Τιτλοι τελους για κ23..

  • Δημιουργός θέματος dani
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser1164

Γίνεσαι προκλητικός και δεν θα μπω στην διαδικασία να απαντήσω στο ίδιο ύφος με το δικό σου. Όσοι έπαιξαν στον Κ23 γνωρίζουν.

Καλή συνέχεια!!!

Μη λεμε τα ιδια!Δεν προλαβε να παιξει κανενας στον 23(βλ.απωλειες)!Γινομαι προκλητικος γιατι προσβαλεις την νοημοσυνη μου!

Καλη συνεχεια!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1164

Η ιδια σου η ηγεσια αρνηθηκε να παιξουμε μπαλα και μας ειπε οτι κουραστηκατε και μας ζητησε να κλεισουμε τον κοσμο.

Μαλιστα διπλοτσεκαραμε αν αυτη ηταν η επισημη τοποθετηση της φυλης σου και λαβαμε διαβεβαιωση.

Επομενος βγαινεις να μου πεις τι?

Για τον 12 που φαγατε μαζικα μπαν και ενα σωρο καταληξατε στους Ερρορ που τον εκλεισε?

Εδω ειναι Κ23...

Χώρια που δεν σε τιμαει καθολου αυτο που κανεις.


Απλα επεσημανα την πραγματικοτητα!Τωρα αν δεν εσυ βλεπεις κατι αλλο ειναι δικο σου θεμα!
Κανενας δεν εφαγε μπαν στον 12!Κουραστηκαμε απλα να παιζουμε με ολους και πατησαμε διαγραφη!
καποιοι θελανε να συνεχισουνε και δεν ειχαν που αλλου να πανε...
Εμενα με τιμαει το γεγονος οτι πολεμησα και μιλαω!Εσυ τι θα λες οτι κερδισες τα μυστικα?

Τελος παντων!Σταματαω για να μην σας διακοψω απο τα πανηγυρια...
 

DeletedUser28574

Κριμα ...

Καταστραφηκαν οι φυλετικες...

Το νοημα ειναι να παιζεις και να διασκεδαζεις..

τελος παντων !

Μπραβο στα παιδια...
 

DeletedUser

Απλα επεσημανα την πραγματικοτητα!Τωρα αν δεν εσυ βλεπεις κατι αλλο ειναι δικο σου θεμα!
Κανενας δεν εφαγε μπαν στον 12!Κουραστηκαμε απλα να παιζουμε με ολους και πατησαμε διαγραφη!
καποιοι θελανε να συνεχισουνε και δεν ειχαν που αλλου να πανε...
Εμενα με τιμαει το γεγονος οτι πολεμησα και μιλαω!Εσυ τι θα λες οτι κερδισες τα μυστικα?

Τελος παντων!Σταματαω για να μην σας διακοψω απο τα πανηγυρια...


Και μπραβο σας... Ο αρχηγος μας τα καλυτερα εχει να λεει για σας που συνεχισατε αφοτου σταματησε για προσωπικους λογους...

Εχουμε τις διπλασιες σας απωλειες κ ας φτασατε σε σημειο να πολεματε με τις 3 μεγαλυτερες φυλες του χαρτη...

Ουπς, ημασταν κ εμεις καλεσμενοι αλλα αρνηθηκαμε γτ φοραμε παντελονια... Ησασταν και εχθροι μας τοτε. Οι ιδιοι σας οι συμμαχοι σας την επεσαν.

Συγνωμη κιολας που μας ζητησαν οι δικοι σας να τον κλεισουμε, συμπληρωσαμε τις προϋποθεσεις να το κανουμε την ωρα που παλευατε με νυχια και με δοντια για τα ιδια μυστικα...

Πανυγηρισμους λες? Ο πιο βαρετος και ξενερωτος κοσμος που παιξαμε οι περισσοτεροι ηταν. Ανακουφιση νοιωθουμε που θα μπουμε καπου αλλου να ευχαριστηθουμε σωστες ρυθμισεις χωρις μυστικα και παπαντζιλικια.

Τεσπα, καλη συνεχεια και σ εσενα...
 

DeletedUser

Κατοπιν συννενοησης με Ναθαναελ και κρομ, θα αφησουμε τους Sos τιμητικα πρωτους στην καταταξη γιατι για μας ειναι εξισου νικητες με τη ντομπρα συμπεριφορα και τα κατορθωματα τους στον κοσμο....
Προς αποφυγη παρεξηγησεων και για να μην βγαινει ο καθενας και λεει το κοντο και το μακρι του, δεν θελησαν να συγκρουστουμε και μας ζητησαν να τον κλεισουμε με τα μυστικα...


Υ.Γ. τωρα αν αυτο δεν αρεσει σε πολους, καλητερα να βλεπουν τα φορουμ απο αλους κοσμους... δυστυχως τα χρονια του κ1-κ2 ειναι μακρια και οι κοσμοι κλεινουν με μυστικα.... οποιος θελει να να αποδειξει οτι μπορει να κλεισει κοσμο χωρης μυστικα ,αλλα κατακτοντας το 60% του χαρτη ας ερθει κ26 ,και ας με βρει εκυ να δουμε .....
τα λογια ειναι φτωχια
 

DeletedUser1164

Κατοπιν συννενοησης με Ναθαναελ και κρομ, θα αφησουμε τους Sos τιμητικα πρωτους στην καταταξη γιατι για μας ειναι εξισου νικητες με τη ντομπρα συμπεριφορα και τα κατορθωματα τους στον κοσμο....
Προς αποφυγη παρεξηγησεων και για να μην βγαινει ο καθενας και λεει το κοντο και το μακρι του, δεν θελησαν να συγκρουστουμε και μας ζητησαν να τον κλεισουμε με τα μυστικα...


Υ.Γ. τωρα αν αυτο δεν αρεσει σε πολους, καλητερα να βλεπουν τα φορουμ απο αλους κοσμους... δυστυχως τα χρονια του κ1-κ2 ειναι μακρια και οι κοσμοι κλεινουν με μυστικα.... οποιος θελει να να αποδειξει οτι μπορει να κλεισει κοσμο χωρης μυστικα ,αλλα κατακτοντας το 60% του χαρτη ας ερθει κ26 ,και ας με βρει εκυ να δουμε .....
τα λογια ειναι φτωχια


Πραγματικα δεν γνωριζα για την συννενοηση για το κλεισιμο και απλα ειχα μεινει οτι συζητουσαμε μηπως συνεχιζαμε!
Εγω προσωπικα ουτε καν προλαβα να παιξω!Κατι που αργησα να μπω κατι το καλοκαιρι κατι η αλλαγη φυλης ξεμεινα!Εχω 50 αριστους και τους κοιταω!
Θα ηταν πιο δεοντολογικο ομως να βγαινατε και να λεγατε κλεινουμε τον κοσμο για να παμε αλλου να παιξουμε πραγματικα γιατι εδω δεν...!
Δεν χρησιμοποιησα τον κ1 ή οποιοδηποτε αλλο κοσμο για να κερδισω κατι προσωπικα!Απλα εκανα συγκριση πως ηταν το παιχνιδι και πως καταντησε!

Παρεπιπτοντως εσυ παικταρα μου με ποιο nick παιζεις στον 26?Δεν ξερεις ποτε.....

Καλη συνεχεια σε ολους!
 

DeletedUser8333

Ρε παιδια,εμεις σας προτειναμε να συνεχισουμε τον πολεμο,αλλα τι νοημα εχει ενας πολεμος στο φιλικο?Δλδ θα βαζουμε για 2 χρονια πρεμιουμ ενω θα ξερουμε ηδη οτι οι νικητες θα ειστε εσεις...?Αν μας δινατε ενα μυστικο,ωστε α μην μπορει κανεις να κλεισει τον κοσμο τοτε θα ηταν κανονικος πολεμος...Δεν λεω οτι δεν σας εχω εμπιστοσυνη,αλλα εσεις δεν αναφερατε να χτυπηθουμε κανονικα,αλλα να χτυπηθουμε φιλικα και στο τελος ο,τι και να γινει εσεις να εχετε τα μυστικα...
Επαναλαμβανω.....δεν σας κατακρινω σε τιποτα,δικαια τον κλεινετε!!!!!Με εκτιμηση Δημητρης.
 

DeletedUser

Πραγματικα δεν γνωριζα για την συννενοηση για το κλεισιμο και απλα ειχα μεινει οτι συζητουσαμε μηπως συνεχιζαμε!
Εγω προσωπικα ουτε καν προλαβα να παιξω!Κατι που αργησα να μπω κατι το καλοκαιρι κατι η αλλαγη φυλης ξεμεινα!Εχω 50 αριστους και τους κοιταω!
Θα ηταν πιο δεοντολογικο ομως να βγαινατε και να λεγατε κλεινουμε τον κοσμο για να παμε αλλου να παιξουμε πραγματικα γιατι εδω δεν...!
Δεν χρησιμοποιησα τον κ1 ή οποιοδηποτε αλλο κοσμο για να κερδισω κατι προσωπικα!Απλα εκανα συγκριση πως ηταν το παιχνιδι και πως καταντησε!

Παρεπιπτοντως εσυ παικταρα μου με ποιο nick παιζεις στον 26?Δεν ξερεις ποτε.....

Καλη συνεχεια σε ολους!


αναφερεσε σε μενα? το ονομα μου το βλεπεισ αυτη τη στιγμη εδω με το οποιο ειμαι κ26 αν θες τα λεμε εκυ [κακιες εγω δεν κρατω]... αν μηλας για αλλον οκ λαθος......






Ρε παιδια,εμεις σας προτειναμε να συνεχισουμε τον πολεμο,αλλα τι νοημα εχει ενας πολεμος στο φιλικο?Δλδ θα βαζουμε για 2 χρονια πρεμιουμ ενω θα ξερουμε ηδη οτι οι νικητες θα ειστε εσεις...?Αν μας δινατε ενα μυστικο,ωστε α μην μπορει κανεις να κλεισει τον κοσμο τοτε θα ηταν κανονικος πολεμος...Δεν λεω οτι δεν σας εχω εμπιστοσυνη,αλλα εσεις δεν αναφερατε να χτυπηθουμε κανονικα,αλλα να χτυπηθουμε φιλικα και στο τελος ο,τι και να γινει εσεις να εχετε τα μυστικα...
Επαναλαμβανω.....δεν σας κατακρινω σε τιποτα,δικαια τον κλεινετε!!!!!Με εκτιμηση Δημητρης.


δημητρη, ο λογος του κωστα και του δημητρη ειναι νομος, και το ξερετε πολη καλα αυτο ....οπως και να εχει ειπαμε πως ,
θα αφησουμε τους Sos τιμητικα πρωτους στην καταταξη γιατι για μας ειναι εξισου νικητες με τη ντομπρα συμπεριφορα και τα κατορθωματα τους στον κοσμο....και φυσηκα οπου βρεθουμε ξανα οι πορτες μας ειναι ανοιχτες για τα παντα......
 

DeletedUser18465

Mε την σειρα μου να δωσω και γω τα θερμα μου συνχαρητηρια στους αρχηγους μας που μας οδηγησαν στην νικη με σβηστες μηχανες θα ελεγα δωσαμε μαχες οσο επρεπε και αν δεν ηταν τα μυστικα που ορμουσαμε σαν λυκοι να τα παρουμε δεν θα εκληνε ο κοσμος
και μεσα στον χειμωνα ξεκινουσε τρελο ξυλο με τους εχθρους που θα απομενανε θα βγαζαμε γουστα ολοι μαζι
λιπων παιδακια καλη συνεχεια σε ολους τους κοσμους σας πραγματικους και μη
 

DeletedUser8333

δημητρη, ο λογος του κωστα και του δημητρη ειναι νομος, και το ξερετε πολη καλα αυτο ....οπως και να εχει ειπαμε πως ,
θα αφησουμε τους Sos τιμητικα πρωτους στην καταταξη γιατι για μας ειναι εξισου νικητες με τη ντομπρα συμπεριφορα και τα κατορθωματα τους στον κοσμο....και φυσηκα οπου βρεθουμε ξανα οι πορτες μας ειναι ανοιχτες για τα παντα......

Φυσικα και το ξερω,και δεν εχω κανενα παραπονο..Οπως ξαναειπα,δικαια τελειωσε ετσι το παιχνιδι...Αντε τα λεμε στον 26 (αν και εγω με τον Νικο (ΕΛ-ΛΗΝΑΣ7)λογω υποσχεσης δεν θα μπορουμε να ειμαστε μαζι με τα παλτα μου...χαχααχ
 

DeletedUser

Και εγώ με την σειρά μου να δώσω τα συγχαρητήρια μου στην φυλή μου τους ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΥΣ για αυτήν την νίκη. Χαρά μου ΚΑΙ ΤΙΜΗ ΜΟΥ που έπεξα μαζί σας παιδιά.ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΜΑΣ ΤΟΥΣ ΑΣΥΛΟΥΜ ΓΙΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ.ΑΛΛΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΣΤΑ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΗΣ ΦΥΛΗΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΘΟΔΗΓΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΠΛΑΝΑ....2/2 κλείσιμο κόσμου μετά τον κ17 με τους QQ και πέρνουμε φόρα για τους επόμενους κόσμους...!!!!!! Ένα μένει κανείς να πει......ΑΑΑΑΑΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ............!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser31345

Συγχαριτηρια και απο εμενα στις φυλες Αsylum-Λυκους για την νικη σε αυτον τον κοσμο.Ευχαριστω τον Δημητρη τον αρχηγο μας για τα καλα του λογια στο προσωπο μου και θα ηθελα να πω οτι οποιοσδηποτε παιχτης,ειτε καλος ειναι ειτε οχι,για να παει μπροστα μεσα σε μια φυλη θελει και εναν καλο και αξιο ηγετη.και αυτος εισουν εσυ Δημητρη μαζι και με τα παιδια των Λυκων.

Αφηνω λοιπον τις ευχαριστιες μου και προχωραω για λιγο σε αυτα που διαβασα.Με ορισμενα γελασα με αλλα τσαντιστικα.Ειδα να βγαινει πολυ χωλη για το κλεισημο του κοσμου.


Εμενα λοιπον η γνωμη μου ειναι η εξης και θα την αιτιολογησω.καθε παιχνιδι εχει καποιους κανονες και σε καθε παιχνιδι υπαρχουν και οι ανθρωποι που τους οριζουν και φροντιζουν να τηριθουν αυτοι οι κανονες.Οταν λεμε λοιπον οτι κλεινει αδικα ο 23 λογο μυστικων(που υπενθυμιζω ειναι κανονισμος του παιχνιδιου)ειναι σαν να λεμε στον διαιτητη ενος ποδοσφαιρικου αγωνα μην σφυρας την ληξη στο 90',ασε μας να παιξουμε ακομα 90 για να δουμε ποιος θα νικησει.

Ο 23 ανοιξε και ξερανε ολοι οτι θα κλεισει με μυστικα οπως και εγινε.γιατι τωρα βγαινουν καποιοι και φωναζουνε;Και αν τους ριξω ενα δικιο οτι ειναι κακη ρυθμιση(ουτε εμενα μου αρεσει)γιατι δεν φωναζανε απο την αρχη;και γιατι δεν μιλαμε και για αλλες ρυθμισεις που επισης κατα την γνωμη μου δεν ειναι αυτες που μου αρεσουν;το ηθικο ας πουμε.Ειναι σωστο;μετα απο 5 μηνες δεν ειναι αδικο να υπαρχει ηθικο;δεν ευνοει το ηθικο τους παιχτες οι οποιοι δεν καηκαν στον κοσμο αυτο;εμενα η γνωμη μου ειναι οτι ειναι αδικο.το δεχομαι ομως γιατι αυτη ειναι μια ρυθμιση του παιχνιδιου.

Διαβασα οτι δεν προλαβαμε να παιξουμε.ποιος σας εμποδισε;εγω που ηθελα να παιξω επαιξα.και αυτο το δειχνουν τα τσατιστικα μου.Γιατι εδω και 5 μηνες δεν ειδα ας πουμε ουτε ενα σπαθακι;ουτε ενα πλανο σε μενα που ειμουνα απο τους πρωτους παιχτες στην καταταξη(ακουγα εδω και 2 μηνες οτι θα μου βγαλουν πλανο οι ταδε μετα οι ταδε,αλλα τπτ).Μηπως στην ουσια περιμεναμε ολοι τα μυστικα και λεγαμε κατσε να επιβοιωσω μεχρι τοτε;εγω λεω καθαρα ναι.αυτος ειναι ο λογος που μερικοι δεν πολεμισαν καθολου(αν τα παιρνανε αυτοι εχει καλως αν οχι φωναζουνε).αν με ρωτησετε τωρα που κλεινει ο κοσμος αν θα ξαναμπεις σε κοσμο με μυστικα θα πω οχι γιατι και εμενα δεν μου αρεσε.οχι η νικη αλλα η ρυθμιση.και για αυτο δεν φταινε τα παιδια των φυλων που κλεινουν τον κοσμο,αλλα η ιδια η ρυθμιση η οποια καθοριζεται απο αλλους.

Τελειωνοντας λοιπον θελω να πω οτι αξια οι δυο αυτες φυλες κλεινουν τον κοσμο μιας και το κανουν συμφωνα με τους κανονες του παιχνιδιου.

ΥΓ.το συμπερασμα μου ειναι το εξης.Ειμαστε εμεις οι ελληνες μια φυλη περιεργη.δεν εχουμε μαθει ποτε να χανουμε και οταν το κανουμε ψαχνουμε να βρουμε τι μας εφταιξε που χασαμε.τωρα φταινε τα μυστικα και δεν χασαμε δικαια.αυριο θα φταιει ο ρουφιανος που χασαμε.μεθαυριο θα φταιει κατι αλλο.Η ουσια ειναι μια εμεις δεν φταιμε σε τπτ.

Συγχαριτηρια λοιπον και παλι στις φυλες ASYLUM-ΛΥΚΟΙ για την παναξια νικη τους και εις το επανιδειν.

Με εκτιμηση σε ολους σας,συμπαιχτες και αντιπαλους

μπουτακια εξω(Δημητρης)
 

DeletedUser

[mad]Όχι... ήδη έκανα τα στραβά ματια και δεν απέκλεισα αυτόν που έβαλε μια δήλωση του στην αρχή του θέματος, ούτε κλείδωσα το θέμα όπως μπορούσα να κάνω γιατί απαγορεύεται ρητά και να δανειστεί άλλον λογαριασμό και να μεταφέρει κάποιος τα λόγια του και να τον εκπροσωπήσει κάποιος άλλος.

Η ομάδα διαχείρισης, επέτρεψε να μπούν κάποια λόγια του στο forum. Τίποτα άλλο όμως.

Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας λοιπόν. :)

[/mad]


Γιωργο τωρα που εκλεισε ο 23 μπορεις να δανειστεις εσυ μερικα δικα μου??? χα χα χα χα ..
Ενα μεγαλο γεια σε ολους τους παικτες.....ολων των φυλων.Και να μην ξεχναμε οτι αυτο ειναι ενα παιχνιδι και δεν θα πρεπει να υπαρχουν εμπαθειες.
Και παλι ενα γεια σε ολους
Απο τον .....μαθουσαλα..(ετσι με ονομασε ο mad18) των φυλετικων μαχων..

φιλικα

kentavrosA
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30986

Ως μέλος τις ηγεσίας της SOS-OY θα ήθελα να πω και εγώ δύο λόγια για το κλείσιμο του Κ23
Είναι γεγονός πως όλοι από την αρχή γνωρίζαμε τους κανόνες που ίσχυαν στον Κ23 και είτε μας άρεσαν η όχι ξέραμε ότι σύμφωνα με αυτούς θα κλίσει ο κόσμος αυτός .
Μια σειρά από αλληλένδετες καταστάσεις που έγιναν το τελευταίο διάστημα (διαγραφές ηγετικών λογαριασμών , μεταφορά μυστικών ) σε συνδυασμό με τα μυστικά που τυχαία είχε κατακτήσει κάθε φυλή οδήγησαν στο τέλος σχεδόν αμαχητί της φυλές ASYLUM-ΛΥΚΟΙ στην συμπλήρωση και των 12 μυστικών και στην νίκη τους στον κόσμο αυτό .
Κάποιοι βιάζονται να βγάλουν συμπεράσματα και να λένε ότι εμείς δεν θέλαμε να πολεμήσουμε για τα μυστικά , ότι φοβόμασταν τον πόλεμο αυτό και ότι άλλο κατέβαζε το κεφάλι τους ……….η πραγματικότητα είναι ότι η ετοιμοπόλεμη φυλή που είχαμε εδώ με ανεβασμένο το ηθικό των παιχτών από της αλλεπάλληλες νίκες που έκανε σε όλους τους πολέμους που διεξήγαγε και μάλιστα εναντίων μεγαλύτερων φυλών σίγουρα δεν είναι η φυλή που φοβάται να πολεμήσει όμως ας είμαστε ρεαλιστές , μην υποτιμάμε τους άλλους και να μάθουμε να αποδεχόμαστε την πραγματικότητα όπως είναι .
Δεν πιστεύω να υπάρχει κανείς σοβαρός και έμπειρος παίχτης που να πιστεύει ότι μέσα σε 48 ώρες είναι δυνατόν από μια φυλή 15.000.000 να μπορέσουμε να αποσπάσουμε με πόλεμο κάποιο από τα 3 μυστικά που έχουν μόνο από μια φορά για να σταματήσουμε πιθανό κλείσιμο του κόσμου και την οριστική νίκη τους .
Ο μόνος τρόπος για να μην έκλινε τώρα ο κόσμος και να κάναμε πόλεμο μέχρι τέλους θα ήταν να είχε η φυλή μου στην κατοχή της την τριάδα κάποιου μυστικού ή αν μας είχαν δώσει από μόνοι τους η ASYLUM-ΛΥΚΟΙ κάποιο μυστικό για να κάνουμε τριάδα και να δοκιμάσουν με πόλεμο να μας το πάρουν οποιαδήποτε άλλη περίπτωση για εμένα ήταν άσκοπο χάσιμο χρόνου και premium μιας και ουσιαστικά το παιχνίδι το παίζουμε γιατί μας αρέσει αλλά όπως όλοι θέλουμε να έχουμε και την βεβαιότητα ότι αν παίξουμε καλά μπορούμε και να κερδίσουμε οπότε θα συνεχίσουμε το παιχνίδι σε άλλον κόσμο .
Με της φυλές των ASYLUM-ΛΥΚΟΙ λόγο γεωγραφικής θέσης των φυλών μας δεν είχαμε εμπλακεί ποτέ μαζί σε πόλεμο οπότε κλείνουμε τον κόσμο σε φιλικό κλίμα μιας και δεν είμαστε οι ηττημένοι του κόσμου αλλά απλός οι δεύτεροι και τουλάχιστον αυτό μετριάζει την πικρία μου .
Συγχαρητήρια λοιπόν στης φυλές ASYLUM-ΛΥΚΟΙ και στις ηγεσίες τους για την δίκαιη νίκη τους που η αλήθεια είναι πως μου προκάλεσε ΣΟΚ μιας και λίγες μέρες πριν τα πράγματα φάνταζαν εντελώς διαφορετικά από αυτό που τελικός έγινε …….και πάλι συγχαρητήρια
 

DeletedUser

Φιλε karvouno
Εισαι παλιος και εμπειρος παικτης γι'αυτο δεν θα επεκταθω πολυ.
Ξερεις λοιπον πολυ καλα πως το παιχνιδι δεν ειναι οπως ηταν καποτε.
Δυστυχως παιζετε με πολυ διπλωματια.!!!!
Κατι που εγω απεχθανομαι και οσες φορες στο παρελθον ειχα εμπλακει τα εκανα σαλατα.
Κι εγω ειμουν στην ηγεσια της ASYLUM αλλα ποτε δεν αναμηχθηκα πουθενα.
Και αυτο γιατι ετσι το ηθελα.Κατα βαση συμφωνω με το βασικο σκεπτικο της τοποθετησης σου.
Εκει που ξεφηγες λιγο ....και σε δικαιολογω απολυτα ειναι στο κοματι τησ ιστοριας της φυλης σου.
Το ιδιο θα μπορουσε να πει και ενας της δικης μου συμμαχιας αλλαζοντας μονο το ονομα της.
Πιστεψεμε θα μπορουσε και η δικη μου πλευρα να εκανε προστεση και να εβαζε στην φυλη με τα μυστικα τους μαγαλυτερους λογαριασμους για να βγει και αρηθμιτικα ΠΡΩΤΗ...
Στην φυλη σου με ξερουν αρκετα ατομα και πιστευω οτι μ'εκτιμουν για την εντιμοτητα μου.
Βλεπεις λοιπον οτι η αληθεια εχει δυο πλευρες μεχρι τωρα και ισως να βγει και τριτη.!!!
Το βασικο ομως για μενα δεν ειναι ποιος νικησε και ποιος οχι.Ειναι η συνυπαρξη διαφορετικων ανθρωπων με διαφορετικες αποψεις.
Αν αυτο το καταλαβουν ολοι πιστευω οτι το παιχνιδι αυτο θα γινει πολυ καλυτερο και πολυ πιο ευχαριστο απ'οτι ειναι τωρα.
Φιλικα και παντα με ετιμηση

kentavrosA
 

DeletedUser29797

Ποιος καηκε απο εσας; κοσμος με οριο φεικ και μιλατε για αδικο κλεισιμο κλπ,ας κλεισει να τελειωνουμε. οι μονοι που καηκαν ηταν αυτοι που φαρμαρανε(οσοι δεν ειχαν bots),οι υπολοιποι βγαζαν χρονους και κοβανε απλα(οσοι μπορουσαν),αν δεν δεις 500-1000-5000-10000 σπαθakia να αναγνωριζεις 24/7 δεν μπορεις να μιλας για καψιμο,και αν διαφωνεις με αυτα που λεω δεν εχεις καει ποτε. μακραν ο χειροτερος κοσμος σε υλικο απο τους τελευταιους κοσμους(21,22,24),γιαυτο και εκλεισε γρηγορα και χωρις πολλα-πολλα. συγχαρητηρια στους νικητες απο μενα.
 

DeletedUser

Μου αρεσει που ολοι δίνεται συγχαρυτηρια στους Ασυλουμ -Λυκους αλλα ρίχνεται και κατι κουβεντες κλεισανε το κοσμο αμαχητι κλπ. Συγνωμη κιολας ρε παιδια αλλα οι απωλειες για πιο λογο υπαρχουν? Και οι δυο φιλες Ασυλουμ-Λυκοι εχουν περισσοτερες απωλειες απο ΣΟΣ. Απ'την αρχη του κοσμου ειναι συνεχως σε πολεμο και παντα εβγαιναν νικητες. Δηλαδη για τους ΣΟΣ αξιζουν συγχαρυτηρια που επιβιωσαν σε ολους τους πολεμους αλλα οι Ασυλουμ-Λυκοι το πηρανε αμαχητι? Η ηγεσια των Ασυλουμ-Λυκοι αναγνωρισε τους ΣΟΣ ως εξισου νικητες και τους αφησε τιμητικα τη πρωτια και καποιοι συνεχιζεται να ριχνεται σποντες. Λιγος σεβασμος δεν βλαπτει. Αν δεν αξιζαν οι Ασυλουμ-Λυκοι να το παρουν τοτε δεν το αξιζε κανενας. Οποτε ή δωστε συγχαρυτηρια και μεχρι εκει ή βγαλτε την πικρα σας χωρις να δινεται "συγχαρυτηρια" για καλυψη. Χιλιες φορες να λες του αλλου καθαρα δεν το αξιζες παρα να του λες το πηρες "δικαια" αλλα ειναι γελοια η νικη σου. Στο θεμα με τα μυστικα. Τα μυστικα βγηκαν πριν αρκετο καιρο. Αν οποιαδηποτε φυλη δεν μπορεσε να παρει ενα σετ 3 μυστικων δεν φταινε ολοι οι αλλοι. Απ'την αρχη του κοσμου ολοι ξερανε οτι θα βγουν τα μυστικα καποια στιγμη οποτε ητανε δουλεια της καθε φυλης να βρει τη τακτικη που θα την βοηθησει να τα παρει. Και τελος καποιοι μιλησαν για το οτι ειναι αστεια νικη επειδη ειναι μερικους μηνες μετα το ανοιγμα του κοσμου και επειδη την πηραν με τα μυστικα, και οταν τους ζητησαν ενα σετ μυστικων για να συνεχισουν να κτυπιουνται αλλα 2 χρονια και οποιος επιβιωσει να παρει τη νικη αρνηθηκαν (εννοωντας εμμεσως οτι φοβουνται). Αντε το εκαναν και στο τελος επιβιωναν οι ΣΟΣ. Ε συγνωμη κιολας αλλα αν ειναι γελοιο να λες οτι εκλεισες το κοσμο στους πεντε μηνες, το να κλεινεις το κοσμο επειδη ο αντιπαλος εβαλε επιτηδες αυτογκολ στο 90 για να με κρατησει στο παιχνιδι και να παιξουμε παραταση ειναι και για γελια και για κλαματα. Δηλαδη οι Ασυλουμ-Λυκοι ειναι παραλογοι να λενε να παιξουμε φιλικα πολεμο και να μην κλεισουμε το κοσμο απο τωρα αλλα το να τους λες δωσμου ενα σετ μυστικων μπας και καταφερω να σε νικησω ειναι λογικο? Παιχνιδι ειναι και παιζουμε για ευχαριστηση. Αυτη ηταν η προταση της Ασυλουμ, παιζουμε φιλικα χωρις παρασκηνια και ολα τα αλλα που χαλουν το παιχνιδι για να το ευχαριστηθουμε. Αν για καποιους ειναι πιο σημαντικη η νικη απ'το να ευχαριστηθεις στο παιχνιδι τοτε ας αρνηθεις ευγενικα και να πας να παιξεις σε αλλο κοσμο που μπορεις να νικησεις. Με το να τους τη λες επειδη δεν σε αφησαν να ξαναμπεις στο παιχνιδι για τη νικη το μονο που καταφερνεις ειναι να μειωνεις την εικονα που εβγαλες προς τα εξω τοσο καιρο.
 

DeletedUser24720

Δεν εχω παρακολουθησει τον κοσμο καθολου , αλλα θελω να δωσω τα συγχαρητηρια μου στον φιλο μου Nathanael , ο οποιος ειναι ο ανθρωπος που μου εμαθε τα βασικα στον κ13 , συγχαρητηρια μητσαρα , χαιρομαι που επεστρεψες στο παιχνιδι και μαλιστα με τετοια επιτυχια.

Ο τολης σου
 

DeletedUser31362

Δυο λογάκια κι από μένα..... Δύο όμως μόνο...
Και όσοι με ξέρετε, ξέρετε ότι κρατιέμαι και δεν τα κάνω 3 ή 13..
Το name μου είναι το ίδιο και στο game.. Λύκος εδώ.. :p

PART 1: Ο κόσμος 23 μας ανήκε από την αρχή.... πείτε το, η μαγιά των παικτών που είχαμε, πείτε το η γεωγραφική μας θέση (που δεν ήταν τυχαία), πείτε το η ομόνοια που έχουν οι παίκτες μας μεταξύ τους... από τα παλιά..
πείτε το η συμμαχία και αδελφοποίηση με Άσυλα που ακολούθησε...
μπήκαμε με τα μπούνια, αργοπορημένοι, φορτωμένοι από τις στραβές του Κ22, κ@υλωμένοι και με διάθεση για πολύ ξύλο...
Δεν βγαίναμε να πούμε πολλά... απλά βαράγαμε αβέρτα.. μας είχατε για outsiders όλοι, ακόμα και τα παιδιά στα Άσυλα..
Ενημερώνω λοιπόν πως είχαμε από την αρχή σκοπό να πάρουμε τον κόσμο.. Sorry...
Ευχαριστώ τους συμπαίκτες μου που μου χάρισαν τις στιγμές που ζήσαμε παρέα μες στον Κ23.. απλά... :)
Αααα... ευχαριστώ και τους εχθρούς που μου χάριζαν τα χωριά τους...

PART 2: Eγώ προσωπικά δεν ήθελα με την καμία να κλείσει ο κόσμος... Είχα κάνει χαμό... κόντεψα να τσακωθώ σχεδόν με τους μισούς δικούς μας για να συνεχίσουμε να παίζουμε ξύλο... Ένιωθα ότι μου κλέβουν την νίκη τα μυστικά....
Φιλαράκια από SOS, το καταλογίζω σε σας αυτό....
Θέλαμε να παίξουμε ξύλο, θέλαμε να έρθουμε να σας φάμε.. Είμαι υπέρ του total wipe out εγώ...
Εσείς μας ειπατε όχι.... ότι θα πατάγατε διαγραφή αν συνεχίζαμε έχοντας τα μυστικά, χωρίς να σας δώσουμε ένα set...
και ότι θα βαράγαμε βάρβαρα στο τέλος..
Σαφώς δεν θα σας δίναμε set, είχαμε κερδίσει end of story, δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα συζήτησης σε αυτό,
αλλά αν θέλατε να παίξετε ξύλο για το ξύλο, πιστέψτε με,
αρκούσε να το λέγατε... και θα ακυρώναμε το κλείσιμο και θα βλέπατε σπαθακια μες την επόμενη ώρα...
Και να αναλύσουμε πως βρίσκεστε στην πρώτη θέση, νομίζω δεν χρειάζεται... ούτε καν να το αναφέρει ο dani δεν χρειαζόταν... κάθε νοήμων μπορει να κάνει πρόσθεση των 50 πρώτων απ τις 2 φυλές μας και να καταλάβει ότι σας αφήσαμε να είστε εκεί... show us some luv... :)

Και επειδή τώρα εκ των υστέρων ο καθένας μπορεί να λέει οτι θέλει.. ευτυχώς υπάρχουν stats και τα εμφανέστατα αποτελέσματα.
Τίποτα δεν έγινε στην τύχη..... Για όσους ενδιαφέρονται για ιδιαίτερα μαθήματα... ξεκινήσαμε φροντιστήριο στον Κ26... ελάτε..
Καλή μας συνέχεια...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30986

Μου αρεσει που ολοι δίνεται συγχαρυτηρια στους Ασυλουμ -Λυκους αλλα ρίχνεται και κατι κουβεντες κλεισανε το κοσμο αμαχητι κλπ. Συγνωμη κιολας ρε παιδια αλλα οι απωλειες για πιο λογο υπαρχουν? Και οι δυο φιλες Ασυλουμ-Λυκοι εχουν περισσοτερες απωλειες απο ΣΟΣ. Απ'την αρχη του κοσμου ειναι συνεχως σε πολεμο και παντα εβγαιναν νικητες. Δηλαδη για τους ΣΟΣ αξιζουν συγχαρυτηρια που επιβιωσαν σε ολους τους πολεμους αλλα οι Ασυλουμ-Λυκοι το πηρανε αμαχητι? Η ηγεσια των Ασυλουμ-Λυκοι αναγνωρισε τους ΣΟΣ ως εξισου νικητες και τους αφησε τιμητικα τη πρωτια και καποιοι συνεχιζεται να ριχνεται σποντες. Λιγος σεβασμος δεν βλαπτει. Αν δεν αξιζαν οι Ασυλουμ-Λυκοι να το παρουν τοτε δεν το αξιζε κανενας. Οποτε ή δωστε συγχαρυτηρια και μεχρι εκει ή βγαλτε την πικρα σας χωρις να δινεται "συγχαρυτηρια" για καλυψη. Χιλιες φορες να λες του αλλου καθαρα δεν το αξιζες παρα να του λες το πηρες "δικαια" αλλα ειναι γελοια η νικη σου. Στο θεμα με τα μυστικα. Τα μυστικα βγηκαν πριν αρκετο καιρο. Αν οποιαδηποτε φυλη δεν μπορεσε να παρει ενα σετ 3 μυστικων δεν φταινε ολοι οι αλλοι. Απ'την αρχη του κοσμου ολοι ξερανε οτι θα βγουν τα μυστικα καποια στιγμη οποτε ητανε δουλεια της καθε φυλης να βρει τη τακτικη που θα την βοηθησει να τα παρει. Και τελος καποιοι μιλησαν για το οτι ειναι αστεια νικη επειδη ειναι μερικους μηνες μετα το ανοιγμα του κοσμου και επειδη την πηραν με τα μυστικα, και οταν τους ζητησαν ενα σετ μυστικων για να συνεχισουν να κτυπιουνται αλλα 2 χρονια και οποιος επιβιωσει να παρει τη νικη αρνηθηκαν (εννοωντας εμμεσως οτι φοβουνται). Αντε το εκαναν και στο τελος επιβιωναν οι ΣΟΣ. Ε συγνωμη κιολας αλλα αν ειναι γελοιο να λες οτι εκλεισες το κοσμο στους πεντε μηνες, το να κλεινεις το κοσμο επειδη ο αντιπαλος εβαλε επιτηδες αυτογκολ στο 90 για να με κρατησει στο παιχνιδι και να παιξουμε παραταση ειναι και για γελια και για κλαματα. Δηλαδη οι Ασυλουμ-Λυκοι ειναι παραλογοι να λενε να παιξουμε φιλικα πολεμο και να μην κλεισουμε το κοσμο απο τωρα αλλα το να τους λες δωσμου ενα σετ μυστικων μπας και καταφερω να σε νικησω ειναι λογικο? Παιχνιδι ειναι και παιζουμε για ευχαριστηση. Αυτη ηταν η προταση της Ασυλουμ, παιζουμε φιλικα χωρις παρασκηνια και ολα τα αλλα που χαλουν το παιχνιδι για να το ευχαριστηθουμε. Αν για καποιους ειναι πιο σημαντικη η νικη απ'το να ευχαριστηθεις στο παιχνιδι τοτε ας αρνηθεις ευγενικα και να πας να παιξεις σε αλλο κοσμο που μπορεις να νικησεις. Με το να τους τη λες επειδη δεν σε αφησαν να ξαναμπεις στο παιχνιδι για τη νικη το μονο που καταφερνεις ειναι να μειωνεις την εικονα που εβγαλες προς τα εξω τοσο καιρο.

Φίλε μου μάλλον παρεξήγησες τα γραφόμενα μου και δεν σε παρεξηγώ μιας και ο γραπτός λόγος εύκολα παρεξηγείτε εφόσον πάντα ερμηνεύετε από την οπτική γωνία αυτού που το διαβάζει .
Δεν με ξέρεις και για αυτό τα λέγεις αυτά ……προσωπικά δεν θέλω να μειώσω την νίκη που έκαναν ASYLUM-ΛΥΚΟΙ οι οποίοι και πολέμησαν και έκαναν της νίκες τους και μπράβο τους , προφανώς δεν θα ήταν στο τέλος άμα δεν άξιζαν …..να μην λέμε τα αυτονόητα……. είπαμε έκαναν μια δίκαιη νίκη και αυτό τα λέει όλα .
Δεν λέω κάπου ότι εμείς αδικηθήκαμε η ότι κάποιος έπρεπε να μας δώσει τα μυστικά άλλωστε και εγώ άμα τα είχα δεν θα τα έδινα σε κανέναν αυτό όμως που είπα αναφερόμενος στα τελευταία μυστικά είναι ότι η φυλή τους τα πείρε σχεδόν αμαχητί εννοώντας ότι τα πείρε επειδή προσχώρησαν παίχτες στη φυλή σας και όχι επειδή τα κατακτήσατε με πόλεμο χωρίς αυτό να σημαίνει ότι αυτό είναι κακό μιας και η διπλωματία είναι μέρος του παιχνιδιού .
Συγχαρητήρια και πάλη στους ASYLUM-ΛΥΚΟΙ και στην αξιόλογη ηγεσία τους .
Πάντα φιλικά
Γιώργος
 
Κορυφή