Πρέπει να ακούγεται η φωνή των παικτών

  • Δημιουργός θέματος nikos.merino
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Θέλω να κάνω μια πρόταση που ίσως σας φανεί πολύ ενδιαφέρουσα.
Επειδη τις ποιο πολλές φορές τα λόγια και τα παράπονα κάποιων παικτών πάνε στον βρόντο και δεν δήνουν σημασία οι διαχειρηστές.
Εχω μια ιδέα που ίσως καλυτερεύσει τα πράγματα.
Θα μπορούσε να βγει ένα 5μελές συμβούλειο που θα εκπροσοπεί του παίκτες των φυλετικών μαχών και θα μιλάει με τους διαχειριστές για τα προβλήματα που υπάρχουν.
Πιστεύω οτι ειναι καλό να ακούγονται όλες οι φωνές κάτι που δεν γίνεται σήμερα.
 

DeletedUser18525

Καλή ιδέα, αλλά προτείνω να βγαίνει 5αμελές από κάθε κόσμο και να βγάλουμε και ένα 15μελές για όλους μαζί.
 

DeletedUser26916

χαχαχα περιμένει κανεις δηλαδή θα το εγκρίνει ο mad αυτό ρε παιδιά ? βασικά όχι μονο ο mad και ο κάθε mad !

σαν ιδέα καλή είναι .. αλλα δε νομίζω να υπάρχει κάπου και δεν νομίζω να θέλουν από την εταιρία να υπάρχει κάτι τέτοιο ... Οποτε τσάμπα κόπος !
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Θέλω να κάνω μια πρόταση που ίσως σας φανεί πολύ ενδιαφέρουσα.
Επειδη τις ποιο πολλές φορές τα λόγια και τα παράπονα κάποιων παικτών πάνε στον βρόντο και δεν δήνουν σημασία οι διαχειρηστές.
Εχω μια ιδέα που ίσως καλυτερεύσει τα πράγματα.
Θα μπορούσε να βγει ένα 5μελές συμβούλειο που θα εκπροσοπεί του παίκτες των φυλετικών μαχών και θα μιλάει με τους διαχειριστές για τα προβλήματα που υπάρχουν.
Πιστεύω οτι ειναι καλό να ακούγονται όλες οι φωνές κάτι που δεν γίνεται σήμερα.


δηλαδη θα ακουγεται η φωνη των παικτων του καθε κοσμου η η φωνη των 2 πρωτων φυλων.
ελεος δηλαδη με την καθε βλακεια που ακουμε βραδυατικα

Ο/Η FibUnk0 έγραψε:
Καλή ιδέα, αλλά προτείνω να βγαίνει 5αμελές από κάθε κόσμο και να βγάλουμε και ένα 15μελές για όλους μαζί.

θα με ψηφισεις αν βαλω υποψηφιοτητα για 15μελες;
απλα θελω τη θεση του ταμια γιατι απο φραγκα δεν εχω μια:p
 

DeletedUser

Θέλω να κάνω μια πρόταση που ίσως σας φανεί πολύ ενδιαφέρουσα.
Επειδη τις ποιο πολλές φορές τα λόγια και τα παράπονα κάποιων παικτών πάνε στον βρόντο και δεν δήνουν σημασία οι διαχειρηστές.
Εχω μια ιδέα που ίσως καλυτερεύσει τα πράγματα.
Θα μπορούσε να βγει ένα 5μελές συμβούλειο που θα εκπροσοπεί του παίκτες των φυλετικών μαχών και θα μιλάει με τους διαχειριστές για τα προβλήματα που υπάρχουν.
Πιστεύω οτι ειναι καλό να ακούγονται όλες οι φωνές κάτι που δεν γίνεται σήμερα.

Καταρχάς δεν θα εγκριθεί κάτι τέτοιο. Και δεύτερον εάν υπάρξει κάτι τέτοιο θα πρέπει να βγει με ψηφοφορία.
 

DeletedUser

Εγω λέω να φτιάξουμε και συνδικάτο παικτών φυλετικών μαχών

Και να πηγαίνουμε και στις πορειες του ΠΑΜΕ
 

DeletedUser

συνδικάτο παικτών φυλετικών μαχών


χααχαχχαχα καλο

και η ΟΔ απο ατομα που παιζουν το παιχνιδι απαρτιζεται οποτε ξερουν τι λυπει απο το παιχνιδι
η το τι θελει ο μεσος ορος των παικτων
 

DeletedUser6091

[mad]Η φωνή των παικτών ακούγεται και μάλιστα στο συγκεκριμένο παιχνίδι, περισσότερο από κάθε άλλο.

2 παραδείγματα:
1. Κανόνας 3. Για πρώτη φορα στην ιστορία των online παιχνιδιών ένας κανόνας ανακοινώνεται στα μέλη ΠΡΙΝ μπει και διαμορφώνεται μαζί με τα μέλη. Κανένα άλλο παιχνίδι δεν το έχει κάνει αυτό σε καμια μα καμια άλλη χωρα.

2. Ιδέες παικτών. Είναι εκεί στο forum όπως μπορείτε να δείτε. Δείτε λοιπόν από το αρχείο και από τις ανακοινώσεις των αναβαθμίσεων πόσες ιδέες παικτών της ελληνικής κοινότητας έχουν γίνει πράξη μέσα στο παιχνίδι. Θα χάσετε το μέτρημα γιατί είναι παρα πολλές.


Αν πάλι περιμένετε να μιλάμε με τον εκπρόσωπο κάποιου αποκλεισμένου τότε περιμένετε άδικα. Για θέματα αποκλεισμών μιλάμε μονο με τους ιδιους τους παίκτες και με κανέναν άλλον οποτε τσάμπα κόπος. Επίσης μιλάμε μόνο στις αιτήσεις υποστήριξης μαζί τους και όχι σε τηλέφωνα και λοιπά. Ούτε και για τον speed θα μιλήσουμε με τους χρήστες γιατί απλά δεν έχουν καταφέρει ούτε σε ένα θέμα να δείξουν πως μπορούν να μιλήσουν. Πάντα τσακώνονται και πάντα βρίζει ο ένας τον άλλον. Δεν θα ασχοληθούμε λοιπόν καθόλου μέχρι να μάθουν να συζητούν κανονικά.


Μπορείτε να δημιουργήσετε ότι θέλετε, όπως το θέλετε αλλα εμείς θα συνεχίσουμε να λειτουργούμε όπως ακριβώς λειτουργούμε χωρίς την παραμικρή αλλαγή. Ο κάθε παίκτης εκπροσωπεί μονο τον εαυτό του σε εμάς και κανέναν άλλον.

Το θέμα παραμένει ανοιχτό αλλα αν σχολιαστεί αυτό που είπα, θα κλειδώσει. Το θέμα μένει ανοιχτό μονο για να μιλήσετε μεταξύ σας και δεν θα μπλέξετε πουθενά την ομάδα διαχείρισης σε αυτό.

Καλο μηνα να έχουμε.

[/mad]
 

Marsian

Νέο Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
0
Θέλω να κάνω μια πρόταση που ίσως σας φανεί πολύ ενδιαφέρουσα.
Επειδη τις ποιο πολλές φορές τα λόγια και τα παράπονα κάποιων παικτών πάνε στον βρόντο και δεν δήνουν σημασία οι διαχειρηστές.
Εχω μια ιδέα που ίσως καλυτερεύσει τα πράγματα.
Θα μπορούσε να βγει ένα 5μελές συμβούλειο που θα εκπροσοπεί του παίκτες των φυλετικών μαχών και θα μιλάει με τους διαχειριστές για τα προβλήματα που υπάρχουν.
Πιστεύω οτι ειναι καλό να ακούγονται όλες οι φωνές κάτι που δεν γίνεται σήμερα.


Αυτό σε τι θα ωφελήσει σε φιλαράκι ?
Τι ακριβώς μπορεί να συζητάει το 5μελες , τους αποκλεισμούς ? Δεν μπορεί να στηθεί αυτό σε ένα παιχνίδι όπως εδώ αυτό που έχει ολοκληρωθεί μην ξεχνάμε είναι αρκετά χρονιά στην Ελλάδα και στις άλλες χώρες.
Στο φόρουμ μπορείς να ενημερωθείς αρκετά καλά και όπως έχεις δει η ομάδα διαχείρισης ανοίγει θέμα συζήτησης για κάθε ανακοίνωση που μπορείς να πεις την γνώμη σου εκεί.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή