σαν παιχτες βγαλτε τα συμπερασματα μονοι σας

  • Δημιουργός θέματος =mpokos=
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

kinder 2013-08-19 00:17:15
Σωστά καταλάβατε, διαπιστώνεται ότι γνωρίζατε τους κωδικούς του συμπαίκτη σας και κάνατε είσοδο στο λογαριασμό του προκειμένου να στείλετε Αίτηση Υποστήριξης. Τα στοιχεία που μας δίνει το σύστημα είναι 100% αξιόπιστα και δεν αμφισβητούνται καθώς έχουμε ελέγξει επιμελώς τα δεδομένα που έχουν καταγράψει.

Η αίτησή σας έχει ήδη απαντηθεί.

---
Ήταν χαρά μας που επικοινωνήσατε μαζί μας. Αν καλύψαμε το ερώτημα σας παρακαλούμε να μην απαντήσετε ξανά σε αυτό το αίτημα. Θα είμαστε πάντα στην διάθεση σας για κάθε νέα σας απορία.


Με εκτίμηση,
yioryos
Head Admin





=mpokos= 2013-08-19 14:34:53
δειξτε μου με πριντ σκριν οχι με αντιγραφη τις IP που να διχνει την κοινη συνδεση




kinder 2013-08-19 16:06:28
Λυπούμαστε όμως δεν είναι δυνατόν να σας δώσουμε αυτό το στοιχείο.

---
Ήταν χαρά μας που επικοινωνήσατε μαζί μας. Αν καλύψαμε το ερώτημα σας παρακαλούμε να μην απαντήσετε ξανά σε αυτό το αίτημα. Θα είμαστε πάντα στην διάθεση σας για κάθε νέα σας απορία.


Με εκτίμηση,
yioryos
Head Admin



με λιγα λογια κατηγορητε πως υπαρχει κοινη συνδεση αλλα τα στοιχεια δεν μπορειτε να τα δωσετε!δεν μου λες μαντ ειναι η δεν ειναι αυτο χουντα?οταν κατηγορης καποιον του δινεις και τα στοιχεια!
αλλα ποια στοιχεια να δωσετε?εχετε και τιποτα στα χερια σας?αμα ειχατε γιατι δεν ειναι δυνατον να μου δωσετε τα στοιχεια που σας ζηταω μιας και αυτα τα στοιχεια ειναι που με βγαζουν στον τακο?

ειναι η οχι η ομαδα διαχηρησης που επελεξες η καταστροφη των ελληνικων σερβερ με πρωτεργατη εσενα?και μην κλειδωνεις θεματα για να αποφυγης το κραξιμο απο τους υπολοιπους

εχεις στοιχεια ναι η οχι οτι για τους 2 λογαριασμους που με κατηγορης οτι μπηκαμε το ιδιο σημειο προσβασης αμα εχεις δειξτα τωρα που στα ζηταω?

λες να ειχα δηλαδη τον κωδικο και να ειμαι τοσο ****** και να μπω απο τον δικο μου υπολογηστη και οχι απο νετ καφε?

αλλα οπως ειπα στοιχεια δεν εχετε και εαν δεν εχετε μπορειτε να τα κατασκευασετε!
μαθετε πως ο κοσμος των ελληνικων σερβερ δεν σας θελει πλεον να σηκωθητε να φυγετε να αρχιση ο κοσμος παλι να παιζει αλλα που να φυγεις τρελος εισαι να αφησεις τον παχουλο μισθο που παιρνεις χωρις να κανεις τιποτα?
 

DeletedUser

εαν λοιπον ειμαι τοσο ****ς για να μπω με 2 λογαριασμους απο εναν υπολογηστη γιατι δεν δινεις τα στοιχεια?ενας παιχτης στην μυτιληνη ο αλλος καπου στην μακεδονια και μπηκαμε απο εναν υπολογηστη?

εχεις στοιχεια?πραγματικα στοιχεια ομως οχι κατασκευασμενα δειξτα λοιπον και βγαλεμε ψευτη οπως λες οτι ειμαι!

αλλα μηπως ο ψευτης δεν ειμαι εγω αλλα εσυ? ο ενας τρωει αποκλεισμο γιατι ειχατε ενδειξεις και οχι αποδηξεις οτι ειχε παρανομο λογοσμικο για φαρμ!
εγω για διπλο και καλα λογαριασμο αλλα σε κανεναν απο τους αποκλεισμους στοιχεια δεν εδωσες στους παιχτες οταν τα ζητησαν!η απαντηση σας ειναι πως δεν μπορειτε να τα δωσετε!
 

DeletedUser31453

http://prntscr.com/1m6mg1

χτίστε κ κλείστε σικέ κόσμους εσείς αγαπητοί admin μόνοι με τα κολλητάρια σας.
εμείς πήγαμε να παίξουμε αλλού κ θα μας ακολουθήσουν κ άλλοι.

τι νομίζετε θα καταφέρετε με τα αποφασίζουμε κ διατάσουμε κ να με το να μας αποκλείεται από το φόρουμ? θα αρχίσουν να φεύγουν όλοι από τους ελληνικούς σέρβερ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

θέλω και εγώ να πω κάποια πράγματα πάνω σε αυτό το θέμα . Στο παρελθόν τρεις φορες κάποιοι παίχτες μου ζήτησαν την βοήθεια μου στο να μηνύσουν την εταιρεία και να βρούν το δίκιο τους . Και στης τρεις περιπτώσεις και ενώ είχα προχωρήσει τις διαδικασίες που απαιτούνται οι παίχτες αυτοί υποχώρησαν δίνοντας δίκιο στην ομάδα διαχείρισης . Τα δικά μου συμπεράσματα πάνω στο θέμα είναι ότι όταν κάτι λένε έχουν και τα ανάλογα στοιχεια και δεν μπλοφάρουν απλά .
Όμως όταν πληρώνουμε κάποια χρήματα για premium η σχέση παιχτών και εταιρίας είναι πελατειακή και σαν πελάτες έχουμε το δικαίωμα να μάθουμε με βάση ποια στοιχεια κατασχέθηκε η επένδυση μας στον ανάλογο κόσμο .
Σε κάποια άλλη εποχή που το σκύρε δεν ήταν τόσο "διεδομενο" ίσως αυτή η πολιτική να είχε κάποια αποτελέσματα . Σήμερα όμως προκαλεί μονο απορίες και φήμες .
Για παράδειγμα , για ποιον λόγο δεν μπορούν να δοθούν τα στοιχεια χρήσης bot ? μήπως κάνετε κατάχρηση της εξουσιοδότησης που σας δώσαμε και μπαίνετε σε βαθύτερο επίπεδο στα pc μας από ότι σας επιτρέπεται ?
Σαν πελάτες έχουμε δικαίωμα να είμαστε πληροφορημένοι και σίγουροι ότι η επένδυση μας σε premium δεν κινδυνεύει από την κατάχρηση εξουσίας οποιουδήποτε .
 

DeletedUser

με την καταχρηση εξουσιας εχουν καταφερει και εχουν διωξη αρκετους παιχτες απο ελληνικους σερβερ!με τους ρυθμους που γινετε αυτο βλεπω 1 χρονο ακομα ζωης στους ελληνικους σερβερ!εαν δεν αλλαξει ομαδα διαχειρησης κανεις απο τους παιχτες που εχουν προβλημα η παραπονα για αποκλεισμο δεν θα δικαιωθη
 

DeletedUser6091

[mad]Δεν θα σχολιάσω τις ενστάσεις για παραβίαση κανόνων κάποιου που θέλει να μας μάθει τους κανόνες, παραβιάζοντας τουλάχιστον 4 από αυτούς αυτή τη στιγμή στο forum. Θα ήταν τουλάχιστον αστείο να ασχοληθώ με κάτι τέτοιο ειλικρινά.

Θα τονίσω απλά πως μέλη της συγκεκριμένης φυλής που τώρα κάνει παράπονα, τόνισαν τις προηγούμενες μέρες πως η εταιρία απάντησε για τον αποκλεισμό ότι δόθηκε με ενδείξεις και όχι αποδείξεις. Κάτι τέτοιο φυσικά είναι ψέμα, δεν υπάρχει κανένα mail από την εταιρία που να λέει πως ο συμπαίκτης τους (ο ίδιος που τώρα παραβιάζει ΞΑΝΑ τους κανόνες ανοίγοντας αυτό το θέμα) αποκλείστηκε με ενδείξεις. Φαίνεται η προσπάθεια λάσπης προς την ομάδα διαχείρισης και την εταιρία, τους έφτασε στο σημείο να λένε και ψέματα. Πραγματικά λυπάμαι που άνθρωποι φτάνουν στο σημείο να λένε οργανωμένα ψέματα για ένα απλό παιχνίδι.

Τώρα για τον συγκεκριμένο αποκλεισμό έχω πει πως τον βρίσκω 100% σωστό και πάνω κάτω θα πω τα ίδια και στο e-mail παραπόνων για την ομάδα διαχείρισης που λάβαμε στην εταιρία και θα απαντήσω λογικά μέχρι το πρωί.

Κλειδώνει και παρακαλώ, μην εκτίθεστε τόσο πολύ προσπαθώντας να πείσετε για την αθωότητα κάποιου που μας δείχνει με κάθε ευκαιρία ποσο έχει γραμμένους τους κανόνες στα παλιά του τα παπούτσια...

Καλο σας βραδυ.

[/mad]
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή