε , εξαλλου εγω δεν εννοω να εφαρμοστει παλι το συστημα της κυριαρχιας, αλλα οπως συνηθως αυτο των μυστικων. δηλαδη ενας "κοσμος1" που να κλεινει με μυστικα!

Αν δεν κάνω λάθος ο 26 με κυριαρχία κλείνει και όχι με μυστικά.
 

DeletedUser31289

Προϋποθέσεις για νίκη -> Μία φυλή πρέπει να έχει τουλάχιστον 60% από τα χωριά μετά από 180 ημέρες

Δίκιο έχεις..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή