Τιτλοι τελους για κ23..

  • Δημιουργός θέματος dani
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

λόγο του ότι αποφασίσαμε αυτές τις μέρες να κλείσουμε τον k23 8έλω να σας ποστάρω τις ευχαριστίες τον Nathanael... και κρομ, για όλα τα μελόι τις οικογενειας μας asylum - λυκάνθρωποι...

ένα μεγάλο ευχαριστώ και μπράβο και από μένα σε όλα τα παιδιά που στάθηκαν διπλα μας ... τον λόγο έχουν οι 2 αρχηγοί μας .....


asylum

Ηταν χαρα και τιμη να συνεργαστω με αυτο το υπεροχο συνολο και την εντιμη και πολυ μαχιμη αδελφικη μας τους Λυκους.

Συγχαρητηρια σε ολα τα παιδια για τη Νικη.

Ως αρχηγος της Ασυλουμ, θελω να ευχαριστησω ιδιαιτερα τον Μπουτακια Εξω (Δημητρη) που σταθηκε σε ολα σ αυτη τη φυλη και με το παραδειγμα του χαραξε τον δρομο προς τη νικη κερδιζοντας μιση ηπειρο μονος του....

Τον Αουα (Παναγιωτη) που ειναι ο πιο σταθερος σοβαρος αρχηγος που εχω συναντησει ανα τους κοσμους και υπηρξε πολυτιμος συμβουλος, και την Ιωαννα που με πολλη ορεξη και μερακι ασχοληθηκαν μαζι...

Τον Persona Non Grata (Βασιλη) του οποιου η συμβολη ηταν πολυτιμη και αναγκαια και συνεβαλε καθοριστικα σ αυτη τη νικη... Για την εμπιστοσυνη, την στηριξη του και την υπερπροσπαθεια που κατεβαλε πολλες φορες μονος του εναντιων πολαπλασιων αντιπαλων.

Τον Τζαμαϊκανο (Γιωργο) που η παρουσια και συμβολη του στις αρχες ηταν καθοριστικοτατη... Το θεμελιο για τη νικη.

Τον Takis80, εναν ακομα πετυχημενο ηγετη που ενω ετρεχε μια απο τις σοβαροτερες φυλες στον 24 μας στηριξε σχεδον μεχρι τελευταιας στιγμης, με τον φιλο του Sing4drinked - εξαιρετικοι παιχτες.

Τα πρωτοπαλικαρα μου Alex Cy, Neosillektos,

Τους πολυτιμους παιχτες μας Billiak, Chimp, K@poulio, Petrosibiza, KentayrosA, Fostira, Romano, Stergio και ολα τα παιδια των Λυκων και των Asylum που δεν αναφερω γιατι θα επαιρνε 2 σελιδες.

Ενα Μεγαλο ευχαριστω στους Λυκους που μας σταθηκαν εξαιρετικα, μια ντομπρα φυλη με μπεσα...

Τους γιγαντες της Κρομ, Godfather και Dani.

Και συγχαρητηρια στην παναξια φυλη των SΟS που για μενα ειναι εξισου νικητες...

Δεχτηκαμε λασπη, προπαγανδα, στην πλατη τους πηγαν να παιχτουν πολυ ασχημα παιχνιδια, αλλα κοντρα σε ολα τα προγνωστικα, μαζι τους αποδειξαμε οτι η τιμη, ειλικρινεια και η ντομπροσυνη υπαρχουν ακομα στους ελληνικους κοσμους και μαλιστα μπορουν να τους κλεισουν..... Τη φυλη αυτη που αξιωθηκαμε να οδηγησουμε στο κλεισιμο του κοσμου την σφυρηλατησαν με πολυ μερακι μια φημισμενη παρεα στον Κ12...

Που παλεψαν 30 ατομα εναντια στη νικητρια οικογενεια 500 κερδιζοντας συνεχως εδαφος και απο πανω. Πολλοι τους θυμουνται απο κει.

Αφιερωμενουμε τη νικη στους Αργοναυτη, Giotis22, Ririka, Koxar, GreenWarrior και τα υπολοιπα παιδια που δειξανε τον δρομο...

Στη συμμαχικη Virtual Machine του Κ12 και στα αδελφια Λυκους εδω που χωρις αυτους δυσκολα θα τα καταφερναμε.

Αυτα απο μενα, οτι και να πω γι αυτα τα παιδια ειναι λιγο.

Με τιμη και εκτιμηση

Nathanael... - Δημητρης.


ΛΥΚΑΝΘΡΩΠΟΙ

λογο κλεισιματος του κ23 θα ηθελα να ευχαριστησω ολα τα παιδια της φυλης μου και ολα τα παιδια της ασυλουμ για την αψογη συνεργασια που υπηρχε μεταξυ μας

ηταν χαρα και τιμη μας που συνεργαστικαμε με τα ασυλα και για μενα συμβολιζουν αυτο BROTHERS IN ARMS σε οποιο κοσμο και αν ξαναβρεθουμε

θα ηθελα να ευχαριστήσω όλα τα παιδια που έπαιξαν μαζι μας και να τους συγχαρώ για την Νικη που πετυχαμε

προσωπικα και ως αρχηγος των λυκων θα ηθελα να ευχαριστησω τα μεγαθηρια των GoDF4th3r (ηρακλη) και dani (λαζαρο) για την ανεκτιμητη προσφορα τους στην φυλη

τα πρωτοπαλίκαρα Psomo, DRAMAICA84,sonemit,Ektoras, ntemi21,SickBoy,mirdonas, Dimeo,lykos87,reaper92,akis30,Sir.Loukas,waterpanos,xalaraaaa,Dea8,tsakali23,Salah al-Din,7stratos7 και αλλα τοσα και παραπάνω απο την ασυλουμ για την τεραστια συμβολη τους

τους γερολυκους makagiorgos1,nila21,Ulairi,melesan που ειναι σταθερες αξιες

και για ολα τα υπολοιπα παιδια της φυλης που εδωσαν το καλυτερο εαυτο τους γιαυτη την Νικη

επισεις οφείλω ενα μεγαλο ευχαριστω στο Nathanael... (δημητρη)για την τιμιοτητα του την ειλικρίνεια του και την ντοπροσυνη του και που σταθηκε ανταξιος αρχηγος σε αυτη την μεγαλη φυλη που λεγετε ασυλουμ

αυτα τα ολιγα απο μενα

με τιμη και εκτιμηση


κρομ - κωστας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

Bravo στους "ΑΣΥΛΟΥΜ" και στους ΛΥΚΟΥΣ για το κλείσιμο του K23 !!!





Όμως είμαι περίεργος να δω τη έχουν να πουν τα παιδιά από SOS-ΟΥ γι αυτό το κλείσιμο !
 

DeletedUser30832

Συγχαρητηρια σε ΑΣΥΛΑ - ΛΥΚΟΥΣ

οπως ειπα κ σε αλλο post επαιξαν πολυ καλα σε ολα τα επιπεδα ( διπλωματια - στρατολογησεις - πολυ καλα πλανα ) κ δικαια κλεινουν τον

κ23

Bravo στους "ΑΣΥΛΟΥΜ" και στους ΛΥΚΟΥΣ για το κλείσιμο του K23 !!!

Όμως είμαι περίεργος να δω τη έχουν να πουν τα παιδιά από SOS-ΟΥ γι αυτό το κλείσιμο !

Τι να πουν κ αυτοι τωρα οπως κ οι wanted....

Οταν επρεπε να μιλησουν με πλανα εναντιον των σημερινων νικητων αυτοι κοιταγαν πως θα μας κοροιδεψουν με ενα καρο δικαιολογιες κ

θα μας βαλουν εμας τους Βικινγκς να παιξουμε ολο το ξυλο με την δικαιολογια οτι ειχαν να αντιμετωπισουν τους τρομερους clown

( που αναθεμα αν μπορουσαν να συννενοηθουν καν μεταξυ τους )

Τωρα μενουν καγκελο χωρις να εχουν δωσει ουτε μια μεγαλη μαχη κ αυτο ειναι πολυ χειροτερο απο το να πεφτεις τουλαχιστον παλεύοντας

μεχρι τελους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ωραιος κοσμος μαγκες, μπραβο σε ολους... χεραιτησματα και φιλακια ρουφηχτα σε ολους οσους γνωρισα και μη, μιας και ειμαι μπομπηρας και φετος δινω αρα με μερικους θα χαθουμε:D Θα γυρισω του χρονου ενηλικας μην μου ανχωνεστε:grrr2:


ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ <3
 

DeletedUser27561

Ax να μην μας βαρουσατε πιρηνα 8α σας ελεγα εγω .............κανγκες να περνατε
 

DeletedUser

Συγχαρητηρια στις φυλες Asylum και Λ για την κατακτηση του 23!
Νομιζω οτι δικαια κερδισαν τον κοσμο επαιξαν το περισσοτερο ξυλο και ειχαν τη μεγαλυτερη συνοχη σαν φυλες!
Δυστυχως εχασα το παρτυ της τελευταιας εβδομαδας....
 

DeletedUser29708

Μπραβο στην Asylum!!Και ενα μεγαλυτερο στον δουκα της που υπηρξε τρομερος συνεργατης για ολα τα παιδια! :clap:
 

DeletedUser31147

Μπορώ να παρακαλέσω την διαχείριση του forum να αρθεί ο αποκλεισμός τους αρχηγού των asylum για ένα μονο post , και να μπορέσει και αυτός σαν αρχηγός φυλής να πει δυο λόγια ?
Κατά τα αλλα η καλή ατμόσφαιρα η καλή παρέα και η καλή διοίκηση φέρνουν τελικά καλλίτερα αποτελέσματα από τις full-προ φυλές ..
 

DeletedUser6091

[mad]Όχι... ήδη έκανα τα στραβά ματια και δεν απέκλεισα αυτόν που έβαλε μια δήλωση του στην αρχή του θέματος, ούτε κλείδωσα το θέμα όπως μπορούσα να κάνω γιατί απαγορεύεται ρητά και να δανειστεί άλλον λογαριασμό και να μεταφέρει κάποιος τα λόγια του και να τον εκπροσωπήσει κάποιος άλλος.

Η ομάδα διαχείρισης, επέτρεψε να μπούν κάποια λόγια του στο forum. Τίποτα άλλο όμως.

Μην τα θέλουμε και όλα δικά μας λοιπόν. :)

[/mad]
 

DeletedUser

Μιας και μετά από σχόλιο του Mad έρχεται το χάος και κολλάει το θέμα ας γράψω εγώ, θέλοντας να εκφράσω τα συγχαρητήρια μου στη φυλή μου (Ασυλάρες) και στους συμμάχους μας (Λύκους) για τις ωραίες στιγμές που περάσαμε. Μπράβο μάγκες, άξιοι!!
 

DeletedUser

Μπραβο παιδες,συγχαρητηρια αν και μας αφηνει ο κοσμος με την πικρα του ηττημενου...
εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι θα μπορουσαμε να δουμε την μητερα ολων των μαχων αν θα θελατε για να χαρουμε το παιχνιδι παρα πανω γιατι επι της ουσιας μεχρι να ανοιξει ο κοσμος εκλεισε...!βεβαια απ την στιγμη που το ζητουμενο ειναι τα μυστικα καλως πρατεται,αλλα για σκεφτειτε ποσο αμφιρροπος και τι ενταση μπορει να ειχε ενας τετοιος πολεμος...

τεσπα,για να μην κουραζω αλλο και παλι συγχαρητηρια και εις το επανειδιν...
 

DeletedUser

Μπραβο παιδες,συγχαρητηρια αν και μας αφηνει ο κοσμος με την πικρα του ηττημενου...
εγω αυτο που εχω να πω ειναι οτι θα μπορουσαμε να δουμε την μητερα ολων των μαχων αν θα θελατε για να χαρουμε το παιχνιδι παρα πανω γιατι επι της ουσιας μεχρι να ανοιξει ο κοσμος εκλεισε...!βεβαια απ την στιγμη που το ζητουμενο ειναι τα μυστικα καλως πρατεται,αλλα για σκεφτειτε ποσο αμφιρροπος και τι ενταση μπορει να ειχε ενας τετοιος πολεμος...

τεσπα,για να μην κουραζω αλλο και παλι συγχαρητηρια και εις το επανειδιν...


υπαρχει περιπτωση να κανετε προσπαθεια να παρετε κανα μυστικο λεω εγω η δεν παιζει;
ετσι οπως μιλας στην ουσια δεχεσαι την ηττα σου


συγχαρητηρια στους νικητες
 

DeletedUser

δλδ ασ πουμε τωρα οτι θελει πολυ μυαλο για να καταλαβουμε οτι ειναι απο δυσκολο εως απιθανο να γινει κατι τετοιο?απ την στιγμη που η συμμαχια Ασυλουμ-Λυκων εχει ηδη τα μυστικα και ηδη εγιναν και μετακινησεις για να μαζευτουν σε μια φυλη τι προσπαθεις να μου πεις τωρα?απλα ειμαι ρεαλιστης...
αν υπαρξει συμφωνια οτι δεν θα χρησιμοποιηθουν τα μυστικα για να παιξουμε ξυλο ως το τελος εμεις εδω ειμαστε...
 

DeletedUser20797

δλδ ασ πουμε τωρα οτι θελει πολυ μυαλο για να καταλαβουμε οτι ειναι απο δυσκολο εως απιθανο να γινει κατι τετοιο?απ την στιγμη που η συμμαχια Ασυλουμ-Λυκων εχει ηδη τα μυστικα και ηδη εγιναν και μετακινησεις για να μαζευτουν σε μια φυλη τι προσπαθεις να μου πεις τωρα?απλα ειμαι ρεαλιστης...
αν υπαρξει συμφωνια οτι δεν θα χρησιμοποιηθουν τα μυστικα για να παιξουμε ξυλο ως το τελος εμεις εδω ειμαστε...


Με αυτα που βλεπω αγορινα το ενδεχομενο να χτυπηθουμε μεταξυ μας μεχρι το τελος ειναι εφικτο ... τοτε για ποιον λογο να τον κλεισουμε απο τωρα .... :hmmm:
 

DeletedUser

μα στα λογια μου ερχεσαι....δεν υπαρχει λογος να κλεισει ο κοσμος τοσο νωρις....
ας συνεννοηθουν οι διοικησεις για να δουν πως θα γινει να συνεχισουμε να παιξουμε λιγο να τον χαρουμε τον κοσμο τωρα που μειναμε εμεις και εμεις...
 

DeletedUser20797

μα στα λογια μου ερχεσαι....δεν υπαρχει λογος να κλεισει ο κοσμος τοσο νωρις....
ας συνεννοηθουν οι διοικησεις για να δουν πως θα γινει να συνεχισουμε να παιξουμε λιγο να τον χαρουμε τον κοσμο τωρα που μειναμε εμεις και εμεις...

:clap: :clap:
 

DeletedUser30853

αμα δεν υπηρχαν μυστικα οι SOS θα τον εκλειναν ευκολα.Η μονη φυλη που ειχε για εμενα 1000 περισσοτερες δυσκολιες απο τις αλλες φυλες αλλα ποτε δεν λιγιζε.Ανναθεμα τα μυστικα :)
 

DeletedUser20797

αμα δεν υπηρχαν μυστικα οι SOS θα τον εκλειναν ευκολα.Η μονη φυλη που ειχε για εμενα 1000 περισσοτερες δυσκολιες απο τις αλλες φυλες αλλα ποτε δεν λιγιζε.Ανναθεμα τα μυστικα :)

Εφοσον λες οτι μπορει να το κανει αυτο τοτε γιατι να μην σπασουμε τα μυστικα στις 2 φυλες μας και να παιξουμε ξυλο ?

Και απο οσο ξερω αυτο δεν το δεχονται ... θελουν μυστικα να τους δωσουμε .... οποτε μπαρουφες μην ακουω εφοσον εχουμε και εχετε τα κοτσια γιατι να μην γινει ετσι οπως το λεω ? :hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

δλδ ασ πουμε τωρα οτι θελει πολυ μυαλο για να καταλαβουμε οτι ειναι απο δυσκολο εως απιθανο να γινει κατι τετοιο?απ την στιγμη που η συμμαχια Ασυλουμ-Λυκων εχει ηδη τα μυστικα και ηδη εγιναν και μετακινησεις για να μαζευτουν σε μια φυλη τι προσπαθεις να μου πεις τωρα?απλα ειμαι ρεαλιστης...
αν υπαρξει συμφωνια οτι δεν θα χρησιμοποιηθουν τα μυστικα για να παιξουμε ξυλο ως το τελος εμεις εδω ειμαστε...

οντας θεατης του κοσμου 23 χωρις να θελω να γνωριζω αν εισαι μελος της ηγεσιας της φυλης σου θα σε ρωτησω το εξης:
εφοσον φαινοταν οτι η ASYLUM παει να κλεισει τον 23 χρησιμοποιωντας τα μελη της *Λ* και τα μυστικα τους για να το κανει οφειλατε να επικοινωνησετε μαζι τους για να παιξετε ξυλο οπως βλεπω
γιατι για να λεμε την αληθεια ειναι αδικο να κλινει σε 5 μηνες κοσμος ΑΠΟ ΜΥΣΤΙΚΑ


Συγχαρητηρια ξανα λοιπον στους νικητες....
 

DeletedUser8333

Συγχαρητηρια σε ΑΣΥΛΑ - ΛΥΚΟΥΣ

οπως ειπα κ σε αλλο post επαιξαν πολυ καλα σε ολα τα επιπεδα ( διπλωματια - στρατολογησεις - πολυ καλα πλανα ) κ δικαια κλεινουν τον

κ23



Τι να πουν κ αυτοι τωρα οπως κ οι wanted....

Οταν επρεπε να μιλησουν με πλανα εναντιον των σημερινων νικητων αυτοι κοιταγαν πως θα μας κοροιδεψουν με ενα καρο δικαιολογιες κ

θα μας βαλουν εμας τους Βικινγκς να παιξουμε ολο το ξυλο με την δικαιολογια οτι ειχαν να αντιμετωπισουν τους τρομερους clown

( που αναθεμα αν μπορουσαν να συννενοηθουν καν μεταξυ τους )

Τωρα μενουν καγκελο χωρις να εχουν δωσει ουτε μια μεγαλη μαχη κ αυτο ειναι πολυ χειροτερο απο το να πεφτεις τουλαχιστον παλεύοντας

μεχρι τελους

Φιλε μου εσυ και η φυλη σου ακομα και τωρα που ο κοσμος τελειωνει δεν εχετε καταλαβει τιποτα..Ακομα τα ιδια παραμυθια λες...Εμεις δεν σου χρωστουσαμε τιποτα..γι' αυτο ασε τις πα@@ριες περι πλανα στους σημερινους νικιτες....Ασ τα εκανες εσυ και η μεγαλη σου φιλη...

Και εγω με την σειρα μου ,να δωσω τα συγχαρητηρια μου στς 2 φυλες,που κερδισαν.Κερδισαν δικαια αφου ο κοσμος ειανι με μυστικα και τα πηραν.Αποφασισαν να ενωθουν (ουσιαστικα ηταν παντα μια φυλη,και δεν εινια κακο αυτο) και να κλεισουν τον κοσμο...
Απο την αλλη ειμαι πεπεισμενος οτι αν ο κοσμος συνεχιζοταν,θα τον κλειναμε εμεις,αλλα αυτο ειναι πολυ θεωρητικο αφου μεχρι στιγμης δεν μπορουμε να το αποδειξουμε..
Εγω κανω ξεκαθαρη εκκληση και προταση στις 2 φυλες,να μας δωσουν 1 απο τα μυστικα ετσι ωστε να μην μπορουν να κλεισουν τον κοσμο και να χαρουμε το παιχνιδι,χτυπωντας η μια την αλλη...Αν μπορει καποιος να μου πει σε ποιον να απευθυνθω,γιατι δεν ξερω αν ο Δημητρης (Ναθαναε) εχει επιστρεψει....
Ο,τι και να αποφασισετε συγχαρητηρια και παλι.....


[ove]+10 πόντοι για απαράδεκτη συμπεριφορά

Παρακαλούμε να συμπεριφέρεστε με σεβασμό και με ευγένεια στους άλλους. Μην ξεχνάτε ότι εδώ μέσα υπάρχουν άτομα διάφορων ηλικιών και με διαφορετικές γνώσεις και εμπειρία στο παιχνίδι. Γι' αυτό, θα ήταν συνετό να έχετε υπομονή σε περίπτωση που κάποια απορία σας φανεί "κουτή" ή "παιδιάστικη".
Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε διάφορες τακτικές για να προκαλέσετε τον αντίπαλο σας, αρκεί οι τακτικές αυτές να είναι βασισμένες στο παιχνίδι.

by -Ovelix-[/ove]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή