Ονοματα φυλων

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser28574
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser28574

Πιστευω καλο θα ηταν να κατοχυρονοντε τα ονοματα φυλων απο τους ιδρυτες τους και κανενας να μην μπορει να χρησιμοποιηση πλην αυτου οπου εκανε πρωτη φορα την φυλη..

Κατι σαν πνευματικα δικαιοματα ..

Απλα δεν μου αρεσει να βλεπω καποια πιτσιρικια να χρεισιμοποιουν ονοματα μεγαλων φυλων απλα για τον κραχτη ..

Αν μπορει η Ο.Δ ας το δει το θεμα..

Και περιμενω απο τον μαντ οπου ειναι και ο αρχηγος της ομαδας μια απαντηση σε αυτο ..

Υστ.. Δεν νομιζω να ειναι παραλογο αυτο που ζηταω...

Και για τους γνωστους ΠΡΟ-πο ας κρατηθει το θεμα σε ομορφο εππιπεδο..
 

DeletedUser31289

Πιστευω καλο θα ηταν να κατοχυρονοντε τα ονοματα φυλων απο τους ιδρυτες τους και κανενας να μην μπορει να χρησιμοποιηση πλην αυτου οπου εκανε πρωτη φορα την φυλη..

Κατι σαν πνευματικα δικαιοματα ..

Απλα δεν μου αρεσει να βλεπω καποια πιτσιρικια να χρεισιμοποιουν ονοματα μεγαλων φυλων απλα για τον κραχτη ..

Αν μπορει η Ο.Δ ας το δει το θεμα..

Και περιμενω απο τον μαντ οπου ειναι και ο αρχηγος της ομαδας μια απαντηση σε αυτο ..

Υστ.. Δεν νομιζω να ειναι παραλογο αυτο που ζηταω...

Και για τους γνωστους ΠΡΟ-πο ας κρατηθει το θεμα σε ομορφο εππιπεδο..

συμφωνω απολυτα μαζι σου..
 

DeletedUser26916

σωστος ο ultrasnick1 ... αυτο θα επρεπε να γινειιι !
 

DeletedUser

εγω πιστευω πως ειναι βλακεια διοτι στο τελος θα ξεμινουμε απο ονοματα!ουτος η αλλος οποιοι πανε να αντιγραψουν αλλη φυλη θα φανουνε στις μαχες οπου θα φανει αν ειναι απο την original φυλη.....
 

DeletedUser31289

εγω πιστευω πως ειναι βλακεια διοτι στο τελος θα ξεμινουμε απο ονοματα!ουτος η αλλος οποιοι πανε να αντιγραψουν αλλη φυλη θα φανουνε στις μαχες οπου θα φανει αν ειναι απο την original φυλη.....

και παλη ειναι ασχημο να αντιγραφη ο οποιοσδηποτε ονατα αλλων φυλων
 

DeletedUser

αφου θα τους κραξουν στο φορουμ....θα πουν οτι δεν ειναι η ιδια φυλη οπως σε αλλο κοσμο κτλ...οποτε θα νιωσουν κι οι ιδιοι ασχημα....
 

DeletedUser27561

επειδη καπιοι βαζουνε ονοματα αλλων φιλων ειναι κακο ??? μπορει να τους αρεσε το ναμε και να το βαλανε τι σας πηραζει?????
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
επειδη καπιοι βαζουνε ονοματα αλλων φιλων ειναι κακο ??? μπορει να τους αρεσε το ναμε και να το βαλανε τι σας πηραζει?????

Ειπε ενας κλασικος κοπας...
Η ιδεα αυτη εχει και τα + και τα -
Πχ οταν θα δεις CxC με παικτες οπως ο M.kostas και θα απουσιαζουν σοβαρα ονοματα η ακομα και το profil της φυλης θα καταλαβεις οτι προκειται για κοπια
 

DeletedUser

Πιστευω καλο θα ηταν να κατοχυρονοντε τα ονοματα φυλων απο τους ιδρυτες τους και κανενας να μην μπορει να χρησιμοποιηση πλην αυτου οπου εκανε πρωτη φορα την φυλη..

Κατι σαν πνευματικα δικαιοματα ..

Απλα δεν μου αρεσει να βλεπω καποια πιτσιρικια να χρεισιμοποιουν ονοματα μεγαλων φυλων απλα για τον κραχτη ..

Αν μπορει η Ο.Δ ας το δει το θεμα..

Και περιμενω απο τον μαντ οπου ειναι και ο αρχηγος της ομαδας μια απαντηση σε αυτο ..

Υστ.. Δεν νομιζω να ειναι παραλογο αυτο που ζηταω...

Και για τους γνωστους ΠΡΟ-πο ας κρατηθει το θεμα σε ομορφο εππιπεδο..

Πολύ καλή η ιδέα. Έτσι δεν θα μπορεί κανείς να δώσει ένα όνομα που μοιάζει με το όνομα της φυλής σου και να λέει ό,τι τον συμφέρει η ο,τι είναι υπέρ του.
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο.

Το θέμα κλειδώνει.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή